Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Což takhle
dát si Lopuch?

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 

Návod

  
   

Co je dobré vědět o Lopuchu?

Svůj komfort výrazně ovlivníte nastavením počtu vypisovaných příspěvků klubů a pošty v Nastavení. Explicitně je nastaveno 10, což je výhodné pro mobilní připojení (stránky se rychleji načítají). Optimální volba závisí na dvou faktorech, na kvalitě Vašeho připojení a četnosti návštěv na Lopuchu. Při vysoké kvalitě připojení si můžete dovolit počet zvýšit, naopak při horším připojení doporučujeme počet snížit, stránky nebudou tak dlouhé. Při četných návštěvách Vám stačí vypisovat málo, starší už znáte. Naopak při občasných návštěvách párkrát do měsíce zde pokaždé pravděpodobně budete mít mnoho nových vzkazů a nepřečtených příspěvků, pak radíme počet zvýšit, ať je nemusíte zobrazovat na několikrát.

Povolené HTML tagy v příspěvcích momentálně jsou <A>, <B>, <BR>, <CENTER>, <DIV>, <FONT>, <H1>, <H2>, <H3>, <H4>, <H5>, <H6>, <HR>, <I>, <IMG>, <P>, <PRE>, <S>, <SPAN>, <TT>, <U>. Ostatní tagy jsou zatím neinterpretovány a zobrazeny v zadané podobě. V nastavení je možno zajistit, aby se ENTER (skok na novou řádku) v příspěvcích interpretoval jako tag <BR>, tedy skutečně se jako skok na novou řádku zobrazil. Toto nastavení je dokonce explicitně platné, lze jej ovšem zrušit. V záhlaví klubů se ENTER jako <BR> neinterpretuje, jsou v něm také povoleny všechny tagy bez omezení.

Úrovňový moderátorský systém funguje tak, že nejvyšší šestou úroveň má jen a pouze zakladatel klubu. Zakladatel může udělit libovolnému uživateli moderátorské právo od úrovně 1 po úroveň 5. Každý moderátor má v daném klubu právo mazat příspěvky a nastavovat práva všem uživatelům s nižší moderátorskou úrovní než je ta jeho, moderátorská úroveň nově nastaveného ji však nesmí dosáhnout či přesáhnout. Moderátoři s úrovní 3 a víc smějí měnit nastavení daného klubu.

Jak je to s utajením klubu: Veřejný klub je vždy vidět v seznamech, byť by do něj měl přístup jen zakladatel. Nezveřejněný klub se zobrazí pouze ve výpisu oblíbených. Je to užitečná funkce pro webmastery, kteří mohou vložit diskuzi přímo do svých stránek a nebude se jí účastnit nikdo, kdo neví, o co na stránkách jde. Tajný klub se vůči návštěvníkům neoprávněným k přístupu chová, jako by neexistoval, a čtenáře v přítomných kryje hláškou Tajný klub.

Každý moderátor klubu si může v nastavení vložit adresu banneru a adresu, kam bude návštěvník přesměrován po kliknutí. V klubu se pak na dolní pozici vždy zobrazí tento banner a ne náš banner. Pokud nechcete tuto funkci používat, nechte obě pole pro adresy prázdná.

Veškeré dotazy, na které jste zde odpověď nenašli, jsou vítány v soukromé poště administrátorů tohoto serveru:
Šéf Lopuchu... bez komentáře :)
BouchiHlavní Admin

   

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt