Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Komu se nelení,
tomu se zelení.

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Vulgarismy [ŽP: 4 týdny] (kategorie Humor) moderuje taipan.
Archiv
Domovská stránka aktualizována 28.7.2019 17:46

TAK SE TU KURVA VYHULÁKEJTE, VY SRÁČI! Buzny jedny hrbatý! :-)

Zachovány budou jen ty zkurvený příspěvky s minimálně jedním sprostým slovem!MOTTO: Tenhle klub je tu pro každýho chuje, kterýho někdo nebo něco sere nebo nasere, aby se tu moh dosyta vyřvat a neprudil v jiných serioznějších klubech. A je na ostatních čurácích, jestli na jeho výlev budou nějak reagovat nebo ne. Filozofie klubu vychází z toho, že se každýmu kokotovi uleví, když je nasranej a může se z toho vyřvat a vynadávat. Tak se vyhulákejte dle libosti, jestli vás dneska nasrali v práci, ve škole, v autobuse, v hospodě, kšeftu nebo jestli máte třeba v prdeli podebraný hemeroidy…
Varování!
V tomto klubu je zakázáno vylepování fotek lidí z tohoto klubu i celého Lopuchu za účelem jejich zesměšňování, včetně jejich prznění ve fotoeditorech.
Kdo tento zákaz poruší, bude z klubu vyhozen.

Upozornění: moderátor dává všem na vědomí, abyste si ušetřili čas a námahu a nežádali mě zbytečně o práva na spolumoderátorství. Po neblahých dřívějších zkušenostech už nikdo další práva nedostane! Též vás žádám, abyste si ušetřili fňukání v poště u mě nebo správce kategorie na to či ono. Tento klub má zcela volná pravidla (s jednou výjimkou – viz výše), proto tu nejsou žádná omezení, neexistuje tu nic jako OT, není mým zájmem něco mazat a někoho banovat. Klub proto nepotřebuje žádný zvláštní dohled a trvalou přítomnost moderátora. K čemu je klub určen a co se tu očekává, máte napsáno v záhlaví, tak se toho držte!
POMŮCKA: GENERÁTOR NADÁVEK
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 1737 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
yeva YEVA 31.3.2020 17:28  19793
Zamrdaný nosení roušek. By mne zajímalo, který čurák ten virus vymyslel.
zidane Zidane Kdo se bojí, sere v síni - ať mi celej koronavirus políbí (_o_). 26.3.2020 20:15  19792
To si ty reklamy dělaj prdel? Prej "když toho máte dost, je lepší se zastavit. Na jedno. Gambrinus".
A kde se na to jedno asi mám zastavit, vy čuráci, když jsou hospody zavřený??? MRDAT TO DO PRDELE KAKTUSEM!!!
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 25.3.2020 21:09  19791
Jasne, ze to leci i korunavirus! Vsak je to "lek", nicht wahr, kurva, soudruzi.
zidane Zidane Kdo se bojí, sere v síni - ať mi celej koronavirus políbí (_o_). 25.3.2020 16:58  19789
Jděte už do piči, fakt! Wobenzym, Wobenzym, pořád "lék Wobenzym"... neléčí to náhodou i koronavirus, když je to tak všemocný a nejlepšinkatější jak vykládáte? Strčte si to do prdele i s krabičkou!!!
the_deer The_Deer Starýho estébáka - novým kouskům nenaučíš, že, Andreji? 19.3.2020 15:34  19788
A je po prdeli úplně... kráva kravská.
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 18.3.2020 15:32  19787
Jdi do prdele, ty krávo, a neser se do věcí, po kterých ti nic není.
the_deer The_Deer Starýho estébáka - novým kouskům nenaučíš, že, Andreji? 9.1.2020 14:25  19786
Piča Schillerová, fakt... co zavedla ten zkurvenej měsíční limit, tak na bazaru vůbec nejdou účtenky na odbyt... písek do piči a kaktus do prdele, krávě zasraný!
the_deer The_Deer Starýho estébáka - novým kouskům nenaučíš, že, Andreji? 5.1.2020 22:53  19785
Pravda, láska, sirotci a Schillerová něch idú do piče.
Účtenka "nenalezena v EET", ale do limitu 500 na měsíc se počítá... ty krávo debilní, když už limit (ono to má něco do sebe), taks to měla kurva udělat na 500 zařazenejch do slosování a ne 500 zaregistrovaných či který jsem zkusil zaregistrovat a neprošlo to, ty kundo! Je to snad kurva moje chyba, že účtenka nenalezena (a všechno jsem opsal správně, ty píčo), že mi za to ubíráš jednu možnost slosování?

Kráva, fakt.
zidane Zidane Kdo se bojí, sere v síni - ať mi celej koronavirus políbí (_o_). 28.11.2019 02:08  19784
Asi tak. Nějaká desátá řada - koho to kurva zajímá?
Mě ne, to si radši koupím kočku a budu jí čumět do prdele... kvalita podobná a ušetřím za elektřinu.

Ale to máš jak volby - určitá část národa jsou prostě debilové, dementi, čuráci, v palici maj nasráno a proto tady může bejt premiérem zkurvenej zasranej pojebanej estébák... tak čemu se, do piče, divíš?
yeva YEVA 27.11.2019 12:40  19783
Kurva piča, to jsou na ČT už tak zoufalí, že furt musí mrdat to StarDance?
zidane Zidane Kdo se bojí, sere v síni - ať mi celej koronavirus políbí (_o_). 18.11.2019 23:14  19782
To je kripl, to je kripl, že to není možný...
Tak on "nevěděl", že za komunismu byla k vycestování na Západ pro normální lidi potřeba výjezdní doložka, on mu to "nikdo neřekl"... to myslí vážně nebo si z nás dělá zadnici, piču, prdel a všechno podobný dohromady?
Že tě držka nebolí, ty šmejde!!!

Bodejť bys něco takového potřeboval vědět, estébáku... a na ty tvý řeči, že "máš v rodině tři emigračky a proto tě StB terorizovala, vyšetřovala a vyslýchala" ti seru.

Kdyby tě chtěli fakt terorizovat, budeš makat tak akorát někde v kotelně a ne v zahraničním obchodu a byl bys kurva rád, kdybys moh vyjet někam do Žitavy, o Maroku by sis moh nechat tak akorát zdát... takže aspoň nelži, šmejde zkurvenej!!!
zidane Zidane Kdo se bojí, sere v síni - ať mi celej koronavirus políbí (_o_). 17.11.2019 03:17  19778
Tak mně máma už jako malýmu na férovku řekla, že "když se má narodit miminko, maminka jde do nemocnice, pan doktor jí rozřízne bříško a miminko vyndá" - což je koneckonců jedna z možností, není to lež typu čáp.
No a někdy v těch pěti letech, kdy mě to tak nějak asi poprvé zajímalo, tohle vysvětlení dítěti obvykle stačí.

A před pár lety se mě taky čtyř či pětiletá neteř zeptala, jestli vím, jak se narodila. No tak jsem řekl, ať mi to poví a čekal jsem, co z ní vypadne. No a co myslíš - taky "pan doktor mamince rozřízne bříško a miminko vyndá".
Už nevím, jestli z ní vypadlo, "jak se do bříška dostala", ale mám pocit, že ne, to bych si to pamatoval. Ale vysvětlení to je kurva elegantní a hlavně to není lež, čili netřeba vysvětlovat, co se kam strká, to až za nějakou dobu.

A víš jak - u podobnejch otázek to chce odpovídat jen na to, na co se dítě ptá, když mu odpověď nepostačí, bude ve vyptávání se pokračovat :-)

Ale proč sem jdu:

Jandáku, ty čuráku, tvý "demonstrace jsou zbytečné, nic se nezmění" je myšlení, že bych se posral a pak se podíval, co máš v palici - mozek to nebude, spíš ti tam někdo nasral.
Kdyby takhle přemejšleli lidi před třiceti lety, žádnej sedmnáctej listopad nebyl, ty vymaštěná čuráčí hlavo!!!
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 15.11.2019 20:30  19776
Nene, claviňáci mě baví. Naopak mě serou prudérní mrdky, co tvrdí harantům, že je přines čáp, vrána nebo podobná potvora. Žádný americký puritánský manýry tu nechci. Když to nestojí, nějakej clavin to sice nespasí, to určitě bude chtít viagru nebo cialis, ale reklamy s rohatejma mě pobaví v kteroukoliv denní dobu :)
zidane Zidane Kdo se bojí, sere v síni - ať mi celej koronavirus políbí (_o_). 15.11.2019 18:11  19775
Sven [19771]: ty kurvy, místo aby dovezli balík ke mě, tak hovno, serou na to a rovnou mi zmrdi házej do schránky hajzlpapír o nezastižení adresáta, kurvy vyjebaný.

Známej mýho bratrance má švagrovou a ta si prej nedávno pro Balík do ruky nemusela na poštu!
zidane Zidane Kdo se bojí, sere v síni - ať mi celej koronavirus políbí (_o_). 15.11.2019 18:10  19774
taipan [19770]: To si taky říkám, jestli ty kundy z Wobenzymu náhodou zasraně neporušujou zákon - je to hovno lék a co není lék, nesmí kurva bejt lékem nazýváno - klamavá reklama. Podporuje to imunitu, dobře, ale to z toho kurva nedělá lék! A nejhorší je, že jak se blížej Vánoce, tak tahle sračka řve z rádia čím dál častějc, vždycky reklama "crrr crrr, čau čuráku, nemáš tip, co mám těm svejm starejm dementům, co mě naprcali na tenhle svět, dát k Vánocům?" - "No jasně pičo, kup jim kundo lék Wobenzym a budou šťastný a když nebudou, ať si vylížou prdel, léčí to od nežitů po rakovinu..." pičéééééééééééé!!!

Tučňák a kabely v motoru - nějaká pojišťovna, že z podobnýho průseru tě vytáhne jejich pojištění... myslím že Generali nebo tak něco.

A pak reklamy, kdy si nějaká piča stěžuje, že má podrážděnou piču a druhá piča jí řekne, jakej zakunděnej přípravek si na to má vzít... máš se mejt, prase a nebudeš tohle potřebovat.
Clavin kdyby vysílali v dobu pro dospělý, proč ne, ale odpoledne... přisrala si to kdysi ségra z Francie a když tohle viděla tak jak je to tu prej kurva možný, ve Francii by tohle až po desátý večer... a s tím souhlas. V tomhle soucítím s tím kokotem Stropnickým, když na tyhle Claviny a podobný abystály kdysi špačkoval, že "díky nim už i jeho šestiletá dcerka ví, co je to erekce"... pro tohle mě ty reklamy serou.
Jako jo, nedělám si zasraný iluze, že dneska si dvanáctiletý děti myslej, že šprcka je pláštěnka pro myši, ale aby reklamy na různý tyhle abystály řvaly z televize i ve čtyři odpoledne, to mi přijde do piče přes čáru. Večer budiž, ale přes den si to narvěte do prdele klidně i s pikslou!!!

A Clavin nemůže vystát ani táta, vždycky z toho sere do vejšky, že takhle blbě, aby někdy ve čtyřiceti potřeboval tyhle sračky, na tom nebyl, takže vždycky, když v TV začnou reklamy, už preventivně vypíná zvuk - a já taky. Vždycky ovladač při ruce a zavřete držky, šmejdi.

[ 1737 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt