Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Modrá je dobrá
zelená je lepší

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Desdichadův brblák [ŽP: 4 týdny] (kategorie Kecárny) moderuje Desdichado.
Archiv
Tento klub byl založen aby si, všemi oblíbený, Desdichado mohl v klidu brblat a komentovat veškeré dění, které ho zrovna zaujme.
Slušná debata je vítána, ale idiotské příspěvky debilů, kteří se na Lopuchu považují za šlechtu, mažu bez uzardění.

inspirational-memes-9-600x600 . 1980-2019 . Zeman-mrskut Zeman-dom


Upozornění: Pokud se to někomu nelíbí, nemusí to tu číst natož komentovat!
A taky to neznamená, že si každý může cokoliv dovolit.
Jo a ten dement smrtka_online tu má ban.
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu.

[ 4785 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
desdichado Desdichado Pokud chcete vědět jak Zidane žije - Klikněte sem! 21.6.2019 03:32  3103
No vidíš. Píšeš o sousedovi, ale řeč je o půlce kontinentu, kde se k tomu aby ti nebožáčci něco dělali používal bič ... a dnes si tam dovezou Číňany, Indy a stroje a domorodcům zabaví i ten kus pastviny a vypustí rybník.
zidane Zidane Každý si za svůj život zodpovídá sám - vím, kde začíná a končí moje svoboda! 20.6.2019 20:43  3102
Ta pohádka je hlavně o tom, že proč já bych měl živit souseda, co akorát LHK a řve, že "mám hlad, sousede, dej mi jíst!" a že by si to něčím zasloužil (i kdyby mi třeba měl posekat trávu nebo tak něco), to ho ani nenapadne a když bych mu přesně tohle řekl - "dám ti najíst, když uděláš to a to", ještě se urazí a budu pro něj za hajzla, co ho nechá hlady...
desdichado Desdichado Pokud chcete vědět jak Zidane žije - Klikněte sem! 20.6.2019 18:50  3101
Na twitteru sleduju pár archeologů a sudo vědců. Občas tam natrefím na názor, že většina klimatických studií naprosto ignoruje fakt, že naše planeta obíhá okolo obří ohnivé radioaktivní koule, která má svoje období vyšší a nižší aktivity, a že to má nejspíš větší vliv na naši planetu než těch 8 miliard živočichů na povrchu.
To sice jako jo (a kdyby Slunce zhaslo nebo vybuchlo, tak nikoho nic nezachrání, ale bude to ještě chvilku trvat, to je na tuty), ale 8 miliard lidí zkrátka vliv na životní prostředí má a to je bez diskuse. Utěšovat se, že v minulosti vyhynulo mnoho druhů živočichů sice můžem, ale takový plastový bordel dělá jedině člověk. Když si pšoukne sopka má to (může to mít) vliv na kde co (včetně letecké dopravy a hladomoru v Habeši a Somálsku - a to dokonce i pozitivně - ochladí se a zaprší tam), ale ve své podstatě tam poté zbyde hromada úrodné horniny. Ovšem co bude s hromadami plastů, které prokazatelně putují oceány, jestli to nakrmí ryby, které pak nakrmí lidstvo a jestli to bude dobré, to si teda nésu jisté.

Mimochodem, často se tu ohání kde kdo pohádkou o tom, že se nemá domorodci dávat ryba, ale má se ho naučit rybařit (nepravděpodobné, že by to dosud neuměl, pokud ovšem nežije na poušti - ale věřím, že by se našlo dost takových, kteří by ho chtěli naučit lovit ryby v dunách). Zapomíná se ovšem, s velkou oblibou, na jednu věc a tou je hloupá matematika a statistika. Pokud se totiž v daném vodním prostoru dožije dospělosti 10000 ryb a člověk jich ročně uloví 15000, je evidentní, že za pár desetiletí nechytne ani čudla. No a přesně tohle se děje v oceánech. Nemluvě o těch rybách přežraných kelímky od kafe.
desdichado Desdichado Pokud chcete vědět jak Zidane žije - Klikněte sem! 20.6.2019 03:41  3100
Z vyprávění přeživších. Rozdíl byl v tom, že dostali nějakou šlichtu (nemuseli si vařit a shánět), nehonila je Správa sociální zhouby, banky, dodavatelé plynu a další "vymoženosti" a příživníci co sedí na prdeli a dělají hovno za trojnásobek průměrného platu, akorát my nemáme kurděje, ovšem musíme se soustředit na mnohem víc věcí než je holé přežití.

Jinak na toto téma doporučuju paměti jednoho polsko-amerického jezuity "S Bohem v Rusku".
zidane Zidane Každý si za svůj život zodpovídá sám - vím, kde začíná a končí moje svoboda! 19.6.2019 22:24  3099
Desdichado [3098]: Jsi tam byl, jo? Povídej, nepřeháněj... prostě mluv nebo ser písmenka :-)
desdichado Desdichado Pokud chcete vědět jak Zidane žije - Klikněte sem! 19.6.2019 17:37  3098
Ani tam to nebylo tak děsný.
rainman22 rainman22 We're here to speed up entropic death of - our planet 19.6.2019 15:14  3097
V gulagu? :)
desdichado Desdichado Pokud chcete vědět jak Zidane žije - Klikněte sem! 16.6.2019 01:11  3096
Obvyklá pracovní doba je od 5 do 18 ...
zidane Zidane Každý si za svůj život zodpovídá sám - vím, kde začíná a končí moje svoboda! 15.6.2019 23:38  3095
A když má kancelářská krysa od sedmi do tří, už to je z mého sovího hlediska nádhera, každá hodina vstávání později se hodí... a tady serou lidi "obvyklou pracovní dobou od devíti"... kde mám ten kulomet?
zidane Zidane Každý si za svůj život zodpovídá sám - vím, kde začíná a končí moje svoboda! 15.6.2019 23:36  3094
https://epochaplus.cz/jste-spise-nocni-sova-pak-vam-hrozi-zdravotni-rizika/

To všechno je pravděpodobně způsobeno tím, že obvyklá pracovní doba 9-17 hodin zkrátka neodpovídá jejich vnitřním biologickým hodinám.

To je vidět, že ten výzkum dělali v Austrálii... kdyby se tady chodilo od devíti do pěti, my české, moravské a slezské sovy bychom... inu, pískali bychom si. A hodně nahlas, vzhledem ke zdejší obvyklé pracovní době 6-14...
zidane Zidane Každý si za svůj život zodpovídá sám - vím, kde začíná a končí moje svoboda! 15.6.2019 22:54  3093
Zjistit, s kým to má, bezpodminečně. Pokud s dozorcem, vyrazit ho a měl by se hodně modlit, aby se nepodíval na dveře cely z druhé strany a pokud s vězněm, přidat mu k trestu, dokud nejmladší z jeho rodiny nebude nejstarší.
Věří totiž někdo, že se dotyčná příští rok, kdy jí má přerušení trestu skončit, poctivě vrátí? Já tedy moc ne...
desdichado Desdichado Pokud chcete vědět jak Zidane žije - Klikněte sem! 15.6.2019 03:49  3092
Vražedkyně Janáková měla být ještě 28 let ve vězení. Otěhotněla a je teď na svobodě
Ty vole, někde se asi stala chyba, že? Na neposkvrněné početí v jejím případě sázet nelze. A taky se ukazuje, že taková poprava by řadu problémů vyřešila. A chudák panchart, s tím genetickým materiálem, co v sobě má, to bude mít asi problematický. A navíc bude buď žít s tím, že musí odčinit vinu své matky ... nebo bude pokračovat v jejím řemesle?
desdichado Desdichado Pokud chcete vědět jak Zidane žije - Klikněte sem! 2.6.2019 02:42  3091
Víš jak. Obtíže při shánění bazuky mnoho lidí odradí. Nehledě k tomu, že Andrej zase není tak blbé, aby ju prodal kdejakýmu podivnýmu joudovi. A když, seženeš a těžce zaplatíš tak jednu a ne 10.
Navíc, spousta těchhle vyvražďovaček je dílem "náhlého hnutí mysli". Nebývají to akce plánované rok - dva dopředu, takže zkrátka využijí toho, co mají doma, plánování se omezí maximálně na měsíc. Což bude případ toho propuštěného. Zbraně kupoval snadno a rychle a zřejmě ve velkém a nikomu to nepřišlo divný, protože neexistuje žádná evidence. Kdyby byla, koukli by se: "Už máte deset pušek a tři revolvery. K čemu je potřebujete?"
Druhá varianta jsou dlouhodobě dopředu připravované akce - a i tam je snadná koupě výrazným zjednodušením.

Si to srovnej s bratry Mašíny. Kdyby mohli kupovat snadno jak v USA... , nemuseli by podřezávat svázaného strážníka, ale odstřelili by ho rovnou a kdoví, kolik nevinných lidí by povraždili. Papaláše ani jednoho.
zidane Zidane Každý si za svůj život zodpovídá sám - vím, kde začíná a končí moje svoboda! 1.6.2019 22:11  3090
Desdichado [3089]: Desdi, ty to prostě nepochopíš.

Kdo si chce sehnat zbraň, ten si ji sežene.
Těžce za ni zaplatí na černým trhu, ale sežene.

A pak bude chtít zastřelit tu kurvu šéfa, co ho dlouhodobě sere a když se k tomu přimotá pár kolegů, tak je odpráskne taky, svědkové nesmějí být... protože proč by ne, jsou to slušní lidi, on je zná, ti by zákon nikdy nepřekročili, takže se mu určitě nebudou bránit se zbraní v ruce, kde by ji vzali...
desdichado Desdichado Pokud chcete vědět jak Zidane žije - Klikněte sem! 1.6.2019 19:50  3089
Loď na řece, i když teda Dunaju, se potopí během 7 vteřin, těch několik nebožtíků jistě nikdo z hyen neměl. Ale ta rychlost ... ŽBLUŇK! trvá dýl!

A ve světě je vidět jak je dobré, když mají lidi střelné zbraně a umí je použít:
Po střelbě v Curychu zemřeli tři lidé, mezi nimi i jedna Češka

Střelec v americké Virginii zabil 12 lidí, pak zemřel při přestřelce s policií
Zvláště v tomto případě je dobré vědět, že: "V době útoku byl těžce ozbrojen a v jeho bytě se posléze našla řada dalších zbraní" - je prostě evidentní, že čím víc zbraní, tím větší bezpečnost. Si představte, že by ty zbraně musel někde těžko zhánět přes mafiány anebo se namáhat a pižlat lidi nožíkem.
Podle Reuters se jedná o nejkrvavější útok na pracovišti ve Spojených státech od letošního února, kdy tovární dělník ve městě Aurora ve státě Illinois zabil pět svých kolegů poté, co dostal výpověď z práce. Jo, i proto je dobré aby měl každý možnost si snadno pořídit zbraň - aby uvolnil pracovní pozice pro nezaměstnané.

-----------------

No a podle reakcí "Vyhráli jsme navzdory sprosté antikampani" a "Zprávu a chybně vyplacených dotacích museli sepsat Češi" je evidentní, že Babišovi čím dál tím víc hrabe a že naprosto zpanštěl. Navíc je se svými bývalými kamarády z KSČ(M) jedna ruka a i firmu lze řídit blbě.

[ 4785 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt