Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Hosting     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Když diskuse,
tak s Lopuchem

Lopuch.cz

Povinné ručení
Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Politika a dění ve světě [ŽP: 4 týdny] (kategorie Politika) moderují taipan, Krycek.
Archiv


Vítejte v klubu Politika a dění ve světě.

Jak již název napovídá, tento klub je určen k diskusi o politice, a to jak té domácí, tak světové. Není třeba se strachovat, nejde o klub určený pouze pro odbornou diskusi, nýbrž o klub, který má sloužit jako místo pro otevřenou, svobodnou a civilizovanou diskusi o tématech, které hýbou současným světem. Tématické vymezení je, jak jste si jistě všimli, velmi široké a nehrozí tedy časté off-topic debaty, do kterých sklouzávají specializovanější kluby.Pravidla tohoto klubu jsou jednoduchá:

1) Snažte se o co nejslušnější diskusi. Není třeba mluvit jako akademik, stačí nepoužívat vulgarismy a urážky oponentů.
2) Veškeré názory, jakkoliv mohou být v rozporu s morálkou, zákony či názory moderátora, budou tolerovány, pokud budou formulovány slušně a civilizovaně.
3) Klub je primárně zaměřen na aktuální dění, nebojte se tedy poukazovat na zajímavé články. Články nepastujte, nýbrž uvádějte odkazy.
4) Dohled nad dodržováním pravidel je práce moderátora, stejně tak jako určení postihu za jejich porušení.
5) Akce moderátora jsou konečné a jejich veřejné zpochybňování v klubu bude považováno za porušení pravidel klubu. S případnými námitkami se proto obracejte do pošty na moderátora.

Aktuální anketa: ---
Starší neuzavřené ankety: ---

Hybridní válku nevede Putin, ale liberálové

  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 17886 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
sextant sextant 18.11.2017 09:11  40152
Mistři na hladovky byli z Irska. Někteří vydrželi i 70 dní, ale to do nich cpali vitamíny. No bohužel stejně zemřeli a nic si hladovkou nevymohli. Tak počítám, že i tento hladovkář si nic nevymůže leda brzký pohřeb. Ti Irové byli přeci jen mladí v dobré kondici (na začátku).
selit selit Jedno pivo - bude to poslední. 18.11.2017 01:52  40151
pesNo, že Zeman sepsal program OF,to plně uznává i ten blázen,co proti němu drží hladovku.

Možná na tom cosi bude...
p_e_s P_E_S - ODS 17.11.2017 18:54  40150
Babiš a Okamura na národní....jako by se nacisti chodili poklonit ke zdi nářků....já jsem tam byl ráno s prof. Fialou a bylo to silné....je mi líto, že to současná generace nechápe....když jsem chodil s trikolorou po Praze, lidi čuměli a nechápali....prostě volný den....nejde se do školy, do práce....a kdo si historii nepamatuje a nepoučí se z ní, bude si ji muset zopakovat, proč však pro tupost poloviny voličstva musí trpět normální slušní lidi?
zidane Zidane Serou vás vaše děti? - Volte ANO a poserte jim celý život! 17.11.2017 13:04  40149
40146Přesně. Zhruba od dvacátého se skartovalo jak vzteklí a když po letech někoho "odhalili", byla to buď malá ryba předhozená občanům jako "důkaz, že hledáme a trestáme" nebo ryba střední, u které se ovšem ještě větší ryba postarala, aby střední ryba nemohla "své" kompro zlikvidovat, co si budem povídat. Ti největší hajzli měli do Silvestra všechno skartované a zkus jim teď připomenout, v jaké že straně třicet let zpátky byli, odpovědí žalobičkou za urážku na cti, pomluvu a jánevím co ještě...
puschpull puschpull být nad věcí, pohoda a klid ... - AV-Com (Homepage) 17.11.2017 11:16 - Oblíbené kluby (12:57) 40148
Blacky [40147]: hezké shrnutí! :-) A asi hodně pravdivé.
blacky Blacky - Tady je blackyho 17.11.2017 10:36  40147
Tyhle konspiracni teorie jsou k smíchu. Prostě Ocamova břitva. systém byl už neudržitelnej (kvůli sama sobě, i rejpání ze "západu") A tak se prostě stalo, že se díky jinak neškodné zámince spustila lavina. Jako sněhová koule se to nabalovalo až bylo jasné, že budou změny. A pak logicky, každý, kdo měl "zásluhy" a nebyl blbej se snažil

1) zlikvidovat důkazy o čemkoli, co by ho dostalo před soud, nebo veřejnost

2) připravit si pozici proto jak dál fungovat, třeba tím, že má informace a díky nic získá majetek, moc, vliv atd.

3) prostě využít čehokoli co se měnilo chystalo atd.

Pár blbců bylo obětováno, pár jich bylo tak blbých, že se nechali sami. Kdo nebyl blbej, ale jen svině přežil a buď v klidu dožil mimo veřejný prostor, nebo i v něm. No a taky se ukázalo, že sviní, které do té doby neměly moc, vliv, atd. je v českém národě mnohem víc a rodí se stále. A ti se dostali k moci pak až do teď. A je myslím jedno v jaké jsou partaji. Nový "řád" byl nastolen a svině ho infitrují všude, kde se dá.
sextant sextant 17.11.2017 10:28  40146
Asi byl skutečně 17. listopad jen podvod. Komunisté chtěli vlastnit všechno, ale tak, aby to byl jejich osobní majetek. No a to se jim nakonec podařilo. Takže ostatní jim jen skočili na lep. Pročpak byla ta revoluce sametová? No, aby se nikomu nic nestalo. A také snad jediný kdy byl potrestán by komunista Štěpán.
O SNB a STB se nikdo nejméně půl roku nezajímal. Pročpak asi? Aby měli dost času na zničení kompromitujících složek. To co zbylo jsou bezvýznamné drobečky a skuteční tehdejší darebáci se mohou jen smát.
tex Tex wubalubadubdub 17.11.2017 10:14 - Oblíbené kluby (12:31) 40145
17. listopad byl velký podvod. všichni ti komunističtí pohlaváři měli viset.
ubi Ubi 3_33_33 - 2627 17.11.2017 10:06 - Přítomní (12:46) 40144
něco pro sváteční zasmání:
Byl to jen velký podvod, prohlásil o 17. listopadu mladý komunista
mongol mongol co mám dělat? co mám dělat? 17.11.2017 08:54  40143
nic není velké ani malé, leda, když to navzájem srovnáme (c)Jonathan Swift


čili ve srovnání s organizovanými zločinci klaus, topol, íčko, téčko, nagy...
zlatý stb Babiš, zlatý šikmooký hmyz Okamura, zlatý nemocný Zeman

zidane Zidane Serou vás vaše děti? - Volte ANO a poserte jim celý život! 17.11.2017 02:05  40142
Bohužel je to tak. Živě vidím průměrného voliče ANO:

"Hele, mámo, dobře ten Andrej mluví, že prej "všetci kradnú", no pravdu má, soused svině podnikatelská určitě krade kde může a Andrej slibuje, že se zlodějema zatočí! A že je trestně stíhanej? Kdo dneska nemá nějakej hříšek, to je účelovka, kampaň, chcú ho odstraniť, pojď, pudem mu hodit hlas!" a že soused maká od nevidím do nevidím, zatímco dotyčný "volič" maká 6-14:30 a to ještě tak, že už ve 14:25 postává u píchaček, to nic, soused podnikatel má nový auto, to si na to určitě nakrad, Andreji zatoč s ním!!!
p_e_s P_E_S - ODS 17.11.2017 01:45  40141
Ulhaný zmetek

Kdysi někdo nazval Zemana českým Trumpem....ne, on je česká Hillary Clinton, lže, i když nemusí, něco tak odporně hnusného v české politice (a bohužel, kdysi to byla osobnost) už není...

Slavíme 17. listopad...pamatuji si, jak jsem to jako děcko z katolické nepohodlné rodiny s rodiči prožíval.....to, že se po X letech dožijí toho, že vládu skládá estébácký zmrd za podpory japonského psychopata a šogůna a smíchu agenta falmera, jimž kryje záda ruský agent, prochlastaný a prolhaný zmrd Zeman.....to by se ani nenadáli....

A kdo tyto zmrdy volí a podporuje - navzdory nedokonalosti EU, západu a všemu, co se i mně nelíbí, je zločinec, likvidátor svobody a bolševický šváb a hajzl, protože si neváží toho, co nám svoboda a demokracie přináší. Tak a klidně mi dejte ban, mám to v piči, protože mám pravdu. Rádoby pravičáci, kteří podporují nejzmrdštější osoby (Babiš, Okamura, Zeman) v dějinách politiky naší země, nejsou pravičáci, ale bolševičtí ubožáci....

a nic horšího,než komunismus "homo sapiens sapiens" ještě nevymyslel
zidane Zidane Serou vás vaše děti? - Volte ANO a poserte jim celý život! 16.11.2017 19:09  40140
Zidane [40139]: Podle Pfeiffer je normální, aby podezřelí ze sexuální zločinů pocházeli z kultur, která je velice maskulinní a která je postavená na nadřazenosti muže, což platí pro naprostou většinu uprchlíků. problémem také je, že žádný z integračních programů se nezaměřuje na západní práva žen. Uprchlíci se učí jazyku a způsobu, jak se orientovat na trhu práce a najít si bydlení, nikdo však nevěnuje pozornost tomu, aby jim vysvětlil rozdíly v kulturách.


Jo, to sedí. Z domova jsou zvyklí že "když mi dát nechceš, já vezmu si sám", v některejch muslimstánech dokonce co vím ani není v zákonech trestný čin znásilnění manželky, protože manželka je povinna manželovi kdykoliv vyhovět, čili jsou zvyklí na "nedáš? Dostaneš!" a zkoušej to i tady...
zidane Zidane Serou vás vaše děti? - Volte ANO a poserte jim celý život! 16.11.2017 19:06  40139
http://moneymag.cz/aktuality/8869-v-nemecku-stoupa-pocet-znasilneni-podezreli-jsou-zadatele-o-azyl

On se někdo diví? Angelu by měli pojebat do všech otvorů několikrát denně, ať si to užije, když si je pozvala...
puschpull puschpull být nad věcí, pohoda a klid ... - AV-Com (Homepage) 16.11.2017 07:20 - Oblíbené kluby (12:57) 40138
FEJETON: Když se oběť nebrání - Neviditelný pes - Ondřej Neff
...
Západ, jak se dnes projevuje, nese stále jasnější rysy toho, z čeho jsme vyvázli díky morálnímu zhroucení ruské komunistické říše v roce 1989. Zakončím svůj postesk ještě jednou vzpomínkou na tatínka. Vyprávěl, jak se brzy po válce setkal s Židem osvobozeným z lágru. Odjížděl do Ameriky. Vždyť je fašismus mrtvý, divil se mu otec. Zase ožije, zněla odpověď, a bude se jmenovat antifašismus. To, co se na Západě děje dnes, název nemá. Teprve ho dostane, až ta zběsilost přebolí a lidé ji budou s úžasem a ošklivostí hodnotit, jak se hodnotí všechna hnutí, kdy fanatismus zničí to nejcennější, totiž lidskou důstojnost a svobodu.

[ 17886 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
Povinné ručení porovnání REKLAMA

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt