Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Modrá je dobrá
zelená je lepší

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Desdichadův brblák [ŽP: 4 týdny] (kategorie Kecárny) moderuje Desdichado.
Archiv
Tento klub byl založen aby si, všemi oblíbený, Desdichado mohl v klidu brblat a komentovat veškeré dění, které ho zrovna zaujme.
Slušná debata je vítána, ale idiotské příspěvky debilů, kteří se na Lopuchu považují za šlechtu, mažu bez uzardění.

inspirational-memes-9-600x600 . 1980-2019


Upozornění: Pokud se to někomu nelíbí, nemusí to tu číst natož komentovat!
A taky to neznamená, že si každý může cokoliv dovolit.
Jo a ten dement smrtka_online tu má ban.
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 3524 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 4.8.2019 15:45 - Odhlášení (17:03) 3226
A hlavně, kdo chce zbraň a bude si ju pracně shánět někde u mafiánů (pokud mu ju vůbec prodají, ani mafiáni nejsou idioti aby prodávali zbraně kdejakému debilovi), tak tam nehrozí, že když mu najednou rupne v bedně, že půjde, koupí, vystřílí. Tato varianta tak nějak nepřichází do úvahy, protože buď mezi tím vychladne, nebo mu to nikdo neprodá, když uvidí, že je to šílenec. Byl by proti sobě. Ale hlavně vychladne. Většina lidí totiž, i když je to možná překvapivé, není na černý trh napojena (nebo o tom aspoň neví - viz pančovaný alkohol). A navíc, na černém trhu bude zbraň shánět spíš ten, kdo chce vyloupit banku, zastřelit politika nebo něco takového, co se dlouho připravuje. Sehnat složitě šestiranný bubínkáč a pak začít střílet do lidí, to je moc složitý a samopal sežene jen stěží. Na druhou stranu tam, kde se dají snadno a dobře koupit poloautomatické zbraně, či zbraně, které se dají upravit, ev. dokoupit nějaké vytunění, tam černý trh nebude nabízet takové zbytečnosti, ale přejde rovnou na těžký kulomet, bazuku a útočné zbraně vůbec. Silnější a odhodlané nátury se dají na vojnu a pak ujedou s tankem.
Mimochodem, čím víc zbraní mezi lidmi, tím snadněji se provozuje občanská válka a revoluce.
zidane Zidane Není umění být hulvát, umění je - poslat člověka někam tak,že se tam těší 4.8.2019 15:37  3225
Desdichado [3224]: Nepovažuji se ani za jedno a přesto s tím souhlasím.
Takže jsem co, chyba v Matrixu?
Ale to už bychom probírali stokrát probrané a nedobrali se k ničemu novému.
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 4.8.2019 15:32 - Odhlášení (17:03) 3224
Kdo chce, zbraň si sežene. Třeba složitěji a dráž (černej trh), ale sežene.
Oblíbený pseudoargument pistolkářů, výrobců a prodejců.
zidane Zidane Není umění být hulvát, umění je - poslat člověka někam tak,že se tam těší 4.8.2019 14:12  3223
Proto mě taky vytáčej články, kde řeknou dvě věty a "celou reportáž si můžete prohlédnout ve videu" neboli článek udělaný jen proto, aby bylo kam to video nacpat... s tím mě vytáčej např. Seznam Zprávy na titulní stránce seznamu, tam je takovýchto upoutávek na videa tvářících se jako článek docela hafo... já jim sejřím na videa a na to, že "nikdo nechce číst články" - no tak to jsem asi chyba v Matrixu, já si radši přečtu článek než čučet na video.
zidane Zidane Není umění být hulvát, umění je - poslat člověka někam tak,že se tam těší 4.8.2019 14:10  3222
Desdichado [3221]: Kdo chce, zbraň si sežene. Třeba složitěji a dráž (černej trh), ale sežene.

A článek by nebyl? Nemám rád videa... ale chápu, proč se to dělá, do videí se líp cpe reklama... a když slyším zdůvodnění "videa jsou budoucnost, nikdo už nechce číst články", otvírá se mi kudla v kapse. Takovéhle zevšeobecňování "já něco nechci, tak to nechce nikdo" mám rád jak pracovní dobu.
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 4.8.2019 12:03 - Odhlášení (17:03) 3221
Střelba je tu na denním pořádku, ale už vím, kudy chodit, říká o New Orleans Urbišová
Jo, zkrátka víc zbraní znamená větší bezpečí.
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 4.8.2019 11:59 - Odhlášení (17:03) 3220
Střelba v americkém Walmartu má dvě desítky obětí. Policie zadržela mladíka

Další střelba v USA. V Ohiu zůstalo devět mrtvých po útoku nedaleko baru

Inu, čím snadnější přístup ke zbraním a čím víc zbraní mezi lidmi, tím je bezpečněji. To je přece evidentní.
Mimochodem, ani k tomu nepotřebují žádné muslimáky.
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 3.8.2019 13:06 - Odhlášení (17:03) 3219
https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/utocnika-z-festivalu-cesneku-v-usa-nezastrelili-policiste-sp/r~8560b522b5ba11e9b16b0cc47ab5f122/

Jo, jo. Ještě že měl tu zbraň a mohl se zastřelit.

Jak ve vedlejším klubu vychvalují, když, obvykle spíše náíhodou či nedopatřením, se někde vyskytne někdo se zbraní, který se jí nebojí použít a ví jak ji použít proti ozbrojenému útočníkovi, tak v těch článcích prakticky vždycky chybí informace (ale chápu, že v té době se to ještě neví), jak útočník ke zbrani/ím přišel. Troufám si tvrdit, že většinově to nebude složité, drahé a velmi konspirativní shánění na černém trhu, jak se to dělo v padesátých letech u nás, ale že se k té zbrani dostal snadno, rychle a celkem levně, případně o ni obral bližního svého, který ji rovněž pořídil velmi snadno. V těch chvalozpěvech se na tuto drobnost nehledí.
A vrcholem pak jsou akce kdy se jeden nastěhuje do hotelu a vesele střílí do lidí pěkně z okna zbraněmi, které snadno a lehce koupil. To i ten islámský terorista to má těžší, ten si vše musí udělat na koleně, než si ten pás omotá kolem těla a ze sebe udělá rajčatovou omáčku.
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 2.8.2019 20:17 - Odhlášení (17:03) 3218
Půjčíš si od banky sto milionů a nemůžeš splácet? Banka je v prdeli.

Protože v druhém případě to často bývá, že v tom lítá i vedení banky stylem "my ti těch sto mega půjčíme, když dáš deset mně a deset tady náměstkovi" a vychechtaní všichni tři...

Na to musíš mít známý. V devadesátých letech třeba Klause.
zidane Zidane Není umění být hulvát, umění je - poslat člověka někam tak,že se tam těší 2.8.2019 15:15  3217
P_E_S [3216]: Jo, to tak bejvá, víš jak je ten systém:

Půjčíš si od banky sto tisíc a nemůžeš splácet? Jsi v prdeli.
Půjčíš si od banky sto milionů a nemůžeš splácet? Banka je v prdeli.

Protože v druhém případě to často bývá, že v tom lítá i vedení banky stylem "my ti těch sto mega půjčíme, když dáš deset mně a deset tady náměstkovi" a vychechtaní všichni tři...

A o Babišovi ani nemluv. Ale čemu se divit, když existují lidi, co ho ještě chválej, že umí "šikovně získat dotace" a že si kvůli tomu dělá ze zákona hajzlpapír, to nic, to je "šikovnost"... no čemu se divit, když něco podobného (vytírání si řitě se zákonem zákonů čili Ústavou) někteří schvalujou i u prezidenta, protože proč by ne, chytrost, šikovnost a tak... pak nemáme mít takového lumpa premiérem, v tomhle státě, kde "urvi co můžeš a vyjeb s každým, s kým můžeš, jeho blbost, že se nechá" výrazná část lidí chválí jako šikovnost, to lepší nebude...
p_e_s P_E_S - ODS 2.8.2019 05:55  3216
ZidaneTy vole ale mě to vytáčí. Sám jsem se svoji vinou dostal do křížku se zákonem (prostě jsem řídil opilý) už mám za sebou 3,5 roku bez řidičáku, podmínka je pryč, vše mám za sebou a ty kurvy se po mě furt vozí. Na druhou stranu Babišák, a jiní šmejdi dluží a omrdávají stát o miliardy a prd....a pak na twiter finančního ředitelství dají příspěvek, že bezpáteřní zmrdi z FÚ dali pokuty nějakému dědkovi, co tak plete košíky.....kurva hajzlové.....a pak napíšeš do klubu Politika, že je Babiš zmrd, a dostaneš Bany a ještě Tě dehonestují psychopati typu chrániče koček....Ty vole. Kam ten svět spěje....
zidane Zidane Není umění být hulvát, umění je - poslat člověka někam tak,že se tam těší 2.8.2019 02:32  3215
FB jsem zrušil už někdy v listopadu (totální výmaz účtu, aspoň jsem se k tomu progooglil, ne jen nějaká deaktivace s tím, že když se usnesu, zase můžu účet obnovit - tohle už by teď jít nemělo a prý ani registrace s tím samým mailem) a zatím jsem po něm ani nevzdechl - a koukám, že vím proč :-)

Inu, jak zpívaj Kabáti: "Kdo si nechce hubu spálit, stará pravda zní, to každej ví, musí mlčet nebo chválit, kdo to nechápe, ten si za to může sám..."
p_e_s P_E_S - ODS 2.8.2019 02:12  3214
tak mi po 30 dnech zprovoznili FB (předtím jsem nastavil zrcadlo Okamurovskému zmrdovi, tak mě zablokovali). Nadhodil jsem tam pár příspěvků směrem k africkým přínosům Německu, je to jen otázka času, co mě zase zablokují. Neomarxistické svině porušujíc ústavu. Tady se protestuje proti Babišovi (asi oprávněně, ale zbytečně), přitom FB se svoji prolhanou marxisticko - zeleno - gender - homo prolhanou ideologií, ničí naši společnost víc, než Babiš se Zemanem dohromady (a to ty dva hajzly opravdu nesnáším)
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 1.8.2019 15:44 - Odhlášení (17:03) 3213
A taková jedna lopušně korektní:Na 27.7. připadlo významné výročí.
V roce 1950 Kevin Budden jako první chytil živého taipana. Při přendavání do pytle ho had škrábl jedním zubem do palce. A potvrdila se 100% úmrtnost. Společníci chtěli taipana zabít, ale Budden trval na tom, že se musí živý dostat do vědeckého ústavu, aby posloužil k výrobě séra. Tak se stalo a dnes je taipan v muzeu.
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 1.8.2019 15:42 - Odhlášení (17:03) 3212
Tak vedle v Politice řeší sucho.
Nevím, co se takovýmu tupanovi nezdá. Vždyť sucho je naprosto normální a přirozené, říká Klausovic rodinka. A Neviditelná ruka trhu si s tím jistě poradí a budeme na zahrádkách pěstovat pomeranče! (To o těch pomerančích, to si tak liboval starý Klaus, pokud si náhodou ti pravičáci nevzpomínají, a ten musí vědět, že to je tak dobře, ten je nejchytřejší!)

[ 3524 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt