Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Lopuch, server nejen
pro botaniky

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub DrD+ - Paladin [ŽP: neomezená] (kategorie RPG (hry na hrdiny)) moderuje Bouchi.
Archiv
Zpět do klubu Dračí doupě Plus

PALADIN ZIP [40 kB]

Pokud se v textu objevuje termin, kteremu nerozumite, zkuste se podivat na zacatek klubu.
Zahlavi slouzi k poznamkam o aktualnich diskusich.

Terminologie
Paladin - osoba, ktera vidi smysl zivota v hledani Idealu
Atribut - predmet, skrze ktery paladin uziva sve schopnosti - john_jarik [73]
Princip - ekvivalent knezova principu. (drivejsi pojmenovani = ideal
Ideal - nejvzssi meta, ktere se snazi kazdy paladin dosahnout

Pokud zde chcete nejaky termin umistit, piste mi je do posty

Uzavrene Vyzvy (dokud je nekdo neotevre)
Vyzva c.1 - Ctnosti [87]
Vyzva c.2 - Schopnosti vzhledu [115]


Diskuse pokračuje na RPG Fóru.
Na migraci starších příspěvků se pracuje.
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu.

[ 378 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
gran 26.10.2006 18:21  101
Btw jak to tak sleduju, tak vydat Paladina a to moje společně, tak to jde k sobě krásně =P Protože základ je stejnej, ale zatímco Paladin to hájí svými vnějšími schopnostmi (je to stále jen bojovník - Síla u něj je jasnou volbou), tak moje se zaměřuje na vnitřní obhájení svého přesvědčení (což jsou vlastně ideály)(Vůle - to je přece ekvivalent Síly pro Duševní svět, ne?)

Jinak já to svoje mám již brzy hotové, resp. mechanismy, vidím to tak, že za měsíc za dva (eh, jsou vánoce, ne? Pokud to nestihnu do nich, tak až _po_ Vánocích) udělám něco podobného, jako je tady .) Hehe .)

Jinak to stím zastavením boje je docela dobré =) Protože moje povolání má něco podobného... veskrze na velmi vysokých úrovních (21. a výš xD) může dojít k tomu, že postava půjde bojištěm a boj začne utichat - protože dokáže ty lidi ovlivnit tak, že ztratí touhu po konfliktu - a to svými duševními schopnostmi (Aneb Aurou, o čemž se nechci moc rozepisovat a nekomentujte to, protože na pohled první jde _proti_ principům Pluska, ale já ji "zkomprimoval" =P)...
Zatímco ten Paladin na všechny zapůsobí vlastně svým "vzhledem", když to tak řeknu =))

Ty jo fandim vám, mně se to líbí =))
wolfi Wolfi Z oddělení 7F - s bílým náramkem... 26.10.2006 13:58  100
Zastavení boje je výbornej nápad, dost realistickej :)
john_jarik 26.10.2006 11:31  99
EkousPrebirani protivniku je vysoka schopnost "Standarty"
Tak jsme se ted rozhodl, ze Paladin si snizovat aspekt vzhledu nebude.
Kdyz vyuzije Apel, tak se vse jakoby zastavi - vsichni se otoci smerem k paladinovi a jakoby boj skoncil. Je jen otazkou, zda znovu nepropukne.
Paladin totiz vyuzije svou Krs, Nbz, Dst. Takovy Sauron v LOTRu zastavil boj skrze Nebezpecnost. Nejaky saolin asi zastavi boj svou mimoradnou netecnosti a nejaka faerie asi skrze krasu.
ekous 26.10.2006 11:26  98
Tak snizovani nebezpecnosti a tvareni se bezmocne ma i zlodej, tusim dovednost Neskodný vzhled. Otazka jestli by u toho paladina nebylo lepsi mit nekolik zpusobu jak ten boj zastavit a podle potreby to vyuzit=tvarit se neskodne kdyz chce aby si protivnici mysleli, ze maji nad nim prevahu a pripadne tuto jejich jistotu pak proti nim vyuzit, vypadat opravdu mocne a sebevedome i proti presile a pouzit to presne opacne, umet zastrasit protivnika nebo alespon cast ze radeji utece z dosahu paladina a co pripadne sem zahrnout i neco kdy behem par kol pusobeni pretahne cast utocniku na svoji stranu?
john_jarik 26.10.2006 11:19  97
Pocet schopnosti aspektu vzhleduJa osobne bych to videl asi na 5-6. Ono jde o to, ze nektere by mel moci paladin uzivat i v astralu :) (ktery vnima jako svet fyzicky)
john_jarik 26.10.2006 11:16  96
NDrooJo, jsou dobre. Ja je ale zapomel pripsat a ted uz doma pracuji s tou 80kou co mame. Mne to staci.
john_jarik 26.10.2006 11:15  95
odpovediGran, ekous
Ja bych to mozna zjednodusil... co kdyby to bylo tak, ze paladin jako jediny dokaze zastavit boj? a pak by se to jmenovalo Apel.

B_art
Vyslech bych mozna prejmenoval na nejakou Empatii (neplest s Empatii u kneze).

Nox
Atribut u tehle dvou veci je mozna obraceny. Stit ma rezistovat na magii. Zbroj ma byt rezistentni na utoky (a na vysokych urovnich i na zivly :)
A snizovani Nebezpecnosti... asi pujde u paladina u Vzhledu automaticky :)
nox 26.10.2006 09:27  94
add Atributy:
prohodil bych štít a zbroj, přece jen štítem se aktivně bráníš, kdežto zbroj tě pak už jen chrání

Vyzva
Možná by se dalo (jestli to teda už nezaznělo) hýbat s vlastnostmi na obě strany: -Nebezpečnost z paladina sálá dobrota, vždyť ten člověk by nemohl ublížit ani mouše...může takto získat důvěru lidí...
v tomto stylu... nevim, jen nápad..
ekous 26.10.2006 09:13  93
VyzvaNepremozitelnost(nbz-dotyčný si na něj netroufne vubec utocit), Neodolatelnost(krs-opacne pohlavi se do nej zakouka), Duvěra x Sdílnost(dst-vypada natolik dustojne a seriozne ze mu zacne duverovat a vyzradi mu i sva tajemstvi). Mozna je to trochu podobne granovvi ale jsou v tom drobne rozdily.TEchto schopnosti bys chtel mit kolik?
b_art 25.10.2006 21:55  92
Výslech (nebo spíš "donuť k přiznání") (spíš dst než neb), Věrohodnost (dst)
ndroo NDroo 'Ow,' and then, very quietly, it said - 'Fuck,' and then it said 'Ow' once more. 25.10.2006 20:13  91
john_jarik [87]: Ja myslel, ze sme se meli snazit dalsi ctnosti pripsat... ty moje z NDroo [43]: Ti nepripadaj vhodny?:)
gran 25.10.2006 14:38  90
Výzva č.2Může to být prosté Zastrašení (Nbz), Okouzlení (Krs) či "Já jsem tu pán" (Dstjnst (- Eh, takhle ta zkratka nevypadá, ne? xD))... a představte si pod tím co chcete .))
marosk 25.10.2006 14:33  89
john_jarikCo sa tyka tej vyzvy 2, demoralizace na zaklade nebezpecnosti je asi az moc okate ze?
gran 25.10.2006 10:00  88
Good LuckTaky něco tvořím, ale je to na moc dlouho, abych se o tom rozepisoval =P Možná jen napovím, že jestli někomu něco říká Reiki, tak to může být jeden ze šesti směrů vývoje onoho povolání (dle Emočního Řádu)...
A nechce se mi to nikam šoupat, protože představa je hotová, teď dělám mechanismy (tj. srovnávačka síly lvlů jiných povolání), což je utrpení, takže vám přeji s paladinem hodně štěstí =)
john_jarik 25.10.2006 07:50  87
Vyzva c.1 - ctnostiSnazili jsme se zde dat dohromady co nejvice ctnosti, ktere by se mohli uzit v pravidlech.

Seznam ctnosti

arogance, ateismus, bohemstvi, cest, cudnost, dodržení slova (slibu), dominance, druznost, duslednost, duverivost, hnev, hnidopiststvi, hrdost, kavalirstvi, krutost; , lakomstvi, laska, lehkomyslnost, lenost, lhostejnost; , lstivost, mazanost, milosrdenstvi, mocichtivost, moudrost, nadeje, naivita, neporadnost; , nestalost; , obetavost, obezretnost, obzerstvi, oddanost, opatrnost, peclivost, pile, podezrivavost, podlezavost; , podvod, pohostinstvi, pohotovost, pomluva, pomsta, povercivost; , povysenost, premyslivost, prolhanost; , prostopasnost, pycha, rovnovaha (trpelivost), rozhazovacnost, rozhled, rozum (moudrost), rozumarstvi, rozvaznost, sebepodcenovani, sebevedomi, setrnost, skromnost, smilstvo, smyslovost, spravedlnost, statecnost, stedrost, stud, trpelivost, tupost; , tvrdohlavost, tvrdost, umeni(=schopnost, dovednost), uprimnost, vira, vychytralost, zavist, zbesilost, zboznost, zbrklost, zdvořilost, zmekcilost, zoufalstvi

[ 378 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt