Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Hosting     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Modrá je dobrá
zelená je lepší

Lopuch.cz

Povinné ručení
Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Politika a dění ve světě [ŽP: 4 týdny] (kategorie Politika) moderují taipan, Krycek.
Archiv


Vítejte v klubu Politika a dění ve světě.

Jak již název napovídá, tento klub je určen k diskusi o politice, a to jak té domácí, tak světové. Není třeba se strachovat, nejde o klub určený pouze pro odbornou diskusi, nýbrž o klub, který má sloužit jako místo pro otevřenou, svobodnou a civilizovanou diskusi o tématech, které hýbou současným světem. Tématické vymezení je, jak jste si jistě všimli, velmi široké a nehrozí tedy časté off-topic debaty, do kterých sklouzávají specializovanější kluby.Pravidla tohoto klubu jsou jednoduchá:

1) Snažte se o co nejslušnější diskusi. Není třeba mluvit jako akademik, stačí nepoužívat vulgarismy a urážky oponentů.
2) Veškeré názory, jakkoliv mohou být v rozporu s morálkou, zákony či názory moderátora, budou tolerovány, pokud budou formulovány slušně a civilizovaně.
3) Klub je primárně zaměřen na aktuální dění, nebojte se tedy poukazovat na zajímavé články. Články nepastujte, nýbrž uvádějte odkazy.
4) Dohled nad dodržováním pravidel je práce moderátora, stejně tak jako určení postihu za jejich porušení.
5) Akce moderátora jsou konečné a jejich veřejné zpochybňování v klubu bude považováno za porušení pravidel klubu. S případnými námitkami se proto obracejte do pošty na moderátora.

Aktuální anketa: ---
Starší neuzavřené ankety: ---

Hybridní válku nevede Putin, ale liberálové

  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 21734 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
sven Sven ukaž člověku smrt a smíří se s horečkou 17.7.2018 23:50 - Odhlášení (23:52) 44136
Běžte do prdele, je sakra rozdíl, jestli se vyskytne jedna stejná věta ( ale i to je na pováženou), nebo 3 stránky doslova i s těma pravopisnejma chybama. Seznam literatury v doušce sice napraví mnoho a je to i žádáno - koneckonců každá diplomová práce je kompilát, ale i přímo v textu, jak bylo za mých dob zvykem se předem uvádělo: cituji:"...……….blablabla………"
----------------------------------------
Ä mezi formou podání je kurva rozdíl - jestli přiznáš, že se chlubíš cizím peřím a jenom rozvádíš dál danou myšlenku, nebo zda prezentuješ tu myšlenku jako svou vlastní...…
Já jsem dělal státnici někdy v 80-tých letech, musel bych vyhrabat diplom, kdy jsem vlastně graduoval, ale rozhodně za mých let by něco podobného nikoho ani nenapadlo a to ani zdaleka nebylo po nějakém internetu ani slechu...…
---prostě ksindl, nic víc k tomu není co říct...….
tex Tex wubalubadubdub 17.7.2018 19:06 - Oblíbené kluby (00:33) 44135
pokud by šlo o jednotlivé věty, tak některé věci se dají napsat chytře jen na x způsobů a jelikož se témata na debilní rádoby vědecké práce opakují, tak věty se prostě opakovat v zásadě budou chtě nechtě.
sextant sextant 17.7.2018 19:02  44134
Podle mého názoru je to sondování v závěrečných pracích pitomost. Usvědčení z nějakého opisování by mělo smysl jen v případě, že by se jednalo o zásadní údaje a ne o úryvky vět. Vzhledem k tomu, jak dlouho sem píšeme klidně se může stát, že některé věty se nechtěně opakují a při tom nikdo se nebude čertit, že snad od něj někdo opisoval.
Novináři se zřejmě nemají čeho chytit a tak vytahují blbosti. Podle mého názoru nemají co dělat, když se věnují pitomostem. Nahnat celou tu novinářskou sebranku do kamenolomu dělat ručně štěrk. Pak jednom dni by večer mohli zkoumat, zda některý jejich kolega nemá stejné kamínky.
blacky Blacky - Tady je blackyho 17.7.2018 12:14  44133
Me ted docela bavi ty srandy s "opisovanim" zaverecnejch praci. Pekne se to rozjizdi. Mozna by se meli trast i dalsi politici (i nepolitici), co promovali pred x lety, kdy jeste takove kontrola nebyla, ale ted se to zpetne da dohledat. :)

Uprime si svou diplomkou (r 2000) taky nejsem uplne jist. Teoreticka cast je vzdy kompilat udaju odevsad moznad. V ty dobe jeste nebyl tolik internet, ale vim, ze sem mel hromadu knizek, ze kterych sem cerpal. A jestli sem nekde nahodou neopsal celou vetu, nebo odstavec a neocitoval to si nejsem jist. V ty dobe navic citace tak uplne neficely. Jen se do seznamu literatury uvedlo vse z ceho se cerpalo. Coz na 100% mám. Myslím, ze tam mam i neco z ceho sem moc necerpal, proto, aby to vyslo apspon na xyz pocet zdroju, coz se chtelo. :) Bakuli uz mam na 100% originál. :)


Takze zalezi jak daleko do minulosti nekdo ty prace bude prohlizet.
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 17.7.2018 10:45  44132
ZidanEch, jdi už do prdelky s tím tvým věčným "fér". Život fair není, nikdy nebyl a nikdy nebude. Smiř se s tím.
Jinak opět viz Blacky a Ujo.
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 17.7.2018 10:42  44131
Výstižný :)
tex Tex wubalubadubdub 16.7.2018 22:25 - Oblíbené kluby (00:33) 44130
todle mě dostalo :D
Francouzsky Tyden v lidlu
jimbo Jimbo 16.7.2018 21:51  44129
Mne u Babise ani tak nevadi dotace jako povinne primichavani biopaliv do benzinu i potom co uz od toho EU ustupuje (protoze konecne prisli na to, ze to je picovina), ale ceska snemovna si odhlasovala pokracovani (a to uz tam Babis sedel a vynutil si to na tehdejsich koalicnich partnerech)
ujo Ujo In God we trust. 16.7.2018 20:08  44128
Ja myslim, ze nejvetsi problem s Babisovou dotaci je, ze si tam jista politicka garnitura nechala zamerne diry pro male domu a do te diry jim vlezl jiny zralok, ktery jim navic casem zacal vseobecne lezt do zeli.

Babis si jen podle hesla "Blbej, kdo dava, blbejsi, kdo nebere" vzal, kde se davalo. A v tom osobne vidim nejvetsi problem, ze se takto davalo. Aneb povezte mi, ktera mala/stredni firma s problemy ziskat financovani jinde, pro ktere byl udajne program urcen, da dohromady v hotovosti pres 400 mega, aby dostala nejaky 44 mega dotaci?

Ja bych si taky vzal, kdybych mohl. Ze to bylo papirove napsane jako dotace pro male a stredni firmy je asi stejne smerodatne jako, ze stavebni sporeni je urcene na financovani staveb. U velkych firem to funguje tak, ze maji strategii investic a osoby vcetne pravniku, co zkoumaji vhodne dotacni programy a vyberou ten nejvhodnejsi. Silne pochybuju, ze Babis krome te investicni strategie neco jineho z toho delal osobne.

S dotacemi jsem v praci delal pomerne dost, zpravu OLAF jsem cetl celou a na zaklade toho, co tam je, Babis odsouzenej nebude. Nicmene, tvrdi se tam, ze v soudnim spisu jsou i dalsi veci ziskane na zaklade soudniho povoleni, ke kterym OLAF nemel pristup.
Tj. nemuzu vyloucit, ze v trestnim spisu na nej neco maji, ale v tom pripade, at podaji zalobu. Soud bude verejny.

blacky Blacky - Tady je blackyho 16.7.2018 19:03  44127
Kterej Kožený myslíš? Viktor s jeho Harward fundem? to ale nebyla dotace a nebylo to legální. Takže tos netrefil.

Že dotace nejsou spása pro lidstvo se shodnem, ale není pravda, že na ně Franta Vopelka nedosáhne bez armády právníků. Ano člověk musí být aspon prumerne inteligentní, aby vyplnil někdy pitomí lejstra, ale jde to. Jen to zabírá čas, kterej asi ten Franta Vopelka nemá. Získat zelenou úsporám a kotlíkovku sem zvládnul i bez právníka. Jen to chce trpělivost, číst podmínky a vejít se do nich.
Získání dotací není problém. Problém je to, že vyčůránci hledaj skulinky, jak získat dotaci na prdlajz.
zidane Zidane Nechcete za premiéra trestně stíhaného - STBáka? Podepište zde. 16.7.2018 18:54  44126
taipan [44125]: Dotace jsou toho, kdo si po nich umí sáhnout. Pokud to Koblihář umí, je to jeho plus a je mu přáno.

Třeba Kožený si taky "uměl sáhnout pro prachy" - je to v tom případě fér a mám mu to přát? Nebo desítky či stovky jemu podobných?
Ale to nemá smysl, v tomhle se neshodnem.
Dotace jsou peklo zvýhodňující vyčuránky, co mají armádu právníků, která jim pomůže o dotaci zažádat. Takže dotaci dostane z holdingu účelově vyvedený Čapák, zatímco nějaký Franta Vopelka vlastnící malou firmu a chtějící si třeba koupit do firmy nový stroj s dotací ostrouhá, protože na armádu právníků, která mu pomůže, nemá...
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 16.7.2018 14:29  44125
ZidanPrachy, který Česko odvede do Bruselu, jsou pokud vím daný, na to Koblihář nemá vliv. Takže tím tě nijak nevysává. Odvodů se můžeme zbavit jen tak, že vystoupíme z EU. A dotace jsou hovno nás všech. Dotace jsou toho, kdo si po nich umí sáhnout. Pokud to Koblihář umí, je to jeho plus a je mu přáno. U nás na jihu to na Hluboký umí například kmotr Dlouhý a jeho lidi, proto Hluboká taky má peníze na kdejakou blbost. A taky je jim přáno. Tak jestli tě to nějak drásá, připrav si nějakej projekt na nějakou hovadinu, správně si ho zpracuj, aby to prošlo, zažádej si o eurodotaci a můžeš čerpat. A nebudeš pak muset nikomu závidět. Jinak jsou to jen plky a pláč na špatným hrobě.
selit selit Jedno pivo - bude to poslední. 15.7.2018 13:43 - Oblíbené kluby (23:45) 44124
Já jsem si kdysi vytiskl pro pobavení,ale nenašel nakonec sílu přečíst bakalářskou práci "Osobnost papouška Žako a její vývoj v čase."
Zkuste si to sami vygooglit,fakt to existuje.
zidane Zidane Nechcete za premiéra trestně stíhaného - STBáka? Podepište zde. 15.7.2018 13:20  44123
Babiš odmítl migranty, kteří uvázli na moři. Pomoci jim je prý cesta do pekel.

Vypustil bych slovíčko "prý", ale jinak má pravdu.
puschpull puschpull být nad věcí, pohoda a klid ... - AV-Com (Homepage) 15.7.2018 12:35  44122
to je tedy síla!

[ 21734 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
Povinné ručení porovnání

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt