Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Zelený je lopuch,
fotbal to je hra...

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Politika a dění ve světě [ŽP: 4 týdny] (kategorie Politika) moderují taipan, 666, Dr_Bilo.
Archiv


Vítejte v klubu Politika a dění ve světě.

Jak již název napovídá, tento klub je určen k diskusi o politice, a to jak té domácí, tak světové. Není třeba se strachovat, nejde o klub určený pouze pro odbornou diskusi, nýbrž o klub, který má sloužit jako místo pro otevřenou, svobodnou a civilizovanou diskusi o tématech, které hýbou současným světem. Tématické vymezení je, jak jste si jistě všimli, velmi široké a nehrozí tedy časté off-topic debaty, do kterých sklouzávají specializovanější kluby.Pravidla tohoto klubu jsou jednoduchá:

1) Snažte se o relativně slušnou diskusi a pokud možno si aspoň nenadávejte.
2) Veškeré názory, jakkoliv mohou být v rozporu s morálkou, zákony či názory moderátora, budou tolerovány, pokud budou formulovány slušně a civilizovaně.
3) Klub je primárně zaměřen na aktuální dění, nebojte se tedy poukazovat na zajímavé články. Články nepastujte, nýbrž uvádějte odkazy.
4) Dohled nad dodržováním pravidel je práce moderátora, stejně tak jako určení postihu za jejich porušení.
5) Akce moderátora jsou konečné a jejich veřejné zpochybňování v klubu bude považováno za porušení pravidel klubu. S případnými námitkami se proto obracejte do pošty na moderátora.

Aktuální anketa: ---
Starší neuzavřené ankety: ---

Sbírka na okamžitou pomoc při pořízení vojenského materiálu pro ukrajinskou armádu a domobranu:
SUPPORT UKRAINE (https://www.supportukraine.cz)
https://www.facebook.com/UkraineEmbassyinCzechia
https://twitter.com/UKRinCZE  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu.

[ 53920 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
hartmann Hartmann Černý ďábel Ukrajiny - Panzer General developer 28.1.2023 16:48 - Klub Politika a dění ve světě (16:51) 77925
Tak to byla síla, Čaputová bravo! :)

To bylo překvápko v přímém přenosu :)
hartmann Hartmann Černý ďábel Ukrajiny - Panzer General developer 28.1.2023 16:23 - Klub Politika a dění ve světě (16:51) 77924
Tolik k události dnešního dne :)

desdichado Desdichado Míru zdar, - Rusku zmar! 28.1.2023 16:17 - Oblíbené kluby (16:51) 77923
Severní Korea odsoudila rozhodnutí Spojených států dodat Ukrajině tanky.
Chystá Kim vylodění v USA? Nebo dodá Rusku další zbraně a munici a k tomu i nějaké vojáky? A možná, coby spojenec nejvěrnější, dodá i nějakou rýži do ruských zákopů.
desdichado Desdichado Míru zdar, - Rusku zmar! 28.1.2023 15:06 - Oblíbené kluby (16:51) 77922
Ze Ukrajina neni ukazka mileho a poctiveho statu vime.
Jenže Ukrajina s tím v poslední letech něco dělala. V Rusku přesně naopak. A u nás? No, poslední roky zahnívající hnojíček - smrádek, ale teplíčko. Uvidíme, jestli na pohnojeném vyrostou růže (nebo třeba pivoňky či narcisy) či jen kopřivy, bodláky a buřina.
hartmann Hartmann Černý ďábel Ukrajiny - Panzer General developer 28.1.2023 13:51 - Klub Politika a dění ve světě (16:51) 77921
Minduton [77920]:

Tak už to v politice a obecně v životě bývá. Není člověk ten, co by se zavděčil všem.
Velitel je vždycky nakonec sám.
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 28.1.2023 09:34  77920
Scholz ve dvojím ohni (odemčeno)
blacky Blacky volí Generála! - Tady je blackyho 28.1.2023 07:00  77919
TaipanAle kdes. Ten primer na kocky sedi. Jelikoz vime, ze je mas radsi nez lidi, tak si lepe predstavis, co by to znamenalo.

U moralni urovni Ruska (jeho predstavitelu a velke casti obyvatel neni sporu). Ze Ukrajina neni ukazka mileho a poctiveho statu vime. Ze je potreba jim pomoc proti rusku jasne, po valce je vice “demokratizovat” a ne jen rozkrajet (jak si tutove hodne statu a magnatu predstavuje).

Ale tahle veta je proste oskliva.

Ha ze predtim napisou neco o ekologii preci nic neznamena. Do zakona o cenzure ti napisu “stat se postara o ochranu prirody a muze proto odposlouchavat Taipana a mazat mu maily” :)
zidane Zidane Nevíte, koho (ne)volit prezidentem? - Zde pár rad 28.1.2023 03:01  77918
Babiš se v debatě chlubil, že prezident Vietnamu je jeho přítel. Ten ale rezignoval v souvislosti s korupcí
desdichado Desdichado Míru zdar, - Rusku zmar! 28.1.2023 02:19 - Oblíbené kluby (16:51) 77917
Ruský prezident Vladimír Putin si nemůže dovolit prohrát válku na Ukrajině, protože do prezidentských voleb příští rok v Rusku nemůže jít jako poražený. Podle amerického konzervativního novináře Roda Drehera to řekl maďarský premiér Viktor Orbán na setkání s novináři v Budapešti.
No, potud je to ještě celkem o ničem. To je jasné, že jestli Rusko válku prohraje, Putin bude stát u zdi (a možná i dřív než dojde k porážce). Ale dál je vidět, že Orbán by měl jít do důchodu nebo do prdele:
Maďarský premiér nevyloučil ani použití taktických jaderných zbraní ze strany Ruska v případě, že by ukrajinská armáda překročila ruské hranice. Z historického hlediska jsou Rusové podle Orbána na začátku války tradičně slabší, ale pak je těžké zastavit je. „Ukrajina získala dílčí úspěchy, ale z dlouhodobého hlediska ani s pomocí Západu nemůže nad Ruskem zvítězit,“ dodal Orbán.
Orbán opětovně zdůraznil, že je potřeba okamžité příměří, aby mohla začít mírová jednání, která však mohou trvat měsíce až roky. Předseda maďarské vlády si postěžoval, že v Evropské unii je jediný, kdo je proti válce. „Zastupuji zájmy Maďarska a Maďarů,“ zdůraznil Orbán.

(Fušuje Kobihářovi do předvolebních slibů.)
Orbán by si měl připomenout rok 1956 - zjistil by, že vyjednávat s Ruskem, pokud není na pokraji sebezničení, je bezpředmětné.
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 28.1.2023 02:08 - Klub Co právě...Film-diskuse (16:54) 77916
Pozn.Jak včera správně poznamenal Desdichado, největší nacisti jsou dnes rusáci a nejsilnější nacismus je v rusku. Takže podivovat nebo se dokonce rozhořčovat nad tím, co mají nebo nemají na Ukrajině nebo jinde v ústavě je bezpředmětné.

A dodatek pro Blackyho - v tom článku ukr. ústavy se taky mluví o ekologii, což je pozitivní, a dále je tam jasně řečeno, že se týká genofondu ukr. národa (což je taky pozitivní). Zvířat se to rozhodně netýká, takže starost o moje kočky můžeš klidně pustit z hlavy.
Celkově prostě vůči tomuto článku ústavy nelze říci nic špatného, ba právě naopak.

hartmann Hartmann Černý ďábel Ukrajiny - Panzer General developer 27.1.2023 20:17 - Klub Politika a dění ve světě (16:51) 77915
Japan NATIONAL DEFENSE STRATEGY document, December 16, 2022

Japan will also reinforce collaboration with Central and Eastern European countries, including the Czech Republic and Poland, countries that show interest in strengthening their relationships with Japan.
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 27.1.2023 18:20  77914
Chcete v ČR udílet michelinské hvězdy? Zaplatťe 10 míčů.
No to mi poser záda - hovno bych jim dal, podobní vykutálenci jako ta Darma, nebo jak se jmenovala ta vykutálená firma kolem GP Moto Brno.
maca MACA 27.1.2023 18:07 - Klub Volby (16:20) 77913
MindutonJo tam si s luxusnim zbozim umi poradit

https://m.youtube.com/watch?v=C2P9GkrDOSc
https://m.youtube.com/watch?v=-Z-OplESdAU
https://m.youtube.com/watch?v=fAMezJP2VcA

ted uz jen exemplarne ten zabavenej kontraband rozjezdit pred ministrem financi, zemedelstvi, …
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 27.1.2023 16:22  77912
Letuška pašovala 15 kg cibule
Na neobvyklý náklad upozornily letištní skenery a při následné prohlídce se u pašeráků našlo 15,5 kilogramu cibule, 4,5 kilogramu citronů a po jednom kilogramu jahod a borůvek. Celní úřad všechny zemědělské produkty zabavil. Cibule je v současnosti na Filipínách přinejmenším podle ceny velmi luxusní zboží, kilogram se prodává v přepočtu až za 250 korun. Na tamním trhu tak v polovině ledna byla dvakrát až třikrát dražší než například kuřecí nebo vepřové maso.
tex Tex wubalubadubdub 27.1.2023 16:18 - Oblíbené kluby (16:55) 77911
Nevím co je v tom za problém s osobní svobodou. Jestli bereš za osobní svobodu rozhodutí lhát za peníze, ok :)
Oni jdou po více pokryteckých organizacích kde dochází k manipulaci s informacema a lhaní pro profit. Nejsou moc velcí, tak aby se zalíbili svým hlavním fanouškům - prakticky MAGA crowd - tak jdou po tématech týkajících se standardních culture wars.
Potraty, cenzura, vakcíny, křivé obviňování. Třeba se zabývali ututláním reportáže o Epsteinovi cca rok před jeho zatčením, kdy v ABC měli připravenou reportáž ale vedení ji zakázalo odvísílat, že by to mohlo zhoršit přístup k zástupcům královské rodiny z Velké Británie (obvinění prince Andrewa, který na Epsteinově ostrově prznil náctileté konkubíny).


mám vyblokované všechny trackery co WaPo používá, tak možná selektivní paywall před lidma co nechtějí za články platit svýma informacema.

a na závěr, V Americe už zase bijou černochy Pět expolicistů v USA viní z vraždy
Jen celospolečenský problém je, že policisté jsou také černé barvy pleti.

[ 53920 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt