Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Zelený je lopuch,
fotbal to je hra...

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub The Walking Dead [ŽP: neomezená] (kategorie Televize) moderuje Mirak_.
Archiv
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help
 Titulek, text příspěvku  
Opište pozpátku následující text bez prostředního znaku: quhilgm
[ 631 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
evelyn Evelyn May we meet again - The 100 17.4.2021 09:53 - Odhlášení (18:00) 650
TWD poslední dobou nic moc, ale FTWD vstalo ze dna a tato řada je z těch lepších v celém vesmíru.

E08 už byla dost dobrá, vůbec jsme nečekala co se stane. E09 navázala a úplně to rozčísla, na to že to byla už myslím covidová epizoda, tak parádní. Takhle to má vypadat!
mirak_ Mirak_ - New shoes 11.4.2021 21:19 - Oblíbené kluby (18:21) 649
Tenhle pseudoobjektivní pohled na věc je ale úplně dementní. Nikdo z Alexandrie se nebude chlácholit tím, že Negan byl tak dobrosrdečnej a rozmlátil hlavy baseballkou jen dvěma z nich a ne všem. Úplně mi není jasný, co je na tom k nepochopení.

Okolo nezabití / zabití Negana byla vystavěna celá zápletka. Teď vám prozradím proč ho nechali žít. Spoiler alert: Ta postava je nesmírně populární, takže ji Kirkman prostě nezabil :) A nechat ji žít aniž by neměla konflikt se stávajícími postavami? To by neposloužilo vůbec ničemu.
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 11.4.2021 20:16  648
Ale prokrista, to jsou ale zase teatrální žvásty :-/ "Sadistický vraždění, psychickej teror" bože :-O
Zaprvý, Eve má recht, lidi z Alexandrie jsou úplně stejná parta vrahů jako Negan a spol., zadruhý klidně mohli bejt mrtví všichni, ne jen dva z nich, Negan jim prostě dal pořádnou lekci, a zatřetí ve světě TWD už neplatí žádný trestní právo, pouze právo silnějšího.

Takže pokud budu v pozici Buličáka a lidí z Alexandrie, budu ve válce s Neganem a jeho lidmi, a tu válku se mi podaří vyhrát, tak Negana buď bez okolků zabiju, nebo ho odsoudím v monstprocesu a nechám veřejně popravit. Pokud to ale neudělám, nechám ho odsedět si x let v base, pak ho propustím a nechám ho se zapojit do procesu a do práce, tak pak po těch letech nebudu řešit, jestli s ním mám mluvit nebo ne a tvářit se jako když mě bolí břicho :-/ Nikdo neříká, že by měli Negana zrovna milovat, ale v aktuální situaci by s ním prostě měli jednat racionálně a pragmaticky.

Na racionálním chování není nic iracionálního nebo dokonce absurdního. Právě naopak. Lidi by se měli chovat racionálně, a ne jako pitomci. Kdyby se naše euroamerická civilizace nechovala v posledních letech jako pitomci, nemusela by se Amerika a Západní Evropa pořád hlouběji propadat do takovýho bláznovství a absurdistánu jako se to teď děje.

puschpull puschpull být nad věcí, pohoda a klid ... - AV-Com (Homepage) 7.4.2021 17:50 - Oblíbené kluby (18:13) 647
Fear.the.Walking.Dead.S06E08Dobrý díl!
mirak_ Mirak_ - New shoes 5.4.2021 11:08 - Oblíbené kluby (18:21) 646
No, svatoušci sice určitě nejsou, ale snad nikdo z nich to nikdy nepovýšil na sadistický vraždění a psychickej teror si neužíval tak jako Negan. Vy v tom možná rozdíl nevidíte, ale to, že trestní právo všude na světě rozlišuje různý typy vražd a zabití, má samozřejmě svůj důvod. A v tomhle případě je úplně jedno, že nastala apokalypsa, prostě pokud se chovám jako sadistický hovado, tak budu nejspíš ostrakizovanej.
evelyn Evelyn May we meet again - The 100 5.4.2021 09:02 - Odhlášení (18:00) 645
Ale jo, já neříkám, že to bylo ok. Jen že by si měli sáhnout i sami do svědomí a uvědomit si, že ani oni nebyli vždycky zrovna svatoušci. Mám pocit, že to si uvědomuje asi je Carol, však ta tenkrát taky z Alexandrie pak odešla, protože se s tím nedokázala srovnat, že ty lidi na základně zabila.
pizzaguy Pizzaguy - I'm Mary Poppins, y'all! 5.4.2021 07:50  644
Evelyn, taipan: něco mi říká, že kdyby někdo vašemu životnímu partnerovi/kamarádovi přímo vám na očích rozmlátil hlavu na kaši baseballovou pálkou a ještě se tomu smál, tak byste taky asi nebyli zrovna hrr se s ním kamarádit, ale spíš byste ho “odsuzovali” a “dívali se na něj skrz prsty”
mirak_ Mirak_ - New shoes 4.4.2021 23:21 - Oblíbené kluby (18:21) 643
To, že se prezentuješ jako sociopatickej kretén je čistě tvůj problém.
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 4.4.2021 21:13  642
Ech, meleš blbosti i se svými absurdními racionalizacemi a fňukáním :-/ Pálka do kebule byla pro ně lekce a měla svůj důvod. Mají to brát "co jsme si, to jsme si", ta parta z Alexandrie si nemá s Neganem co vyčítat, nejsou o nic lepší.
A přestaň si mě laskavě brát do huby, husy jsme spolu nepásli!
mirak_ Mirak_ - New shoes 4.4.2021 20:59 - Oblíbené kluby (18:21) 641
Bože to je zase snůška absurdních racionalizací. Prostě když si někdo užívá mlácení baseballkou do hlav ostatních a ještě z toho v podstatě udělá zvrhlou hru, tak se na něj holt budou ostatní dívat skrz prsty a je úplně jedno, jak dlouho seděl dotyčný v base. Normální člověk to chápe, taipanovi to přijde zvláštní.
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 4.4.2021 20:23  640
Koukám na edně, že dnes se už rozbíhá pokračování Fear. Tak už jen vyčkat na titulky..
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 4.4.2021 13:20  639
Přesně tak. Negan si svý odseděl v base, i díky němu přežili Šeptače, snažil se nevyčnívat a makat a stejně se na něj ta parta z Alexandrie dívá skrz prsty a furt řeší nějakou Maggie. Ale všichni už zapomněli, že tehdy byli oni a neganovci prostě nepřítel ve válce. Ve válce to tak chodí, bojuje se a zabíjí. A navíc konflikt původně vyprovokoval Buličák s bandou, když vcelku bezdůvodně přepadli Neganovi základnu a povraždili (doslova) třicet lidí. I když je fakt, že ve stejný době menší Neganova banda zase přepadla Daryla se zrzkem.
Sumasumárum, Rick a spol. mohi být rádi, že je v tom lese neganovci nesejmuli všechny, ale jen Abraháma, a pak ještě Glenna za nemístné držkování (nebo to byl Daryl, už nevím, to je jedno).
evelyn Evelyn May we meet again - The 100 4.4.2021 08:27 - Odhlášení (18:00) 638
Já pořád nemůžu skousnout, že ho tak pořád odsuzují, i když to chápu, zabil jim blízké a přátele dost trýznivým způsobem. Ale upřímně, pořád je to jen o tom, že Maggie zabil manžela a na Abrahama a ostatní nikdo ani nevzdechne. A pořád je tu ta kontroverzní část, kdy oni byli první a udělali dohodu s Gregorym a vyvraždili jednu ze základen. A to ne proto, že by je ohrožovali na životech, šlo jim jen o to udělat dohodu kvůli jídlu.
puschpull puschpull být nad věcí, pohoda a klid ... - AV-Com (Homepage) 3.4.2021 19:49 - Oblíbené kluby (18:13) 637
*Škoda že tehdy zabil Glena*
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 3.4.2021 18:55  635
Negan*Líbí se mi moc, jak skvěle J.D. Morgan dokáže svými gesty, mimikou a výrazem tváře vystihnout různé Neganovy stavy a rozpoložení. Od zoufalého a zničeného manžela s nemocnou ženou, přes drsňáka a tvrďáka Negana po pokorného provinilého a kajícného roboše v Alexandrii. Když se vrátila Maggie a začala se na něj šklebit, byl to ten zlomený a provinilý Negan, ale když se vracel z té chatky, už měl ten starý dobrý poťouchlý výraz a neganovsky ulízlé vlasy, jak kdyby v duchu říkal: "jen si něco zkus, kočičko" :)*

[ 631 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt