Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Něco navíc v zeleném?
A proč ne...

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Desdichadův brblák [ŽP: 4 týdny] (kategorie Kecárny) moderuje Desdichado.
Archiv
Tento klub byl založen aby si, všemi oblíbený, Desdichado mohl v klidu brblat a komentovat veškeré dění, které ho zrovna zaujme.
Slušná debata je vítána, ale idiotské příspěvky debilů, kteří se na Lopuchu považují za šlechtu, mažu bez uzardění.

inspirational-memes-9-600x600 . 1980-2019


Upozornění: Pokud se to někomu nelíbí, nemusí to tu číst natož komentovat!
A taky to neznamená, že si každý může cokoliv dovolit.
Jo a ten dement smrtka_online tu má ban.
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 3510 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 17.9.2019 10:27  3286
:o)) To už je fakt diagnóza. Ty to totálně nemáš v hlavě v pořádku, zbroják u nás bys v životě nezískal, i kdybys o to jakkoliv usiloval. A ani v tý Emerice by ti bouchačku neprodali, ani v trafice, ani jinde :) Čert tě vem, tenhle klub zase na pár týdnů či měsíců vypouštím. A ty laskavě ignoruj Politiku, ať ti nepraskne cévka. Beztak tam máš ban, jako všude jinde, tak tam nemáš co pohledávat.
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 15.9.2019 16:09 - Odhlášení (03:37) 3285
Účelovka byla, když (si) Babiš prosadil výši dotací na řepku a to i přes nesouhlas EU.
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 15.9.2019 15:56 - Odhlášení (03:37) 3284
podsouváš trapné argumentační klamy
V podstatě dělám to samé co ty. Jen s tím rozdílem, že u mně je zřejmé, že jde o drobnou nadsázku (hyperbolu), zatímco ty jsi o tom svém skálopevně přesvědčen (asi jako stalinisti o tom, že všichni ostatní jsou zaprodanci západu a zrádci a měli by být likvidováni).

prokázané případy a příklady záměrně ignoruješ a bagatelizuješ a furt si meleš svou.
Jistě. Časté střelby maniaků v USA jsou nejspíš neprokázané? A drtivá většina z těch střelců si zbraně koupila naprosto legálně a bez potíží. Jen někteří si je půjčili od fotra.
Pozoruhodné u tvé rádobyargumentace je ovšem to, že furt meleš hovna o tom, jak bude vezpečněji když bude volnější a snadnější přístup ke zbraním, patrně s tím rozdílem, že policajti by zbraně mít neměli, protože to jsou přece magoři a bezdůvodně střílí do lidí, ale když v USA odbachnou zcela bez příčiny nějakého negra, skáčeš 3 metry radostí vysoko.
Po pravdě, nevěřím ti, že máš zbroják, protože takové magor jako ty by ho dostat nemohl, pokud by to bylo čistě dle zákona a předpisů.

Nic, jakákoliv diskuze s tebou a snaha o podloženou argumentaci se míjí účinkem, škoda času.
Nikdy jsi ničím podloženým neargumentoval. Vždycky to byly jen představy z tvých mokrých snů. Když ti kdokoliv dodal nějaká tvrdá data, buď jsi to ignoroval, vynadal mu do ignorantů a/nebo jsi dotyčnému, když jsi mohl, dal ban.

Nediv se, že máš skoro do všech klubů zakázaný přístup,
Přesně. Tohle jeden z tvých argumentačních (sebe)klamů. Ban mám jen tam, kde to moderuje nějaký psychopat jako ty (a ten mně zabanoval i v klubech, kde jsem nikdy nebyl a ani nevím, že existují - prostě psychouš). Ostatně, většina klubů, kde jsem ban dostal, poté zcela umřela. Ještě si sice pravda poplácali po ramenou jací jsou pašáci a pak to šlo definitivně do prdele. Pouze v jednom případě se poté rozhádali tak, že klub byl likvidován, když se všichni zabanovali navzájem.
Mimochodem, všimni si, že i tady můžeš klidně psát ty svý sračky.

-----------------------

No a k Čapímu hnízdu. Samozřejmě, že to žádná objednávka nebyla, ale od Babiša to byla vojebávka. Spíš by bylo zajímavý vědět, co všechno dotyčný soudce musel vytrpět, než podlehl nátlaku a usoudil, že vše je v pořádku. Ale věř tomu, že kdyby něco poobného předvedl nějaký manažer Agrofertu, že by už dávno bručel.
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 15.9.2019 10:56  3283
No, pochopitelně. Nevzal sis z toho nic. Stále plácáš omletá nesmyslná klišé, "jak si v Americe koupíš samopal v každé trafice", podsouváš trapné argumentační klamy o bazukách a atomových bombách a jiné nesmysly, meleš o voze, zatímco já o koze, prokázané případy a příklady záměrně ignoruješ a bagatelizuješ a furt si meleš svou. Podle šílenců jako jsi ty by asi bylo nejlepší zakázat i dýchat, jíst a pít. Doufám, že za mého života to tak daleko nedojde.

Nic, jakákoliv diskuze s tebou a snaha o podloženou argumentaci se míjí účinkem, škoda času. Nediv se, že máš skoro do všech klubů zakázaný přístup, o tohle nestojí nikdo. Použiju svůj text pro rozumnější a racionálním argumentům přístupnější lidi.

desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 13.9.2019 19:17 - Odhlášení (03:37) 3282
Jo, zbraň vyrovnává šance. Pěkná mantra, ale v praxi se nikterak neosvědčuje.
Na Divokém západě to měli dokonce tak, že zbraň musel každý odevzdat při vstupu do města (čili žádné volné a svobodné nošení reálně neexistovalo). Ne v každým, ale tam, kde chtěli mít pořádek, to tak bylo. A to tehdy nic takového jako automatické a poloautomatické kvéry neexistovaly.

Že se mezi policajty vyskytnou takoví, kteří zmagoří, rupne jim v bedně, to se stát může a těžko s tím co uděláš. Jedině bys musel mít takovou tu jednotku jak řešila zločin dřív, než se stal (nevím jak se ten seriál jmenoval, ale byla to kravina jako většina těchto). Ale nevím jak chceš dokladovat, že víc zbraní mezi lidmi znamená větší bezpečí. je to kravina. Zbraň si v první řadě budou pořizovat magoři. Čím snadnější přístup, tím víc jich bude. A proč? Protože tito magoři si tímto budou chtít dokazovat, že jsou lepší, že na to mají. IQ vůbec nerozhoduje (viz Lesní vrah). A taky se mnohem snadněji ke zbraním dostane mládež. A že to v první řadě nebudou knihomolové a vědečtí nadšenci, tím si můžeš být jist. A když bude "povolen revolver pro každého" (protože kdo chce, tak si přece zbraň snadno a rychle stejně opatří, ale Zidane tuto teorii odmítl ověřit v praxi), černý trh bude nabízet bazuky. Dřív nebo později, když bude povoleno kde co, bude černý trh nabízet malé atomové bomby. Nevím, jak se budeš bránit pak.

No a s tím konkrétním vyrovnáváním šancí - nedávno jeli takoví svobodomyslní Američani v autě a vesele stříleli do lidí. A protože víme, že v USA má zbraň kde kdo, prd jim to pomohlo. Než se vzpamatovali, bylo auto fuč.

A je tu další riziko. Čím víc ozbrojených, tím snadněji se sestaví nějaké Lidové/Babišovi/Modré/Duhové milice. V takových musulmustánech a státech s nějakou tou osvobozeneckou frontou má zbraň prakticky každý (včetně tchyní) a o nějaké bezpečnosti si mohou jen nechat zdát, pokud vůbec ještě mají představu o čem to je.

2. dodatek americké ústavy byl psán v době, kdy zadovka byla žhavá novinka. Tento dodatek je tedy notně morálně i věcně zastaralý.
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 13.9.2019 18:09  3281
Hmm. Pokud tohle opravdu myslíš vážně, tak jsi skutečně blbý jako štoudev. Je až neuvěřitelné, jak může být někdo tak tupý, nechápavý a natvrdlý. Nebo to děláš schválně, záměrně děláš ze sebe blbce. Smysl a účel něčeho takového mi ovšem uniká.

1. Tím, že mezi lidmi budou zbraně na základě jejic h zákonného práva samozřejmě magorů neubude. Ani mezi řadovými ovčany, ani mezi policajty (kteří by teoreticky měli lidi chránit). Naopak se zdá (z mnou uvedených příkladů), že mezi policajty je percentuálně těch magorů znatelně víc . To ale vyplývá z toho, jací lidi k policajtům chodí.
A o to právě jde (že magorů nijak neubude).
2. Je proto úkolem státní moci tyto magory (mezi lidmi i mezi policajty) odhalit, detekovat a efektivním způsobem eliminovat, samozřejmě včetně zamezení jejich přístupu ke zbraním (nejen střelným, ale jakýmkoliv prostředkům, kterými můžou někoho ohrozit). Je na státu a parlamentu, aby vytvořil takové zákonné a prováděcí prostředky, které toto co nejlépe zajistí, ovšem smysluplným způsobem, který dopadne jen na ty, na něž dopadnout má. A ne tak, že plošně zakáže všem lidem přístup ke střelným zbraním, nožům, sekyrám, jedům, hořlavinám, autům, velkým psům nebo čemukoliv, co lze použít k nějakému útoku na něco či nekoho. Včetně přístupu slušných a bezúhonných lidí ke střelným zbraním, jež tito vlastní z důvodů sběratelských, sportovních, loveckých, technických, obranných nebo jiných. Takový přístup je nanejvýš debilní, špatný a protiprávní. Navíc takový přístup nefunguje, jak už se dávno přesvědčili v Británii, Francii nebo Skandinávii. Pokud si zde nějaký řadový ovčan rozhodně pořídit si zbraň "načerno", samozřejmě to není zrovna snadné, musí opatrně sondovat, poptávat, navázat správné kontakty a i tak to nebude nic levného ani rychlého, a riskuje, že získá "horkou" zbraň z trestné činnosti. Ovšem jde to. Nicméně na druhé straně zločinecké gangy jsou velmi dobře zorganizovány a mají propracovanou logistiku, která zajišťuje spolehlivý a pravidelný přísun zbraní, včetně automatických, z Balkánu a zemí Blízkého a Středního východu. A policie v těchto zemích si s tím neví rady, do no-go zón se bojí a raději tam vůbec nejezdí.
3. Smyslem toho, proč mají mít slušní a bezúhonní lidi, kteří splní zákonné podmínky, nárokový přístup ke střelným zbraním, je kromě důvodů výše uvedených právě to, aby měli možnost a šanci se zločincům lumpům všeho druhu účinně bránit. Protože jak bylo prokázáno, policie jim rozhodně nepomůže, takže si musí pomoci sami. A to je celá věda, vo tom to celé je. Zde jeden příklad za všechny:
Zbraň vyrovnává šance
To, že si někdo myslí, že zbraň nepotřebuje, rozhodně neimplikuje, že je nepotřebují nebo nemají mít ostatní. Podle této logiky by někdo mohl říct, že on nepotřebuje barák, auto, psa, drahé oblečení, drahý mobil nebo třeba fejsbuk či jiné asociální sítě. A že je tudíž vhodné toto všechno zakázat. Nicméně troufám si tvrdit, že většina lidí by s tím asi nesouhlasila.
4. A ano, jedním z účelů plošného držení zbraní mezi lidmi je skutečně i to, aby v případě nutnosti se mohla veřejnost účinně bránit tyranii, špatné vládě a zvůli státní moci. O tom je ostatně 2. dodatek americké ústavy. A je to tak v pořádku.

Mno, nečekám, že bys cokoliv z toho, co jsem tu popsal, dokázal pochopit nebo se nad tím dokonce zamyslel a něco z toho vzal za svoje. Takže se nemusíš obtěžovat s jakoukoliv reakcí. Tím méně svým obvyklým klišovitým plácáním, jak si v té zlé Americe může každý koupit samopal či kulomet v trafice. Nemůže. Ale to už je ohraná písnička, takže netřeba to zase opakovat. Ale aspoň jsem to zkusil. Třeba to pomůže prohlédnout aspoň někomu jinému...

desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 11.9.2019 20:10 - Odhlášení (03:37) 3280
Takovýhle magory nechápu. Zabije partnerku, protože něco, dejme tomu, ale proč i společné děti?

Ale tak jistě. Ten magor měl zastřelit sebe, nebo maximálně tu ženskou, případně jejího amanta (pokud nějakýho měla), když už. Ty haranty rozhodně nemusel. Ale o to nejde. Použil jsem tento exces jen jako zástupný příklad toho, o čem tady opakovaně píšu - zbraně & policajti.
Část politiků ze všech partají a v Bruseli, všichni sluníčkáři, pravdoláskaři a dobroseři a taky blázni typu deschiado či rainman by nejradši řadovým civilistům úplně sebrali a zamezili přístup ke zbraním a nejlíp i k nožům, šroubovákům a všemu. V naivní představě, že se všichni budou mít rádi, všechno zlo zmizí a svět bude rajská a mírumilovná zahrada. A když nebude, všechny nás ochrání skvělá policie za 40 mld. od daňových poplatníků ročně. Protože policajti jsou přeci školení, vycvičení, prošli psychotesty (psychotesty jsou pro antizbraňové pošuky vůbec takový svatý grál), jsou znalí práva, dbalí zákonů a inteligenčně a morálně jsou na výši. Prostě takoví neomylní dokonalí supermani, na něž se můžeme plně spolehnout. Jenže oh, wait, tady něco nehraje.. Co to kurva je? Jeden policajt vystřílí svou rodinu, Kalivoda střílí lidi v lese pro zábavu, blázen Vaic přehradí autem ulici s úmyslem zabít motorkáře, ten šmejd z plzeňský zásahovky Slavotínek mlátí na silnici šoféra a vyhrožuje mu pistolí, borci v Uh. Brodě raději utečou, aby nemuseli zasáhnout proti masovému vrahovi, další policajt v baru skoro umlátí člověka, jiný policajt suverénně řídí SUV s hlavou otočenou dozadu, v protisměru zabije mámu od dětí a ani mu to nepřijde divný, další policajt střílí na ulici celopláštěm tak, že zastřelí ženskou na protějším chodníku, kovbojové ze zásahovky rozstřílí bezbranná zvířata v kleci, protože je to zdarma, kdežto v Africe na safari by za to museli zaplatit, atd., atd.
Takže na takovéhle policajty se máme spolehnout a svěřit jim do rukou svou bezpečnost?? Mno, to snad ani ne, děkuji. Jsou to snad všechno náhody? No, na můj vkus je těch "náhod" a excesů nějak moc. Raději si ponechám svůj arzenál, pánové v Bruseli, a budu se chránit sám. A vlezte mi všichni na hrb.


Furt nechápu, na základě čeho je tupan přesvědčen, že čím víc zbraní mezi lidem, tím to bude lepší. To jako tím pádem ubyde magorů? Maximálně bude jednodušší zorganizovat nějaký puč, kontrarevoluci, povstání, soukromou válku (s tím měli problémy už ve středověku a to měli jen meče, luky a kuše).
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 9.9.2019 19:44 - Odhlášení (03:37) 3279
Skotové mohou řvát jak chtějí, ale bez Anglie už by žádní nebyli...pošli by hladem.
Odvážné tvrzení.
Skotové jsou přesně v té pozici, kdy si mohou říci: "Byli jsem před Anglií, budeme i po ní!" ;-)
Ti (i Angličani), co obchodují s EU mají na brexit kapánek jiný názor než ta zpovykaná lůza, které stačilo říci, že "bez EU se budete mít líp".
Vona ta Británie (i Francie) v šedesátých letech dopadla jak (Západo)Římská říše - domácímu obyvatelstvu se nechtělo dělat, ale najednou přišla o kolonie, které ovládli barbaři a byli v prdeli. Británie je na tom podobně, barbaři získávají navrch.

Na druhou stranu, když byla před lety krize a lidi se měli fakt špatně, volili extrémisty, protože jim naslibovali hory-doly, holuby do huby. Dnes se mají jak prasata v žitě a volí taky extrémisty. Proč? Kolonialismus už neobnoví. Obsadilo to USA, Rusko a Čína a ti vyhánějí přebytečné obyvatelstvo do centra upadající říše. Řešení není, protože si nikdo nelajzne válku s Ruskem a Čínou. Jedině by museli nasadit obdobnou taktiku co dělá Rusko a rozvrátili ty dvě říše zla zevnitř. Jenže s tím se volby nevyhrávají.
rainman22 rainman22 We're here to speed up entropic death of - our planet 9.9.2019 16:25  3278
Ja bych vsechny tyhle hlupaky, kteri nevi o svete a historii absolutne nic a porad maji potrebu vsechno prirovnavat k NSDAP nebo SSSR, poslal alespon na pul roku na zkusenou do Dachau nebo na Kolimu, aby radne nasali ducha doby...
Stejne je to tu sama SS, NSDAP, sajuz, NKVD a pod. tak by ani nepoznali ten rozdil a uzili si alespon trochu toho pohybu na cerstvem vzduchu :))
p_e_s P_E_S - ODS 9.9.2019 13:56  3277
Desdichadoopět vůbec nic nevíš o zahraniční politickospolečenské situaci. Skotové mohou řvát jak chtějí, ale bez Anglie už by žádní nebyli...pošli by hladem. Británie mě sere svým multikulturalismem, a genderovým šílenstvím. Ovšem s geopolitického hlediska je to důležitý partner proti Frankům (z obou stran Rýna). Němci a Francouzi, jejich vztah nevztah jsou příčinou většiny bordelu v Evropě za posledních 500 let. A dnes, když se v německu dere do popředí novodobá NSDAP (Grune), je to otřesnější situace, než Putin s Kimem dohromady.
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 6.9.2019 21:48 - Odhlášení (03:37) 3276
Doufám, že to Boris ustojí a dotáhne do zdárného konce (opuštění Británie z EU molochu)
Vždyť ti Angláni neví co chcó a navíc se bojí Scotxitu.
EU by byla nejraději, kdyby ta země, kde se měří ještě středověkýma mírama a jezdí se vlevo, byla už pryč.
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 27.8.2019 18:24 - Odhlášení (03:37) 3275
Žena se rozvádí, protože jí manžel pomáhá doma uklízet a nekřičí na ni.
Asi je dobré ženu občas zmlátit...
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 27.8.2019 18:14 - Odhlášení (03:37) 3274
Ale teda pokud je opravdu v poslední fázi, tak by to mohl dokázat tím, že chcípne (a veškerý majetek odkáže Charitě).
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 27.8.2019 18:12 - Odhlášení (03:37) 3273
JanoušekPrávník zdůraznil, že jeho klient trpí závažnou nevyléčitelnou chorobou, což konstatoval i vrchní soud.
To jo. Nevyléčitelnou chorobou trpí. Jmenuje se chronická hajzlitida.
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 23.8.2019 18:05 - Odhlášení (03:37) 3272
Tak a protože dětí ví hovno a už vůbec neumí matiku, přišel ministr školství s nápadem zrušit povinnou maturitu z matiky.

No, s takovou za chvílu maturitu udělá i ten, který zvládne podepsat se třemi křížky (zvlášť když bude teplé).

[ 3510 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt