Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Když diskuse,
tak s Lopuchem

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Desdichadův brblák [ŽP: 4 týdny] (kategorie Kecárny) moderuje Desdichado.
Archiv
Tento klub byl založen aby si, všemi oblíbený, Desdichado mohl v klidu brblat a komentovat veškeré dění, které ho zrovna zaujme.
Slušná debata je vítána, ale idiotské příspěvky debilů, kteří se na Lopuchu považují za šlechtu, mažu bez uzardění.

293512994-358102753141787-7212082186564678029-n Timescape-1
Hudební videa milé harfenistky. . Animované dílo této slečny. . Rozhovor pro montrealskou televizi, kde se krásně usmívá. Luke Webb a 16 harfenistek (vč. Naomi) - Freedoms Call. - Její první autorské CD TIMESCAPE zde k objednání!
To jsou odkazy pro zlepšení nálady! (To kdyby si jich náhodou někdo všiml.)

Upozornění: Pokud se to někomu nelíbí, nemusí to tu číst natož komentovat!
A taky to neznamená, že si každý může cokoliv dovolit.
Jo a ten dement smrtka_online tu má ban.

Hlasujete v našich anketách!! Aktuálně o tom jak a jestli Trump zvládne své druhé presidentství.
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu.

[ 10312 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
desdichado Desdichado Donald Trump své druhé volební období .. - jak myslíte, že skončí? Tipuj, hlasuj !! 15.7.2019 02:10  3173
ZidaneMimochodem, €urové bankovky s Gottem, nejsou bankovky. Nominál mají 0 € a tudíž jsou prd platné. Myslím, že s českou korunou něco podobného nelze. Nedovoluje to zákon.
Ty pouťové 0 € se sbírají a je na to celkem tlustý katalog. Výtvarně to sice bývá na slušné úrovni, ale osobně se bez toho obejdu a nijak zvlášť tomu nefandím. Stejně jako bez pamětní 100 Kč s Rašínem. Leda by mi ji vrátili někde v kšeftu nebo dali na počtě. ;-)
desdichado Desdichado Donald Trump své druhé volební období .. - jak myslíte, že skončí? Tipuj, hlasuj !! 14.7.2019 02:37  3172
ZidanePodvádět se nemá, ale... kamery na WC? To je povolené?
To bude spíš souviset s regulema - boj proti dopingu a tak. A taky si nemyslím, že by ty kamery měly nastavené tak nějak ... en face. ;-)


------------------------
My jsme na gymplu v jednom ročníku zkraje často stříleli (ze vzduchovky, teda). Ale snad to v osnovách ani nebylo. ;-)
zidane Zidane Ostatně soudím - že koncesionářská daň musí být zrušena 13.7.2019 21:00  3171
Desdichado [3170]: Ono bůh ví, jaké byly osnovy, jestli to s těma pohledama a telegramem bylo oficiální nebo nějaká aktivita soušky učitelky, která (mladá holka, žádná předdůchodkyně, dokonce nás v první třídě přebrala ještě jako svobodná a někde v druhé se vdala) prostě uznala za vhodné nás to naučit... kdo ví :-) Ono čerti věďá, co bylo tenkrát v osnovách a pokud to tam nebylo, tak není problém to do nějaké hodiny vmezeřit, tolik času to zas nezabere :-)
desdichado Desdichado Donald Trump své druhé volební období .. - jak myslíte, že skončí? Tipuj, hlasuj !! 13.7.2019 17:49  3170
Tož to si troufám tvrdit, že nás ve škole neučili. Asi se před množinama tak nějak předpokládalo, že děti něco naučí i rodiče. ;-)
Jak děda se třeba učil správně vypisovat šeky a podobné věci. A taky správně oslovovat. Se to o 50 let později zjednodušilo na "soudruhu/soudružko", to už pak nebylo co řešit. V lágrech a věznicích pak bylo oslovení nejspíš ještě méně formální.

Ovšem jinak, čumkarty dětí z táborů jsou dobrý materiál pro obveselení!
zidane Zidane Ostatně soudím - že koncesionářská daň musí být zrušena 13.7.2019 14:42  3169
Desdichado [3167]: Tak v nějaké prvouce či něčem takovém na prvním stupni jsme se dokonce - inu osmdesátá léta - učili správně napsat telegram a vyplnit složenku a dokonce jsme i jednou posílali pohled - myslím, že k Vánocům, já posílal babičce. No a k poslání pohledu jaksi povědomí o známkách (tenkrát na pohled za padíka, dopis za korunu) patří, takže i to nám tehdejší souška osvětlila :-)
desdichado Desdichado Donald Trump své druhé volební období .. - jak myslíte, že skončí? Tipuj, hlasuj !! 13.7.2019 14:00  3168
po skončení První světové války se vesele válčilo furt pryč a že Rumuni obsadili Budapešť.
I tohle se dá s úspěchem dokladovat na známkách a dopisech.
Oblíbenou "kratochvílí" je zjišťování kde která jednotka skutečně byla a odkud, přes co, posílali vojáci poštu. To se týká prakticky jakékoliv války. Ony ty oficiální písemné prameny nebývají úplné či, z nějakého důvodu, přesné. Takto se třeba dohledává umístnění rumunských jednotek na našem území.
desdichado Desdichado Donald Trump své druhé volební období .. - jak myslíte, že skončí? Tipuj, hlasuj !! 13.7.2019 13:55  3167
Á, tak tohle jsem nemyslel. Dokonce ani nevím, že by se ve škole učilo o známkách. Ale třeba my jsme se ve škole dozvěděli o prvním pokusu utlačovaných dělníků o stvoření spravedlivého státu v Maďarsku a na Slovensku a že jim to ta zlá buržoazní republika (těm Slovákům) pokazila. To že ti Slováci to dělali pod diktátem Maďarů jsme se nedozvěděli. A už vůbec jsme se nedozvěděli, že po skončení První světové války se vesele válčilo furt pryč a že ten maďarský komunistický pokus (že to byl teror o tom nám taky neřekli) skončil tím, že Rumuni obsadili Budapešť. Ovšem to je jen jeden příklad za všechny.
Co se týče té pomocné vědy historické, tak je to třeba o zkoumání historických poštovních tras, v podstatě se to týká zkoumání rozvoje infrastruktury.
zidane Zidane Ostatně soudím - že koncesionářská daň musí být zrušena 13.7.2019 13:41  3166
Desdichado [3162]: Tak to s tím "ve škole neučili" je nezpochybnitelná pravda, tam se děti akorát dovědí, že poštovní známka se používá k zaplacení poštovného, když chci poslat dopis, pohled či jinou listovní zásilku, má určité hodnoty podle toho, co a kam chci poslat a je to.
A do tejdne to beztak děti pustěj z hlavy, protože co to je dopis, na co a k čemu to je dobré, proč bych to měl posílat? SMS dojde hned, dopis tak za dva dny a ještě je minimálně desetkrát dražší...

Desdichado [3163]: A vzpomínám a tohle: Shoda jmen vynesla na pražskou radnici studenta Bursíka

Je to sice třináct let, ale pobaví i po letech :-)
desdichado Desdichado Donald Trump své druhé volební období .. - jak myslíte, že skončí? Tipuj, hlasuj !! 13.7.2019 04:04  3165
Fejsbůk dostal pokutu 113 miliard korun. V USA se s tím neserou. U nás by to bylo maximálně 50000 (jak u Mynáře).
desdichado Desdichado Donald Trump své druhé volební období .. - jak myslíte, že skončí? Tipuj, hlasuj !! 12.7.2019 19:09  3164
P_E_SNa tupana fungovalo toto: wicked (22020): taipan: uk¾udni sa a píš k veci (v rámci bežného štandardu tohto klubu) a bez invektív - to jsem si uchoval. ;-)
desdichado Desdichado Donald Trump své druhé volební období .. - jak myslíte, že skončí? Tipuj, hlasuj !! 12.7.2019 19:08  3163
ZidaneNezapomenu tenkrát, když už měla rodná ODS Marečka Bendy tak akorát, uklidili ho někam na sedmý nebo jiný nevolitelný místo - a lidi ho do parlamentu vykroužkovali. No pak se máme takovejch, co tam seděj od studií a nikdy nic jinýho nedělali, zbavit...
No, ale někdy se to povede jako tenkrát, když překroužkovali Langera. Jak ten soptil a prskal! Připomínal Tichonova když Rusi dostali od našich na prdel.
desdichado Desdichado Donald Trump své druhé volební období .. - jak myslíte, že skončí? Tipuj, hlasuj !! 12.7.2019 18:55  3162
ZidaneJo, ty taky. Nepochybně. ;-)
Ale jako bacha, když se tomu fakt věnuješ, je to věda a přijdeš na mnoho věcí, které tě ve škole vůbec neučili. Navíc, filatelie je brána jako pomocná věda historická. Teda ta část, co se zabývá poštovní historií.
zidane Zidane Ostatně soudím - že koncesionářská daň musí být zrušena 12.7.2019 13:48  3161
Desdichado [3159]: Na první dobrou mě napadly poštovní známky :-)
p_e_s P_E_S - ODS 12.7.2019 06:06  3160
Desdichadokaždopádně jsem definitivně skončil s tou sestavou v klubu politika :) s taipanem jsi měl pravdu...to je narušený člověk. Krycek se mi divil, že mezi ty kreatury ještě lezu :D

Tak Ti budu brblat tady no, máš smůlu.
desdichado Desdichado Donald Trump své druhé volební období .. - jak myslíte, že skončí? Tipuj, hlasuj !! 12.7.2019 00:48  3159
Ale určitě se najdou i oblasti, kde toho vím mnohem víc než nějaký Klaus.
Bych k sobě mohl být i objektivní. ;-)

[ 10312 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt