Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Diskuze na Lopuchu,
pohlazení na duchu

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Desdichadův brblák [ŽP: 4 týdny] (kategorie Kecárny) moderuje Desdichado.
Archiv
Tento klub byl založen aby si, všemi oblíbený, Desdichado mohl v klidu brblat a komentovat veškeré dění, které ho zrovna zaujme.
Slušná debata je vítána, ale idiotské příspěvky debilů, kteří se na Lopuchu považují za šlechtu, mažu bez uzardění.

inspirational-memes-9-600x600 . 1980-2019


Upozornění: Pokud se to někomu nelíbí, nemusí to tu číst natož komentovat!
A taky to neznamená, že si každý může cokoliv dovolit.
Jo a ten dement smrtka_online tu má ban.
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 3484 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 29.6.2019 15:58  3127
Havel byl někdo i ve světě. Zeman je hovno v trávě. Je to vychlastaný pomstichtivý pablb, který pro republiku coby president neudělal naprosto nic pozitivního a už když končil jako premiér, tak to bylo dost slabší. Zkrátka měl hvězdnou dobu na přelomu 90 let a vlastní blbostí a závislostí na chlastu si dokurvil nejen pověst. Smutný je, že mu to spousta lidí žere. Že mu to žere tupan, to neudivuje, to je taky vůl jak anděl, ale žerou mu to i mnozí jejichž IQ je přece jen vyšší než dnešní datum (ale je fakt, že někteří mu to nežerou, ale podporujího z vychcanosti a nějakých požitků - třeba takový Ovečka je dost chytrý na to, aby viděl, že Zeman je piča, ale je ještě chytřejší na to, aby mu bylo jasné, že bez Zemana je v prdeli - i když, v tom našem banánistáně).

S těma maršálama - jestli to třeba nebude i tím, že maršála považují za feudální přežitek a/nebo znak totality.

Za Zemana by mohly být 3 dny státního svátku a radovánek. Ale je jisté, že už 6 let přesluhuje.

Ostatně, asi nebude úplně náhodou, že je velký kamarád s Babišem, že?
zidane Zidane Není umění být hulvát, umění je - poslat člověka někam tak,že se tam těší 29.6.2019 15:39  3126
Desdichado [3125]: Mě by zajímalo, kdyby na to došlo, jak dlouhej by za něj dali státní smutek. Za Vencu Letiště byl tři dny, ale tam vsadím krk na to, že jen tři dny proto, že pak byly Vánoce a dávat na Vánoce státní smutek, to by bylo fakt ujetý. Tuším, že nebejt Vánoce, byl by tam třeba den dva navíc (maximum je myslím sedm).

No a vsadím se, že u státního smutku za každého dalšího prezidenta po Havlovi budou (v dohledné době, za sto let bůh ví) tak nějak porovnávat, jestli dát víc než za Vencu Letiště... něco jako prý důvod, proč v USA nejsou maršálové - aby žádný voják nemohl získat vyšší hodnost než George Washington... zda je to pravda, to by věděli jen Amíci.
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 29.6.2019 15:32  3125
až se mi zachce a když se mi zachce týden před řádnými volbami
To je ovšem mínění Zemana. Spoléhá na to, že je každýmu v podstatě u prdele, než aby se s ním špinil.
Ovšem, mohlo by ho to stát tu lafetu.
zidane Zidane Není umění být hulvát, umění je - poslat člověka někam tak,že se tam těší 29.6.2019 14:04  3124
https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-evropske-pohary-evropska-liga/253334/klopp-se-smal-ale-mignolet-drzel-mic-21-sekund-sudi-ho-trestal.html

Takže smí držet míč šest sekund. Dost jich to obchází tím, že si míčem zadriblujou a podobně, rozhodčí to většinou tolerují, ale to je druhá věc. Limit je stanoven.

S Ústavou je problém, že přesné limity nemá a jak vidno, formulace typu "bez zbytečného odkladu" pro lidi typu Zemana znamená, že pár měsíců žádná čáka, já už si důvod pro odklady najdu...
A když tam není ani to a je napsáno "prezident musí", tak si s tím Zeman vytře prdel rovnou, protože není určenej termín, takže pro něj to znamená "až se mi zachce a když se mi zachce týden před řádnými volbami, je vše podle zákona, vidíte ten vyplazenej jazyk na vás? A klidně zvednu prostředníček, abyste to kompletně pochopili, vy kundy!"... Ústava přesné termíny nemá, protože se nepočítalo, že se dostane k moci takovéhle hovado :-(
zidane Zidane Není umění být hulvát, umění je - poslat člověka někam tak,že se tam těší 29.6.2019 13:55  3123
Desdichado [3122]: Taky na to nemá přesný termín, ale má to své meze, jinak šup! a žlutá karta.

Limit buď je nebo minimálně byl - šest sekund. Že jsou občas rozhodčí tolerantní a nechaj brankáři víc, to je druhá věc, ale mám zafixováno, že v pravidlech je šest sekund.
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 28.6.2019 18:38  3122
Puschpull, Tex, Blacky - podpis. Přesně tak to je. Mě to taky baví, jak opozice kvičí. Navíc na tom může vydělat SPD, takže pro mě win-win.
A teď mě nově taky baví, jak kvičí ten blb Hamáček, že ho Zeman poslal do prdelky s výměnou ministra. Ten vůl teď neví, co má dělat, tak fňuká, jaká že je ústavní krize. Hovno je, jen jeden měkoň narazil ksichtem na tvrdý.


tupanův problém je v tom, že přesně takto by psal i v únoru 1948. Taky by byl nadšen z toho, jak to těm blbům z opozice Gottwald dává sežrat. Už teď je vláda závislá na komouších, což, jak se zdá, tupanovi vyhovuje. Beztak je, jako správný ultralevičák, tajně volí.

-----------------------------

Odvolání divně schopného ministra kultury:
Ústava sice nepraví do kdy, nemá termíny, ale oddalování donekonečna, to je obdobné jako když si bdankář hraje s míčem a nevykopne. Taky na to nemá přesný termín, ale má to své meze, jinak šup! a žlutá karta. On i TuZeman (i Babiš) dobře ví, že to nemohou přehánět ... aby jim Kalousek po volbách neseškrtal rozpočet na Hrad. TuZeman by neměl na lafetu.

---------------------------------

Udivuje mne, že se Krejčířovi v base nelíbí. Vždyť tam je v bezpečí!! Já bych ho tam klidně nechal vyhnít těch 35 let a pak, když by si zaplatil cestu, by mohl strávit zbytek života na Mírově (s Ovčáčkem a Babišem).
Ale pozor! Pro tupana je Krejčíř skvělý podnikatel, živí mnoho lidí (včetně vrahů) a ve vztahu ke mně to bere jako důkaz, že nenávidím podnikatele (tupan je debil, ale nepřizná si to).

-------------------------

Jinak je pozoruhodný, jak tupan je sice ochoten připustit, že se za privatizace, i s Klausovým požehnáním, rozkrádalo ve velkém, ale je to přesně tak, že když někdo ukradne milióny a miliardy, bere to jako podnikatelský úspěch. Když Cigán ukradne peněženku se 150 Kč, měl by, dle tupana, být na místě zastřelen, když by mu ještě předtím byly zlámány všechny kosti v těle.
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 26.6.2019 18:29  3121
tupana navíc sere, že zatímco já už před mnoha a mnoha lety došel k tomu, že Klaus je bezcharakterní hajzl, on na to došel až po amnestii, byť se toho potom zalekl a vzal ho na milost, protože je to přece jen rusofil jako je tupan (i když tupan je rusofilem hlavně co se týče praktik toho zločinného režimu, to by chtěl mít u nás taky, s výjimkou bratrské pomoci, protože má strach, že by skončil na Sibiři, ideologii jako takovou pomíjí).
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 26.6.2019 18:21  3120
Specielně pro Zidaneho:
Křivohubý Klaus (nebo Klaus Křivohubka - německy Nikolaus Maultasch) sice není tak skvělý, dobrý a poctivý politik a podnikatel jako Babiš, ale nemá k tomu daleko.

Je to už pochopitelnější?

-------------------------

Mimochodem, Klaus se jakože omluvil, ale, jak taky jinak, svedl to na druhé.

Stejně je pěkný jak tupan mele o tom, že jsem vadný, že nemám Klausovic na oltáříčku (hned vedle pistolky), jako on, ale že takový P_E_S tu familii nesnáší, a rovněž z velmi dobrých důvodů jako já, to mu furt jaksi nedochází.

tupan rovněž mele hovna o tom, jak nesnáším podnikatele. tupan je vůl, protože dodnes nerozlišil mezi podnikatelem, který podniká, začal od píky (nebo pokračuje v práci svých předků) a podnikatelem, který je na úrovni Cigánů (dotace, předražené zakázky, protože tchán je starosta, tunelling atd.).
zidane Zidane Není umění být hulvát, umění je - poslat člověka někam tak,že se tam těší 26.6.2019 02:53  3119
Desdichado [3117]: Křivohubý Klaus sice není pedofilní nekrofil, ale nemá k tomu daleko.

Máš na to nějakej lepší důkaz než "řekl jsem to a proto to tak je"?
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 25.6.2019 20:49  3118
Mimochodem, mezi Rusy stoupá stesk po Sovětsku. I na Lopuchu je skrytý Rus už každý druhý. Včetně tupana.
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 25.6.2019 20:33  3117
Hele, vy kokoti (včetně toho bolševickýho ekoteroristy co tak děsně miluje pistolky)!! Já se nesměju ani neposmívám nějakýmu Křivohubýmu Klausovi že by byl nějak tělesně postižený. To je mi úplně u prdele, kdyby opravdu byl tělesně postižený. Jemu se huba zkřivila neustálým lhaním a pokud je nějak postižený, tak duševně. Sice můžete, vy fašisti a náckové, namítnout, že i k duševně postiženým lidem se máme chovat s úctou, jenže ona i taková pedofilní nekrofilie je duševní postižení (pokud to není přirozené a normální, jak se dnes propaguje u kdejakých úchylností, ale i kdyby bylo) a z jakéhosi důvodu by podobně postiženého člověka nikdo nelitoval.
Křivohubý Klaus sice není pedofilní nekrofil, ale nemá k tomu daleko.
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 22.6.2019 15:37  3116
Tak vidíš. Za vším hledej bílého muže ... a za ním bílou babu. ;-)

Mečiar je dost velkej magor a měl kamaráda Klause, taky dost velkýho magora. Akorát že ti dva pošuci našli jen málo stejněchtivých kamošů, ale na rozbití státu to stačilo.
zidane Zidane Není umění být hulvát, umění je - poslat člověka někam tak,že se tam těší 22.6.2019 15:30  3115
A Rwanda... sami tam píšou, že "blízké etnické skupiny bylo těžké rozlišit" a důsledně rozlišovat to - bohužel - začal až bílý muž a tím to vzniklo. Bílý muž protežoval Tutsie, pak byl převrat a nasraní Hutuové začali "na oplátku" Tutsie diskriminovat a už se to rozjíždělo... no a bílý muž si samozřejmě smočil, protože když je válka, znamená to odbyt zbraní a proč nezásobovat obě strany, aspoň bude víc peněz...
zidane Zidane Není umění být hulvát, umění je - poslat člověka někam tak,že se tam těší 22.6.2019 15:27  3114
Tak Indiáni ano... kdyby se jim tam neroztahoval bílý muž, měli by bizonů dost, vodu čistou, žádné rezervace, to je pravda.

Hutuové-Tutsiové myslím genocidu ve Rwandě.

A jugoslávská válka, to taky stálo za to, soused se se sousedem kamarádil a najednou ho byl schopnej zabít jen proto, že já Srb - ty Chorvat nebo obráceně... ještě že ani Mečiarko nebyl takovej magor a rozešli jsme se se Slováky smírně :-)
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 22.6.2019 15:19  3113
Bylo by dobré si udělat rozbor kdy je řeč o Indiánech a kdy o "těch druhých"

Ale když už jsi z toho začal dělat ten guláš, tak v Zimbabwe sice mají hyperinflaci (tu ale měli i téměř kdekoliv jinde, i v Rusku a Sovětsku), ale hladomor, pokud je mi známo, tam nemají a neměli.

Hutuové - Tutsiové, celkem nevím, co tím chtěl básník říci (a mačety nakoupili od bílých mužů z evropských továren), ale když už jsi to nakousl: Srbové - Chorvati/Bosňáci - který z těch národů je černý?

Diktátorské sklony nemá jen bílý muž, jak dokázal nejen Mugabe.
O čem jsem asi tak psal, že?

[ 3484 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt