Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Náš Lopuch Vám
vytře zrak

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Desdichadův brblák [ŽP: 4 týdny] (kategorie Kecárny) moderuje Desdichado.
Archiv
Tento klub byl založen aby si, všemi oblíbený, Desdichado mohl v klidu brblat a komentovat veškeré dění, které ho zrovna zaujme.
Slušná debata je vítána, ale idiotské příspěvky debilů, kteří se na Lopuchu považují za šlechtu, mažu bez uzardění.

inspirational-memes-9-600x600 . 1980-2019


Upozornění: Pokud se to někomu nelíbí, nemusí to tu číst natož komentovat!
A taky to neznamená, že si každý může cokoliv dovolit.
Jo a ten dement smrtka_online tu má ban.
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 3510 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
p_e_s P_E_S - ODS 2.8.2019 05:55  3216
ZidaneTy vole ale mě to vytáčí. Sám jsem se svoji vinou dostal do křížku se zákonem (prostě jsem řídil opilý) už mám za sebou 3,5 roku bez řidičáku, podmínka je pryč, vše mám za sebou a ty kurvy se po mě furt vozí. Na druhou stranu Babišák, a jiní šmejdi dluží a omrdávají stát o miliardy a prd....a pak na twiter finančního ředitelství dají příspěvek, že bezpáteřní zmrdi z FÚ dali pokuty nějakému dědkovi, co tak plete košíky.....kurva hajzlové.....a pak napíšeš do klubu Politika, že je Babiš zmrd, a dostaneš Bany a ještě Tě dehonestují psychopati typu chrániče koček....Ty vole. Kam ten svět spěje....
zidane Zidane Není umění být hulvát, umění je - poslat člověka někam tak,že se tam těší 2.8.2019 02:32  3215
FB jsem zrušil už někdy v listopadu (totální výmaz účtu, aspoň jsem se k tomu progooglil, ne jen nějaká deaktivace s tím, že když se usnesu, zase můžu účet obnovit - tohle už by teď jít nemělo a prý ani registrace s tím samým mailem) a zatím jsem po něm ani nevzdechl - a koukám, že vím proč :-)

Inu, jak zpívaj Kabáti: "Kdo si nechce hubu spálit, stará pravda zní, to každej ví, musí mlčet nebo chválit, kdo to nechápe, ten si za to může sám..."
p_e_s P_E_S - ODS 2.8.2019 02:12  3214
tak mi po 30 dnech zprovoznili FB (předtím jsem nastavil zrcadlo Okamurovskému zmrdovi, tak mě zablokovali). Nadhodil jsem tam pár příspěvků směrem k africkým přínosům Německu, je to jen otázka času, co mě zase zablokují. Neomarxistické svině porušujíc ústavu. Tady se protestuje proti Babišovi (asi oprávněně, ale zbytečně), přitom FB se svoji prolhanou marxisticko - zeleno - gender - homo prolhanou ideologií, ničí naši společnost víc, než Babiš se Zemanem dohromady (a to ty dva hajzly opravdu nesnáším)
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 1.8.2019 15:44  3213
A taková jedna lopušně korektní:Na 27.7. připadlo významné výročí.
V roce 1950 Kevin Budden jako první chytil živého taipana. Při přendavání do pytle ho had škrábl jedním zubem do palce. A potvrdila se 100% úmrtnost. Společníci chtěli taipana zabít, ale Budden trval na tom, že se musí živý dostat do vědeckého ústavu, aby posloužil k výrobě séra. Tak se stalo a dnes je taipan v muzeu.
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 1.8.2019 15:42  3212
Tak vedle v Politice řeší sucho.
Nevím, co se takovýmu tupanovi nezdá. Vždyť sucho je naprosto normální a přirozené, říká Klausovic rodinka. A Neviditelná ruka trhu si s tím jistě poradí a budeme na zahrádkách pěstovat pomeranče! (To o těch pomerančích, to si tak liboval starý Klaus, pokud si náhodou ti pravičáci nevzpomínají, a ten musí vědět, že to je tak dobře, ten je nejchytřejší!)
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 30.7.2019 16:29  3211
https://www.novinky.cz/komentare/511800-komentar-ustavni-zaloba-a-dvoji-metr-na-prezidenta-vaclav-klaus-ml.html

Nevím co chce kdo pod tím podepisovat každé slovo.
1) Křivodržka je demagog jak sviňa a usvědčený lhář
2) Havel měl trochu jiné pravomoce a Ruml sice oznámil demisi, ale až si najde nástupce. Jestli si správně pamatuju, tak demisi jako takovou podal až nakonec, ale i kdyby ne, tak nikdo po Havlovi nechtěl, aby Rumla "vyšoupl" hned. Zkrátka a dobře, jednalo se o úplně a naprosto jinou sitaci
3) Klaus - jasně, přece nebude říkat o svém fotrovi, že dělal co neměl a nedělal co měl. Na druhou stranu jistě, Klaus byl na empeachment zralý od chvíle zvolení (stejně jako Zeman). Jenže, Klausovi všechno bohužel prošlo a se Zemanem jsou v jedné kmotrovské rodině, takže to bere takto.
4) Zeman na Ústavu sere ještě mnohem okatěji než papínek Klausuj.

Jen bych připomněl, ža když si sněmovna před lety schválila zákon o svém seberozpuštění, Ústavní soud jim to zatrhl a papínek Klausuj hned přišel s tím, že by se měl ÚS okleštit (a taky se o to celou dobu svého pontifikátu snažil).

Ale jako je pěkné, když takový óbrpopulista, jakým Křivodržka je, varuje před populisty. Ovšem je fakt, že se najde dost málomyslících, kteří mu na to skočí i s navijákem. Konec konců, i nacisty a komunisty volilo mnoho lidí protože předváděli v principu podobné lži, kecy a rádobypěkné myšlenky. Například komunisti popírali že by chtěli násilně kolektivizovat - jak to dopadlo víme. Co by asi tak udělala mafie Klaus-Zeman, kdyby se jim dostalo té možnosti? Jedna ukázka tu už byla - smlouva opů a návrh o trvalém střídání se v dědické línii s tím, že kdo není s námi, je proti nám a může jít třeba do KLDR - republika je přece jejich a pozvracet si ji nenechají!
zidane Zidane Není umění být hulvát, umění je - poslat člověka někam tak,že se tam těší 29.7.2019 16:00  3210
Však neříkám, že to je pravda, může se to po generace předávat jako "dědeček manželky strejčka našeho rychtáře slyšel, že...", dneska se tomu říká urban legend :-)
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 29.7.2019 15:57  3209
protože prý se někdy stávalo, že loupežník v tu chvíli řekl, že tam a tam je zakopaný lup
To budou pohádky. ;-)
Ale Grasel byl notorický lump, takže proto tolika lidí. Ostatně, málokterý loupežník dal jméno svému počínání, že? ;-)
zidane Zidane Není umění být hulvát, umění je - poslat člověka někam tak,že se tam těší 29.7.2019 14:10  3208
Jo a s tím loupežníkem a zakopaným lupem, že se takhle dá ověřit, že mluví pravdu - mohlo se to dít, ale kdysi jsem četl, že když věšeli známého loupežníka Grasela, dostal - jak to bývalo - právo posledního slova. Tak se prý kolem šibenice shlukli lidi, protože prý se někdy stávalo, že loupežník v tu chvíli řekl, že tam a tam je zakopaný lup a kdo ho najde, tomu patří a on místo toho jen řekl "Jé, tolik lidí..."

Což mi s tím lupem je ovšem podivné - i kdyby to loupežník takhle veřejně řekl, že by to vrchnost nechala jen tak a nechala ten poklad tomu, kdo si ho vykope - neposlala tam biřice nebo někoho takovýho, aby poklad schramstla sama?
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 29.7.2019 03:32  3207
Sérum pravdy - a to bylo už za druhé světové? Teď to existuje, ale tenkrát?
Neznáš seriál Haló, haló! ? ;-D

A přiznej se, proč jsi nedal dva body v Nočních ptácích, co?
zidane Zidane Není umění být hulvát, umění je - poslat člověka někam tak,že se tam těší 29.7.2019 03:22  3206
Ano, v tom případě, o kterém mluvím - "jak poznat, že mučený ale fakt nic neví" by asi bylo nejlepší sérum pravdy. Jenže předpokládám, že to nebude levná sranda, takže by to těžko používali na kdejakého obyčejného pěšáka, aby si ověřili, jestli fakt neví, kdo je jeho nejvyšší šéf a kde by ho našli nebo jestli zapírá...

Víme totiž, jak to bylo v mafii právě z důvodu bezpečnosti - každej znal osobně jen svého nejbližšího nadřízeného a nejbližšího podřízeného. Takže "vojín" znal akorát svého "desátníka", "desátník" vojína a poručíka atd. Nikoho výš, toho zase znali ti nad ním - aby prostě kdejakej velitýlek, co má pod sebou deset chlapů a sám jen plní rozkazy shora, nemohl vyžvanit, kde najdou samotného nejvyššího kmotra, i kdyby ho policajti mučit chtěli.

A jak v takovémhle případě, pokud z jakýchkoliv důvodů nemůžeš použít sérum pravdy, ověřit, že dotyčný ale fakt nic neví? Kde už je ta hranice, kdy by zpíval jak kanárek, kdyby měl co, překročili jsme ji už nebo máme ještě přitlačit?
zidane Zidane Není umění být hulvát, umění je - poslat člověka někam tak,že se tam těší 29.7.2019 03:13  3205
Desdichado [3204]: První odstavec - ano, chybička se vloudila, mělo to být "vyslýchající".

Sérum pravdy - a to bylo už za druhé světové? Teď to existuje, ale tenkrát?

Ono totiž s mučením je problém právě v dvousečnosti... dobře to bylo ukázáno v Rozsudcích soudce Ooky, kdy se soudní úředníci moc netvářili na nového soudce zakázavšího jim mučení. Že prý to je "stará osvědčená metoda."
Tak poslal jakéhosi starouška z personálu pro mísu s ovocem, co měl ve své komnatě a po návratu na něj udeřil: "Na míse byl pomeranč. Kde je?"
"Já ho nevzal, pane!"
"Lžeš! Na mučidla!"
Trošku ho natáhli a staroušek se hned přiznal, že pomeranč vzal.
Načež soudce ho nechal sundat a řekl: "Proč se přiznáváš k něčemu, cos neudělal? Ten pomeranč jsem vzal já" a vyndal pomeranč z kapsy.
Načež se otočil na své úředníky: "Tady vidíte, k čemu jsou ty vaše "staré osvědčené metody". Odteď se v této prefektuře mučení při výsleších používat nebude."

Nebo tak nějak v tom smyslu.


Což je pravda - mučitel by musel bejt trošku psycholog a umět poznat, kdy mučený ale fakt nic neví, takže mučení nemá smysl.
Nebo by to mohlo dopadat jako za svaté inkvizice, kdy obviněné "čarodějnice" na mučidlech při dotazech na to, kdo ještě spolu s nima, zoufale obviňovaly kohokoliv, hlavně aby inkvizitor byl spokojenej a už je dál netýral... a k čemu takovéhle výslechy jsou?
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 29.7.2019 01:25  3204
Vyslýchaný si myslí, že jsi vinen a chce slyšet přiznání.
To je zajímavá teorie. Ále, nebude to spíš vyslýchající? *-D

oni si mysleli, že ty úkryt vysílačky znáš. Tys ho neznal... tak prostě přidávali na síle mučení, dokud v lepším případě, pokud velitel měl aspoň trošku rozumu, neuznali, že "ten fakt nic neví" nebo tě holt umlátili... nebo začli mučit tvou ženu, děti, protože "však on povolí!"
Zpravidla měli silné podezření a pak taky záleželo na tom, jak moc jsi byl pro ně důležitý. Umlátit k smrti někoho, kdo věděl a mohl něco říct, za to mohl být i polní soud. U nácků byl ale ten problém, že vyslýchaný neměl moc na vybranou a zapírat, vydržet bolest aspoň po nějaký čas, byla otázka přežití mnoha jiných lidí. Stejně všichni věděli, že je čeká kulka nebo gilotina.
Ovšem víme, že měli i jiné účinné metody. Třeba sérum pravdy z netopýra či zadečku jihoamerické světlušky, nebo z čeho to bylo. ;-)

Ty jsi nevinen... vydržíš mučení nebo radši přiznáš i to, cos neudělal, hlavně ať už to skončí?
To je právě ten bolševický styl. Dotyčný má přiznat něco, co vůbec neexistovalo. Ale na toto existují docela dobré metody jak zjistit jestli si dotyčný nevymýšlí. Třeba když mučili loupežníka (se obvykle vědělo, někdo ho práskl nebo ho chytli při činu), chtěli vědět, kde uschoval lup. A co už je jednoduššího? Dobrovolně to neřekl a na mučidlech zpíval. Nebyl problém zjistit, jestli na udaném místě lup skutečně je.
zidane Zidane Není umění být hulvát, umění je - poslat člověka někam tak,že se tam těší 28.7.2019 20:53  3203
Tím ovšem neříkám, že Klaus je vinen či nevinen.
Říkám tím jen to, že mučení často dosáhne toho, že mučený řekne to, co chce mučitel slyšet. Ne pravdu, protože tu mučitel slyšet nechce a nehodí se mu...
zidane Zidane Není umění být hulvát, umění je - poslat člověka někam tak,že se tam těší 28.7.2019 20:41  3202
Desdichado [3199]: Mučeníčko má cosi do sebe, to ano... ale zároveň má jednu nevýhodu.

Vyslýchaný si myslí, že jsi vinen a chce slyšet přiznání.
Ty jsi nevinen... vydržíš mučení nebo radši přiznáš i to, cos neudělal, hlavně ať už to skončí?

To je třeba i u těch tebou zmíněných nácků - oni si mysleli, že ty úkryt vysílačky znáš. Tys ho neznal... tak prostě přidávali na síle mučení, dokud v lepším případě, pokud velitel měl aspoň trošku rozumu, neuznali, že "ten fakt nic neví" nebo tě holt umlátili... nebo začli mučit tvou ženu, děti, protože "však on povolí!"... ale tys povolit nemohl, protože jsi fakt nevěděl... mučení je v tomhle dvojsečné. Jak rozlišit zapírání od "fakt nic neví", aby člověk nemučil nevinného?


[ 3510 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt