Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Modrá je dobrá
zelená je lepší

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Sny [ŽP: 4 týdny] (kategorie Život (nejen) Lopušáků) moderuje Athos.
Archiv
Vše o snech - debaty, výklady, rozbory... pochlubte se se svým snem...

Pro zapamatování snu je nutné udělat: Když se ráno probudíte a víte, že se Vám zdál sen, dívejte se do zdi. Pakliže se podíváte z okna ven, sen Vám odletí a už si na něj nevzpomenete.

Doporučené knihy a autoři:
Lexikon snů od Tom Chetwynd
Snář aneb ve spánku nahlížíte do budoucnosti i minulosti od Gerald Drews
Zajímavě o snech píše i paní J. Hefernanová: Tajemství dvou partnerů (Dauphin, Liberec 1995)

  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help
 Titulek, text příspěvku  
Opište pozpátku následující text bez prostředního znaku: jesfiyt
[ 397 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
brusla Brusla "Na západ jebu!" E. Kusturica 15.3.2016 22:32  4653
Cetla jsem,ze sny o smrti maji pozitivni vyznam.
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 15.3.2016 15:08 - Klub Noční ptáci (04:23) 4652
Dlouho tady žádný sen nebyl a já mám poslední dobou dost psycho sny. Minulý týden se mi zdálo, že jsem autem smetla 3 lidi (všichni mrtví) a dneska, že se zasebevraždil synovec.
athos Athos Ten, jenž nevěří na náhody 18.12.2014 19:11  4651
Sny na dnešekByl jsem na nějakém asi hradě nebo zámku nebo ve starém centru nějakého starého města. Byl jsem nespíš s báglem na zádech a byl jsem na nějakém nádvoří. Díval jsem se po budovách a mezi kolem procházejícími a stojícími lidmi bylo několik zajímavých žen.

Pak jsem si na nádvoří sedl na nějakou židli v první řadě v pravo v nějakém provizorním hledišti na nádvoří. Nějaká paní se soukala mezi židlema do druhé řady a domníval jse se, že tam spadne do lidí, ale bylo tam jedno místo volné a ona zapadla přímo do něj.

Pak jsme stal zády u nějaké zdi nebo zavřené rány. Po pravé ruce stála partnerka, po levé ruce stála nějaká dívka. Obě jsem držel za ruku nebo kolem pasu velice důvěrně.

Pak se mi zdálo, že jsem byl s kamarádem Kamilem Králem na vodě. Byli jsme oba trochu podroušení. Pluli jsme na skoro vyfouklém nafukovacím člunu či raftu proti proudu Sázavy do Ledečka. Tam jsme to vzdali, vystoupili na břeh, poprchávalo. Byla tam budova nějakého jakoby nádraží či autobusáku, dost lidí a řady z nich hledala spojení. Řekli jsme si, že plavidlo vyfouknem a dál pojedeme vlakem. Trať však byla na druhém břehu řeky a loď již byla vyfouklá. Nabízelo se přejít přes jez, kde bylo nějaké jako mlýnské kolo, kterým se muselo proběhnout, nebo jít po nějaké lávce či můstku.

Pak se mi zdálo, že stojím asi na 3 metry vysokém břehu moře. Podemnou v moři jsou nějaké dívky (cca 5-7-8) s potopenými hlavami a horními polovinami těl. Díval jsem se do vody na krásné nahé zadečky a dlouhé nohy a stačilo jen skočit a vybrat si. Nádhera
athos Athos Ten, jenž nevěří na náhody 9.10.2014 09:16  4650
dnes se mi toho zdálo opravdu hodně, ale v paměti mi uvízla pouze tato část:

Jel jsem na silniční motorce v kombinéze a v helmě z Dobříše v té části mezi značkou a nájezdem na dálnici směr Příbram (taková točitá silnice nahoru dolu).
Na silnici bylo rozházené seno a také dlouhé pruhy bublinkové fólie, co se používá pro balení. Stále jsem se díval pod motorku, zda se mi to nenabaluje a trochu jsem kličkoval, abych to očistil.
Za mnou jel na mašině bývalý šéf a kolega Pavel Průša.
Chvíli jsem měl pocit, že se na sebe dívám z jeho motorky.
athos Athos Ten, jenž nevěří na náhody 9.9.2014 07:23  4649
Z dnešních snů si pamatuji pouze kousek. Bylo to něco z rodné obce. Kamarád vařil asi v kulturáku (byla to však jiná budova) nějaký guláš. Jedna paní mi pak ukazovala v troubě nějaký pekáč, který byl přikrytý pokličkou a ještě nějakou dečkou. Myslel jsem si to, že je to prejt, ale byla to nějaká buchta. Další pekáč měl tvar kosočtverce a byl v něm nějaký makovník.
Nakonec jsme se na sále vítali a objali s Milošem Kopeckým. Řekl jsem mu: Děkuji mistře. A oba jsme se začali velice srdečně a hurónsky smát
athos Athos Ten, jenž nevěří na náhody 9.9.2014 07:19  4648
Pocitově: Řekl bych, že možná z pohledu rodiny odloupáváš staré vrstvy a zjišťuješ, co je pod starou vrstvou (kůží). Z určitých pohledů se to ostatním nemusí líbit, ale je to tvoje přirozenost, tvoje vlastní rozhodnutí.
Možná budeš znát konkrétní věc? Nevím
vitalit Vitalit - The world is waiting for me 5.9.2014 09:57  4647
Dnes se mi zdál sen, kdy se mi na noze loupala kůže a já ji všechnu strhával. Přitom mě sledovali známí a rodina a byly až šokováni, proč to dělám a říkali, ať to nedělám a tu kůži nechám sloupnout samu. Na to jsem jim odpověděl, že je to jenom kůže a pokračoval jsem, dokud jsem ji nestrhl celou, která se loupala.
athos Athos Ten, jenž nevěří na náhody 21.8.2014 07:57  4646
OK do pošty
rikju 20.8.2014 16:01  4645
Podobný sen se mi již zdál několikrát: Mám dům napůl ještě s někým, a on si tam dělá co chce, jako bych tam ani nebyla. Svou část pronajímá. Pak si vzpomenu, že mám ještě jiný dům, také s ním napůl. Jdu se tam podívat a zjistím, že v tom domě ani nerespektuje spoluvlastnictví a předělává jej dle svého vkusu a vůle. Dnes jsem si konečně uvědomila, že z toho domu vytváří jakoby hotel. A v tomto (v dnešním snu)domě měl nainstalován i kamerový systém. Ten dům upravuje byt po bytě, místnost po místnosti a pak je hned zaplní nějakými nájemníky. A přejde k dalším prostorám, nebo tam nějaké i dostaví. V jednom snu v tom domě postavil i výtah a na zahradě vybudoval bazén.

Předem děkuji za výklad mého snu.
athos Athos Ten, jenž nevěří na náhody 21.7.2014 12:41  4644
Nic není náhodou.
athos Athos Ten, jenž nevěří na náhody 21.7.2014 12:41  4643
Děkuji tam nahoru a děkuji Svitce.
Právě jsem se vrátil z dovolené v Polsku a mám neuvěřitelný pocit, že můj dosavadní rybníček mi je dost malý.

svitluny 17.7.2014 09:59  4642
AthosTakže sen naznačuje, že šance jsou, jen se nebát po nich šáhnout :-)
athos Athos Ten, jenž nevěří na náhody 7.2.2014 11:37  4641
Tak dneska se mi zdál sen, který jsem si dokonce zapamatoval.
Byl jsem na nějaké předváděčce nebo na dni otevřených dveřích.
Díval jsem se jak vaří Polreich a říkal jsem mu, že mě to v práci sere a že chci vařit a dělat něco tvůrčího.
Pak tam byl Vodochodský, který šel nějakou chodbou a říkal mi, že mi už dlouho dává tělo signály, abych udělal změnu a polepšil si.
Že prý mohu vařit ve 2-3 grandhotelech najednou.

Pokud vím, tak po vodě chodil pouze jeden.
Chvála Pánu. Děkuji.
laura Laura 100% sure! 18.9.2013 21:17  4640
Samozřejmě že umíme zoomovat, tss... :)
boddah 17.9.2013 07:25  4639
Byla jsem se svym šéfem Pepou vedoucí dětskýho tábora pro anglicky mluvící děti. Stojíme u autobusu a děti nastupujou dovnitř, on na mě zamilovaně kouká. Najednou přiběhnou čarodejnice, který vypadaj přesně takhle hnusně - http://i2.listal.com/image/3926150/600full-the-witches-screenshot.jpg (s dětskýho filmu The Witches) a začnou požírat ty malý děti, celej autobus je vyvražděnej, dětičky na cucky. Pak chtěj zabít i nás tak utíkáme. Pepa mě ochraňuje, občas dá nějaký tý čarodejnici dělovku. Utíkáme do věže, ale utíkáme dolu ze schodů, ale vedou nahoru. Furt se to zatáčí a zužuje až se dostanem do místa kde se nemůžu vejít tak mě Pepa musí prošťouchnout a já běžim dál. Pak si ale uvědomim, že on tudy neproleze a otočim se a on za mnou už neni. Mam strach. Ocitnu se za zídkou tak ji přelezu a jsem v nějakym dvoře plnym zbrojnošů a rytířů. Vyprávim jim co se stalo a oni, že je znají a že je chtěj vyvraždit. Vezmou mě k sobě do luxusní vily a koukáme na telku. Příde zbrojnoš a řekně, že všechny vyvraždili až na jednu co se umí převtělovat do ještěrky. A jak to říká tak koukám, že tam po zemi leze ještěrka a už jí mám na noze a snažim se jí setřást, leze mi po břiše a nechce se pustit. Až zbrojnošovi se povede jí odhodit, ale uteče nám. Zavoláme policajty a jedu policejnim autem. Všimnu si, že nás sleduje auto a v něm je starej chlapek, ale když si ho očima přizoomuju (to neumíte??) tak vidim, že se mu na bradě krčí kůže a že to neni kůže ale maska! Je to ta čarodejnice převlečená! Řvu to na toho policistu, že to je ona, ten prudce zabrzí a...............BUDÍK

[ 397 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt