Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Diskuze na Lopuchu,
pohlazení na duchu

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Co právě.... Film [ŽP: 4 týdny] (kategorie Film) moderují Case, Evelyn.
Archiv
Domovská stránka aktualizována 28.7.2019 17:46
Co jste viděli za film?

Inspirujte nebo varujte ostatní, podělte se o první i druhé dojmy...

Takže abychom to sjednotili (a lépe se v tom orientovalo) tady je vzor:
Orig. název / Český název (do titulku)
- kde
- krátké hodnocení
- X %

Pokud budete chtít na něčí hodnocení reagovat.. reagujte pokud možno vlastním hodnocením.
A nepište spoilery!!
Nerad mažu vaše diskuse k jednotlivým hodnocením, protože jsou občas zajímavé... takže pokud máte potřebu reagovat na jednotlivé hodnocení něčím jiným než vlastním hodnocením, nebo máte pocit, že některé hodnocení je zralé pro diskusi použijte naši pobočku

Co právě... film -diskuse

kde máte dostatek prostoru dosytosti se vyřádit a nikdo tam nic mazat nebude... :-))


Vyjádření k vaší diskusi o diskusi
Tento klub má sloužit jako místo kde je možno přečíst si hodnocení jednotlivých filmů, konfrontovat je se svým hodnocením, popřípadě si nechat poradit kterému filmu se vyhnout, a který si nenechat ujít, nebo naopak svým hodnocením poradit. Věřím, že nejsem sám, kdo to tak vidí. Stejně jako nejsem sám koho diskuse o tom, kolikrát jste byli v kině na černo nebo o tom jestli X byl ve filmu Y lepší než Z, až tak nezajímá. Pokud jste líní jednou kliknout do záhlaví, abyste se dostali do míst kde jsou podobné diskuse na místě, pak je mi líto. Nebráním se samozřejmě ani diskusi na téma diskusí, ovšem tamtéž. Tady budou míti život jepičí. Howgh!
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 1808 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
tex Tex wubalubadubdub 23.5.2020 22:52  11097
I Origins (2014)- PC
- chtěl jsem něco psychologičtějšího na zamyšlení, místo toho mám nově trauma. Na první ohmatání, čili prvních cca 20 minut mi to přišlo jako totální hovadina, že nevím proč se na to vlastně dívám, ale pak serií několika zvratů mě tendle film usadil a nepustil a zpětně jsem si uvědomil, jak důmyslně je tento film zpracovaný, protože většina scén které nedávají na první pohled smysl má svůj význam.
Spadá to do kategorie dle Dylan Moran - You'll laugh, You'll cry, Tt'll change your life.
- 85%
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 8.5.2020 10:49  11091
Rec 4 (2014)- CS Horror
Ale tohle je naopak klasická nekompromisní zombie vyvražďovačka, boj zdravých s nakaženci v uzavřeným prostoru, kde nechybí pořádný tempo, bitky a dostatek filmový krve, a hodně nás to bavilo.
Rec 4 podle mě důstojně uzavírá sérii úspěšných španělských Reců a rozumně a smysluplně vysvětluje původ nákazy a její rozšíření. Plusem této čtyřky je taky opuštění té přiblblé found footage a natočení normálním způsobem. A obvyklé žvásty o "originální myšlence" a podobných blbostech si "znalci a odporníci" na CSFD můžou vetknout do zadku. Bylo to fajn, spokojenost, tak to má být.
A abych se nezpronevěřil svým zvyklostem, tak Manuela Velasco je taky moc pěkná kočka a hlavně v tom bílým tílku ve druhý půlce filmu byla k nakousnutí - ti zombíci, co ji honili, si to asi mysleli taky :)
- 70%
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 8.5.2020 10:26  11089
Warm Bodies (2013- CS Horror
:o)) Tak tohle je tak hloupoučká zombie romantic comedy, že je to až hezký a dobře se na to kouká. Bavilo nás to a bylo to pro nás dost překvapení v záplavě jiných zombie movies.
A pro Eve - ano, vedle velmi netradičního pojetí příběhu o zombie apokalypse je čarodějnice Teresa Palmer rozhodně hlavním důvodem, proč se na tenhle počin dívat a vydržet u něj. Tak holka je tak krásná a má tak modrý oči, že se vůbec nedivím, že se kvůli ní ten zombík znovu stal člověkem :)
- 60%, hlavně za Teresku a ty pěkný kostíky ;-) A takovým bonusem je taky John Malkovich v menší roli, ten mě baví vždycky.
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 30.4.2020 19:46 - Klub Co právě.... Film (20:11) 11087
Sedlák (2019)-HD Stream
-Jak už jsem tu prezentoval, nenechám si ujít ruskou filmovou provenienci. No a tuhle svěží ruskou komedii, tu hodnotím hodně vysoko. Ve zkratce řečeno, je to Truman Show po rusku.
-80%
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 26.4.2020 18:28  11086
Narušitel - The Intruder (2019)- HBO
Není to horor, je to thriller, žádné zběsilé tempo, ale dobré. Zajímavý námět, byť celkem prostý. Dva mladí barevní si koupí krásný dům od sympatického žoviálního bílého penzisty, který odjíždí za dcerou na Floridu, a těší se na pohodové bydlení na venkově. Ovšem věci nejsou takovými, jakými se zdají být a manžílkům bude ještě pěkně horko.
Dennis Quaid v téhle roli psychopata exceluje, zahrál to parádně a evidentně si natáčení užil. Člověk mu chtě nechtě musí držet palce, aby to zmáknul, protože ti kupci jeho domu jsou za a) dost nesympatičtí; b) dost přitroublí a uvědomělí (zbraně jsou zlé, áno). Ale on vám to dědek ještě vysvětlí, zač je v pardubicích perník ;-)
- 60%
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 26.4.2020 18:14  11085
Mayhem (2017)- WEBRip
Tak to je ovšem nářez! Akční survival, který se ovšem stejně jako Lov nebere zase až tak vážně a o to je lepší. Ano, stejně jako u Lov všechno (nákaza vcelku zajímavým koronavirem a lidi zavření v karanténě ve výškové budově) tu už někdy bylo. Ale stejně jako u Lov to vůbec nevadí. Rozjezd je sice pomalejší, právnický problém, kvůli němuž je hlavní protagonista původně vyhozen, člověk moc nechápe, ale pak už to frčí. Šéf společnosti je blázen na koksu, ale ti zespoda mu nic nedarují, dost lidí zařve a dost filmové krve vyteče. Samara Weaving je tu na rozdíl od Ready or Not pěkná akční roštěnka a Steven Yeun je v této roli celkem sympaticky rozhodný a drsný. Na rozdíl od ufňukaného pomahače Glenna v TWD, kde jsem mu tu promáčklou lebku od Neganovy Lucille vyloženě přál.
- 80%
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 13.4.2020 11:56 - Klub Co právě.... Film (20:11) 11084
Kóma (2019)-HD stream
-Pro ruskou fantastiku mám slabost, ale tohle už je celkem fraška. Námět (lidé v kómatu sdílí své představy coby fantaskní společný virtuální svět) v zásadě atraktivní, ale opět nevytěženo. Připomnělo mi to hodně film Počátek nebo jak se to jmenuje, s diCapriem, jak se nabourává do snů cizích lidí. Druhá půlka filmu kulhá jak natřikrát postřelená kuna. Jakmile se tam objeví ten pošuk doktor v plné síle v "našem" světě, tak to jde celkovou náladou těžce do kopru. Taky nechápu, proč tam jsou klíčové reálie stavěné jako německé (cedule, nápisy, atp.). To točili pro Němce, nebo co?!
-65%
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 12.4.2020 21:17  11083
Ready or Not - Krvavá nevěsta (2019)- WEBRip
No, tak tentokrát bohužel velké zklamání :( Tento film jsme si natěšeně pustili s tím, že to bude - údajně - podobný styl jako ten Lov. Ale kdeže, povídali, že mu hráli. Námět poměrně přiblblý, i když pár vtipných momentů tam bylo. Ale hlavně - hlavní hrdinka, nesympatická, nehezká, ufňukaná a neschopná, navíc obvyklá debilní hororová klišé (padoucha nějak omráčím, ale nedorazím, nepřesvědčím se, že je po něm, pročež následně obživne a mám ho na krku znovu).
Mno, dokoukali jsme to s vypětím sil, ale nikomu bych to příliš nedoporučoval.
- 40%, dejme tomu. Za ty nebohé služky, kozí jámu a hlavně ten závěrečný prsk :)
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 5.4.2020 19:34  11081
The Hunt - Lov (2020)- WEBRip
Prostě boží film, to nejde jinak říct! :) Bomba, film přesně pro nás dva (mě a panterku), královsky jsme se bavili. Od začátku rychlý spád, žádné plytké žvanění o ničem, hned to sviští a ti neschopní padají jak mouchy :) Postava Kuliš dokonalá, ta holka si to užila. Je sice pravda, že filmy na toto téma (parta bohatců loví lidi pro zábavu - Hard Target, Surviving The Game aj.) tu už byly. Ale jednak to platí jen částečně a druhák to vůbec nevadí. Hilary Swank sice moc nemusím, ale tady jí to docela seklo a taky dobrá role. Na tenhle se určitě podívám ještě nejmíň jednou. Vůbec nechápu, co těm debilním útlocitným Amíkům na tomhle filmu tak vadilo, telata :-/
- 100% za břink, vtip, skvělou zábavu a Betty Gilpin
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 31.3.2020 17:58 - Klub Co právě.... Film (20:11) 11080
Underwater (2020)-HD Stream
-Ježišmarjá, kteří scénáristi ty filmy v poslední době vymýšlí? Takový nevyužitý potenciál, velká škoda. Mohl z toho být perfektní hlubokomořský Vetřelec. Zajímalo by mě, zda si na to pozvali aspoň nějakého odborného poradce. Zjevně ne, jelikož ty potápěčské obleky by ani omylem nevydržely tlak přes tisíc atmosfér. Naprosto k smíchu. V těchto hloubkách je nutné dýchat kapalinové směsi, což je zatím utopie. "Poruchy" na LCD displejích jsou taky úsměvné - nejsme v dobách analogu, realita je jiná. Proč jsou hlubokozáci humanoidní, je mi taky záhadou. +10% za vyholenou plochodrážní Kristen.
-50%
tex Tex wubalubadubdub 30.3.2020 09:25  11079
The Gentlemen (2019)-PC
-Nevím jestli má smysl psát něco víc než že to je Guy Ritchie. Herecké obsazení naprosto super, v podstatě ani jeden hluchý moment, kombinace konverzace, akce a komedie. RocknRolla je ještě o chloupek lepší takže pouhých
-90%
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 29.3.2020 13:46 - Klub Co právě.... Film (20:11) 11078
Vivárium (2019)-PC Stream
-Zatím nejpodivnější film od začátku roku. Říkal jsem si, supr úchylné téma. Bohužel zprostředka je to dost nastavovaná kaše. Škoda, že ústřední zápletka není trochu víc rozpracována a zatraktivněna. Pointa celého filmu mi uniká, kdyby to mělo nějakou pointu, tak bych šel s hodnocením výše. Po shlédnutí budete vědět, jak se přesně cítí rodinka křečků v kleci.
-75%
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 29.3.2020 08:31 - Klub Co právě.... Film (20:11) 11077
Bloodshot (2020)-PC Stream
-Řemeslně zvládnutý snímek, bohužel v ničem nepřekvapí, nešokuje ani nijak zvlášť nezaujme. Zkrátka jen řemeslo. Částečně za to může Vin Diesel, který sice dokáže podržet před namočením do sraček prakticky cokoliv z filmového pásu, bohužel to ale není ani herec, který by filmu pomohl do výšin. A tady by to byla i snaha marná.
-50%
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 28.3.2020 17:57 - Klub Co právě.... Film (20:11) 11075
Lov (2020)- PC Stream
- Trošku toporné, ale celkem zábavné. Unikátní snaha o ozvláštnění oblíbené zápletky. Celkem zábavné hlášky ("Copak si tu kurva někdo hraje na Avatára?")
- 70%
tex Tex wubalubadubdub 27.3.2020 13:30  11072
SW IX: Rise of the Skywalker (2019)- PC
- moc se mi to nelíbilo. Vím, že Starwars není uplně majstr štyk co se týče složitosti děje, nicméně zjednodušit to - najděte předmět, vrať se, s předmětem najděte padoucha, zabijte padoucha, přijde mi to trochu jako questy na 3 pokračování z WoWka.
Zatímco ep 8 se možná až moc věnovala vedlejším postavám, teď se to nějak zredukovalo na 3 + 1, možná to mělo pomoc, ale nepomohlo. Trochu mi to rozbilo kontinuitu děje.
Nejhorší část jsou souboje s lightsabrem což mělo být nějaké emotivní vyhrocení vztahu Ray / Kylo, neohrabaná choreografie tomu momentu vzala hodně.
Tak co zbylo - vizuální pohádka z vesmíru. Takže účel asi splněn.
-50%

[ 1808 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt