Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Modrá je dobrá
zelená je lepší

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Desdichadův brblák [ŽP: 4 týdny] (kategorie Kecárny) moderuje Desdichado.
Archiv
Tento klub byl založen aby si, všemi oblíbený, Desdichado mohl v klidu brblat a komentovat veškeré dění, které ho zrovna zaujme.
Slušná debata je vítána, ale idiotské příspěvky debilů, kteří se na Lopuchu považují za šlechtu, mažu bez uzardění.
Upozornění: Pokud se to někomu nelíbí, nemusí to tu číst natož komentovat!
A taky to neznamená, že si každý může cokoliv dovolit.
Jo a ten dement smrtka_online tu má ban.
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 3296 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 17.1.2019 17:32  2900
Ta Klinika, ti na té střeše byli nepřetržitě? To jako respect, v tuhle roční dobu.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 13.1.2019 03:48  2899
A co chceš dělat s případem, kdy "uprchlíkům" převaděčí naslibujou hory s horákama a jak se v Evropě budou mít skvěle, že tam bude stačit říct "jsem ubohý uprchlík" a hloupý bílý muž dá první poslední?
A že se tak blbě ptáš? Zlikvidovat slibovače (a ty, kterým odvádí část zisku). Husitské války taky neskončily tím, že ukecali bojovníky, ale že zlikvidovali hybné mozky, krvavé kněze. Obdobně to dopadlo s Adamity, byť teda s tím rozdílem, že si na grilu upravily všechny, na které přišly.

Princip je obdobný jako u nás. Akorát že u nás ti neslibují blahobyt za oceánem (i když, i to už bylo, a ne, nebyli to ti "Samozvanci a ztroskotanci" - legendární článek měl včera výročí, odehrávalo se to už i před první světovou válkou), ale pečené holuby nebo koblihy do huby a nejsou tam nějací místní, "které úřady neznají", ale "státem uznaní" politici.

A, přísně vzato, není to nic nového pod sluncem. Už za starého Říma se, po likvidaci předešlého, stal císařem ten, který slíbil vojákům vyšší žold. A když to nedodržel, tak píchy, pích! A pravděpodobně se podobné události odehrávaly i mnohem dřív.
zidane Zidane Jak poznáte, že Babiš lže? - Hýbou se mu rty. 13.1.2019 02:27  2898
Desdichado [2895]: Spíš něco udělej pro to, aby uprchlíci neprchali.

A co chceš dělat s případem, kdy "uprchlíkům" převaděčí naslibujou hory s horákama a jak se v Evropě budou mít skvěle, že tam bude stačit říct "jsem ubohý uprchlík" a hloupý bílý muž dá první poslední?
Kor když je v tom ještě hloupý bílý muž podporuje tím, že je vyzvedává z vody a pod hlavičkou neziskovek sám do Evropy vozí? Takže co si budem povídat, převaděči je pošlou na moře a po deseti minutách zavolají neziskovce "tam a tam je člun s uprchlíky" a neziskovka nakluše, vyloví a do Evropy doveze?

Co tady chceš dělat, aby "uprchlíci" neprchali?
Já bych teda věděl... tyhle neziskovky vozící to sem okamžitě zrušit, kapitány lodí stíhat za převaděčství a pašování lidí a po každém výlovu "ubožátek" dotyčnou kocábku bez milosti potopit a bylo by.
Plus to bez milosti nepřijímat. Kdyby se celá Evropa smluvila a prostě nezájem, migranty nepřijímáme, plujte si, kam chcete, třeba tam, odkud jste připluli, ono by je to přešlo. Prostě nepustit do výsostných evropských vod a kdyby pod samopaly donutit vrátit se, odkud to připlulo, tak to tak dělat.
Pár bez milosti vrácenejch kocábek a ono by se tam rozkřiklo, že Evropa není až tak zaslíbená země, jak si připrchlíci myslej.
A že by se africké země neměly k přijímání vrácenejch ubožáčků?
No a?
A Evropa je jako přijímat má, jen proto, že oni řeknou "my je nechcem"? A proč by je Evropa měla přijímat? Nasrat a rozmazat!
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 13.1.2019 01:05  2897
Ne, nepochopíš to.
A v současnosti ať si svoje problémy vyřeší sami.
Jsem pro, ale znáš to (nebo asi spíš ne, ale třeba se pokusíš: "Ruce pryč od Afriky!!" (a platí i pro islamisty, nevím, jak to chceš udělat).

okamžitě nahnat do koncentračních lágrů s přísným režimem: 8 hodin práce u pásu
Koncentráky měli Němci už před lety - neosvědčilo se, gulagy Rusi - výsledek stál za hovno. Když budou makat u pásu, co budou dělat Češi?? (Jinak teda zavádíš otrokářský systém.)
8 hodin výuka jazyka
To by se mohlo zavést i na školách v ČR.
a 8 hodin spát
Polepšil bych si.

A viděl bys, jak rychle by tihle "uprchlíci" utíkali zpět domů až by se dozvěděli, že tento režim budou mít do doby než udělají státní zkoušku z jazyka slovem a písmem a současně získají výuční list.
Piču, leda. Furt lepší než skončit s uříznutou hlavou, prostřeleným břuchem a vidět děti v kotli ve kterém se vaří oběd pro plukovníka Mbumutu.

Že je povzbuzoval SSSR je celkem pochopitelné. Byla studená válka, tak proč ne. Proč ne? Protože to je zlo!
Ale v Africe vznikaly také etnické války se kterými nikdo neměl nic společného.
Vždycky se na tom někdo chtěl přiživit. Třeba tím, že dodával zbraně. Kalašnikovy tam nevymysleli ani nevyráběli. A obvykle tomu i někdo pomohl vzniknout.

Potíž Afriky je v tom, že místní vlády nejsou tak silné aby si, jako sultánové, mohli dovolit dupnout a přiškrtit kohouty.
No a ta druhá tkví v tom, že současné státy většinou vznikly jako útvary z kolonií, které tak nějak neměly a nemají, až na výjimky, nic společného s tradičním dělením.
sextant sextant 13.1.2019 00:51  2896
Frontu Národního osvobození si většinou udělali sami. Že je povzbuzoval SSSR je celkem pochopitelné. Byla studená válka, tak proč ne. Ale v Africe vznikaly také etnické války se kterými nikdo neměl nic společného.
A v současnosti ať si svoje problémy vyřeší sami. My je za ně řešit nebudeme. Kdyby EU za něco stála, tak všechny "uprchlíky" zastavila před vstupem do teritoriální vod a poslala je zpátky odkud přišli. A pokud by si nechtěli dát říci, tak jejich plavidlo rozstřílet nebo torpédovat.
A ti co by se přece nějakým způsobem na půdu Evropy dostali okamžitě nahnat do koncentračních lágrů s přísným režimem: 8 hodin práce u pásu, podle pracovní výkonnosti zařazení do skupin, 8 hodin výuka jazyka, seznámení se zákony a kulturou a 8 hodin spát. A viděl bys, jak rychle by tihle "uprchlíci" utíkali zpět domů až by se dozvěděli, že tento režim budou mít do doby než udělají státní zkoušku z jazyka slovem a písmem a současně získají výuční list. Takže odhadem to bude tak 5-10 let. Jak by se jim protáhly obličeje, až by se dozvěděli, že nedostanou žádné sociální dávky a budou mít jen to na co si vydělají vlastní prací. Navíc se nesmí dopustit žádného přestupku nebo trestného činu. To by mělo za následek okamžitou deportaci. A mezi normální populaci se dostanou až budou asimilováni.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 13.1.2019 00:31  2895
x-phileTo je demagogie.

Spíš něco udělej pro to, aby uprchlíci neprchali.

Takový praktický příklad - nosorožci se střílí pro rohy, kteří Číňani používají do svých "léků" (a přitom každému soudnému je jasné, že to je k hovnu). Kdyby to nedělali, pytláci by nestříleli, maximálně jednou za čas pro maso a neměli by ty zbraně. Kdyby nosorožci z toho měli rozum, tak prchnou do Evropy, kde jim toto až tak nehrozí. Většina Černochů (a část z nich jsou křesťané prchající před islamisty) to má tak nějak podobně. V jejich zemích je buď nějaká (místní) válka, nebo svrab a neštovice a často jen proto, že tam mají něco co chtějí mít v Evropě nebo v Číně a je tam několik skupin, kteří z toho něčeho chtějí mít zisky (a podporují je v tom odběratelé v Evropě, Číně, v Americe) a pak část, která zkrátka umí jen vraždit a vlastně ani neví proč to dělá, protože to nemá perspektivu, ale do té doby už stejně budou bradou vzhůru.

Hele, být plantážník, klidně bych nějaké migranty vzal. A být majitelem nějakých těch ubytoven, tak taky. Smíchal bych je s Cigánama, ať si vyměňují názory, zkušenosti, kulturu a geny, a od státu bych inkasoval milióny.

------------------

Všechny kolonie dostaly od svých pánů svobodu někdy kolem 60. let minulého století.
Dostali, "dostali" a často se jim tam (ještě předtím) nasrala nějaká ta "Fronta národního/lidového osvobození" s nějakým rudým komisařem v čele, který tam přišel v rámci bratrské pomoci utlačovaným národům. A jsou tam dodnes.
zidane Zidane Jak poznáte, že Babiš lže? - Hýbou se mu rty. 13.1.2019 00:02  2894
sextant [2891]: Všechny kolonie dostaly od svých pánů svobodu někdy kolem 60. let minulého století. Za tu dobu si mohli doma vybudovat solidní zřízení a mít se dobře. Neudělali to, tak ať teď trpí. Jen ať zůstanou tam kde jsou a nelezou do Evropy.

Přesně tak. Proč je máme živit? Jenom proto, že "jsme ubozí uprchlíci, máme hlad, bílý muži dej"?

NASRAT!!!
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 12.1.2019 23:57  2893
Ať si Desdichado vezme pár uprchlíků pod svou střechu. A pokud dřív neskončí s ufiklou palicí, třeba je naučí našim zvyklostem. Ale křesťany z nich neudělá.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 12.1.2019 23:25  2892
sextantTy to prostě nechápeš a co hůř, ty to nejenže nechceš pochopit, ale ty to i odmítáš pochopit.
Je to na podobné úrovni jakože jsme sice byli osvobozeni, ale pak jsme si dobrovolně zvolili bolševiky, kteří, tak jak to ty chápeš o té Africe, tu vůbec nebyli a neměli tu žádný vliv.
sextant sextant 12.1.2019 18:49  2891
Desdichado
Zase kecáš nesmysly a ještě jim věříš. Mně je jedno co se děje v afrických zemích. Pro mně za mně ať tam ty negry třeba sežerou lvi a ty co se dostanou na moře zase můžou nakrmit žraloky.
Všechny kolonie dostaly od svých pánů svobodu někdy kolem 60. let minulého století. Za tu dobu si mohli doma vybudovat solidní zřízení a mít se dobře. Neudělali to, tak ať teď trpí. Jen ať zůstanou tam kde jsou a nelezou do Evropy. Pokud si nedají říci, tak mohou být pro střelce v úloze běžících terčů.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 12.1.2019 16:42  2890
Jinak ať si každý stát pomůže sám. Čím víc bude mít hladovějících tím víc se bude starat buďto aby tam vypěstovali víc potravin nebo snížili populaci úměrné k možnostech pěstování potravin.
Dávat na odiv podvyživené děti a čekat, že nějací dobráci tam pošlu jídlo by se mělo ignorovat. A také kydy, že tam měli sucho. Žiji snad v Africe dost dlouho na to aby uměli využít podnebí a nasytit se vhodnými potravinami. A jestliže jsou líní, tak ať zdechnou.

To jsou zase kecy. V těch zemích jde velká část zemědělské produkce různým gerilám (obvykle je ten převod ne zrovna moc dobrovolný a oboustranně výhodný), populaci snižují kalašnikovem nebo mačetama a za vším je nějaký ten pán s pytlíčkem dolarů, který za to očekává třebas nerostné, nebo i rostné, suroviny. To že se místním situace nelíbí, do armády (stejně jako Češi) nechtějí a utíkají do Evropy, to už ty s pytlíčkem celkem nezajímá, respektive jim za dolárky zprostředkují místo v gumovém člunu. Přes nějakou místní figurku. Kecy o neschopnosti místní populace cokoliv dělat jsou dobré leda tak pro jednoduché voliče pravice. Ostatně, kdyby bylimístní tak práce neschopní, asi by se tam nikdo nenamáhal získávat otroky a posléze kolonie (a ano, všechnu prácu udělali v koloniích místní, bílý muž tam měl zpravidla jen armádu - a to často jen šarže, nikoliv vojíny, úředníky a inženýry).
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 12.1.2019 15:49  2889
* ouřadové "dají" pokoj. Sají u nás.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 12.1.2019 15:47  2888
Pokud chtějí 330 000 přistěhovalců ročně, pochybuju, že budou nějak zvlášť vybírat... kdyby chtěli slušné, pracovité a chtějící se přizpůsobit, integrovat, živit vlastníma rukama a respektovat bez výhrad místní tradice a zákony, odhaduju, že by to museli prosejvat minimálně jedna ku deseti - a že by měli minimálně tři a půl milionu zájemců ročně, tomu nevěřím.
Teorie o tom, že sem přicházejí jenom lenoši je zcestná. Už jen ta námaha co museli podniknout, aby se sem (teda do Evropy) dostali! K nám se jim moc nechce, protože se sice chlubíme tím, jak jsme dobří a nejlepší místo pro život, tvrdí někteří ze Západu, ale ti mají obvykle příjmy v € ze své vlasti. Migranti se naopak dozvěděli že u nás je podobný ekonomický režim jako u nich (korupce), navíc s tunelováním na Nejvyšší úrovni, akorát u nás, zatím, nemá kdejaký jouda armádu a nebuzeruje své okolí jako u nich. Ovšem taipan to chce změnit a přiblížit nás Africe!
No a v té Kanadě to je tak, že mají spoustu neosídleného místa ... a v zimě zimu, tudíž se tam člověk musí docela snažit. Ale zase mu ouřadové asi sají pokoj a ne jak u nás, kde úřad slouží výhradně k buzeraci občanů a k tomu, aby dělali život těžším.
zidane Zidane Jak poznáte, že Babiš lže? - Hýbou se mu rty. 12.1.2019 12:32  2887
Desdichado [2880]: To je bohužel pravda. Zaměstnanec (ne všichni, ale většina) drží hubu a krok, protože nechce skončit na dlažbě, takže remcá jen pro sebe v hospodě či v jiné klidové situaci, kdy se to šéf nemůže dovědět.

desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 11.1.2019 20:25  2886
Nedávej člověku rybu, ale nauč ho rybařit a co když mu dáte kalašnikova?
Beztak - za vším hledej bílého a dnes už i žlutého muže.

[ 3296 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt