Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Náš Lopuch Vám
vytře zrak

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Zbrane [ŽP: 24 týdnů] (kategorie Věda a Technika) moderují Al, El_Diablo, ocs, themajkl.
Archiv
Domovská stránka aktualizována 22.7.2025 23:42
Omlouvám se ale bohužel jsem musel zakázat psaní anonymům, protože nám tu nějaký sabotér vložil "hack" kvůli kterému nešlo přispívat nikomu. Nevím jestli to pomůže, ale snad nad tímto darebákem budeme mít větší kontrolu.
Srdečně zveme do tohoto klubu všechny, kteří se zajímají o zbraně, střelbu a všechno, co s tím souvisí a chtějí si o tom všem v přátelské atmosféře povídat, poradit druhým, nebo se naopak chtěji zeptat na radu.

Kdo chce vystupovat anonymně (tj. bez registrace na Lopuchu), musí si vymyslet nějaké jméno nebo přezdívku a psát ho do každého svého anonymního příspěvku.

Každého přece musíme v diskusi nějak oslovovat, aby bylo jasné, kdo na koho reaguje. Kdybychom měli odpovídat několika bezejmenným anonymům najednou, byla by diskuse značně nepřehledná. Takže, kdo neuvede jméno či přezdívku, ten jako by nebyl.

Jak psát klikatelné odkazy:
 <a href="http://adresa stránky(URL)">Název stránky</a>


Úložiště obrázků:
  • 1iq.cz Bezplatné úložiště obrázků a rychlé sdílení printscreenu.
  • Bezplatné úložiště obrázků imgway.cz
  • Bezplatné úložiště obrázků imgbox.com



  •  Výslovně zakázány jsou pouze urážky (je jedno koho), nesmyslné hádky a extrémně vulgární příspěvky.

    Video Alova prototypového samopalu
    Early Automatic Pistol Cartridges - What, When & Why?
    Cowboys



    Cvičně zprovozněna homepage ... :
      Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
    autor: 
    text: 
    vyplnit a 
    Help

    Nemáte právo psát do tohoto klubu.

    [ 17538 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
    blacky Blacky - Tady je blackyho 24.12.2017 07:32  26890
    Inu samozrejme. Trezor na dlouhe a ostatni, krom max. dvou, ktere budes mit na nocnim stolku.

    Vesele vanoce vsem!
    ocs ocs sine ira et studio - OCSite 24.12.2017 02:20  26889
    P.S. Nějak zapomínám na roční dobu — ty nejkrásnější Vánoce všem přeji!
    ocs ocs sine ira et studio - OCSite 24.12.2017 02:17  26888
    puschpull: Současný, dosti blbý (ale pořád daleko méně špatný, než ve většině zemí Evropy) zákon výslovně praví: § 58 Zabezpečení zbraní a střeliva: ... uložením do uzamykatelné [blablabla] ... se nevztahuje na přechovávané zbraně kategorie B nebo C v počtu do 2 kusů :)

    (Mimochodem, už jsme se na toto téma kdysi bavili ;))

    al Al Happiness is a warm gun. 24.12.2017 01:21  26887
    El_DiabloVelmi zajimavy prototyp poloautomaticke pusky, ktery sice strili, ale potreboval by doladeni. Ja osobne bych tam k tomu volnemu zaveru jiste pohon pruzinou pridal. Al
    el_diablo El_Diablo Veškerá nepodstatná elektronická zařízen - mimo provoz, včetně kontroly pravopisu. 23.12.2017 23:27  26886
    Prototype Friberg/Kjellman Flapper-Locking Semiauto Rifle
    puschpull puschpull být nad věcí, pohoda a klid ... - AV-Com (Homepage) 23.12.2017 17:20 - Oblíbené kluby (06:05) 26885
    ocstak tento názor se mi líbí! :) Rád bych měl pistoli v případě potřeby po ruce a ne hledat klíče či zapomenout ve stresu kombinaci k sejfu ...
    ocs ocs sine ira et studio - OCSite 23.12.2017 17:17  26884
    Trezor je spíše blbost, obecně (samozřejmě existují výjimky, kupříkladu cenné sbírkové zbraně je třeba zabezpečit stejně, jako by člověk zabezpečil cenné šperky apod.)

    Jinak ale zbraň má být snadno při ruce, kdyby nedejbože byla zapotřebí. Jak moudře píše Orwell, puška má viset na stěně :) A dokonce i ten náš (jinak dost hodně debilní) zákon proti tomu, aby se dvě zbraně volně válely po bytě, nic nemá.

    Pro střelivo to platí tuplem; volně ložené střelivo je celkem málo riskantní, i v případě požáru; naproti tomu uzavřaný trezor plný střeliva je prvotřídní bomba.

    puschpull puschpull být nad věcí, pohoda a klid ... - AV-Com (Homepage) 23.12.2017 07:40 - Oblíbené kluby (06:05) 26883
    Trezor na krátké zbraně ZSL 28 M - Zbraně Šubrt
    Trezor na krátké zbraně MINI 4 - Zbraně Šubrt
    nebo
    Sejf na krátké zbraně ZSL 65 M - Safetronics PRAHA a.s.
    ale je toho na trhu spousta ....
    puschpull puschpull být nad věcí, pohoda a klid ... - AV-Com (Homepage) 23.12.2017 07:36 - Oblíbené kluby (06:05) 26882
    Trezor je samozřejmě v plánu, ale počítal jsem nějakej na dvě krátké zbraně plus náboje. :-)
    blacky Blacky - Tady je blackyho 23.12.2017 07:26  26881
    Neboj u jedne nezustane:) vem to takhle.
    1) neco na noseni 9mm, compact/subcompact
    2) brokovnice pro blbnuti (pumpa)
    3) neco “tercovyho” na presny strileni fullsize 5-6’´
    4) dlouha s optikou pro odstrelovani figurek na delsi vzdalenost
    5) revolver
    6) velky bum pro zazitek tj .45 a p a vejs
    7) kosa, nebo neco na bazi AR
    8) PDV tj. Uzi, skorpik, mp5, apod.

    Takze si rovnou porid velkej trezor. :)
    puschpull puschpull být nad věcí, pohoda a klid ... - AV-Com (Homepage) 23.12.2017 01:36 - Oblíbené kluby (06:05) 26880
    Vidím to zatím na nějakou CZ 75
    el_diablo El_Diablo Veškerá nepodstatná elektronická zařízen - mimo provoz, včetně kontroly pravopisu. 23.12.2017 01:13  26879
    Al [26876]: NA zajíce to není, spíš na větší zvěř...
    al Al Happiness is a warm gun. 23.12.2017 01:07  26878
    puschpullTak gratuluji. Ted jeste koupit si nejakou zbran. Al
    puschpull puschpull být nad věcí, pohoda a klid ... - AV-Com (Homepage) 22.12.2017 22:14 - Oblíbené kluby (06:05) 26877
    ZPDnes mi přišla obsílka od policie, že si mohu v úřední dny vyzvednout zbrojní průkaz. Takže se úsilí završuje. Přinesu rovnou žádost o povolení k nabytí vlastnictví zbraně kategorie B. :-)
    al Al Happiness is a warm gun. 22.12.2017 21:16  26876
    El_DiabloNo ani ten revolver v razi .45-70 se mi moc nezda jaky ma na tom videu celkem bezny zpetny raz. U te raze .30-30 si ja pamatuji, jak jsem zde jednou v pousti trefil s moji Winchestrovkou v te razi na 200 metru zajice. A ten jen explodoval (vybuchl)tak,ze z nej zbylo jen kusy roztrhaneho masa i s kuzi. Tak bych tu razi na lov moc nedoporucoval. Kdyz on tam s tim revolverem v te razi strili i do tech zeleznych platu, tak se mi tez zda , ze ten vykon neni az takovy jaky by mel spravne byt. Tak to vazne vypada na nejakou podladovanou munici. Al

    [ 17538 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

    (c) 2001-2011 Lopuch.cz   
    Kontakt