Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Diskuze na Lopuchu,
pohlazení na duchu

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Archiv klubu Zbrane [ŽP: 24 týdnů] (kategorie Věda a Technika) moderují Al, El_Diablo, ocs, themajkl.
Omlouvám se ale bohužel jsem musel zakázat psaní anonymům, protože nám tu nějaký sabotér vložil "hack" kvůli kterému nešlo přispívat nikomu. Nevím jestli to pomůže, ale snad nad tímto darebákem budeme mít větší kontrolu.
Srdečně zveme do tohoto klubu všechny, kteří se zajímají o zbraně, střelbu a všechno, co s tím souvisí a chtějí si o tom všem v přátelské atmosféře povídat, poradit druhým, nebo se naopak chtěji zeptat na radu.

Kdo chce vystupovat anonymně (tj. bez registrace na Lopuchu), musí si vymyslet nějaké jméno nebo přezdívku a psát ho do každého svého anonymního příspěvku.

Každého přece musíme v diskusi nějak oslovovat, aby bylo jasné, kdo na koho reaguje. Kdybychom měli odpovídat několika bezejmenným anonymům najednou, byla by diskuse značně nepřehledná. Takže, kdo neuvede jméno či přezdívku, ten jako by nebyl.

Jak psát klikatelné odkazy:
 <a href="http://adresa stránky(URL)">Název stránky</a>


Úložiště obrázků:
 • 1iq.cz Bezplatné úložiště obrázků a rychlé sdílení printscreenu.
 • Bezplatné úložiště obrázků imgway.cz
 • Bezplatné úložiště obrázků imgbox.com • Výslovně zakázány jsou pouze urážky (je jedno koho), nesmyslné hádky a extrémně vulgární příspěvky.

  Video Alova prototypového samopalu
  Early Automatic Pistol Cartridges - What, When & Why?
  Cowboys  Cvičně zprovozněna homepage ... :
    Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
  autor: 
  text: 
  vyplnit a 
  Help

  Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

  [ 12696 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
  hbwanderer 18.9.2010 19:25  16942
  Děkuji Vám pane Balcar i zde, už jsem totéž udělal v mailu. ;-) Pouze jsem s odpovědí počkal, až budu znát stav věcí, k měření jsem se dřív nedostal. ;-)

  A kolega Balcar nejen že vyhledal, nascanoval a poslal, on i zakoupení nabídl. :-)

  Podle výkresu je délka pružiny 53mm já mám pouze něco přes půlku 35mm, takže je to jasné.
  anonym 18.9.2010 10:50  16941
  Věta kterou cválající pan HBW marně hledá: Děkuji Vám pane Balcar, že jste mým potřebám věnoval půlhodinu, přehrabal archiv, oskenoval výkres na pružinu do parabely a poslal mi jej. P.S.: Příště se na každého víte co....
  el_diablo El_Diablo Veškerá nepodstatná elektronická zařízen - mimo provoz, včetně kontroly pravopisu. 17.9.2010 20:00  16940
  HBWanderer [16939]:Případně si ji můžeš nechat vyrobit
  hbwanderer 17.9.2010 19:43  16939
  Díky, už mám i výkres od kolegy Balcara. Zkontroluju a dám vědět. ;-)
  al Al Happiness is a warm gun. 16.9.2010 21:43  16938
  HBWandererTak jsem ti tu pred chvili volal,ale nikdo to nebral u vas.Tak jsi bud v hospode a nebo jsi koupal malyho?;-)Tak ta bici pruzina u P-08 je venkovniho prumeru 5,8mm a ma 20zavitu.Tloustku dratu jsem zatim nemeril,ale i ta se zmerit jiste da.Al
  mpts mpts Je to jinak, ba přesně naopak! 16.9.2010 10:43  16937
  HBWanderer [16935]: Tak ať dobře slouží. :-)
  anonym 16.9.2010 06:48  16936
  HBW: A co takhle zkusit osvědčené dodavatele ND? Ehrenreich (CDS, D. Ehrenreich GmbH, Holnstein b. Su - Ro)jich má, až je prodává. Jinak výkres jakéhokoliv dílu na P.08 není problém, napište si o něj na moji adresu hoba@volny.cz.
  hbwanderer 16.9.2010 06:19  16935
  mpts: Od známého též v uniformě. Už je doma a přihlášená. :-) Vypadá solidně a hlavně je jako jedna z mála sčíslovaná (tj. vyražená čísla i na závěru a schránce, čádná elektrická jehla). Už se těším, až s tím vyrazím, ono to s tím dlouhým kvérem na motorce je opravdu nepraktické. Karabina bude taková příručnější a bude míň překážet.

  Al: Tady není co řešit. Vzhledem k předchozí "opravě" tam někdo zabrousil bicí pružinu. Takže to sice cvaká, ale není dost energie na odpálení zápalky. Docela by mi pomohlo, kdyby mi někdo změřil, jak má být být ta pružina dlouhá, případně ještě spočítal závity. Pak už ji snad někde seženu.
  mpts mpts Je to jinak, ba přesně naopak! 15.9.2010 11:48  16934
  HBWanderer [16928]: Kde tu mosinku kupuješ?
  al Al Happiness is a warm gun. 15.9.2010 09:09  16933
  HBWandererJinak Parabella včera nestřílela, ještě tam je nějaká další zrada.

  Tak to zni,ze ti budu muset opet volat!;-)Al

  hbwanderer 15.9.2010 07:49  16932
  Mě to zas nevychází finančně. :-))

  Jinak Parabella včera nestřílela, ještě tam je nějaká další zrada.
  taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 14.9.2010 22:03  16930
  HBWJá si zas musím konečně dojít objednat tu malorážku a brokovnici. Vybral jsem nakonec CZ 455 Standard a Remington 870 Express 6+1. Ale furt mi to nějak časově nevychází...
  al Al Happiness is a warm gun. 14.9.2010 17:21  16929
  HBWandererVitej zpet v klubu!Vedel jsem,ze prave tebe tahle basnicka sem opet nalaka,kdyz jsi zatim jediny,ktery tady opravdu v realite byl a tohle vsechno sam na vlastni oci videl i zazil i kdyz to vse bylo jiz v Lednu 2005.Klidne sem k nam prilet zase a jiste tu i par zmen uvidis.

  Jinak ti gratuluji na dalsi koupi dulezitych doplnku k tvym uniformam i celkovemu vybaveni k hram na WWII.;-)Al

  hbwanderer 14.9.2010 12:29  16928
  No jo, copak ten vzduch v Californské poušti. Docela bych si zase dýchnul. :-)

  Jinak bando, dneska si po dlouhé době jedu koupit nějakej kvér. Nic závratného, jenom karabinu Mosin vz.38 ale nekup to, když je to tak levný. Prostě jako motospojka potřebuju krátkej kvér, s dlouhou Mosinkou to na motorku moc není.
  No a při té příležitosti provětrám po dlouhé době zotavenou Parabellu (prasklo mi vedení bicí pružiny či jak se to jmenuje) s novou součástí a úderníkem se zářezy proti odfouknutí proražené zápalky. V podstatě po roce mám díly.

  Jo a včera jsem si koupil chybějící kalhoty US vycházkové druhoválečné uniformy a lodičku, co jsem dlouho sháněl. Ke kvérům to moc nebude, to spíš na armybál, ale radost z toho mám, tak co bych se nepodělil. Teď ještě sehnat vršek battlu... No v podstatě to je jen pokračování dokupování vybavení ke zbrani. :-)
  al Al Happiness is a warm gun. 13.9.2010 11:16  16927
  Basen Poustni.Tak vidim bando,ze se tu opet hadate jak mali kluci,kdo udela vetsi babovicku na piskovisti;-(Tohle je klub pohody a dobre nalady!Tak vam sem ted posilam neco na uklidneni!;-)Al  Tak tu dnes sedim i do soumraku hledim pred barackem svym v pousti v zapado jizni Kalifornii.Kde jiz vic jak 40let v klidu a spokojene sam i s rodinkou ziji.Sedim a na hory kolem dokola hledim a s Bohem resim sve trampoty.V povzdali duni i houka nas nakladni vlacek pomaly,ktery tu kolem vsude jen plasi divoke kojoty.Ano ti kojoti tu stale vazne jsou a smutne vyji na dobrou noc i dobry sen na druhy horky den v te nasi idylicke utopii.Cervanky nad horami v dali a odraz slunce od uskali mi tady ladi i moji dusi hladi a vyplnuji tady velmi silnou citu plynnou melodii.Zivot je vzacny a nekdy i krasny,ale vetsinou tezky v pisku zhavem brouzdat se hodiny pesky a v hlave sebou stale nositi celou tu skvelou ale zivotem starou svoji historii.Vzpominky na dectvi touhy po letectvi,realita vsak uplne jina jest.Svetem se toulat v morich se brouzdat a to vse jen na vlastni pest.Stale se snazim zivota si vazim a Bohu za nej dekuji a vzdavam mu zde cest.Cas se jen plizi i konec se blizi i kdyz jsem jeste nevidel rady mest.Tak se netizim,nicim nekrizim a vam vsem zde prinasim tuhle dobrou zvest.Ze vsude se da zit a vsude lide ziji a vetsinou jsou to lide dobri a jeden druheho navzajem nezabiji.Jen ta velka mesta,kde vede a konciva cesta,tam si ti lide tvori rozdilnou i krvavou historii.V pousti je klid a mistni lid se tu podobnych hrichu vetsinou nedopousti.Al


  [ 12696 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

  (c) 2001-2011 Lopuch.cz   
  Kontakt