Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Něco navíc v zeleném?
A proč ne...

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Co právě.... Film [ŽP: 4 týdny] (kategorie Film) moderuje Case.
Archiv
Domovská stránka aktualizována 28.7.2019 17:46
Co jste viděli za film?

Inspirujte nebo varujte ostatní, podělte se o první i druhé dojmy...

Takže abychom to sjednotili (a lépe se v tom orientovalo) tady je vzor:
Orig. název / Český název (do titulku)
- kde
- krátké hodnocení
- X %

Pokud budete chtít na něčí hodnocení reagovat.. reagujte pokud možno vlastním hodnocením.
A nepište spoilery!!
Nerad mažu vaše diskuse k jednotlivým hodnocením, protože jsou občas zajímavé... takže pokud máte potřebu reagovat na jednotlivé hodnocení něčím jiným než vlastním hodnocením, nebo máte pocit, že některé hodnocení je zralé pro diskusi použijte naši pobočku

Co právě... film -diskuse

kde máte dostatek prostoru dosytosti se vyřádit a nikdo tam nic mazat nebude... :-))


Vyjádření k vaší diskusi o diskusi
Tento klub má sloužit jako místo kde je možno přečíst si hodnocení jednotlivých filmů, konfrontovat je se svým hodnocením, popřípadě si nechat poradit kterému filmu se vyhnout, a který si nenechat ujít, nebo naopak svým hodnocením poradit. Věřím, že nejsem sám, kdo to tak vidí. Stejně jako nejsem sám koho diskuse o tom, kolikrát jste byli v kině na černo nebo o tom jestli X byl ve filmu Y lepší než Z, až tak nezajímá. Pokud jste líní jednou kliknout do záhlaví, abyste se dostali do míst kde jsou podobné diskuse na místě, pak je mi líto. Nebráním se samozřejmě ani diskusi na téma diskusí, ovšem tamtéž. Tady budou míti život jepičí. Howgh!
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 1805 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 28.3.2020 18:39  11076
To vypadá zajímavě oddychově, v tom současném přiblblém koronavirismu, dík za tip :)
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 28.3.2020 17:57  11075
Lov (2020)- PC Stream
- Trošku toporné, ale celkem zábavné. Unikátní snaha o ozvláštnění oblíbené zápletky. Celkem zábavné hlášky ("Copak si tu kurva někdo hraje na Avatára?")
- 70%
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 27.3.2020 15:57  11073
Rise of the Skywalker ani nekomentuji. Je to naleštěná sračka. Jako chápu, že oba předchozí díly to dosti špatně "rozehrály", ale pokud tam fakt nemaj lepší scénáristy, co by z toho byli schopni aspoň něco vymačkat, tak ouvej.
tex Tex wubalubadubdub 27.3.2020 13:30 - Oblíbené kluby (00:20) 11072
SW IX: Rise of the Skywalker (2019)- PC
- moc se mi to nelíbilo. Vím, že Starwars není uplně majstr štyk co se týče složitosti děje, nicméně zjednodušit to - najděte předmět, vrať se, s předmětem najděte padoucha, zabijte padoucha, přijde mi to trochu jako questy na 3 pokračování z WoWka.
Zatímco ep 8 se možná až moc věnovala vedlejším postavám, teď se to nějak zredukovalo na 3 + 1, možná to mělo pomoc, ale nepomohlo. Trochu mi to rozbilo kontinuitu děje.
Nejhorší část jsou souboje s lightsabrem což mělo být nějaké emotivní vyhrocení vztahu Ray / Kylo, neohrabaná choreografie tomu momentu vzala hodně.
Tak co zbylo - vizuální pohádka z vesmíru. Takže účel asi splněn.
-50%
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 7.3.2020 21:33  11071
Nejen u rusáků, ale především u asiatů. Přehrávání je strašná věc :-/
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 7.3.2020 19:34  11070
Ebigejl (2019)- HD Stream
- Opět snímek z ruské dílny. Svým "steampunkovým" pojetím mi to dost připomnělo seriál Carnival Row. Čekal jsem, že si tento snímek na ruské poměry kupodivu užiju, začátek víc než dostatečně slibný. Námět taky víc než dobrý a poutavý. Bohužel to v průběhu sledování mírně deklasuje přehrávání některých herců a krapet naivní dialogy i sekundární zápletky. Hlavní hrdinka je taková ta "klučičí holka", která se snaží hrát i obličejem (různé výrazy, postoje, mimika, atp.), bohužel to působí příliš strojeně, naivně až nepřirozeně (což je u rusáků bohužel naprostý standard). Velká škoda. Jinak mix světa technologií a magie, mám v oblibě.
- 65%
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 7.3.2020 13:40  11068
Purpurovy vrch - Crimson Peak (2015)- TV
Solidní mysteriozní horůrek z dílny známého režiséra (Del Toro), se známými herci (Wasikowska, Jessica Chastain, Tom Hiddleston) a Murtrym z Expanse. Odehrává se kolem roku 1900 v Anglii, chvílema je to i docela strašidelné, v tom domě na tom vrchu bych tedy žít nechtěl. Rozhodně jsme se bavili, spokojenost. A Jessica Chastain je skvělá ve všem.
- 70%
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 16.2.2020 12:19  11067
Tanki (2018)-HD Stream
-Konstruktér v SSSR těžký chleba má. Zvláště pokud jde vůbec o první dva prototypy legendárního tanku T-34 a dílem osudu vám není dopřáno je předvést na krásnoj ploščadi v roce 1940 samotnýmu Džugašvilimu. Pak vám nezbývá nic jinýho než usednout přímo do strojů a rally Charkov-Moskva odjet za 7 dní po vlastní ose (samozřejmě za notného průběžného vyrušování stran zdivočelých kozáků a nepřejícných agentů Třetí říše)... Překvapivě osvěžující národohrdostní snímek z ruské dílny.
-80%
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 11.2.2020 16:47  11066
Zájem o Oscary byl nejnižší v historii měření sledovanosti

Nedivím se. Průběh toho ceremoniálu a hlavně ty oceňovaný filmy jsou čím dál větší sračka :-/

tex Tex wubalubadubdub 10.2.2020 23:15 - Oblíbené kluby (00:20) 11065
Brightburn (2019)-PC
-nevím jestli jsem měl blbou náladu na horror, ale nějak mě to žvlášť nenadchlo. Ani nevím co mě na tom přesně vadilo. Možná je to jeden z těch filmů, kde trailer vlastně řekne celou story a zbytek zpracování mi nepřišlo až tak zajímavé.
Pokud jde o superhrdiny kterým hrábne, tak furt pamatuju Chronicle jako o stupeň lépe promyšlený film. Zvlášť když Brightburn je defakto jen kopie úvodu Supermana s béčkovým obsazením se špetkou satanismu aby si zjednodušili cestu k pointě.
-50%
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 9.2.2020 22:39  11064
Nadosmrti spolu (2019)-HD Stream
-Netradiční pojetí zombie-apokalypsy. Hodně netradiční. Provedení nízkorozpočtové, ale originální. Celé se to až na pár okamžiků odehrává v jednom bytě.
-75%
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 8.2.2020 20:43  11063
Syn temnoty - Brightburn (2019)- HBO
Tak to je jiný kafe, než nějaká Maggie :) Záporácký superman - teenager - padouch je celkem sympatický a osvěžující, hlavně ve srovnání s těmi ostatními přiblblými superhrdinskými prudce kladnými pomahači ala Spiderman. Příjemný sci-fi horůrek. Kluk se s ničím a nikým nemazlí, představitel hlavní role byl vybrán velmi dobře, bavili jsme se :) A Elizabeth Banks je kočka.
- 80%
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 7.2.2020 11:05  11061
Maggie (2015)
- TV JOJ
Tak tenhle film je tedy ukrutná hovadina :-O Nechal jsem se, stejně jako mnoho jiných, nalákat na Arnieho, ale opravdu to nebyl dobrý nápad. Nějaký děj - nula, nějaká akce - nula, nějaká zábava - nula. Arnold jen hodinu a půl čumí a truchlí, jak mu hnije dceruška, a jinak kde nic, tu nic. Navíc Abigail je silně nesympatická a taky už tady docela vypasená, v aktuálním Zombielandu 2 ještě podstatně víc. Nevím, nějací rádoby "znalci a kritici" ala ta pošahaná Spáčilová budou možná nad tímhle "umělecky hodnotným" (= blbost) dílkem chrochtat blahem, ale pro normální lidi strašný a ztráta času. Nikomu nedoporučuju.
- Řekněme 20% aspoň za ty docela slušný zčernalý shnilý zombíky.
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 5.2.2020 22:32  11060
Králíček Jojo (2019)-HD Stream
-Hodně divný film. Popravdě, nevím co si o tom myslet. Svým karikaturním pojetím trochu připomíná Hanebný parchanty. Hlubší děj to nemá prakticky žádný, je to vlastně jen série rádobyvtipných sketchů. Film svádí k vyššímu hodnocení, ale když si ho trochu víc rozeberete, tak zjistíte, že krom vizuálu a velmi známé (mé oblíbené) hérečky, toho vlastně moc nepředvádí.
-70%
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 26.1.2020 19:40  11059
Hitman´s Bodyguard (2017)- Prima
V kině jsem to tehdy vypustil, z obav před komedií, které nesnáším. V TV jako kulisu jsem se rozhodl to zkusit během čekání na tenis, nicméně obavy byly zbytečné. Komedie to není, jen taková lehká parodie a je to vtipné, aniž by člověka nasraly nějaké typické komediální stupidity. Akce, přestřelek a mrtvol dostatek, hluchých míst pomálu, furt se něco děje. Oldman jako padouch jako obvykle skvělý, berou si do huby Bělorusko - chudák Lukašenko :) S.L. Jackson vynikající, Reynolds taky. A jako bonus Salma Hayek a Elodie Yung. Spokojenost.
- 70%

[ 1805 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt