Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Já Vánoce juchuchu
oslavím na Lopuchu!

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Proroctví [ŽP: 6 týdnů] (kategorie Hry) moderuje Bouchi.
Archiv
Zde můžete diskutovat o Proroctví - co se vám líbí, nelíbí, co je vám nejasné, jaká rozšíření byste si přáli apod.

Autorské stránky Proroctví naleznete zde.

Na webu ALTARu v sekci Proroctví je možné si stáhnout pravidla základní hry i Dračí říše a nově též Vodní říše.
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help
 Titulek, text příspěvku  
Opište pozpátku následující text bez prostředního znaku: rvjjrkz
[ 22 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
anonym 6.11.2011 19:04  1022
ahoj nevíte někdo jeslti je někde kompletní přehled kolik má být v té a té sadě kartiček? chtěla bych si je zkontrolovat a nevím podle čeho :(a nemám ani krabici ze základní hry :( díky za odpověd vendy
anonym 20.7.2011 13:37  1021
CashpickNákup všech dostupných karet nyní, podle mne neumožňuje připojit DŘ 1. vydání (je potřeba třeba brána jako nižšího strážce s kulatými rohy a taky karta náhody s kulatými rohy). Karty do základních balíčků (předměty, dobrodružství) co vyšly s DŘ nevyšly samostatně s kulatými rohy.
Když to shrnu v kostce: balíčky k základní sadě lze upgradeovat první i druhé vydání na třetí, balíčky k VŘ připojit VŘ (má jen 1. vydání), ale DŘ je potřeba koupit 2. vydání.
Plán základní hry ani plán DŘ se podle mne nijak zásadně nezměnil. Mapy pokladů z VŘ se dají použít - jen budou s ostrými rohy, ne s kulatými.
anonym 27.6.2011 13:46  1020
Ahoj a díky oběma za odpověď. Budu to muset ještě promyslet, jelikož teď mám funkční základ druhé edice s oběma rozšířeními. Dneska jsem nějak nechápavý a nejsem si pořád jistý, jestli nákupem všech karet bych se mohl vrhnout do hraní "třetí edice", když mám třeba mapu z druhé. Změnila se v něčem podstatném pro hru? Jestli by mi prostě něco kromě žetonů (které se mi z druhé líbí) nechybělo. Cashpicku ty píšeš třeba o kartách útržků mapy pokladů - můžu je tedy vzít z druhé edice? A ještě dotaz na Bouchi - Chápu to tedy správně, že zveřejníte pravidla k třetí edici včetně dodatku s vysvětlením karet? Mějte se. Mamut
bouchi Bouchi Dračí doupě II - Legenda je zpět 26.6.2011 17:27  1019
Cashpick: Dik, shrnul jsi to v podstate presne.
U Draci rise nenabizime "balicek kompatibility", protoze se krom karet menily i nektere rasy (plus jsou ted na destickach v podobnem stylu jako desticky postav v zakladu), pribylo plato s zetony, vylepsil se herni plan (mista pro karty jsou ted podobnejsi tem ve Vodni risi a cesty jsou na nem trochu jinak polozene, aby bylo jasnejsi kde sse zacina a kde konci).

Na zverejneni kompletnich pravidel se vrhnu na zacatku cervence, az odejde do tisku DrD II.
anonym 21.6.2011 15:26  1018
CashpickDovolím si odpovědět - byl jsem na tom podobně: k 2. vydání Proroctví můžeš sehnat všechny karty ze třetího vydání i karty postav - rozdíl mezi koupí přímo 3. vydání nějaký bude - nebudeš mít nový návod a nové komponenty jako papírové žetony zkušenosti a zlaťáky. DŘ je v posledním (druhém) vydání kompaktibilní - nevím zda je balíček, který by to umožnil provést i s prvním vydáním. Pro VŘ je balíček kompaktibility, který převede potřebné karty (druhé vydání VŘ nebylo, jen první s balíčkem). V balíčku nejsou třeba nové útržky mapy pokladů - samotné poklady nové jsou, protože byly změněny. Jsem moc rád, že Altar takto vyšel vstříc všem co měli starší vydání! Jediné co, podle mne, nejde sehnat a je to důležité jsou vysvětlení karet z konce návodu (nové návody jsou ke stažení bez nich). Nevím jak moc je pan Chvátil upravil, ale návody jsou přepracované dost.
anonym 20.6.2011 22:46  1017
Ahoj. Měl bych dotaz ... mám druhé vydání Proroctví. Když si tedy koupím sadu karet z 3 vydání pro základ, tak se dostanu do stavu jako bych měl ten základ koupený až v třetím vydání nebo jsou tam ještě nějaké změny? Ještě mám první vydání Dračí říše + Vodní říše - ty by mi pak k tomu moc neseděli ... Díky za odpověď. Mamut
werewolf 30.4.2011 10:57  1016
Již jsem také objednal všechny 3 sady karet + pár kamínků :-).
anonym 26.4.2011 22:54  1015
CashpickDěkuji za starost. Dnes jsem si to byl vyzvednout na poště a pěkně kartu po kartě porovnával starou a novou verzi :-). Už se těším až si to po novu zahraju!
bouchi Bouchi Dračí doupě II - Legenda je zpět 26.4.2011 09:25  1014
Cashpick: Doufam ze ti zasilka z minuleho tydne v poradku dorazila.

(Cimz zaroven potvrzuji, ze jsou v e-shopu dostupne i balicky k Vodni risi.)
anonym 1.4.2011 12:25  1013
CashpickNo jo, takovéhle dokonale naplánované akce vždy nějakej trouba zkazí... Když já z toho měl takovou radost, že jsem se hned musel podělit :-). Je fakt, že na balíček k VŘ jsem se při objednávce hned ptal a budu na něj taky čekat. Díky moc za vysvětlení!
bouchi Bouchi Dračí doupě II - Legenda je zpět 31.3.2011 17:47  1012
O tehle novince jsem tam nepsal, protoze a) jeste nejsou k dispozici pro samostatny prodej balicky k Vodni risi (budou nejspis pristi tyden), b) primarne jsem chtel tuhle informaci posilat prave tem hracum, kteri predem projevili zajem, sekundarne dat avizo v prislusnych diskusich (tady, na Nyxu, na Hofylandu, na Zatrolenkach a tak) a teprv pak v beznem infomailu.
A neboj, nedotklo se me to, jen jsem chtel vysvetlit, proc ti jeste zadne upozorneni nedorazilo.
anonym 31.3.2011 16:36  1011
CashpickAha, tak to je dobrá náhoda. Já se tam šel podívat, protože mi přišel e-mail od Altaru o novinkách a o této tam nebyla ani zmínka, což bych čekal. Když něco člověka mrzí, je to jen pocit, ten buď je nebo není, ať už oprávněný nebo ne. Podle reakce soudím, že se tě to dotklo a to mě mrzí taky :-). Každopádně jsem opravdu rád, že k tomu vydání došlo!
bouchi Bouchi Dračí doupě II - Legenda je zpět 31.3.2011 12:48  1010
"Trochu mě mrzí, že i když jsem to do Altaru kdysi psal, že bych o takové rozšíření měl zájem, nikdo mě neupozornil."
Jaksi sis nevsiml, ze se tam ty polozky objevily dneska. Tudiz styskat si, ze te na to nikdo neupozornil, je pnekud predcasne.
anonym 31.3.2011 12:31  1009
CashpickDnes jsem po delší době coural po e-shopu Altaru a objevily se tam 2 položky (karty a postavy), které upravují první a druhé vydání na to třetí. Hned jsem objednal. Trochu mě mrzí, že i když jsem to do Altaru kdysi psal, že bych o takové rozšíření měl zájem, nikdo mě neupozornil. Až mi to dorazí, určitě sem napíšu. Klidně i karty, které byly změněny - stejně to budu určitě zkoumat :-)
anonym 28.2.2011 20:12  1008
CashpickJakpak to nakonec s doplňkovým balíčkem dopadlo? Je už k dipozici? Existuje nějaká šance, že po Vodní říši přijde ještě další rozšíření (říše Chaosu) nebo už se pan Chvátil věnuje výhhradně jiným hrám? Je pravda, že je vyjímečný a nezklamaly mne ani jiné jeho hry, ale k Proroctví mám tak nějak citovější vztah vzhledem k fantasy prostředí.

[ 22 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt