Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Zelený je lopuch,
fotbal to je hra...

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 

Pravidla diskusního serveru Lopuch

  
   

Vítejte na diskusním serveru Lopuch. Vedle běžných funkcí soukromé pošty a diskusních klubů náš server obsahuje mnoho nadstandardních prvků jako je šestiúrovňový moderátorský systém, hlídání, zda si už Váš vzkaz příjemce přečetl, volitelný počet vypisovaných příspěvků v klubech a poště, kompletní pořadí popularity všech klubů podle návštěvnosti a přispívanosti. Autory vlastních stránek pak potěší zejména automatické umístění vlastního reklamního banneru do svého klubu.

Na bližší spolupráci s vlastníky stránek si zvláště zakládáme. Zejména pro ně je zde možnost nezveřejňovat klub v seznamech Lopuchu. To umožní umístit na Lopuch diskusi k Vašim stránkám, aniž by ji narušovali lidé, kteří přijdou z našeho seznamu klubů a nevědí, o co na Vašich stránkách jde; budou moci přijít jedině z nich. Takto získáte možnost vložit na své stránky sofistikované diskusní fórum, kde bude každý uživatel jednoznačně určen unikátní přezdívkou, vidět počet nových příspěvků, vyhledávat a užívat naši soukromou poštu.

Server je koncipován na limitovaný počet uživatelů a klubů, neklade si za cíl být největší, ale být mezi nejlepšími. K tomu je však velmi dlouhá cesta, na které nám můžete pomoci i Vy všichni. Každý zájemce může Lopuch vylepšovat, navrhovat či dokonce přidávat nové funkce ku prospěchu sobě i ostatním. Rádi bychom se zaměřili na náročnější uživatele.

Základní pravidla fungování serveru Lopuch si můžete přečíst na této stránce.

Veškeré komentáře jsou vítány v soukromé poště administrátorů tohoto serveru:
Šéf Lopuchu... bez komentáře :)
BouchiHlavní Admin

   

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt