Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Diskuze na Lopuchu,
pohlazení na duchu

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Volím Lapiduch [ŽP: neomezená] (kategorie Lopuch) moderují s.s.enterprise, taipan.
Archiv
Domovská stránka aktualizována 28.7.2019 18:46


StarNET
... to je staronová hvězda mezi diskuzáky, jakože opravdu :D
Jak postupovat, když přicházíte z vypnutého Lapiduchu:

1.
a)  V případě, že jste na Lopuchu poprvé, zkuste se zaregistrovat pod Lapiduší přezdívkou (nickem).
b)  V případě, že jste již na Lopuchu byli v minulosti registrovaní, ale od Vaší aktivity zde uběhlo více než 6 měsíců, byl Váš účet smazán. Můžete se tedy znovu zaregistrovat pod stejným nickem, pokud jej neobsadil někdo jiný. Obnoví se Vám pouze ikonka (avatar), ale pošta a oblíbené kluby budou prázdné.
c)  V případě, že jste se na Lopuchu registrovaní a byli jste aktivní (alespoň 1x přihlášení v posledních 6 měsících), ale zapomněli jste heslo, obraťte se na klub Potíže s hesly.

2.
a)  Zapátrejte po podobných klubech na Lopuchu.
b)  Podívejte se Z D E ,  kde naleznete vybrané   O D K A Z Y     N A     N Á S T U P N I C K É     K L U B Y   (nejen na Lopuchu) .
c)  Pokud jste žádný vhodný náhradní klub nenašli, požádejte o jeho založení správce příslušné kategorie, pod kterou bude klub fungovat. Kontakt na správce kategorií naleznete zde.


Naději na obnovení Lapiduchu dává například tento příspěvek...


Historie Lapiduchu - stručný zápis:

- 30.1.2004 došlo k přejmenování serveru Lopuch na Lapiduch a přesunutí jeho obsahu na www.lapiduch.cz pod novou fialovou barvou, když část správců původního Lopuchu následně založila "nový" zelený Lopuch na původní adrese www.lopuch.cz. Tato "událost" vedla k založení tohoto klubu na "novém" Lopuchu. Více viz Domovská stránka tohoto klubu.

- 3.11.2005 ve 20:32 SEČ si tento klub znelíbil perversPEPE!

- 24.4.2016 byl provoz serveru Lapiduch prakticky ukončen.

- 2.5.2016 - text z www.lapiduch.cz:

Vážení uživatelé,

diskuzní server Lapiduch je mimo provoz. Došlo k narušení bezpečnosti a domníváme se, že útočník získal databázi uživatelů, obsahující e-mailové adresy a přístupová hesla na Lapiduch. V případě, že používáte stejné heslo jako na Lapiduch i na jiných místech, doporučujeme Vám ho na těchto místech co nejdříve změnit. Hesla v databázi sice nejsou v otevřeném formátu, ale dá se očekávat, že mohou být prolomena - použitý formát byl saltované MD5 z funkce crypt(). Všem registrovaným uživatelům jsme e-mailem rozeslali upozornění na tento únik.

Zároveň jsme se rozhodli, že už provoz Lapiducha nebudeme obnovovat. V poslední době jsme na něj neměli zdaleka tolik času, kolik by si zasloužil, uživatelská základna posledních několik let setrvale klesala, stejně jako zájem o diskuzní servery obecně. Úvahy o ukončení provozu nejsou tedy nové a hack je pouze uspíšil. Děkujeme tedy zbývajícím uživatelům za přízeň a za veškeré nepříjemnosti se tímto omlouváme.

... Zálohy všech veřejných klubů zde poskytneme během několika dní.

Dotazy a další směrujte na webmaster@lapiduch.cz.

  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu.

[ 2044 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
griswold Griswold Děkuji za názor. 22.5.2016 23:01  2506
Wolfi [2504]: Bush did 9/11! :-)

Prosim, nepanikarte. Nekolik faktu, abych vazene obecenstvo trochu uklidnil:
1. Penize nejsou problem, nicmene vsem diky za nabidky financni pomoci. Pravdepodobne nebude potreba.
2. cur53se se opravdu ozval, nicmene jsem mu odpovedel az dnes, protoze veci okolo hostingu jeste nejsou aktualni. To byl ale ode mne trosku fail, mel jsem se mu ozvat driv. Snad napraveno.
3. V soucasne dobe se obnovenim Lapiduchu zabyvame ja a Len_y. Zcela spravne predpokladate, ze neni tak docela mozne, aby nam puvodni spravci Lapiduchu vydali automaticky obsah tajnych klubu a posty. To by bylo celkem zavazne poruseni soukromi, ktere uzivatele od Lapiduchu ocekavali. To je jeden z mnoha problemu, se kterymi se nyni potykame a ktere se nam snad podari nejak vyresit ke spokojenosti vsech zucastnenych.

Chapu, ze vam vsem Lapiduch hodne chybi, proto prosim mejte trpelivost, a snad se brzy zase setkame.
vesacek Vesacek 22.5.2016 22:30  2505
Když padne Lapiduch i Okoun, tak všeci půjdou čsfd.cz, Ednu a Serialzone :D
wolfi Wolfi Z oddělení 7F - s bílým náramkem... 22.5.2016 22:07  2504
Když tady budou podobně blbý kecy a nebude se s tím chtít Bouchi a Petr mazat, tak to taky skončí. Ono vždycky záleží na tom, kdo to adminuje, že jo.

A žádný hacker nebyl, ono je tak složité pro adminy napsat: "Kašlu na to, jděte do řitě," že ano. Nebyli by první ani zdaleka poslední. Tyhle tinfoil teorie jsou jak pro blbý, ještě začněte tvrdit, že leteckej benzín nespálí ocel.
vassago666 vassago666 22.5.2016 21:54  2503
A co když hekři napadnou tento server ... taky to tu skončí ??? Návštěvnost klesá tak proč to dál protahovat :o) A ono je taky možné že žáden hekr vůbec nebyl ...
arren Arren 22.5.2016 21:34  2502
KrycekEste aby mi nekdo branil :-D
arren Arren 22.5.2016 21:33  2501
Pocet diskuteru neustale klesal. Kdyz pomineme skryte a tajne kluby, tak v hlavnich se hadal Desdichado, zidane a dalsi s ostatnima a diskuze nikam nevedly. Specializovanejsi kluby by nemelo byt problem presunout jinam. Napriklad sem.

Ale proc by meli puvodni zakladatele davat neco nekomu? Bylo to jejich rozhodnuti a bylo v dane chvili spravne. Naopak nikomu nebrani zalozit si diskuzak vlastni, zcela ve slepejich Lapiduchu.
sextant sextant 22.5.2016 20:44  2500
To by bylo bezvadné obnovit původní Lapiduch.
Co mně osobně dost mrzí je přístup původních zřizovatelů. Pochopím, že třeba neměli čas, nebavilo je to, ale to neměli dost slušnosti, aby vše předali někomu jinému, kdo je nadšený a bude pokračovat?
Je to snad i slušnost ke všem věrným diskutérům.
krycek Krycek Každý hovno se dnes může stát čímkoliv. 22.5.2016 20:12  2499
Arren [2497]: Klidně vzpomínej a move on, nikdo ti bránit nebude :)
arren Arren 22.5.2016 19:16  2497
Pokud to rozjede Griswold, tak kazdopadne bez ucasti puvodnich adminu. Pro zruseni si myslim exitoval celkem solidni duvod. Pravdou taky je, ze Lapiduch uz dlouho uvadal. Taky mi chybi, kolikrat se zapomenu a nacvakam si do radku la a prasku enter, ale proste zivot jde dal. Ja si budu dal vzpominat, ale to je asi tak vsechno. Lets move on...
leena leena 22.5.2016 11:53  2496
Griswold [2487]: klidne si pockam jesste mesic dva tri...hlavne aby se to nejak zase rozjelo.
jirkazz jirkazz 22.5.2016 10:41  2495
PlaceníPlacení případného obnoveného serveru by nebyl problém. Předpokládám, že jen návštěvníci toho mého původního klubu by bez problémů dali dohromady řádově tisíce Kč, což by znamenalo předplacení nákladů na delší dobu.
Soudím podle toho, že kdysi jsem měl řízením osudu web na slovenském hostingu co se stal placeným a já zjistil, že mám problém platit do té jejich slovenské banky. Takže když byla splatnost, požádal jsem návštěvníky a vždycky tam bez problémů přišlo dost peněz :-)
gediman Gediman That gum you like - is going to come back in style 22.5.2016 01:10  2494
GriswoldSuper :)
tex Tex wubalubadubdub 21.5.2016 20:21 - Oblíbené kluby (16:43) 2493
Náklady na hosting bude to nejmenší.
Jsem zvědav co z té iniciativy oživení vypadne. Ale je fakt, že jsem slabej user co tu zaznělo o spoustě soukro klubů :)
evelyn Evelyn rusko idi na chuj! Ukrajina vyhraje! - #StandWithUkraine 21.5.2016 18:45  2492
no to se ani nedivím, Lap nejsou jen veřejné kluby, ale i tajné a soukromá pošta uživatelů, moc bych se divila kdyby to poskytli komukoli
cur53se cur53se 21.5.2016 16:54  2491
Já jsem nabízel administrátorům, že diskuse je možné bezplatně hostovat na dedikovaném serveru v mojí společnosti a že po technické stránce diskuse zprovozním a zabezpečím - pokud mi dají původní databázi a zdroje. Bohužel se to nakonec neshledalo, ze strana administrátorů s žádným zájmem.

To tedy jen tak pro zajímavost - než se zde případně začnou řešit příspěvky na provoz, když provoz mohl být zcela bezplatný.[ 2044 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt