Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Tolik rozruchu
jen v Lopuchu

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Desdichadův brblák [ŽP: 4 týdny] (kategorie Kecárny) moderuje Desdichado.
Archiv
Tento klub byl založen aby si, všemi oblíbený, Desdichado mohl v klidu brblat a komentovat veškeré dění, které ho zrovna zaujme.
Slušná debata je vítána, ale idiotské příspěvky debilů, kteří se na Lopuchu považují za šlechtu, mažu bez uzardění.

inspirational-memes-9-600x600 . 1980-2019 . Zeman-mrskut Zeman-dom


Upozornění: Pokud se to někomu nelíbí, nemusí to tu číst natož komentovat!
A taky to neznamená, že si každý může cokoliv dovolit.
Jo a ten dement smrtka_online tu má ban.
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu.

[ 4601 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
desdichado Desdichado Najdou Ovar a vláda odvahu a pošlou - Číně fakturu za hospodářské škody? 25.10.2020 18:12  3661
Chřipka obvykle nemívá takové pěkné výsledky své činnosti (plíce v prdeli). Na druhou stranu, taková španělská chřipka před 100 lety ... měl bys stažený půlky.

Ovšem platit za rohlíky 3× tolik když bys měl nižší příjmy, to je dost na houby. Ovšem je pravděpodobný, že bys toho kupoval víc, než jen ty rohlíky.
zidane Zidane Každý si za svůj život zodpovídá sám - vím, kde začíná a končí moje svoboda! 25.10.2020 17:52 - Oblíbené kluby (22:19) 3660
Zidane [3656]: Nehledě na to, že i kdyby sem Rohlík nebo něco takového jezdilo, to bych asi za pět housek a dvacet deka salámu k večeři zaplatil víc za dopravu než by stál nákup, nehledě na to, že na jaře, když lidi s nákupama šíleli, tyhle online obchody braly objednávky s tím, že nejbližší termín doručení je třeba za tři dny... to mám bejt tři dny o hladu? Takže další důkaz, že i člověk v karanténě musí mít právo si nakoupit. Plus třeba psovi taky nevysvětlíš, že se bude muset zřejmě naučit chodit na mísu, protože páníček deset dní nesmí ven...
zidane Zidane Každý si za svůj život zodpovídá sám - vím, kde začíná a končí moje svoboda! 25.10.2020 17:50 - Oblíbené kluby (22:19) 3659
Ale budliky budliky, to je všechno případ od případu. Na chřipku může taky člověk umřít a mám mít strachy plný kalhoty? Takže pane režisére, to byl možná váš případ, ale nemusej to tak mít všichni.
desdichado Desdichado Najdou Ovar a vláda odvahu a pošlou - Číně fakturu za hospodářské škody? 25.10.2020 17:13  3658
Za pár hodin ze mne covid udělal trosku, vzkazuje režisér Ivan Fíla
Ale zřejmě s tou chřipečkou mají i lidi s fyzičkou. Co potom já, chudák? Přes švihadlo jsem neskákal ani nepamatuju, dvanáct kilometrů v kuse jsem nikdy neuběhl (natož abych přeméšel o maratonu), na nějaké vyšší hoře, to už je taky hodně dlouho ... akorát těch 500 km, to mám tak za 5-6 týdnů a za každého počasí. A fotku jsem neudělal snad už dva roky. :-( A hospitalizován jsem párkrát byl. I když, tady je otázka co je vážná nemoc. Třeba takový slepý střevo je asi zcela jiná kategorie než úplavice nebo infarkt.
Čili, suma sumárum, neměl bych šanci!
desdichado Desdichado Najdou Ovar a vláda odvahu a pošlou - Číně fakturu za hospodářské škody? 25.10.2020 16:36  3657
No právě, co mají dělat takoví lidi? A co ti, kteří už těch pár křížků na krku mají a ten posrané Lidl je děsně daleko a obchod ve dědině kvůli němu zkrachoval?
zidane Zidane Každý si za svůj život zodpovídá sám - vím, kde začíná a končí moje svoboda! 25.10.2020 14:50 - Oblíbené kluby (22:19) 3656
Desdichado [3655]: I v karanténě máš právo jít si nakoupit, to ti zakázat nemůžou - co by měli dělat lidi, kteří žijou sami v místech, kam Rohlik a podobné dovážkové služby nejezdí? Bejt o hladu?
Jen někde psali, že takový člověk je prý povinen jít nakupovat s respirátorem, rouška prej nestačí, ale to přesně nevím, jak to je.
desdichado Desdichado Najdou Ovar a vláda odvahu a pošlou - Číně fakturu za hospodářské škody? 25.10.2020 14:00  3655
To só právě ti bacilo (nebo viro) nosiči, kteří by nakazili ty všechny ostatní. A ne všichni jsou holt zkrátka schopní se o sebe dostatečně postarat ... ačkoliv nevím, možná i jsou, ale myslím, že si nemohou jít ani nakoupit, což je problém. Ale jestli jsem to správně pochopil, tak tito by mohli být v hotelu (ty jsou stejně zavřené, tohle by měli dobře zaplaceno), ale fakt nevím, jak to má fungovat.
Na druhou stranu, jak dokazuje i ten mladý (!!) Ukrajinec, stav se může pořád náhle zhoršit, tak nevím.

V každým případě si nemyslím, že by to v té nemocnici byla nějaká rekreace (i bez viruChinu), jak tvrdil ten idiot ŠJulínek.
zidane Zidane Každý si za svůj život zodpovídá sám - vím, kde začíná a končí moje svoboda! 25.10.2020 13:13 - Oblíbené kluby (22:19) 3654
Desdichado [3648]: Ne že by v nemocnicích leželi jen ti, které není kam dát, ale Ředitel nemocnice: Téměř polovina hospitalizovaných jsou bezpříznakoví pacienti

protože

„Máme tu mnoho starších pacientů z různých sociálních domovů, kteří jsou stále ještě pozitivní, ale jinak už jsou vyléčeni a nemají žádné příznaky,“ vysvětluje Beneš.

Tito pacienti tedy už nepotřebují žádnou péči zdravotní, potřebují ale péči ošetřovatelskou a sociální. Dokud jsou však pozitivní, nemohou se vrátit zpět do svých sociálních domovů, aby neohrozili další osoby ze své rizikové skupiny.


V nemocnici by už být nemuseli, ale do domova důchodců či jinam, kde žijí, se kvůli pozitivitě vrátit nemůžou - a co s nima... inu, nechat v nemocnici, jiné řešení zatím není.
desdichado Desdichado Najdou Ovar a vláda odvahu a pošlou - Číně fakturu za hospodářské škody? 25.10.2020 13:00  3653
Firma Prymulovy dcery získala dotaci k výrobě dezinfekce, byla přitom ve ztrátě
A už to leze ven. Malá domů! Čili je evidentní, že v té hospodě možná probírali čínský vynález, ale než o tom "jak tomu učinit přítrž" to bylo nejspíš o "jak na tom co nejvíc trhnout".
desdichado Desdichado Najdou Ovar a vláda odvahu a pošlou - Číně fakturu za hospodářské škody? 25.10.2020 01:39  3652
No a navíc, takoví ti bezpříznakoví, kteří ten virus mají, ale více-méně jim nic není (otázka je, jestli se to neprojeví později nějak jinak), jsou bacilonosiči a v klidu to mohou roznášet dál ve velkém.
desdichado Desdichado Najdou Ovar a vláda odvahu a pošlou - Číně fakturu za hospodářské škody? 25.10.2020 01:33  3651
Chceš to srovnávat s chřipkou za rok 2019?
Takže:
Chřipka 2019: uvádí se 1 150 000 nakažených a 1500 zemřelých za celý rok (a i u chřipky to je tak, že zemřelí měli obvykle i jiné nemoci a nepochybně bylo i dost těch, co byli nakažení, ale neměli žádné extra příznaky a nejsou ve statistice)
Čínský vynález 2020 (ke včerejšku): 250 797 nakažených a 2077 mrtvých za nějakých 8 měsíců.
Smrtnost u chřipky je tedy nějakých 0,18 %, u čínoviru 0,83 % + dlouhodobé komplikace. Navíc teorie o promořenosti a takto získání protilátek je nejistá a říká se, že ty protilátky, těm co to teď s úspěchem přežili, vydrží tak do jarní vlny (3-4 měsíce) a je dost možné, že ti, kterým to zasáhlo plíce víc, další várku už nedají.

Ano, jistě. Není to ebola nebo mor a neštovice a není kvůli tomu nutno jít do protiatomového krytu, ale do normální chřipky to má, bohužel pro nás, dost daleko. Navíc je pravděpodobné, že Číňani původní přírodní virus vylepšovali do podoby biologické zbraně ... a pak jim to uteklo.
zidane Zidane Každý si za svůj život zodpovídá sám - vím, kde začíná a končí moje svoboda! 25.10.2020 01:15 - Oblíbené kluby (22:19) 3650
Mohl by dostat tu čínskou rýmičku, aby nám sdělil, že vlastně o nic nejde.

Tak zas pozor, pane šéfe... o té čínské rýmičce si myslím taky svý...
zidane Zidane Každý si za svůj život zodpovídá sám - vím, kde začíná a končí moje svoboda! 25.10.2020 01:13 - Oblíbené kluby (22:19) 3649
člověk se bez tetování neobejde a ve společnosti je prakticky odvařenej

O tom s tebou nediskutuju.
Nikdy jsem se nenechal tetovat.
Ani strejdovat.
Nikdy.
desdichado Desdichado Najdou Ovar a vláda odvahu a pošlou - Číně fakturu za hospodářské škody? 24.10.2020 22:56  3648
Ten Tuneldědek je přece jen kretén
netvfrdím, že se s ním nedá v nečem souhlasit, ale to je typické pro všechny demagogy. Smíchat určité kousky pravdy se lží, s domněnkami a vlastními přáními vydávaná za fakta apod. Jinak je krásné, jak sice doktoři "kteří jsou přímo u toho" varují před zahlcením nemocnic, ale Klaus ví, mluvil s jinými doktory, že se vůbec nic neděje, že v těch nemocnicích leží prakticky jenom ti, "které není kam dát".
A pak další spousta naprosto debilních keců, kde se jen utvrzuje o tom, že má ve všem pravdu. Ovšem je tu naděje, že Trikolóra jeho syna bude mít v celostátních volbách do parlamentu úspěch. Jistě pro to udělá cokoliv a již dnes má vymyšlenou hromadu podpásovek a lží.
Samolibý pičus.

Mohl by dostat tu čínskou rýmičku, aby nám sdělil, že vlastně o nic nejde.
desdichado Desdichado Najdou Ovar a vláda odvahu a pošlou - Číně fakturu za hospodářské škody? 24.10.2020 21:08  3647
A proč bych neměl? Jednak jak tatér, tak i plastický chirurg by měli mít aspoň špetku zdravého rozumu a nemyslet jen na svůj výdělek a dvak, to je furt nějakýho chlubení jak tetování je skvělé, zvýší sebedůvěru, možná stoupne i pták a plat a člověk se bez tetování neobejde a ve společnosti je prakticky odvařenej a podobný propagační kecy. A fčil, když jim počet zákazníků rapidně klesl (i když mohli), pláčí, jak je na tom "řemeslo" špatně a jak společnost bez nich o hodně přijde.

Já říkám - nasrat!

[ 4601 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt