Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Lopuch, server nejen
pro botaniky

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Desdichadův brblák [ŽP: 4 týdny] (kategorie Kecárny) moderuje Desdichado.
Archiv
Tento klub byl založen aby si, všemi oblíbený, Desdichado mohl v klidu brblat a komentovat veškeré dění, které ho zrovna zaujme.
Slušná debata je vítána, ale idiotské příspěvky debilů, kteří se na Lopuchu považují za šlechtu, mažu bez uzardění.

inspirational-memes-9-600x600 . 1980-2019 . Zeman-mrskut Zeman-dom


Upozornění: Pokud se to někomu nelíbí, nemusí to tu číst natož komentovat!
A taky to neznamená, že si každý může cokoliv dovolit.
Jo a ten dement smrtka_online tu má ban.
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu.

[ 4601 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
desdichado Desdichado Najdou Ovar a vláda odvahu a pošlou - Číně fakturu za hospodářské škody? 24.10.2020 22:56  3648
Ten Tuneldědek je přece jen kretén
netvfrdím, že se s ním nedá v nečem souhlasit, ale to je typické pro všechny demagogy. Smíchat určité kousky pravdy se lží, s domněnkami a vlastními přáními vydávaná za fakta apod. Jinak je krásné, jak sice doktoři "kteří jsou přímo u toho" varují před zahlcením nemocnic, ale Klaus ví, mluvil s jinými doktory, že se vůbec nic neděje, že v těch nemocnicích leží prakticky jenom ti, "které není kam dát".
A pak další spousta naprosto debilních keců, kde se jen utvrzuje o tom, že má ve všem pravdu. Ovšem je tu naděje, že Trikolóra jeho syna bude mít v celostátních volbách do parlamentu úspěch. Jistě pro to udělá cokoliv a již dnes má vymyšlenou hromadu podpásovek a lží.
Samolibý pičus.

Mohl by dostat tu čínskou rýmičku, aby nám sdělil, že vlastně o nic nejde.
desdichado Desdichado Najdou Ovar a vláda odvahu a pošlou - Číně fakturu za hospodářské škody? 24.10.2020 21:08  3647
A proč bych neměl? Jednak jak tatér, tak i plastický chirurg by měli mít aspoň špetku zdravého rozumu a nemyslet jen na svůj výdělek a dvak, to je furt nějakýho chlubení jak tetování je skvělé, zvýší sebedůvěru, možná stoupne i pták a plat a člověk se bez tetování neobejde a ve společnosti je prakticky odvařenej a podobný propagační kecy. A fčil, když jim počet zákazníků rapidně klesl (i když mohli), pláčí, jak je na tom "řemeslo" špatně a jak společnost bez nich o hodně přijde.

Já říkám - nasrat!
zidane Zidane Každý si za svůj život zodpovídá sám - vím, kde začíná a končí moje svoboda! 24.10.2020 20:28 - Oblíbené kluby (21:37) 3646
Desdichado [3644]: Tatérům nenadávej. To je jako u všeho - kde je poptávka, je i nabídka. Proč by se člověk nedal na tetování, když bude mít dost zákazníků...
desdichado Desdichado Najdou Ovar a vláda odvahu a pošlou - Číně fakturu za hospodářské škody? 24.10.2020 17:10  3645
Hacker prolomil Trumpův Twitter. Heslo bylo „maga2020“
Pravda, mé heslo tady by asi taky bylo snadné prolomit ... jenže já nésu president USA a na Twitter (co to vlastně je?) a podobný zhovadilosti vůbec nelezu.
desdichado Desdichado Najdou Ovar a vláda odvahu a pošlou - Číně fakturu za hospodářské škody? 24.10.2020 17:02  3644
Ubývá tetování. Viníkem není přímo koronavirus, ale zavřené hospody
Fascinuje mne ta dojemná starost o osud něčeho tak naprosto zbytečného a ve své podstatě i ošklivého jako je tetování. Kdyby šli ti tatéři raději dělat něco užitečného ...
desdichado Desdichado Najdou Ovar a vláda odvahu a pošlou - Číně fakturu za hospodářské škody? 23.10.2020 01:14  3643
Snad má ten člověk pravdu. Trump je svůj, ale když člověk čte a slyší toho Bidena, tak proti němu je Trump génius a mitr světa. Putin by zase mohl pověřit nějaké hackery, aby se do těch voleb vložili a Trumpa trochu pojistili...
Bolševik má vždycky radost, když u nepřítele vítězí a vládne blb a nepřítel je tím pádem oslaben až ochromen.
desdichado Desdichado Najdou Ovar a vláda odvahu a pošlou - Číně fakturu za hospodářské škody? 21.10.2020 23:23  3642
Takže stanné právo a kdo vystrčí nos, bude zastřelen a pokud se sejdete tři, jeden z vás bude zastřelen taky!

Pokud mi zakážete ceremoniál, něco si udělám, vy ku*dy, vyhrožuje Zeman a zamkl se v Lánech
„Nyní musíme pár dní počkat, až se pan prezident vytrucuje. Bude zavřený ve svém pokoji a nikoho k sobě nepustí. Akorát až v noci usne, vynesu mu bažanta a půjdu ho převalit, aby neměl proleženiny. Jinak bude u sebe v pokojíčku a bude trucovat. Tak to prostě nyní máme a nedá se s tím nic dělat. Já bych jen za sebe apeloval nejen na hygienu a vládu, ale i na veřejnost, aby si uvědomila, že ceremoniál 28. října je velký den pro Českou republiku a že je i v této těžké době potřeba, aby pan prezident udělil vyznamenání svým kamarádům. Je to symbol síly národa a vzkaz občanům, že spolu to všechno zvládneme. Jsem přesvědčen o tom, že ceremoniál k 28. říjnu je více než důležitý pro Českou republiku a pro národ jako takový,“ přimlouval se Jiří Ovčáček za to, aby ceremoniál proběhl.
Je to sice nadsázka, ale jen mírná:
Vrchol trapnosti na dosah. Prymula vše zakazuje, ale dekorování sama sebe na Hradě chce povolit
Naprosto bizarní pak je, že velmistr zákazů, ministr Prymula, má být sám na letošní ceremonii vyznamenán. Pokud by dokázal normálně přemýšlet, tak by metál od prezidenta odmítl, protože pandemie není vůbec vyřešena a některé jeho výroky byly v posledních měsících za hranou příčetnosti (dva roky zavřené hranice a podobně). I plukovník Prymula výrazně přispěl k chaosu, který měsíce v zemi zasévá vláda. Žádné vyznamenání si proto nezaslouží. Teď navíc zcela alibisticky tvrdí, že o konání akce na Hradě rozhodně hlavní hygienička Jarmila Rážová. Pro děti v mateřské školce by to snad mohla být dobrá výmluva, ale pro veřejnost, která je neustále omezována nejrůznějšími příkazy a zákazy právě z Prymulovy dílny, je to vrchol trapnosti.

A jinak, obchody jsou zavřené, ale tabák patří mezi základní potřeby. Je ve stejné kategorii jako chleba.
zidane Zidane Každý si za svůj život zodpovídá sám - vím, kde začíná a končí moje svoboda! 21.10.2020 00:03 - Oblíbené kluby (21:37) 3641
Desdichado [3636]: Jelen bude mít zřejmě taky z korony nahnáno, protože pokud se něco nezměnilo, je riziková skupina a to beru jen ji. Starší příbuzné pomíjím, ti jsou rizikoví tak nějak automaticky.
desdichado Desdichado Najdou Ovar a vláda odvahu a pošlou - Číně fakturu za hospodářské škody? 20.10.2020 22:29  3640
Belgické rybáře má před dopady brexitu spasit listina z roku 1666
*Chicht!*
desdichado Desdichado Najdou Ovar a vláda odvahu a pošlou - Číně fakturu za hospodářské škody? 19.10.2020 18:47  3639
Boží mlýny zapracovali celkem rychle. A navíc, tenhle nebyl stařec nad hrobem, neměl (zřejmě) cukrovku ani obezitu, i když je možný, že sypal.
Covid neexistuje, tvrdila ukrajinská fitness hvězda. Pak svalovec Stužuk na následky viru zemřel
Zdroj: https://www.lidovky.cz/sport/ostatni-sporty/covid-neexistuje-tvrdil-ukrajinska-fitness-hvezda-na-jeho-nasledky-pak-zemrela.A201019_153101_ln-sport-ostatni_janl
(kreténi nejsou schopni dát link, tak buzerují s poznámkama o zdroji)
desdichado Desdichado Najdou Ovar a vláda odvahu a pošlou - Číně fakturu za hospodářské škody? 19.10.2020 15:49  3638
U letiště v Los Angeles byl opakovaně spatřen člověk v jetpacku.
Zajímavé.
zidane Zidane Každý si za svůj život zodpovídá sám - vím, kde začíná a končí moje svoboda! 18.10.2020 03:43 - Oblíbené kluby (21:37) 3637
Docela rád bych o tomhle s Jelenou hodil řeč... někde v klidu, to neřeš. Posedět, pokecat jako dva rozumní lidi a ono by se vidělo. Ono by se vidělo... pokud se chce.
desdichado Desdichado Najdou Ovar a vláda odvahu a pošlou - Číně fakturu za hospodářské škody? 18.10.2020 00:37  3636
Jaroslav Flegr varuje: Do týdne nebude místo v nemocnicích!
Ten mne už taky sere. Asi ho to baví dělat bu-bu-bu. Osobně sice netvrdím, že ta čínská nemoc je jen taková rýmička, to je druhý extrém a taky totální kravina (navíc se tvrdí, že to může mít následky do budoucna, i když příznaky průběhu nebyly kdovíjaké - což je možné, je to známo u některých nemocí/bacilů/virů - člověk to má, dlouho nic a pak najednou Prásk! A u někoho nikdy nic.). Ale když se nebudeme chovat jak prasata (nebo jak Pražáci při techtlích-mechtlích), tak to proběhne časem v klidu a postupně to odezní. Pokud ten virus nebude nikdo přenášet dál, vymizí. Samozřejmě po akcích, kde na sebe všichni prskaj a nechají kolovat číši jedu, se toho nezbavíme nikdy. Na očkování bych se nespoléhal a imunita po prodělání nemoci taky asi nebude kdovíjaká. Viz chřipka.
Co na to jeho kamarádka Jelena?
zidane Zidane Každý si za svůj život zodpovídá sám - vím, kde začíná a končí moje svoboda! 17.10.2020 15:38 - Oblíbené kluby (21:37) 3635
Desdichado [3634]: Nevím, čemu se diví. Takovéhle šachy s tělem holt něco způsobily, může nadávat jen sám sobě. Kdyby mu nešibalo, neměl by teď problémy.

Takovéhle věci jsou důkazem toho, že se lidstvo má sakra dobře. Kdyby musel od nevidím do nevidím dřít na poli, aby měl co do huby, neměl by na vymejšlení takových kravin čas.
desdichado Desdichado Najdou Ovar a vláda odvahu a pošlou - Číně fakturu za hospodářské škody? 17.10.2020 15:05  3634
Ken přeoperovaný na Barbie v nemocnici: Když se najím, nefunguje mi ruka, říká

Blbec. Ještě by moh chytnout vira, vypustil by silikony, a byl by od debila pokoj.

[ 4601 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt