Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Lopuch, server nejen
pro botaniky

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Vulgarismy [ŽP: 4 týdny] (kategorie Humor) moderuje taipan.
Archiv
Domovská stránka aktualizována 28.7.2019 18:46

TAK SE TU KURVA VYHULÁKEJTE, VY SRÁČI! Buzny jedny hrbatý! :-)

Zachovány budou jen ty zkurvený příspěvky s minimálně jedním sprostým slovem!MOTTO: Tenhle klub je tu pro každýho chuje, kterýho někdo nebo něco sere nebo nasere, aby se tu moh dosyta vyřvat a neprudil v jiných serioznějších klubech. A je na ostatních čurácích, jestli na jeho výlev budou nějak reagovat nebo ne. Filozofie klubu vychází z toho, že se každýmu kokotovi uleví, když je nasranej a může se z toho vyřvat a vynadávat. Tak se vyhulákejte dle libosti, jestli vás dneska nasrali v práci, ve škole, v autobuse, v hospodě, kšeftu nebo jestli máte třeba v prdeli podebraný hemeroidy…
Varování!
V tomto klubu je zakázáno vylepování fotek lidí z tohoto klubu i celého Lopuchu za účelem jejich zesměšňování, včetně jejich prznění ve fotoeditorech.
Kdo tento zákaz poruší, bude z klubu vyhozen.

Upozornění: moderátor dává všem na vědomí, abyste si ušetřili čas a námahu a nežádali mě zbytečně o práva na spolumoderátorství. Po neblahých dřívějších zkušenostech už nikdo další práva nedostane! Též vás žádám, abyste si ušetřili fňukání v poště u mě nebo správce kategorie na to či ono. Tento klub má zcela volná pravidla (s jednou výjimkou – viz výše), proto tu nejsou žádná omezení, neexistuje tu nic jako OT, není mým zájmem něco mazat a někoho banovat. Klub proto nepotřebuje žádný zvláštní dohled a trvalou přítomnost moderátora. K čemu je klub určen a co se tu očekává, máte napsáno v záhlaví, tak se toho držte!
POMŮCKA: GENERÁTOR NADÁVEK
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu.

[ 1819 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 25.4.2022 15:31 - Klub Najdi slovo (14:02) 19879
To je zase vymrdanej den...
zidane Zidane Zdražuje se? Nefňukejte, to nám - přišel účet za "koblihy ZDARMA" 9.4.2022 02:52  19878
Ty čuráku debilní vymaštěnej... pokud chceš rekonstruovat byt, má se dát aspoň zpráva na nástěnku, aby s tím lidi počítali!

A když už se s nějakou zprávou nehodláš srát, to musíš začínat kolem čtvrt na devět ráno?

Jasně, zmrdečku, stěžovat si nemůžu, protože hlučné věci se dle družstevních stanov "nedoporučují" mezi 18:00 až 08:00... ale kurvadopiči pokud už potřebuješ něco vybourat (to není vrtačka, to poznám, to je nějaký bourání do zdi, utýct do vedlejší místnosti nepomáhá), to si to nemůžeš udělat a dát pokoj?
To musíš chvíli bourat, pak dát pauzu a když jeden konečně zabírá, zase rambajs? A to není jeden den, to už bylo aspoň popátý a ještě ke všemu se v tom nedá najít systém, aby jeden věděl, kdy se vyspí a kdy ne...

ČURÁKU!!! ABY TI TU SBÍJEČKU ČI JINÉ BOURADLO, KTERÉ DO PANELÁKOVÝCH ZDÍ POUŽÍVÁŠ, NĚKDO HNED ZEJTRA DO PRDELE NARVAL... ZAPNUTÝ!!!
zidane Zidane Zdražuje se? Nefňukejte, to nám - přišel účet za "koblihy ZDARMA" 15.2.2022 22:06  19877
Tyvole tak vono nestačí, že se mnou v práci vymetli nejblbější kasu v celým krámě, šuplík místo vepředu na straně, místo tam pořádně není, pak ještě hospoda zavírá ve tři čtvrtě na osm, takže si ani pivo na uklidnění nedám... kurva to je den!!!
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 29.12.2021 17:58 - Klub Najdi slovo (14:02) 19876
Svine zkurveny, ať všichni chcipnou!!!
zidane Zidane Zdražuje se? Nefňukejte, to nám - přišel účet za "koblihy ZDARMA" 9.11.2021 01:45  19875
Borec se stříkajícím kokotem je v záhlaví furt a to mám v prohlížeči blok na obrázky z držkoknihy a jinejch pochcanejch twitterů, pač tyhle sračky jsou slušnej Velkej bratr.
Takže pokud to Svenovi nebo někomu jinému blbne, porucha je na jeho přijímači.

Jo a ... RottenFox?
Toho kokota pamatuju snad ještě z Lapiduchu (nebo odtud? To je fuk), říkalo se mu "teplej kadeřník", pač se snad fakt na kadeřníka učil... no a jaká je šance, že se nebuzna chlap dá na takovejhle obor? Leda taková, že by mu bylo kurva jasný, že to tam bude samá holka, čili nebude vědět, kam dřív čuráka strčit, to je taky možný :-D
sven Sven ukaž člověku smrt a smíří se s horečkou 8.11.2021 00:49  19874
☺ ☺ ☺ Jestli se uměl mlátit stejně dobře, jako umí kreslit, tak tak teda kurevsky dobrej talent..
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 8.11.2021 00:19  19873
On sám sebe charakterizoval jako "pouličního bitkaře" :) A už jsem si vzpomněl - s pomocí klubu Databáze Lopušáků - říkal si RottenFox. Ale dávno už tu nebyl.
http://dblopuch.jhg.cz/detail.php?id=138
sven Sven ukaž člověku smrt a smíří se s horečkou 8.11.2021 00:01  19872
Bitkař? Tak to se mi do piči ten jeho obrázek líbí tím víc!!!! A pouštěl všelijakejm zkurvenejm zmrdům, co se mu nelíbili hodně krve a lámal klouby? Nebo raději rovnou vytahoval kchán, aby neztrácel čas? Kurva, to bysem si s ním rád popovídal - když starší pánové rádi dávají dobré rady, když už nemůžou dávat špatné příklady!!!!!
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 7.11.2021 23:51  19871
Borec s kokotem je tam furt, to ti jen nějak blbne zkurvenej prohlížeč. Dělal ho ještě kdysi dávno ten mladej bitkař, co mi tu vypomáhal, už jsem bohužel zapomněl jeho nick. Ale třeba si časem vzpomenu.
sven Sven ukaž člověku smrt a smíří se s horečkou 7.11.2021 23:37  19870
Von ten s tím čurákem se mi ukáže, jenom když ho otevřu na nové kartě a to kurva nemá tu správnou zajebanou poetiku a taky tím pádem ztrácím inspiraci a navíc ke všemu to dá moc zasraný hokny a to mě baszom az anyat hrubě serte!!!!!
sven Sven ukaž člověku smrt a smíří se s horečkou 7.11.2021 23:21  19869
taipanKurva, v záhlaví byl takovej nádhernej borec co chcal hodně daleko z velkýho čuráka a zmizel!!!! Proč???? Neudělal bys mi tu zkurvenou radost a nevylepil ho tam znova? Nebo do piči už i ty jsi začal vyznávat tu zmrdanou korektnost a autocenzuru? Boha, ať všelijaký duhový transky a vymrdaní dementi LGBTQ+++++ zase uvidí, jak vypadá pěknej a normální čurák! Kterýho takovýho nebudou nikdy mít!!!!
-----------------
☺ Kurva dík!!!!!
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 27.10.2021 08:12 - Klub Najdi slovo (14:02) 19868
Kurvy sviňský vyjebaný!
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 27.7.2021 09:54  19867
Ten Hořejší je taková hnusná odporná zkurvená filcka, toho bych mučil aspoň tejden, než by ten zmrd chcípnul!
zidane Zidane Zdražuje se? Nefňukejte, to nám - přišel účet za "koblihy ZDARMA" 11.7.2021 14:38  19866
A hlavně jediná Anglie hrála pěkně doma, jedinej zápas v Římě, ostatní týmy se musely prcat kolikrát až do Baku... které je mimochodem v ASII, tak kterej čurák tam dal Mistrovství EVROPY? No kterej, Platini... by mě zajímalo, kolik za to dostal.
Doufám, že tahle čurákovina s ME po celým světadíle pude po zásluze do hajzlu, to je fakt spravedlivý, jeden tým hraje doma a jiní aby nalítaly tisíce kilometrů... a kokot Lineker to ještě obhajuje, že "hostitelská země vždy existovala, přenes se přes to, Evropo!". By mě zajímalo, jestli by se přes to přenesl on, kdyby Angláni nehráli ve Wembley a museli lítat po Evropě sem a tam... to by asi pičoval o nespravedlivém systému.
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 8.7.2021 16:41  19865
Njn, hraje se to v Anglii, tak holt ten zkurvenej sudí asi dostal nalejvárnu, jak pískat a komu tlačit, to je jasný. Šmejdi :-/ Taloše sice nemám nijak zvlášť v oblibě, hlavně kvůli tomu simulování (ale ten Imobile s tím hodně pobavil :)) Ale proti těm anglickým angažovaným negrům a těm jejich bílým slinolizačům budu určitě přát těm Talošům!

[ 1819 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt