Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Hosting     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Tolik rozruchu
jen v Lopuchu

Lopuch.cz

Povinné ručení
Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Volby [ŽP: 4 týdny] (kategorie Politika) moderují huh, Havelock.
Archiv
Domovská stránka aktualizována 20.8.2013 20:03
Předkládejte své argumenty, přesvědčujte ostatní, diskutujte o programech a osobnostech. Pokud chcete někomu (to zahnuje nejen diskutující v tomto klubu, ale i ostatní uživatele Lopuchu, politiky této i jiných krajin a vůbec všechny žijící i zesnulé osoby) nadávat kvůli jeho (byť sebehoršímu) přesvědčení, přesuňte se rovnou do jiného klubu. Diskuze se vede slušnou formou.

ANKETY:
Objeví se Robert Šlachta na kandidátce Ano do senátu nebo europarlamentu?
Zatím nejlepší porevoluční předseda vlády ČR byl
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 7153 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 25.3.2019 16:29 - Oblíbené kluby (20:47) 31678
Tak ve Venezuele už prý přistála první letadla se sovětskými vojáky cestujícími na dovolenou. Asi nějaká družba, nebo tak něco.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 17.3.2019 22:31 - Oblíbené kluby (20:47) 31677
225 000, to není ani denní počet Slováků s hladinou nad 2‰, čili debakl. ;-)
maca MACA 17.3.2019 16:47  31676
Jako Kotle a docela bodoval 225 tisíc ého kolik hlasů není málo
Pro Slováky ženská ve vrcholový funkci je docela pokrok.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 17.3.2019 15:35 - Oblíbené kluby (20:47) 31675
tupan bude nasrané. Jeho favorit Kotleba je OUT. Teda jako kdyby nebyl z principu už od narození, ale nepřipustí si to. Oba.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 16.3.2019 19:43 - Oblíbené kluby (20:47) 31674
Jako, nechápu že se svou paranoiou máš zbroják. Teda pokud ho opravdu máš. Ale jak jsem napsal jinde (si dohledej, chudáčku otylý), možná to je i jinak.

Zato ty se celý léta nějak podezřele urputně snažíš, aby se tu toho o tobě moc nevědělo
Ale hovno, soudruhu. Já se za celý ty léta spíš prostě nesnažím. ;-) Na druhou stranu tak nějak nepovažuju za smysluplný všude psát co jsem měl k večeři a jakou jsem měl stolici, jak to dělají jiní.

Jestli tě ovšem něco konkrétního zajímá, zeptej se mne na co chceš (ale slušně, blbečku). Já na co chcu klidně odpovím. ;-)

Nemáš se čím chlubit, kripl, socka, skoro slepej, nejspíš vyžranej...
No vidíš jak se umíš pěkně popsat. Jinak su podporučík v záloze, ty štátskriple s modrou knížkou.
Měl bych se čím pochlubit, jenže na to nemáš, abys tomu rozumněl. Na druhou stranu, modří vědí! A taky není důvod abych něco ukazoval takovýmu debilovi jak jsi ty.

Druhé příspěvek je parafráze na tvého milovaného Křivohubého. Evidentně jsi to nepochopil, se svým IQ tykve.

A když už jsme u toho Křivohubého lháře, co ho vyloučili ze strany, kterou jeho papínek Tuneldědek zakládal:
Kdybych měl jako předseda ODS za řadového poslance nynějšího šéfa strany Petra Fialu, nikdy bych ho nevylučoval, uvedl Václav Klaus mladší. Reagoval tak na sobotní rozhodnutí špiček ODS o jeho vyloučení ze strany.
Potíž je v tom, že Křivohubka předsedou ODS není (a nejspíš nikdy nebude - je to škoda, ODS s 1,5% hlasů by byla zábavná) a hlavně v tom, že Fiala ODS tak systematicky nepodrývá jako ten křivohubý nácek.

Jo a abych nezapomněl: Blábolíš jakési vybájené bludy, které ti rozhodně nebudu vyvracet - kdo tu blábolí bludy se nádherně ukázalo na tom, jak žvaníš o zbraňové prohibici na Novém Zélandě. Netvrdím, že jsem o tom něco věděl, ale taky jsem se k tomu nevyjadřoval. Za to ty jsi lhal jak je i tebe zvykem.
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 16.3.2019 18:21  31672
Ech, sám seš piča. Případně pyča. Většího vola by světě těžko pohledal. Blábolíš jakési vybájené bludy, které ti rozhodně nebudu vyvracet, proč taky, že.. Lidi, co mě znají, vědí dobře, jaký jsem či nejsem. Zato ty se celý léta nějak podezřele urputně snažíš, aby se tu toho o tobě moc nevědělo (tedy ne že by to k něčemu bylo). Ale asi pro to máš důvod, co? Nemáš se čím chlubit, kripl, socka, skoro slepej, nejspíš vyžranej a s tím pajšlem v prdeli - to tě určitě nenapadlo samo od sebe :) Prostě potrefená husa, která se za sebe stydí. Okay, chápu.

A ten druhej "příspěvek" :-O To je zase fňukání a nářků, bóóže :-/ Jsi fakt zoufalec a troska, ještě, že všichni moraváci nejsou jako ty.

desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 13.3.2019 21:17 - Oblíbené kluby (20:47) 31671
Dilema ODS: Racionálně a slušně, nebo s Klausem
Má to někdo celé? Ale i ten kousek je (pro ODS) varovný a pro normální lidi vtipný (ODS se omlouvá za Václava Klause).
Klaus mladší samozřejmě říká to, co říká, naprosto promyšleně − posiluje svou osobní značku. Ptactvo na malostranských střechách si štěbetá, že chystá prezidentskou kandidaturu a bude chtít převzít elektorát Miloše Zemana. Proto nasazuje na EU. Proto používá tak nechutné příměry. A proto také vytváří obraz sebe sama jako oběti. Na svém Facebooku nyní například pláče, že "ti největší lumpové z něj budou chtít udělat antisemitu".
A zajímalo by mne, co na to P_E_S, teda až odboduje v Trojkách.
-------------------------------
Klaus jr.:

Ztráta suverenity českého parlamentu je děsivá.
Možná byl můj příměr k suverenitě "židovského výboru" příliš drakonický, ale u 60% zákonů, co doručujeme českým občanům - je míra naší suverenity NULA.
Jen implementujeme evropské směrnice a nařízení. Povinně a ještě si to musíme potupně sami sepsat a dělat, že to projednáváme a hlasujeme o tom.

No vida, takže 40% zákonů je výmyslem našeho parlamentu. To je asi tak o 40% (ale možná spíš o 80%, kdoví jaké matematické operace Křivohubý použil, viděl bych to na limitu, z nějaké objektivity bych ho nepodezíral, jeho fotr Tuneldědek taky 30% odevzdaných hlasů pro ODS prohlašoval za většinu veškeré populace).
A kromě toho, jak dobře víme, z EU přijde, že v hospodách mají být WC a v nich umyvadlo. Z Prahy nám pak tvrdí, že EU požaduje pozlacené kohoutky, vodu teplou přesně 35°C a trojvrstvý parfémovaný hajzlpapír, pro dámy růžový a pro pány modrý, pro buzeranty a S-M smirkový.
Na druhou stranu, u 100% zákonů co doručuje Moravanům Praha, je míra naší suverenity mínus jedna.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 12.3.2019 16:37 - Oblíbené kluby (20:47) 31670
A ty seš piča. Svoje ego doháníš pistolkou, neděláš nic, protože jsi invalida (čili parazit) a vyžíráš druhým z talíře. Jestli jsi zapšklý nevím, nejspíš ano, když to tak dobře znáš. Ale máš pravdu, jsi vlastně k politování, protože tvůj zdravotní stav stojí za hovno (tlustý, nebo spíš vyžraný, srdce v prdeli, pajšl na odpis), děti se na tebe vysraly, máš jen ty kočky a pistolku. A navíc bydlíš v Budějicích.

V nemocnicích samozřejmě má být ozbrojená ochranka. ...
A kdo to bude platit?
Mohl ty protivné spolunocležníky hezky v klídku a tichu ve spánku podříznout kuchyňskou kudlou.
Moc pracný (a navíc by musel slézt z postele). A ještě ke všemu, k čemu by mu ta pistolka jinak byla? Aspoň ji využil.
A vyvozovat z toho, že "zbraně jsou zlé, áno" může jen opravdový vůl a ignorant.
Gratuluji ti k sebepoznání.
Možná že ti to ve tvé zapšklosti uniklo, ale já nikdy netvrdil, "že zbraně jsou zlé". Já jen tvrdím, že zbraně nepatří do ruk komukoliv, jak ty si to představuješ ve své bezbřehé naivitě. Teda pokud to od tebe není v podstatě vychcanost, protože když, jak sám říkáš, nenávidíš lidi, tak dost možná předpokládáš, že se takto zredukují. Na tom něco bude. Na druhou stranu, je taky celkem pravděpodobné, že mnozí budou střílet po kočkách.
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 12.3.2019 09:25  31669
Hodnotím tebe, podle tvých projevů a výlevů. Evidentně jsi neúspěšný zapšklý parazit, který závidí schopnějším a úspěšnějším. Takoví jedinci jsou víceméně k politování.

V nemocnicích samozřejmě má být ozbrojená ochranka. Incidenty s agresivními cikány nebo celými jejich tlupami, případně bílými sockami, ožraly, feťáky a jinou havětí , napadení personálu atd. jsou na denním pořádku.
Nicméně nechápu, proč to ten bláznivý dědek s tou bouchačkou dělal tak nesmyslně komplikovaně. Mohl ty protivné spolunocležníky hezky v klídku a tichu ve spánku podříznout kuchyňskou kudlou. To je jednodušší. Chudák bouchačka je v tom opravdu nevinně. A vyvozovat z toho, že "zbraně jsou zlé, áno" může jen opravdový vůl a ignorant.

desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 11.3.2019 18:30 - Oblíbené kluby (20:47) 31668
Ale tady na tom je pěkně vidět, že není nutno někde pracně shánět nelegálně zbraň, použít se dá s úspěchem i zbraň držená legálně. Je to mnohem jednodušší.
Na druhou stranu by se tupan mohl hrozně divit, jak to, že ti dva neměli zbraň taky a dotyčného ostrodtřelce neodpravili. Nebo že po nemocnici nechodí ozbrojená ochranka a neprohrabává pacošům zavazadla.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 11.3.2019 18:11 - Oblíbené kluby (20:47) 31667
Neměl bys všechny hodnotit podle sebe.
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 11.3.2019 14:59  31666
Blablabla.
Ech, ty děláš prd a platíš taky prd. Jen si sereš do huby a blábolíš a zapškle závidíš :-/
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 6.3.2019 15:30 - Oblíbené kluby (20:47) 31665
nicméně to, jak to tam dělají a vedou, se jim evidentně dost daří. A to se asi jako jediné počítá.
Bolševikům se u nás taky dost dařilo...

Daně, narozdíl od tebe, platím jak mourovatej, bordel děláš jenom ty a potíže? S oblibou upozorňuju na to, že ti, co mají nezaslouženě mnohonásobně vyšší příjem než já, svou práci flákají, či na ňu přímo serou. Ano, tím bych se dostal mezi špatně bodovanou lůzu. (Věcně, bojovník proti totalitě.) Tady je mezi námi největší rozdíl. Ty těm nahoře jen poklonkuješ a klidně by sis rozrazil čelo o zem, kdybyses byl schopen se vůbec ohnout.
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 5.3.2019 08:58  31663
DeschiadoMno, z tvých výplodů se dá usuzovat, že se mezi tu špatně bodovanou lůzu (neplatíš daně, děláš bordel a potíže atp.) počítáš taky. A to není moc dobrá vizitka.
O čínských kápech si nedělám žádné iluze, nicméně to, jak to tam dělají a vedou, se jim evidentně dost daří. A to se asi jako jediné počítá.
maca MACA 4.3.2019 20:08  31662
Bylo by zajímavé jak by bodování dopadlo u nás a kdo z místních diskutérů už by se ani nesvezl sockou.
Je pak otázkou jestli mají větší problém na vesnicích nebo ve městě. Jak s těma děckama a politikou jednoho děcka.
No třeba chtějí tu skupinu někam vypudit do ilegality a pak s ní zatočit nebo někam řízeně postupně vystěhovat (Tibet,...)

[ 7153 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
Povinné ručení porovnání REKLAMA

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt