Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Něco navíc v zeleném?
A proč ne...

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Desdichadův brblák [ŽP: 4 týdny] (kategorie Kecárny) moderuje Desdichado.
Archiv
Tento klub byl založen aby si, všemi oblíbený, Desdichado mohl v klidu brblat a komentovat veškeré dění, které ho zrovna zaujme.
Slušná debata je vítána, ale idiotské příspěvky debilů, kteří se na Lopuchu považují za šlechtu, mažu bez uzardění.

inspirational-memes-9-600x600 . 1980-2019


Upozornění: Pokud se to někomu nelíbí, nemusí to tu číst natož komentovat!
A taky to neznamená, že si každý může cokoliv dovolit.
Jo a ten dement smrtka_online tu má ban.
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 3415 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
zidane Zidane Kdo se bojí, sere v síni - ať mi celej koronavirus políbí (_o_). 4.8.2019 23:28 - Klub Noční ptáci (02:07) 3244
Desdichado [3239]: Pokud "tupanem" myslíš taipana, tak tam bych to neriskoval.
Je tu totiž dosti výrazná šance, že pokud na něj půjdu s holýma rukama (a s čím jiným? Zbraň nemám, bojová umění, abych dokázal soupeře zbavit zbraně, než si to vůbec uvědomí, neovládám...), že dřív tasí a ustřelí mi palici než ho o zbraň oloupím... boj s nožem či podobnými zbraněmi taky neovládám.
A i kdyby byla šance, že na 95% zbraň získám a na 5 % bude taipan rychlejší, tak i těch pět procent je pro mě moc. Ono totiž když se dobře trefí, tak srát na pět procent... v tu chvíli jsem mrtvej a tohle riskovat nemíním, to je totiž poněkud konečné...
zidane Zidane Kdo se bojí, sere v síni - ať mi celej koronavirus políbí (_o_). 4.8.2019 23:20 - Klub Noční ptáci (02:07) 3243
Desdichado [3240]: Ne. Nechci si jít sednout. Vězení nepatří mezi divadla, která mám v dohledné době v plánu navštívit.
zidane Zidane Kdo se bojí, sere v síni - ať mi celej koronavirus políbí (_o_). 4.8.2019 23:19 - Klub Noční ptáci (02:07) 3242
https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/512295-mezi-obetmi-strelce-v-ohiu-byla-i-jeho-vlastni-sestra.html

Úřady identifikovaly jako 24letého bělocha z předměstí Daytonu.

Vsadím vlastní koule, že kdyby pachatel nebyl běloch, takhle na férovku to neřeknou.
rainman22 rainman22 We're here to speed up entropic death of - our planet 4.8.2019 21:35  3241
ZidaneJako kdyby jsi tomu venoval energii a cas, tak mozna za par mesicu nebo let by jsi se k nejake te ilegalni bouchacce propracoval, ale ty jsi to tu porovnaval se situaci, kdy si v podstate kazdy muze zajit do obchodu a koupit si nejakou tu pistoli nebo i utocnou pusku, tak jsem predpokladal, ze kazdy ma nejakeho toho 'Frantu z hospody', za kterym staci zajit a on ti sezene kver. Evidentne to tak neni a sam jiste uznas, ze mezi 'sehnat utocnou pusku pri nejhorsim za par dni' a 'sehnat prinejlepsim pistoli za nekolik mesicu', je znacny rozdil...
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 4.8.2019 18:12 - Odhlášení (01:19) 3240
ZidaneA vůbec. Nejlepší by bylo, kdybys nám svou teorii dokázal v praxi a nějakou funkční zbraň si na tom černém trhu opatřil. Já myslím, že týden by ti na to mohl stačit. Co ty na to?
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 4.8.2019 18:07 - Odhlášení (01:19) 3239
Podle té logiky kdo chce, tak si na černém trhu opatří jadernou bombu.
Evidentně to ale tak jednoduchý není. Mnohem jednodušší je v zemích, kde to je volné, jít a koupit si nějaký menší samopal. A na černém trhu potom útočnou, ryze armádní, pušku.
Ne, opravdu to tak není. Většina lidí není napojena na černý trh a ani za války nebylo tak snadné získat zbraň, jak by se snad mohlo zdát. Většina lidí, i když by třeba i chtěla, ani neví, jak se k černému trhu dostat. Teda aspoň u nás. A černý trh zase není tak akční aby věřil a prodával kdejakému ňoumovi (už jen proto, že to může být zakuklený policajt). V takovém USA to bude možná jinak.
Jistě, pak je tu ještě varianta, že dotyčný snaživec ví, že třeba takový tupan má zbraň (aspoň to tvrdí) a tak ho prostě oloupí. Že je zbraň registrovaná a ví se o ní mu v tomto případě nemůže nijak vadit. Zavřen a popotahován bude bývalý majitel i když krádež nahlásí.
zidane Zidane Kdo se bojí, sere v síni - ať mi celej koronavirus políbí (_o_). 4.8.2019 17:40 - Klub Noční ptáci (02:07) 3238
Desdichado [3236]: Já si myslím, že kdo chce, sežene. Já prostě nikdy nechtěl, neměl jsem potřebu pátrat. Dražší by to měl, černý trh je vždycky drahý.
zidane Zidane Kdo se bojí, sere v síni - ať mi celej koronavirus políbí (_o_). 4.8.2019 17:38 - Klub Noční ptáci (02:07) 3237
Desdichado [3235]: Ono přičinliví policajti... někdy s tím dotyčný počítá a jde si pro to, tzv. "suicide by cops" - česky "sebevražda za pomoci policie" nebo jak to říct. Vyloženě chce, aby ho policajti rozstříleli.
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 4.8.2019 17:14 - Odhlášení (01:19) 3236
Nevím, protože to nepotřebuju vědět. Nikdy jsem po tom nepátral. Ale věřím tomu, že kdo se pohybuje v "ne zrovna slušňáckých kruzích" dostatečně dlouho na to, aby "byl prověřen" a zeptá se pak nějakého svého šéfíka, jestli by o nějaký bouchačce nevěděl, má podle mě docela šanci na úspěch. Nikoliv jistotu, ale šanci dmsn má.
Čímž jsi sám přiznal, že školáček, kterému nedala spolužačka a učitelé "ho nemají rádi", by měl smůlu a svou školu by s bouchačkou nejspíš nenavštívil, neb by nesehnal. Nevěděl by kde (a neměl by za co, protože mnohem dražší).
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 4.8.2019 17:11 - Odhlášení (01:19) 3235
Ale v tu chvíli si zpěváček ve většině případů napsal parte, víš jak.
Zpěváčkovi, který vystřílel tancovačku, to je vcelku jedno. Zkrátka mu nezbyl ten poslední náboj. On už by byl celkem úspěch, kdyby ho přičinliví policajti nerozstříleli jak řešeto. I když mám takový pocit, že už i v USA ví, že by bylo dobře, kdyby přežil a zpíval a proto se nutně nesnaží z dotyčného udělat cedník - viz jeden z těch dvou posledních případů.
zidane Zidane Kdo se bojí, sere v síni - ať mi celej koronavirus políbí (_o_). 4.8.2019 16:58 - Klub Noční ptáci (02:07) 3234
A se zpíváním totéž. Jistotu mít nemůže, ale zákon mlčení v takovémhle případě zná skoro každej.
Dotyčný by mohl zpívat a prodejce mít reklamu tam, kde o ni nestojí, jistě.
Ale v tu chvíli si zpěváček ve většině případů napsal parte, víš jak.

A tohle, řekl bych, chce riskovat málokdo, zjištování, zda mafiánské heslo "mluvit o naší věci mimo naši organizaci, natož s policií, budeme považovat za tvou žádost o smrt a vyhovíme ti" funguje nebo ne.
Ono totiž dle mne funguje s pravděpodobností limitně se blížící jistotě, jde jen o to, za jak dlouho si tě někdo toužící po šéfem vypsané odměně najde. A když mafie chce někoho zlikvidovat, udělá to a neochrání tě před tím ani vězeňské zdi, ba ani Pán Bůh.

Takže jistě, zpěváček může zpívat, ale podepíše si tím rozsudek smrti a to takovíhle velmi dobře vědí. Takže spoluprací s policií a udáním prodejce by si třeba ulehčil ve trestu a místo dvaceti let by dostal patnáct, ale zároveň by na něj byla vypsaná odměna jako na "bonzáka" a pokud by to neodskákal ještě v base, měl by to sečtený po výstupu... anebo do ochrany svědků. A ani ta nemusí být všemocná...

zidane Zidane Kdo se bojí, sere v síni - ať mi celej koronavirus políbí (_o_). 4.8.2019 16:51 - Klub Noční ptáci (02:07) 3233
Desdichado [3231]: "tu jistotu mít nebude" - to nebude, ale to by nemohl takovej mafoš prodejce zbraní prodat nikomu nic, protože co může vědět. Takže v jedné ruce mít zbraň pro kupce a druhou v kapse na zbrani své, kdyby to kupec náhodou hodlal obrátit na prodejce.

rainman22 [3230]: Nevím, protože to nepotřebuju vědět. Nikdy jsem po tom nepátral. Ale věřím tomu, že kdo se pohybuje v "ne zrovna slušňáckých kruzích" dostatečně dlouho na to, aby "byl prověřen" a zeptá se pak nějakého svého šéfíka, jestli by o nějaký bouchačce nevěděl, má podle mě docela šanci na úspěch. Nikoliv jistotu, ale šanci dmsn má.
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 4.8.2019 16:39 - Odhlášení (01:19) 3232
rainman22Zidane je mezi těmito jako doma! ;-)
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 4.8.2019 16:39 - Odhlášení (01:19) 3231
A ten, kdo "má něco za lubem" by byl totálně vypatlanej, udělat "to něco" na sebe registrovanou zbraní, to už by na místě činu mohl rovnou nechat občanku.
Tyhlety us střílečky, tam by to bylo jedno, jestli registrovaná nebo ne. Dotyčný střílí dokud má náboje, a je mu celkem u prdele do koho, a poslední si nechá pro sebe.

Kde máš jistotu, že nenarazí na mafiána, kterej si řekne "je to jasnej magor, ten chce někoho odbouchnout, ale pokud nebude chtít odbouchnout mě, je mi to u prdele. Hlavně když zaplatí a pak ať si dělá, co chce"?
a) tu jistotu mít nebude
b) nebude mít jistotu, že nebude zpívat a reklamu nemůže potřebovat

V každým případě, v USA má zbraň kde kdo a nějak se ta větší bezpečnost neprojevuje. Aspoň teda v zemích, kde neprodávají kvéry v každé trafice (jasně, mírná nadsázka, v trafikách už kvéry neprodávají, ale trvalo to mnoho let, než to zakázali) se tyto střílečky buď neprovozují vůbec, nebo velice vzácně. (A u nás to bylo legálně drženou zbraní.)
rainman22 rainman22 We're here to speed up entropic death of - our planet 4.8.2019 16:36  3230
ZidaneA ty vis, kde a u koho si takovou nelegalni zbran sehnat? Ja totiz absolutne netusim a to se nepohybuji zrovna ve slusnackych kruzich ;)

[ 3415 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt