Nevím, odkud jste brali rohlíky na PGF, ale byly dobré; lepší, než bývají v Chotěboři.
Osobně si říkám o sladký balíček s medem místo jednoho džemu; namazání je pak akorát na dva rohlíky a med do čaje. Ideální by sice bylo mít možnost namíchat si balíček podle sebe (třeba jeden sejra, jeden rohlík, jeden med), ale to už by určitě bylo komplikované pro výdej a výpočet ceny. Prostě když není fronta, tak se asi domluvit dá, když je, tak by člověka ostatní čekající nejspíš zabili a obsluha má taky víc stresu.
Ohledně plánů - osobně mám radši rýži než brambory, ale když tam nebude, tak se z toho psychicky nezhroutím. Vím, že jeden rok ke koupi jablka byly, párkrát jsem toho využila. Jednu dobu byly i zmrzliny, toho bych využila ráda, ale musím si šetřit krk. Takže možná lepší, když nejsou.
Škoda že už štrůdl nebude.
Křížaly byly tak dobrý proto, že byly domácí, kupovaný mi nechutnaj. Takže jestli došly, tak je speciálně kvůli mně shánět nemusíte ;)
Mlíko se slibovalo už vloni, ne? Nakonec snad i bylo, ale moc se o tom nevědělo. |