Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Hosting     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Já Vánoce juchuchu
oslavím na Lopuchu!

Lopuch.cz

Povinné ručení
Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Volby [ŽP: 4 týdny] (kategorie Politika) moderují huh, Havelock.
Archiv
Domovská stránka aktualizována 20.8.2013 21:03
Předkládejte své argumenty, přesvědčujte ostatní, diskutujte o programech a osobnostech. Pokud chcete někomu (to zahnuje nejen diskutující v tomto klubu, ale i ostatní uživatele Lopuchu, politiky této i jiných krajin a vůbec všechny žijící i zesnulé osoby) nadávat kvůli jeho (byť sebehoršímu) přesvědčení, přesuňte se rovnou do jiného klubu. Diskuze se vede slušnou formou.

ANKETY:
Objeví se Robert Šlachta na kandidátce Ano do senátu nebo europarlamentu?
Zatím nejlepší porevoluční předseda vlády ČR byl
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 6907 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
desdichado Desdichado Zvolit kozla,vlastně Zemana,zahradníkem - mohli jen vyznavači masochismu. 19.5.2018 19:48  31428
Rychetský zasáhl Zemana na bolestivém místě. Velká soudní rošáda je v rukou Hradu
O tom, jak jsou obě soudní instituce důležité, netřeba pochybovat, klíčová je především ta ústavní, která je garantem stability; to díky ní byly svého času například zrušeny mimořádně pochybné úpravy volebního zákona, na nichž se v rámci opoziční smlouvy dohodly tehdy nejsilnější politické strany ČSSD a ODS, když si v roce 1998 rozdělily moc v zemi (a posty k tomu). Jestliže opoziční smlouvu označil novinář Erik Tabery za první významný test společnosti, jak se vypořádat s pokusem o okleštění demokratických pravidel, logicky z toho plyne, že takové pokusy se znovu a znovu opakují a je dobré umět jim čelit.
(Je dobré připomínat.)

Pavel Rychetský, kdysi spojenec a také (na rozdíl od mnoha jiných) dobrý a rozumný rádce Miloše Zemana, se po své kritice lidí z prezidentova okolí dostal evidentně do nemilosti Hradu. Vyjádřil obavy z "kohorty panošů, která funguje na Hradě kolem pana prezidenta", což dotyčného muselo dvojnásob zasáhnout: jednak mu musí být v hloubi duše jasné, že ta kritika je pravdivá, jednak mu musí být stejně tak jasné, že s tím už nemá sílu nic sám udělat. Tedy že je odsouzen k předstírání do samého konce.

A když se Rychetský letos na jaře objednal na Hrad, aby tam o soudní rošádě jednal, ukázalo se, že "náhodou" jediný volný termín pana prezidenta připadá na den, kdy musí být v cizině na jednání Konference evropských ústavních soudů, které ten český předsedá. Je nemyslitelné, aby tam nebyl…
...
A také - jak řekl v lednu v rozhovoru pro Český rozhlas - by chtěl před případnou rezignací mluvit s prezidentem o svém budoucím nástupci. Což bude možná těžké: panoše sice nejde urazit, protože nemají čest, ale vliv ano.

_______________________________-

Jinak, jsem se díval na to jak se sebepresentuje Šlechtová (takový výběr best off na internetu) a není ona taková ... nedospělá?
desdichado Desdichado Zvolit kozla,vlastně Zemana,zahradníkem - mohli jen vyznavači masochismu. 18.5.2018 23:27  31427
"Děti jsou vražděny a pro vás je to hra. Je to dvaadvacátá školní střelba jen v letošním roce. UDĚLEJTE NĚCO," vzkázala studentka do Bílého domu.
Ale hlavně že se kšefty hýbou.

V USA ani nepotřebují islamistické teroristy. Vystačí si sami.
desdichado Desdichado Zvolit kozla,vlastně Zemana,zahradníkem - mohli jen vyznavači masochismu. 18.5.2018 23:25  31426
Student v texaské škole zastřelil deset lidí,deset dalších zranil
Snadný přístup ke zbraním je určitě zárukou vyššího bezpečí, aneb další důkaz z USA.

Jenom by mne zajímalo jak bude Trump obhajovat co pindal ve Francii.
desdichado Desdichado Zvolit kozla,vlastně Zemana,zahradníkem - mohli jen vyznavači masochismu. 15.5.2018 19:26  31425
že míra usmrcených nebo vážně zraněných lidí se navýšila v sedmi z 13 nově omezených úseků.
Čili, snížením rychlosti jako takové to asi nebude. Je tam ale pokus o vysvětlení - že jsou chodci míň pozorní. A že prostě se spoléhají na to, že řidiči pojedou pomaleji a von najednou nějaký závodník?
Jako, je možný, že zrušením rychlostních limitů poklesne počet přejetých ... protože dostat se z jedné strany ulice na druhou bude zkrátka neřešitelný problém a nikdo se takové loterie neodváží. Něco na způsob Jiránkova "Pivo přes ulici".
Anebo chodci a řidiči furt čumí do mobilu. Tenhle mor pořád vzrůstá.
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 15.5.2018 13:54 - Oblíbené kluby (12:58) 31424
Snížení rychlosti znamenalo nárůst úmrtí a zranění. Návrat do původního stavu nebude, stojí totiž moc peněz

Debilita na kvadrát.

taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 15.5.2018 09:44 - Oblíbené kluby (12:58) 31423
Souvisí to s tím, že nesmyslně buzerovat lidi kravinami je pitomost a nevede to k ničemu dobrýmu.
desdichado Desdichado Zvolit kozla,vlastně Zemana,zahradníkem - mohli jen vyznavači masochismu. 14.5.2018 19:49  31422
Nějak jsem v tom článku nenašel příčinu neuspokojivého stavu. Tvrdit že příčinou je radar je sice hezké a levné, ale zřejmě to bude blbost. Ovšem z článku je patrné, že tamní řidiči mají moc peněz.

Ovšem se střelbou to nesouvisí nijak.
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 14.5.2018 16:23 - Oblíbené kluby (12:58) 31421
V Austrálii chtěli udělat silnice bezpečnější pomocí pevných radarů. Takhle to dopadlo
desdichado Desdichado Zvolit kozla,vlastně Zemana,zahradníkem - mohli jen vyznavači masochismu. 14.5.2018 03:33  31420
V Anglii mají ale dlouholetou tradici. Viz Jack Rozparovač. A vystačil si bez střelné zbraně.
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 14.5.2018 01:53 - Oblíbené kluby (12:58) 31419
Střelba v Londýně má jednu oběť, město čelí vlně vražd

Hohoho, "fungují" :) Hlavně, že angláni mají zbraňovou prohibici a běžný ovčan nesmí mít střelnou zbraň, kudlu, teleskop, boxer, bejzbolku a dokonce ani šroubovák. Pravděpodobně proto, aby se oběti zločinců neměly čím bránit...

desdichado Desdichado Zvolit kozla,vlastně Zemana,zahradníkem - mohli jen vyznavači masochismu. 13.5.2018 18:28  31418
Rodinná tragédie v Austrálii: V domě našli sedm těl, čtyři patřily dětem. Zavraždil je zřejmě děda
Média událost považují za nejhorší střelecký masakr v Austrálii od roku 1996, kdy v Tasmánii střelec Martin Bryant zabil 35 lidí a dalších 23 zranil. Australská vláda následně přikročila k tvrdým opatřením, aby podobným incidentům zabránila. V rámci výkupu a konfiskace získala z rukou veřejnosti na milion pušek a pistolí a zároveň zpřísnila podmínky pro nákup zbraní.
Zřejmě ty restrikce do značné míry fungují. V USA za tu dobu postříleli několik tisíc lidí.
desdichado Desdichado Zvolit kozla,vlastně Zemana,zahradníkem - mohli jen vyznavači masochismu. 12.5.2018 15:53  31417
"Chtěli byste za vítěze Hitlera?" Profesor bouchl pěstí do stolu a uzemnil české rusofoby.

Podle něj ani lidé, kteří odmítají EU neusilují apriori o spojenectví s Ruskem. Tvrdí, že mnoha lidem zkrátka jen vadí neustálé osočování Ruska. "Mnoho lidí prostě štve, že spousta vlivných komentátorů a politiků se v podstatě řídí hanebným heslem „raději lhát s USA než mít pravdu s Ruskem." píše Hořejší.

Tak nějak. Lidi, podle kterých Rusové můžou i za to, že je vedro nebo naopak zima, prostě za všechno, co se dotyčnému nelíbí, taky nemůžu ani vystát.


Jako nevím, ale přijde mi to poněkud trapný. Pod Hitlerem to stálo za hovno, ale že by to pod Stalinem bylo nějak skvělý... Škoda, že jsme nemohli zakusit jaký to je trpět pod Adenauerem nebo třeba pod královnou (lhostejno jestli britskou či dánskou).
A že by v současném Rusku byl nějaký pořádek a blahobyt, to si taky nemyslím. A to i přes to, že pár (v poměru k celku) Rusů nepochybně v blahobytu žije.
desdichado Desdichado Zvolit kozla,vlastně Zemana,zahradníkem - mohli jen vyznavači masochismu. 9.5.2018 00:02  31416
Zeman dostane mrtvici...
Ale, co bylo trapné na nominaci pro Havla? Teda krom toho, že bolševici, notoričtí vrazi a váleční štváči, k smrti nenávidí každého, kdo jim neleze dio prdele a nejraději by takového někde přibili na vrata, jak to běžně dělali po VŘSR.
vranka vranka 8.5.2018 20:06  31415
Nevím, jestli Zeman něco dostane, ale určitě by to míň trapné ,jako když západ nominoval na Nobelovu cenu míru Havla,Arafata a Saddáma.Posledně dva jmenované později zlikvidovali samotní Američané...
desdichado Desdichado Zvolit kozla,vlastně Zemana,zahradníkem - mohli jen vyznavači masochismu. 8.5.2018 15:48  31414
No, Jelcin sice byl notorik, ale nemyslím si, že to byl hlavní důvod ruinizace Ruska. Naopak, tou dobou hodně bolševiků zázračně zbohatlo, nebo začalo bohatnout. Režim se prostě hroutil a kdyby tou dobou byl místo Jelcina Putin, je sice možné, že by se Rusko ruinovalo míň, přesněji řečeno jinak, ale je taky možné, že by konal akce jako za Napoleona - děly by střílel rovnou do lidí a možná by i upotřebil zastarávající zásoby ZHN. Nakonec, to s těmi děly aplikoval v Čečensku, tam se s tím nesral, ale vyrobil si několik vdov, které se, čas od času, odpálí v moskevském metru. Asi je nasral.
Na druhou stranu, za Jelcina opadl na chvíli strach z obranné strategie Ruska, která spočívá v překvapivém jaderném útoku na půlku Evropy a USA (tam už by to ale takové překvapená nebylo - přece jen, než to tam doletí, je víc času to zjistit).

Srovnání se Zemanem je ale typicky bolševická pičovina, nemluvě o tom, že z pohledu vranky je lež cokoliv o čem Putin neprohlásí, že to je pravda, i kdyby to samotný Lenin napsal.
Ale třeba Zeman ještě dostane, buď těsně před smrtí, nebo posmrtně, otázka kdy se to stihne vyrobit, Leninův řád, řád Vítězství (Pobědy), Putinovu a Puškinovu medaili a třeba i řád VŘSR, či jak se to jmenovalo.

[ 6907 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
Povinné ručení porovnání REKLAMA

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt