Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Něco navíc v zeleném?
A proč ne...

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Proroctví [ŽP: 6 týdnů] (kategorie Hry) moderuje Bouchi.
Archiv
Zde můžete diskutovat o Proroctví - co se vám líbí, nelíbí, co je vám nejasné, jaká rozšíření byste si přáli apod.

Autorské stránky Proroctví naleznete zde.

Na webu ALTARu v sekci Proroctví je možné si stáhnout pravidla základní hry i Dračí říše a nově též Vodní říše.
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help
 Titulek, text příspěvku  
Opište pozpátku následující text bez prostředního znaku: jmhrdog
[ 22 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
anonym 19.1.2014 16:39  1029
Můžu se zeptat, jestli vůbec vyjde Říše chaosu, pokud sem teda ještě vůbec někdo chodí...
herald Herald 12.3.2013 00:20  1028
Koukam, že podívat se sem jednou ročně bohatě stačí...
anonym 3.1.2013 18:51  1027
Říše chaosuTak jsme s kamarády zase po delším čase zahráli proroctví a ta hra je prostě skvělá. Ale někdy během honby vodníní říší padl i dotaz zda-li se zjeví další rozšíření. Pamatuju si, že kdysi byli plány na vydání 5 rozšíření pro každou sféru. Tak by mě zajímalo jestli se to stále plánuje a jestli se třeba zjeví aspoň říše chaosu. Moc děkuji za odpověď.
anonym 23.2.2012 12:01  1026
CashpickTo je skvělá zpráva! Získal jsem někde pocit, že Říše chaosu už měla návrh karet a herní principy vymyšlené. Znamená to, ale že pan Chvátil už dal Proroctví sbohem a Altar může rozšíření dodělat s někým jiným? Měl jsem pocit, že poslední úpravy Proroctví (3. vydání) a dračí a vodní říše ještě dělal pan Chvátil.
werewolf 22.2.2012 01:44  1025
Děkuji moc za odpověď. Zaslechl jsem, že s Altarem byly problémy a tak jsem měl strach :-). Nezbývá než popřát hodně zdaru a začít se znovu těšit.
bouchi Bouchi Dračí doupě II - Legenda je zpět 21.2.2012 12:25  1024
Neodpiskalo, mame adepta na dokonceni Rise Chaosu, akorat loni veskere pracovni kapacity sezralo Draci doupe II a letosni rok jsem dost nestastne zacal hodne dlouhym marodenim. Ale brzo s tim doufam pohnu.
werewolf 21.2.2012 11:31  1023
RozšířeníHm, tak vzhledem k tomu, že je ohledně 3. říše ticho po pěšině, tak se dá předpokládat, že už ani nevyjde. Vladimír Chvátil se zatím přesunul k Podzemí a dalším hrám mimo Altar. Ví někdo, jestli se to definitivně odpískalo, nebo to stojí na mrtvém bodě?
anonym 6.11.2011 19:04  1022
ahoj nevíte někdo jeslti je někde kompletní přehled kolik má být v té a té sadě kartiček? chtěla bych si je zkontrolovat a nevím podle čeho :(a nemám ani krabici ze základní hry :( díky za odpověd vendy
anonym 20.7.2011 13:37  1021
CashpickNákup všech dostupných karet nyní, podle mne neumožňuje připojit DŘ 1. vydání (je potřeba třeba brána jako nižšího strážce s kulatými rohy a taky karta náhody s kulatými rohy). Karty do základních balíčků (předměty, dobrodružství) co vyšly s DŘ nevyšly samostatně s kulatými rohy.
Když to shrnu v kostce: balíčky k základní sadě lze upgradeovat první i druhé vydání na třetí, balíčky k VŘ připojit VŘ (má jen 1. vydání), ale DŘ je potřeba koupit 2. vydání.
Plán základní hry ani plán DŘ se podle mne nijak zásadně nezměnil. Mapy pokladů z VŘ se dají použít - jen budou s ostrými rohy, ne s kulatými.
anonym 27.6.2011 13:46  1020
Ahoj a díky oběma za odpověď. Budu to muset ještě promyslet, jelikož teď mám funkční základ druhé edice s oběma rozšířeními. Dneska jsem nějak nechápavý a nejsem si pořád jistý, jestli nákupem všech karet bych se mohl vrhnout do hraní "třetí edice", když mám třeba mapu z druhé. Změnila se v něčem podstatném pro hru? Jestli by mi prostě něco kromě žetonů (které se mi z druhé líbí) nechybělo. Cashpicku ty píšeš třeba o kartách útržků mapy pokladů - můžu je tedy vzít z druhé edice? A ještě dotaz na Bouchi - Chápu to tedy správně, že zveřejníte pravidla k třetí edici včetně dodatku s vysvětlením karet? Mějte se. Mamut
bouchi Bouchi Dračí doupě II - Legenda je zpět 26.6.2011 17:27  1019
Cashpick: Dik, shrnul jsi to v podstate presne.
U Draci rise nenabizime "balicek kompatibility", protoze se krom karet menily i nektere rasy (plus jsou ted na destickach v podobnem stylu jako desticky postav v zakladu), pribylo plato s zetony, vylepsil se herni plan (mista pro karty jsou ted podobnejsi tem ve Vodni risi a cesty jsou na nem trochu jinak polozene, aby bylo jasnejsi kde sse zacina a kde konci).

Na zverejneni kompletnich pravidel se vrhnu na zacatku cervence, az odejde do tisku DrD II.
anonym 21.6.2011 15:26  1018
CashpickDovolím si odpovědět - byl jsem na tom podobně: k 2. vydání Proroctví můžeš sehnat všechny karty ze třetího vydání i karty postav - rozdíl mezi koupí přímo 3. vydání nějaký bude - nebudeš mít nový návod a nové komponenty jako papírové žetony zkušenosti a zlaťáky. DŘ je v posledním (druhém) vydání kompaktibilní - nevím zda je balíček, který by to umožnil provést i s prvním vydáním. Pro VŘ je balíček kompaktibility, který převede potřebné karty (druhé vydání VŘ nebylo, jen první s balíčkem). V balíčku nejsou třeba nové útržky mapy pokladů - samotné poklady nové jsou, protože byly změněny. Jsem moc rád, že Altar takto vyšel vstříc všem co měli starší vydání! Jediné co, podle mne, nejde sehnat a je to důležité jsou vysvětlení karet z konce návodu (nové návody jsou ke stažení bez nich). Nevím jak moc je pan Chvátil upravil, ale návody jsou přepracované dost.
anonym 20.6.2011 22:46  1017
Ahoj. Měl bych dotaz ... mám druhé vydání Proroctví. Když si tedy koupím sadu karet z 3 vydání pro základ, tak se dostanu do stavu jako bych měl ten základ koupený až v třetím vydání nebo jsou tam ještě nějaké změny? Ještě mám první vydání Dračí říše + Vodní říše - ty by mi pak k tomu moc neseděli ... Díky za odpověď. Mamut
werewolf 30.4.2011 10:57  1016
Již jsem také objednal všechny 3 sady karet + pár kamínků :-).
anonym 26.4.2011 22:54  1015
CashpickDěkuji za starost. Dnes jsem si to byl vyzvednout na poště a pěkně kartu po kartě porovnával starou a novou verzi :-). Už se těším až si to po novu zahraju!

[ 22 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt