Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Komu se nelení,
tomu se zelení.

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Zbrane [ŽP: 24 týdnů] (kategorie Věda a Technika) moderují Al, El_Diablo, ocs, themajkl.
Archiv
Domovská stránka aktualizována 2.12.2019 05:02
Omlouvám se ale bohužel jsem musel zakázat psaní anonymům, protože nám tu nějaký sabotér vložil "hack" kvůli kterému nešlo přispívat nikomu. Nevím jestli to pomůže, ale snad nad tímto darebákem budeme mít větší kontrolu.
Srdečně zveme do tohoto klubu všechny, kteří se zajímají o zbraně, střelbu a všechno, co s tím souvisí a chtějí si o tom všem v přátelské atmosféře povídat, poradit druhým, nebo se naopak chtěji zeptat na radu.

Kdo chce vystupovat anonymně (tj. bez registrace na Lopuchu), musí si vymyslet nějaké jméno nebo přezdívku a psát ho do každého svého anonymního příspěvku.

Každého přece musíme v diskusi nějak oslovovat, aby bylo jasné, kdo na koho reaguje. Kdybychom měli odpovídat několika bezejmenným anonymům najednou, byla by diskuse značně nepřehledná. Takže, kdo neuvede jméno či přezdívku, ten jako by nebyl.

Jak psát klikatelné odkazy:
 <a href="http://adresa stránky(URL)">Název stránky</a>


Úložiště obrázků:
  • 1iq.cz Bezplatné úložiště obrázků a rychlé sdílení printscreenu.
  • Bezplatné úložiště obrázků imgway.cz
  • Bezplatné úložiště obrázků imgbox.com



  •  Výslovně zakázány jsou pouze urážky (je jedno koho), nesmyslné hádky a extrémně vulgární příspěvky.

    Video Alova prototypového samopalu
    Early Automatic Pistol Cartridges - What, When & Why?
    Cowboys



    Cvičně zprovozněna homepage ... :
      Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
    autor: 
    text: 
    vyplnit a 
    Help

    Nemáte právo psát do tohoto klubu.

    [ 17511 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
    jaase Jaase still a sinner rapes a thousand saints.. 12.2.2014 08:17  21470
    Dwayne Fergusson, zastánce přísnější kontroly zbraní, který v New Yorku* mimo jiné pomáhal prosadit to, že pronesení střelné zbraně do základní školy už není bráno jako přestupek, ale jako zločin, byl zatčen v Harvey Austin Elementary School v Buffalu.
    Za pronesení střelné zbraně ... prý zapomněl, že ji má u sebe.

    * předpokládám, že se jedná o stát NY, nikoli město.
    taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 12.2.2014 00:49 - Odhlášení (22:45) 21468
    V Británii lidská blbost dosahuje těch nejvyšších met.
    ocs ocs sine ira et studio - OCSite 12.2.2014 00:45 - Oblíbené kluby (22:44) 21467
    Konečně bude v letadlech bezpečno, to jsem si oddechl!
    taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 9.2.2014 14:48 - Odhlášení (22:45) 21466
    Pěkná hračka :)
    mpts mpts Je to jinak, ba přesně naopak! 9.2.2014 13:52  21465
    Šedák [21464]: Aha, to je pěkné, aspoň na pohled. (A tedy škoda, že má temná vize Tvé budoucnosti přišla vniveč. ;-) ) Pak někdy napiš, jak to střílí. Ovšem od .357 Mag stejně žádnou extra přesnost na větší vzdálenosti nečekej, ten náboj na ni nemá parametry.
    sedak Šedák Vesmír nedává žádné varování napřed - ani druhou šanci potom. 9.2.2014 12:03  21464
    Nene, Ruger 77/357 bolt-action. Žádné hrozivé scénáře, jak mpts prezentuje :)
    taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 9.2.2014 00:53 - Odhlášení (22:45) 21463
    ŠedákCo hodláš koupit? Nějakou winchestrovku?
    mpts mpts Je to jinak, ba přesně naopak! 9.2.2014 00:48  21462
    Šedák [21459]: No jestli tou karabinou myslíš lever-action karabinu a jestli se chystáš do ní ládovat ty náboje se střelou s „dobře aerodynamicky tvarovanou špičkou“, pak doporučuji, abys před prvou střelbou ještě jednou — „jen ještě jednou, naposled“, jak praví básník — vyzkoušel všechny své oblíbené činnosti, jež rukama děláš.

    Protože až Ti při výstřelu při zpětném rázu špička jednoho náboje odpálí zápalku toho, jenž je v trubicovém zásobníku před ním, a až Ti to následně celé bouchne v ruce, asi už toho rukama moc nenaděláš. Ony totiž náboje určené do pákových opakovaček s trubicovým zásobníkem, a to i ty výkonnější, jako 30-30 Winchester, nemají plochou nebo kulatou špičku střely ani bezdůvodně ani proto, že by jejich tvůrci nerozuměli aerodynamice.

    Pokud však mluvíš o karabině se schránkovým nebo revolverovým nebo jiným zásobníkem, kde se náboje neopírají jeden druhému špičkou o zápalku, pak prosím zapomeň, že jsem něco řekl.
    sedak Šedák Vesmír nedává žádné varování napřed - ani druhou šanci potom. 9.2.2014 00:04  21461
    Sven: Super, díky!
    sven Sven ukaž člověku smrt a smíří se s horečkou 8.2.2014 22:00  21460
    ŠedákAd 2 : Prototypa v Medlánkách - podzemní tunel - nastřelují tam i 12,7 mm
    sedak Šedák Vesmír nedává žádné varování napřed - ani druhou šanci potom. 8.2.2014 14:40  21459
    Zdravím,

    měl bych dva dotazy k tématu:
    Dělá nějaký výrobce střely (náboje) s dobře aerodynamicky tvarovanou špičkou pro dobrou střelbu na větší vzdálenosti? Jedná se mi hlavně o .357, kdy je většina nápojů z částečně tupým nosem a nemám pocit, že by SB FMJ na tom byly v této oblasti taktéž nějak skvěle. Plánuji koupi karabiny v této ráži jako doplněk k revolveru.

    Druhá otázka se týká tipů na puškovou střelnice v okolí Brna, kde se dá střílet alespoň na 100m.

    Díky
    themajkl themajkl All those moments will be lost in time - like tears in rain. 8.2.2014 14:05  21458
    ocs [21457]: Tohle by mělo být ono. Ano, komentáře jsou.. bez komentáře.
    ocs ocs sine ira et studio - OCSite 8.2.2014 01:55 - Oblíbené kluby (22:44) 21457
    Majkl: video nevidím*, ale přečtl jsem si "popravde sa mi to zdá choré aby 13 ročné decko takto narábalo so zbraňou" a je mi poněkud blivno, a "ale asi vec názoru" to jen nepatrně vylepší :((((((

    * Nebude to problém jako u Ala, spíš blbé připojení (jsem momentálně na wifi s prabídným signálem), nebo možná flash, který programově nepodporuji. To je fuk, řešit to netřeba, jen jsem si chtěl zanadávat na ten dementní komentář :/

    taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 7.2.2014 23:29 - Odhlášení (22:45) 21456
    Holt Al jako ještě nezletilec nemá co lézt na nějaký pornostránky ;-)
    taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 7.2.2014 23:28 - Odhlášení (22:45) 21455
    To je frajeřina :)

    [ 17511 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

    (c) 2001-2011 Lopuch.cz   
    Kontakt