Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Zelený je lopuch,
fotbal to je hra...

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Desdichadův brblák [ŽP: 4 týdny] (kategorie Kecárny) moderuje Desdichado.
Archiv
Tento klub byl založen aby si, všemi oblíbený, Desdichado mohl v klidu brblat a komentovat veškeré dění, které ho zrovna zaujme.
Slušná debata je vítána, ale idiotské příspěvky debilů, kteří se na Lopuchu považují za šlechtu, mažu bez uzardění.

inspirational-memes-9-600x600 . 1980-2019


Upozornění: Pokud se to někomu nelíbí, nemusí to tu číst natož komentovat!
A taky to neznamená, že si každý může cokoliv dovolit.
Jo a ten dement smrtka_online tu má ban.
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 3415 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
sextant sextant 7.1.2019 15:01  2851
Zidane
Rozebírat důvody zániku osob a jejich nominaci na Darwinovu cenu je nesmysl. Ať mám jakýkoliv názor, tak jej nebudu aplikovat na svoje známé. Že se jednalo o magory o tom není žádná pochybnost. A že se zabili nebo vyřadili v genofondu díky své vlastní neskonalé pitomosti o tom se nedá diskutovat. Kdo má rád černý humor se příhodám škodolibě zasměje. A nad nějakým pravopisem nebádej. Samozřejmě se jednalo o vtip myslím z Hlustvisiháka - tam Lipský jako vrátný Hlustvisihák říká návštěvníkovi: Abych si nezačal neopatrně čistit pistoli. Takže každému je jasné, že rčení "neopatrné čištění pistole" znamená, že dotyčného vědomě zastřelili.
tex Tex wubalubadubdub 7.1.2019 13:01  2850
to písemné vyjádření úcty je zvláštní a mám problémy s tím přemýšlet jestli jej použít nebo ne. Často změním konstrukci celé věty, abych se tomu vyhnul a místo "já nevím, ale Ty seš takový kokot" , tak dám rovnou "Di do prdele!"
zidane Zidane Kdo se bojí, sere v síni - ať mi celej koronavirus políbí (_o_). 7.1.2019 12:22  2849
sextant [2848]: Mě fascinuje, že tady defacto někomu přeješ smrt a přitom píšeš "aby Tě", čili mu velkým písmenem vzdáváš úctu. My se to tak ještě učili, že Vy, Vám, Ty, Tobě... se píše jen když chci dotyčnému vzdát úctu. Ale když tak dneska vidím, že to někteří (a to nemluvím jen o tobě) píšou fakt i v situacích "já Ti asi rozbiju držku!" a je z toho jasné, že to velké T nemyslej jako ironii... ono se to změnilo a má se to psát vždy a všude? :-)

Chyby se stávají, jsme lidi, ale tohle fakt vídám skoro všude, tak si říkám, jestli mi neušla změna v pravopisu...
sextant sextant 7.1.2019 09:39  2848
Pokud bych si někdy neopatrně čistil zbraň tak jedině tak, aby Tě kulka trefila do hlavy. Genofond by se bez tvých mouder určitě obešel.
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 6.1.2019 21:40  2847
Smrt hloupá, smrt hloupá ...
Zvlášť pěkné příklady jsou č.1 (to je známé, ale co by člověk neudělal pro selfie), č.3 (taky selfie, dřív to byla vlastní podobenka na samospoušť, ale když se tomu dal extra COOL IN název, musí to dělat každý debil). č. 6 je taky dost dobrý, č.7 je pěkný příklad pro tupana kam to vede, když si zbraň pořídí kdejaký idiot - a přesně takto to chce aby to bylo i u nás, č.8 - taky pro tupana, aneb i ten co už zastřelil mraky lidí... (no, třeba i tupan někdy čistí zbraň, budiž mu to varováním), č.9 - takové krásné české, č.10 - též dobrý vtípek, č.11 - inu, frajírek, č.12 - to jsem nepochopil proč, vedle je určitě eskalátor jedoucí nahoru, č.14a - ???, nechápu, č.14b - další pěkný příklad škodlivosti kouření!
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 5.1.2019 04:58  2846
Finové byli v jiné situaci. Hitler je nenapadl, Finy napadl Stalin. Poláci na tom byi líp. Ty napadl Hitler i Stalin. Hůř na tom byli Maďaři. Ti měli svého Horthyho a toho potom nahradili Šípovými kříži a to už byla úplná katastrofa.

No a takový Bandera byl proti bolševickým okupantům a co udělali bolševici na Ukrajině, o tom se v Rusku dodnes moc nemluví, pokud to vůbec nepopírají.

U nás se oslavuje Žižka a to byl taky pěkný quítko, raubíř, loupežník a válečný zločinec a nikomu to nevadí. Anebo se oslavuje Hus a přitom to byl křesťanský fundamentalista, něco jako dnešní islámští fundamentalisté - ale ti imámové. Ti jen káží a nic aktivně nepodnikají, válčí za ně jiní. Hus měl akorát to "štěstí", že Žižka za něj válčil až poté co Hus se svými názory pohořel.
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 5.1.2019 04:46  2845
"Já nevolil pana Někoho, já nevolil Hitlera, já volil toho proti Někomu."

Nějak takto jsi to myslel?
zidane Zidane Kdo se bojí, sere v síni - ať mi celej koronavirus políbí (_o_). 4.1.2019 23:12  2844
Já nedal na kecy nějakého alkoholika. Já jen nemohl ani cítit pana Nevím. Nevím, nemůžu říct svůj názor, co kdybych tím někoho popudil?

Já nevolil Zemana.
Já volil toho, kdo byl proti Drahošovi. A to je rozdíl. A sakra velkej. Zhruba takovej, jako že Finové na začátku WWII nebyli "kamarádi" s Německem.
Finové chtěli bojovat - a bojovali - proti Stalinovi. No a Hitler se prostě vyskytl, že to spolu můžou dát dohromady. Nic víc.
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 4.1.2019 20:31  2843
To je váš problém, že jste dali na kecy nějakého alkoholika.

Zeman je zvolený. O tom, jestli řádně, by se dalo s úspěchem diskutovat. Ale jako jistě. Zeman se nebojí jakýchkoliv podrazů a Cigáni a pravičáci mu to žerou.

Klaus st. kandidovat nebude. Je předem posraný z toho, že by prohrál, protože ta jeho amnestie a abolice, tu by v předvolební kampani těžko okecal.
tex Tex wubalubadubdub 4.1.2019 14:40  2842
Bude prdel, jestli bude kandidovat Václav Klaus starší :)
zidane Zidane Kdo se bojí, sere v síni - ať mi celej koronavirus políbí (_o_). 4.1.2019 13:51  2841
Desdichado [2839]: Jenže ono nebylo koho. Zeman nebo bezpohlavní améba bez chuti a bez zápachu pan Nevím... hlavně nedat najevo názor, abych tím náhodou někoho nepopudil...Jak jsem řekl. Snad v příštích volbách bude někdo volitelnej.
sextant sextant 4.1.2019 04:50  2840
Nač někoho střílet? To je dnes zastaralá likvidace odpůrců. Nejlépe je jejich zužitkování. Provádí se v nemocnicích, kde jsou jejich použitelné orgány použity na transplantace, proveden totální odběr krve a pak dle potřeby se použije i zbytek těla. Pokud něco zůstane dojde ke kremaci a popel je uložen do urny a ta uložena do neoznačeného hromadného hrobu.

Jednou je Zeman řádně zvoleným prezidentem, tak ho mají všichni respektovat. Nežijeme za socializmu, takže komu se tady nelíbí má možnost se odstěhovat do jiného státu, pokud ovšem jej jiný stát přijme.
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 4.1.2019 04:36  2839
Zidanetak jsi neměl Zemana volit. Já vás varoval!! Kecy o menším zlu, když pak zvolíš větší, jsou k hovnu.

sextant - nenášíš jakékoliv názory co ti nejdou do tvého světonázoru a hned bys každého střílel. S tupanem si můžete dát hubana jak Husák (největší Slovák?) s Brežněvem.
sextant sextant 4.1.2019 03:04  2838
To, že bys pochopil psané slovo nebo dokonce myšlenku to nehrozí. Takže polopatě. Nesnáším hloupé názory. Jiné, rozumné a podložené argumenty nebo praxí klidně přijmu do svého repertoáru.
Já nikde nepsal, že mohu vyhlásit stranné právo. Nepleť si pojmy s dojmy. Já jsem jen uvedl, že v případě mimořádných okolností je možné stanné právo vyhlásit i v současné době. Kdo jej může vyhlásit si najdi sám, předpokládám že to asi bude Rada obrany státu.
Z čeho usuzuješ, že jsem proti křesťanství skutečně nechápu. Nikde jsem nic takového nepsal, protože podporuji všechny křesťanské myšlenky a také Judaismus. Jsem nesmiřitelně proti Islámu v naší zemi a Evropě také.
zidane Zidane Kdo se bojí, sere v síni - ať mi celej koronavirus políbí (_o_). 4.1.2019 00:53  2837
Desdichado [2836]: Tak popravdě řečeno... začínám litovat toho, že jsem Zemana volil. Ale musel jsem. Menší zlo. Kaká mne (slušně řečeno) čím dál víc, by mě zajímalo, co na něj Andrej ví, že ho Zeman chválí až na půdu a pokud by padla vláda, znovu ho pověří... výsměch.
Doufám, že v příštích prezvolbách se do druhého kola dostane někdo volitelnej a nebudu muset volit toho, kdo mě míň sere...

[ 3415 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt