Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  
Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Domovská stránka klubu Průzkum lopušího mínění
O201 - Jaký je váš názor na případné udělení prezidentské milosti Jiřímu Kajínkovi? O200 - Kolikrát denně se políbíte s partnerem? (Myšleno kolikrát denně vzejde impuls k polibku - ať už od partnera nebo od vás, ne jejich přesný počet). O199 - Jak je na tom lopuší osazenstvo se zuby moudrosti? Máte? Kolik? Nemáte? Vytrhané? Případně - dělají/dělaly vám zuby moudrosti problémy při růstu? O198 - V kolika letech jste si objevili první šedivý vlas? Případně můžete uvést zkušenosti z rodiny, či okolí. O197 - Téma: deprese - Jaký je váš názor na tuto nemoc? Máte nějakou osobní zkušenost, třeba i ze svého okolí? Jaký je podle vás rozdíl mezi "depkou" a depresí? Mělo by se o tomto tématu víc mluvit, nebo je to ryze soukromá věc, kterou je před okolím lepší zatajit? O196 - Budoucí prezident USA - volili byste Trumpa nebo Clintonovou? A proč? (nominovala Evelyn)

O195 - Jak se zachováte, když - Omylem v obchodě něco (nepatrné, případně vyšší) hodnoty shodíte a rozbijete/poškodíte. Budete hledat personál a přiznáte se? Nebo budete dělat jako by nic, pokud vás personál neviděl?

O194 - Jak vycházíte s rodiči partnera? Vídáte se s nimi často, nebo se jim spíše snažíte vyhýbat? Vykáte si s nimi, nebo tykáte?

O193 - Jsi věrný/á? (Nemyšleno jen partnersky, ale třeba i věrnosti firmě, obci, bance, kamarádům ...). A co si o věrnosti myslíš?

(nominoval Desdichado)

O192 - Dáte obvykle při seznamování s lidmi na první dojem? Pokud ano, stává se vám, že se v dojmu z daného člověka zmýlíte?

O191 - Pokud je vám blízký člověk hospitalizován v nemocnici, chodíte za ním na návštěvy, případně jak často?

O190 - Jdete po ulici a proti vám jde člověk s velkou cedulí «OBEJMUTÍ ZDARMA». Obejmete ho, resp. necháte se obejmout?

O189 - Ustýláte každé ráno, když vstanete z postele, lůžkoviny? Nebo necháváte postel rozestlanou?

O188 - Řešíte svůj vzhled a postavu ve smyslu udržování hmotnosti? Držíte diety, hlídáte si svůj kalorický příjem a výdej? Nebo jste spokojeni a pokud přiberete, jednoduše si pořídíte větší oblečení?

O187 - Navštěvujete restaurace, kavárny, hospody…? Jaký jste typ hosta - necháte si líbit studené jídlo, nepříjemný přístup apod., nebo jste přesvědčeni, že si za své peníze zasloužíte patřičnou kvalitu? Jaký je váš nejhorší zážitek z restaurace, samozřejmě naopak pozitivní zkušenosti, jsou také vítány.

O186 - Jakému vánočními stromečku dáváte přednost, umělému, nebo přírodnímu? Kdy jej zdobíte, a kdy odstrojujete? Máte svou oblíbenou sadu ozdob, nebo je každý rok jiný?

O185 - Jaký je váš názor na babyboxy? Jste zastánci, nebo odpůrci? Je podle vás babybox řešení pro zoufalé matky, které své dítě nechtějí?

O184 - Uměli byste poskytnout první pomoc? Kdybyste se dostali do situace, kdy by to bylo potřeba, nezaváháte? Případně, již jste se někdy s podobnou situací setkali?

O183 - "Byla-li by vyhlášena peněžní sbírka na uprchlíky, přispěl/a bys? Kolik? Jednorázově či opakovaně, např. z každé výplaty?" (Nominoval/a Anonymous)

O182 - Jakou máte aktuální teplotu vnitřní/venkovní doma a v práci? Co vám pomáhá přežít dlouhotrvající vedra?

O181 - Sledujete soudní proces s Petrem Kramným? (Kauza Egypt 2013, kde zemřely jeho manželka a dcera). Je podle vás vinen, nebo nevinen?

O180 - Používáte diář? Pokud ano, v jaké formě - papírový, nebo v mobilu či PC?

O179 - Co se podle vašeho názoru stane s duší člověka po smrti? Jaká je vaše představa nebe a pekla? (Nezáleží na tom, zda věříte v posmrtný život, prostě si to zkuste představit...).

O178 - Jaký je váš názor na doplňky výživy, vitamíny, "superpotraviny", apod.? Užíváte-li nějaké, kolik peněz jste za ně ochotni vynaložit (např. měsíčně)?

O177 - Jak často se vídáte s prarodiči, navštěvujete je, nebo se vídáte pouze např. při rodinných oslavách? Případně můžete odpověď rozšířit o rodiče, sourozence, nebo ostatní příbuzné :-)

O176 - Máte doma televizi? Pokud ano - jak často na ni koukáte a na co? Pokud ne - proč ji nemáte/nechcete?

O175 - Když jste nemocní, ležíte poctivě v posteli pod peřinou, nebo nemoci přecházíte? Pečuje o vás partner, nebo se naopak musíte postarat vy, i přes nemoc? Máte osvědčené tipy, co vám při nemoci vždy pomůže?

O174 - Co obvykle večeříte - resp. jste zvyklí na teplé večeře? Připravujete si jídlo sami, nebo vaří jiný člen domácnosti?

O173 - Zajímáte se o komunální politiku? Kdybyste měli možnost/příležitost/oslovila vás konkrétní strana či sdružení, kandidovali byste do obecního zastupitelstva?

O172 - Jaký je váš názor na kauzu Petry Kvitové a jejího "útěku" s wimbledonskou výhrou do daňového ráje? Jak byste se v podobném případě zachovali vy?

O171 - Máte doma pravidelné "uklízecí" dny? Nebo uklízíte podle času/chuti/potřeby? Dělíte se o domácí práce s partnerem (spolubydlícími/rodiči/sourozenci?)

O170 - Slavíte v kolektivu v zaměstnání navzájem narozeniny či svátky a jiné příležitosti? Pokud ano, jak taková oslava probíhá, nosíte nějaké občerstvení pro ostatní?

O169 - Dejme tomu, že máte v práci neoblíbeného kolegu, na kterého víte průkazné informace, které by mu mohly u vedení vážně uškodit, ne-li zapříčinit vyhazov. Jak se zachováte?

O168 - Kolik času denně, příp. týdně, se věnujete svým koníčkům? Máte podle vašeho názoru dostatek volného času?

O167 - Jaký největší průšvih (ať už osobní, nebo pracovní) jste dosud řešili? Pokud chcete, rozepište se i o tom, jak jste ho vyřešili.

O166 - Jakou nejzajímavější či nejbizarnější práci/brigádu/zakázku jste dělali?

O165 - Jaký je váš názor na charitu, dárcovské SMS apod.? Přispíváte? Co různí pouliční "výběrčí" a prodejci plyšáků, magnetek atd., vyhýbáte se jim, nebo si něco koupíte?

O164 - Co vám v poslední době udělalo největší radost?

O163 - Chodíte na veřejné plovárny (ať už kryté nebo venkovní)? Myjete se před vstupem do bazénu? A doma před koupáním ve vaně? (když už se to téma rozjelo :-))

O162 - Dabing nebo titulky?

O161 - Sledujete alespoň občas televizní zprávy? Jakému TV kanálu dáváte přednost?

O160 - Jíte meloun i s peckami, nebo je vyplivujete/vybíráte?

O159 - Kvůli komu nosí ženy miniskuně těsně pod zadek - kvůli chlapům, nebo kvůli sobě? Do jakého věku jsou podle vás podobné modely přijatelné?

O158 - Nakupujete v zahraničních e-shopech? Se kterým obchodem máte negativní zkušenost, případně, se kterým jste velmi spokojeni?

O157 – Různé tělesné projevy, jako říhání, plynatost – maskujete je před partnerem a on před vámi, nebo před sebou nemáte zábrany?

O156 - Využijete současné 'války' mobilních operátorů a změníte tarif, nebo dokonce operátora?

O155 - U které zdravotní pojišťovny jste registrovaní? Měnili jste již svou zdravotní pojišťovnu, příp. se chystáte ji změnit? Využíváte bonusy, které vám vaše pojišťovna nabízí, příp. jaké?

O154 - Káva nebo čaj?

O153 - Jaký je váš názor na abstinenty? Máte v okolí někoho, kdo odmítá alkohol? Přijde vám, že se ve společnosti tolik nebaví?

O152 - Měl by být prezident Václav Klaus obviněn z velezrady? (kvůli jeho rozhodnutí o vyhlášení amnestie)

O151 - Plesová sezóna v plném proudu... Chodíte na plesy? Tančíte? Jakou částku jste ochotni zaplatit za vstupné? Kupujete si tombolu? Co nejzajímavějšího jste kdy v tombole vyhráli?

O149 - Používáte mikrovlnnou troubu? Jaký je váš názor na její (údajný) škodlivý vliv na potraviny a zdraví člověka?

O148 - Byt nebo dům? (Bez ohledu na to, kde bydlíte teď).

O147 - Která pohádka (příp. pohádky) je vaše nejoblíbenější?

O146 - Bojíte se budoucnosti?

O145 - Slyšeli jste o Pozitivní evoluci a Karlu Janečkovi? Jaký je váš názor na něj, a jeho aktivity?

O144 - Čtete ještě tištěně noviny? Pokud ano, které nejraději?

O143 - Jakému týmu fandíte (fotbal, hokej, příp. jiné ...)?

O142 - Jak se představujete do telefonu, pokud vám volá neznámé číslo?

O141 - Třídíte odpad?

O140 - Jak řešíte stravování v práci/ve škole? Jakou částku jste ochotni do oběda mimo domov vynaložit?

O139 - Jak obvykle trávíte víkendy (příp. i svátky a ostatní volné dny)?

O138 – Přezouváte se v práci?

O137 - Je podle vás vyhlášená prohibice na úplný zákaz prodeje alkoholu (s obsahem alkoholu vyšším než 20%) smysluplná? Bude mít kauza s metylalkoholem v budoucnu nějaký vliv na výrobu a prodej nekolkovaného alkoholu? Máte doma "železné" zásoby?

O136 - Umí vaši rodiče (popř. i prarodiče) pracovat s PC?

O135 - Necháváte během čištění zubů puštěnou vodu? Snažíte se doma šetřit vodou a energií? Jaké jsou vaše osvědčené tipy?

O134 - Jaké české přísloví máte nejraději?

O133 - Jaká kniha (knihy) z dětství se vám vybaví? Máte pocit, že vás nějakým způsobem ovlivnila(-y)?

O132 - Jaký je váš názor na tetování? Máte nějaké, případně - máte to v plánu?

O131 - Koho byste rádi viděli jako dalšího prezidenta ČR? (=kdo má podle vás veškeré předpoklady pro vykonávání této funkce)

O130 - Hádáte se doma kvůli záchodovému prkénku? Bývá většinou sklopené, nebo zvednuté?

O129 - Nakupujete oblečení v secondhandech? Resp., nosili byste oblečení ze secondhandu?

O128 - Řídíte se při nákupech (obecně - potravin i spotřebního zboží) spíše cenou, nebo kvalitou?

O127 - Odcházíte po zhlédnutí filmu v kině ze sálu ještě během závěrečných titulků, nebo až po nich?

O126 - Čemu a proč dáváte přednost - pivu ve skle (láhev) nebo v plechu (plechovka), případně v plastu (PET lahev)? (nominovala bublajsa)

O125 - Téma: pizza - Máte rádi pizzu? Jíte ji příborem? Necháváte okraje?

O124 - Jaký by podle vás následoval pravděpodobný scénář, pokud by další volby vyhráli komunisté?

O123 - Kolik hodin denně byste byli ochotni trávit v zaměstnání, pokud by to bylo odpovídajícím způsobem zaplaceno?

O122 - Jezdíte (necháte se vozit) taxíkem? Jsou podle vás ceny taxi služeb příliš vysoké?

O121 - Pokud byste se měli po smrti dostat do nebe, případně do pekla, jak by asi vypadalo?

O120 - Jaká je pro vás nejvyšší přijatelná cena za lístek do kina? Na film ve 2D, a příp. 3D?

O119 - Jaký názor máte na uvěznění umělce(?) Romana Týce?

(V Praze pozměnil postavičky na semaforech, které pak dopravní podnik musel vrátit do původního stavu. Roman Týc odmítnul zaplatit pokutu, takže byl na měsíc poslán do vězení.)

O118 - Kolik byste byli ochotni investovat do své svatby, resp. pokud již proběhla, kolik vás stála?

Podotázka: Jakou máte o o své svatbě představu, resp. jak vaše svatba proběhla?

O117 - Využili byste služeb placené společnice/placeného společníka? Ať už ve smyslu pouze doprovodu do společnosti, případně sexuálních služeb?

O116 - Jíte jídlo, kterému skončila doba trvanlivosti, resp. je po datu spotřeby? Co si myslíte o okrajování nahnilé zeleniny a ovoce?

O115 - Absolvovali jste někdy rande "naslepo"? Pokud ano, splnilo vaše očekávání?

O114 - Jaký operační systém používáte ve svém mobilním telefonu?

O113 - Který dárek vás letos potěšil nejvíce a který nejméně?

O112 - V kolik hodin u vás doma "chodí Ježíšek"?

O111 - Potrpíte si na hezké/kvalitní spodní prádlo?

Podotázka pro ženy: nosíte barevně sladěné jednotlivé kusy prádla?

Podotázka pro muže: jaké prádlo se vám na ženách nejvíce líbí?

O110 - Nakupujete na slevových serverech (Slevomat a spol.)? Setkali jste se někdy s tím, že by se k vám při uplatňování kuponu chovali jinak než k zákazníkům bez kuponu?

Překvapivě velká většina ne a ani netouží to zkoušet. V ostatních případech uplatňování kuponů proběhlo bez problémů.

O109 - Kdyby sis měl/a vybrat jedinou desku na pustý ostrov, kde bys měl/a strávit zbytek života - která by to byla?

Záleží na tom, jakou desku :-P Jinak coby hudební nosič se snad dvě stejné odpovědi nesešly.

O108 - Koukáte na MLP:FiM? Pokud ano, proč? Pokud ne, víte, tušíte (bez cizích odpovědí) či zahlédli jste někde co by to mohlo znamenat?

Drtivá většina ne a netuší. (Je to My Little Pony).

O107 - Jaký je váš názor na babyboxy?

Vcelku bouřlivá diskuze, ale ve výsledku spíše kladný.

O106 - Kdy a jak jste se poprvé dostali na internet?

Většina v rozmezí 1995 - 2000.

O105 - Kolik máte e-mailových účtů a kolik jich doopravdy používáte?

Nejčastěji 2 - 3 účty.

O104 - Jak jste se ocitli na Lopuchu? (odkud jste se o něm dozvěděli, příp. jak dlouho už na něj chodíte)

Doby jsou různě dlouhé, ale většina lidí už pár let lopušákuje.

O103 - Jak po komfortní stránce vnímáte sex s kondomem? Vyjádřete na stupnici od 0 do 10 (0 = než s kondomem, raději nebudu souložit a 10 = je to pro mě naprosto komfortně rovnocenné).

Taktéž zajímavá a podnětná diskuze. V podstatě ale pokud nemusíme, raději bez kondomu.

O102 - Kde jste se seznámili se svým aktuálním partnerem? Resp. se svým bývalým partnerem - pro momentálně nezadané (Desdi má holt smůlu :-))

Vede práce a Lopuch.

O101 - Co dělá váš partner pro to, abyste byli šťastní a spokojení?Je.

O100 - Rybičko zlatá, přeji si ...?

Co Lopušák, to přání... Většinou nezištné.

O99 - Pokud by se konalo referendum o setrvání/vystoupení z EU, jak byste hlasovali?

V podstatě půl napůl. Vcelku rozumným argumentem je, že když už jsme tam vstoupili, měli bychom v EU setrvat.

O98 - Jaké domácí práce děláte neradi?

Všechny :-)

O97 - Nechali byste ve své posteli spát někoho jiného (samozřejmě kromě partnerky/partnera)?

Překvapivě velký počet Lopušáků s tím nemá problém.

O96 - Co si vybavíte pod pojmem "manželské povinnosti"? A co by podle vás měly tyto "povinnosti" být?

Tak asi jsme se shodli, že "povinností" by nemělo být v manželství nic. Převládat by mělo porozumění, vzájemná úcta a chuť vše dělat, protože chceme, nikoli z povinnosti.

O95 - Jakou nejrozumnější (podle vás) věc jste kdy udělali?

Lopušáci dělají samé rozumné věci :-)

O94 - Jak se hodláte zaopatřit na stáří?

Dětmi. Penězmi. Nemovitostmi. A nebo se to zatím neřeší.

O93 - Jaký je váš nejoblíbenější hudební žánr?

Co Čech, to muzikant - co lopušák, to jiný žánr. Od klasiky po elektronickou hudbu, neobjevila se snad jen dechovka.

O92 - Jaké je vaše mínění o aktuálně hrozící stávce? Se kterým táborem sympatizujete?

Buď negativní, popř. nám to bylo jedno. Stávka byla veřejností pojata spíše jako vydírání a nepřiměřený nátlak.

O91 - Jaká je pro vás ideální(příjemná) teplota vzduchu venku/vevnitř?V průměru je nejoblíbenější teplota cca 23°C, najdou se i extrémy přes 30 °C, popř. pod 20 °C.

O90 - Znáte někoho s šíleným/legračním příjmením a jakým? Jak se s tím majitelé vyrovnávají? Komické zážitky s tímto vítány.

Ostatně jako skoro vždy, vede makovec se svým seznamem :-) Mně se nejvíc líbil Kvido Kuželka.

O89 - Býváte naštvaní, vzteklí? Jak se vzteku zbavujete?

Nedá se zodpovědět jednoznačně. Někdo si uleví fyzicky, většina ale slovně. Kuřákům zabírá cigareta (popř. dýmka).

O88 - Co si myslíte o (údajném?) zabití Usámy Bin Ládina?

Jeho smrt nás nemrzí, ale sere nás provedení akce a rychlé zbavení se těla. Asi nejlíp svůj názor vyjádřil Scalex "Vyrukovat s prohlášením "včera jsme zabili deset let hledaného nebezpečného teroristu a pak jsme ho z úcty a piety hned hodili do moře, takže už vám ho bohužel nemůžeme ukázat, ale máme tu pro vás moc krásné fotomontáže a také DNA testy, který holt musíte věřit" je samozřejmě zárukou naprosté důvěryhodnosti."

O87 - Sledujete v televizi, popř. na počítači pravidelně nějaký seriál? Popř. jaký/é?

Skoro všichni něco sledujeme. Velice pobavilo makovcovo odsouzení nových seriálů "z novejch serialu toho moc nemam chut sledovat, bo to sou samy picoviny o genialnich policajtech, doktorech, vojacich, sbirajicch DNA a kosti"

O86 - Jaká je pro vás přijatelná doba čekání na jídlo (oběd, večeře) v restauraci?

Oběd deset minut a večeře do 1/2 hodiny

O85 - Kočka nebo pes?

Kočka 15x, pes 14x, obojí 12x, obojí + další zvířectvo 3x, nic hausmarke

O84 - Jaký je váš názor na fyzické tresty při výchově dítěte? Užíváte/užívali/budete je užívat při výchově vašeho potomka? Bili vás rodiče?

Skoro všichni se shodneme, že výjmečně nějaký ten pohlavek je zapotřebí, ale všeho s mírou! Jen UBImu a Asdareel bych rád řekl, že je to přirozené a patří to k výchově. I zvířata trestají své mladé různými šťouchanci a pohlavky.

O83 - Převlékáte se po příchodu domů? Jaké je vaše nejoblíbenější domácí oblečení?

Až na pár jedinců se ostatní převlékají do "domácího". Nikdo se nepřiznal k tomu, že se po příchodu domů komplet svlíkne a chodí jen tak. Škoda.

O82 - V kolika letech jste přišli o panenství/panictví (popř. s kým, jak a kde), a byl to plnohodnotný začátek Vašeho sexuálního života?

Pohybuje se to mezi 15-20 lety

O81 - Jak často sexujete? (ve dvou, popř. ve vícero lidech)

Spíše méně, než bychom chtěli.

O80 - Myslíte častěji na jídlo, nebo na sex?

Jídlo vede, ale pokud jde o to CO chceme častěji...:-)

O79 - Co si myslíte o intimsprejích (deodoranty určené na pohlavní orgány). Používáte je?

Ne.

O78 - Šli byste do soutěže typu Faktor strachu?

Ne. Ale takové Hry bez hranic...

O77 - Jaký je váš názor na kampaň lékařů "Děkujeme, odcházíme?"

Různý. Ale v podstatě se shodneme, že je to výkřik do tmy, že pokud to myslí vážně, tak jen ať jdou.

O76 - Co nejhoršího jste kdy snědli/museli sníst?

Chutě (a nechutě) jsou různé, školní jídelna je ale základ.

O75 - Jakou největší bláznivou věc jste kdy udělali??

Tak tady jednoznačně vede nedostižný makovec se svým seznamem, ovšem tilka nijak nezaostává :-)

O74 - Čtete si na záchodě nebo ve vaně?

Spíše ne. Pár vášnivých záchodových čtenářů se najde, ale to už je víc těch, kteří čtou ve vaně.

O73 - Najdete si čas na knížky? Resp. baví vás číst si?

Čteme rádi a čas si většinou najdeme.

O72 - Kolik hodin denně v průměru spíte?

V průměru tak 6-9 hodin. Ovšem Trofozoit 10-12! Sakra to je 1/2 dne v prdeli!

O71 - Kde a jak budete trávit letošního Silvestra?

Kdo jsou teda ti lidé venku když skoro celý Lopuch sedí na Silvestra doma?

O70 - Do kolika let jste věřili na Ježíška? A kdo vám prozradil, jak se to má doopravdy?

Tigo věří pořád . . . šťastná to žena! Jestliže už si někdo pamatuje tak to bylo zhruba do 5-7 let a dozvídali jsme se to z různých zdrojů, ale nejčastěji od kamarádů

O69 - Co byste si přáli od Ježíška úplně nejvíc?

Tigo a ofelie se asi zúčastnily nějaké soutěže krásy, protože by si přály světový mír. Čeho se zúčastnili rychlonoh a mongol nevím, ale přání mají stejné. Anka má jasno "Ježíšek neexistuje". Anonymous svou tajnou lásku. Nell by chtěla vilu na Hanspaulce. Osobně se naprosto ztotožňuju s Johny_G který si přeje hodně peněz a sexu. Athos by si přál klid, mír, lásku a dost piva pro všechny. Taipan zdravé srdíčko načež mialau by chtěla aby lidi nepoužívali slovo srdíčko ve spojitosti s orgánem. Má z toho totiž osypky. Tak přejeme hodně zdraví oběma. Salome aby se manžel proti rozhodnutí soudu zase neodvolal a perversPEPE by chtěl vyřazený hrací automat aby ho až se jednou nasere, mohl rozsekat sekyrou. Jen tak na okraj, Jelena je nějaká divná.

O68 - Kolik peněz obvykle utratíte za vánoční dárky? Jakou částku na osobu?

Od vlastnoručně vyrobených dárků až po tisícové sumy. Záleží na aktuální finanční situaci a na obdarované osobě. Na dětech se nešetří na partnerech často ano. Pouze m0rt se snaží Vánoce ignorovat, protože je to údajně "nejvic pokrytecky svatek v roce"

O67 - Jaký je podle Vás smysl života, nebo, co je pro Vás smysl života...?

Marco: pořádně si ten mejdan užít, absolutně na max a co nejdýl dokud to jde. Johny_G: Neztrácet čas podobnými úvahami. taipan: Můj stále velmi vitální strýc (75 let) říká, že základem je se dobře nažrat a pak ráno se dobře vysrat. Jinak celkem o nic nejde. A imho má pravdu

O66 - Jak byste se zachovali, kdyby vám někdo z nejbližší rodiny ukradl 20.000,- Kč?

Dovolil bych si citovat Anku: "Další z otázek, na kterou podle mě neexistuje snadná a jednoznačná odpověď, ačkoliv ji tu, koukám, většina má. Docela by mě zajímalo, jak se zachovají, až se jim něco podobného opravdu stane?"

O65 - Kolikrát už jste se stěhovali?

0x Desdichado, Dr_Bilo, Jelena / 13x Phat

O64 - Už jste někdy zničili/ztratili/byl vám ukraden firemní majetek? Jak se k tomu postavil zaměstnavatel?

A vítězem se stává makovec: . . . kdy sem (jeste v dobach tramvajaceni) po ranu valil pres zizkov, cigarko a kaficko prijemne vonelo, v radiu broukala nejaka muzika a ja si zdrimnul. jenze u kostela bylo do koleji vypiceny popelarsky auto, kterymu sem tu tramvaj nalozil na korbu. popelarskymu autu sem promacknul buben a drobet ocesal to zarizeni na zvedani popelnic a tramvaj byla zrala do srotu, bo byla rozparana az ke truhejm dverim. nastesti vetsinu hradila pojistka, ale i tak sem musel splacet nejakych tricet tisic. inac se z toho nedelalo nic. policajti to sepsali, dostal sem novej vuz a v klidu dojezdil sichtu. zbylych 28 bouracek co sem mel nebylo z my viny, takze do kategorie "rozbili jste" nespadaj .o)

O63 - Kolik originálních CD s hudbou si ročně koupíte?

Takže 17 lidí si nekupuje originály vůbec a u zbývajících 18 se to pohybuje v rozmezí 1-10

O62 - Platíte si důchodové připojištění? Pokud ano, v jaké výši?

Částky se pohybují od 100 až po 1000. Teda, nevíme kolik si platí Marco, protože tu cifru hned smazal . . . Asi hodně! :o) Z Ubiho socansky znějící odpovědi jde vyčíst i koho tak asi volí . . . A Laura? Laura prosím neví. Šťastná to žena! Jo a jen tak pro pořádek 11 lidí si nespoří a 16 ano

O61 - Jaký máte názor na lidi, kteří nechtějí děti? (=nechtějí si je pořídit, nikoli odloží či se jinak zbaví již pořízených)

Suprová odpověď přišla od Wolfi "Jejich věc, oni taky neřeší to, že já děti chci". Dá se říct, že vystihuje názor většiny

O60 - Kdybyste si měli vybrat - žili byste raději v hi-tech době se všemi možnými vymoženostmi, nebo raději v souladu s přírodou (bez všemožných vymožeností)?

Nevím co na téhle otázce nebylo nepochopitelného a docela těžko se v tom marastu hledá nějaké shrnutí. Zaujala snad jen jedna poznámka a to paradoxně od Anky "Na všechny ty, kteří by chtěli žít v souladu s přírodou (dle zadání), bych se tak po roce toho života ráda přišla podívat :))"

O59 - Co považujete za svou nejhorší vlastnost?

Krom běžných prkotin se nám vyrojilo pár perliček jako: Cedric - mentální inkompatibilitu s reálným světem, epire - slabá silná vůle, Case - totální neochotu snižovat své standardy na obecně akceptovanou úroveň, ullicnik - schodová moudrost, Wronski - neschopnost zaujmout smířlivý postoj ke stupiditě (včetně té vlastní), Johny_G - perfekcionismus v kombinaci s leností, mongol - zbabělost spojená s nějakou slabostí to omlouvat, Trofozoit - že je vždycky rozdíl mezi tím, jak by chtěla věci dělat a jak je dělá. Velký úspěch zaznamenal Scalex se svou prokrastinaci :o)

O58 - Stydíte se za něco ve svém životě?

26x ANO proti 5 NE. 5x NE? WTF?!

O57 - Kdybyste věděli partnerovo heslo k e-mailu/facebooku, využili byste toho?

Většina odpověděla, že NE, ale něco jiného je si to myslet a pak se dostat do situace kdy budeme mít v hlavě toho červíka . . .

O56 - Jak zálohujete data na svém PC?

18x ANO proti 13 NE. Překvapivě hodně zodpovědných

O55 - Jaký je váš názor na plánované zavedení školného na vysokých školách?

30x ANO proti 6x NE a vééélkááá debata

O54 - Čekáte dítě se svým milencem/milenkou. Jak se pravděpodobně zachováte?

Otázka na kterou se těžko odpovídá a proto se asi sešlo tak málo reakcí. No každopádně by to byl průser. Jen Marco by byl tak nějak v pohodě

053 - Souhlasíte s tím, aby v Praze na Letné byla socha Michaela Jacksona?

V podstatě se odpovídalo, že NE, nebo "Je mi to jedno"

O52 - Kdyby vám někdo nabídl 1 000 000€ s podmínkou, že byste museli opustit svou vlast a už nikdy se nevrátit, brali byste to? Kam byste případně přesídlili?

Tahle otázka vyvolala docela slušnou debatu o vlastenectví. Osobně mě potěšilo, že se našlo dost lidí kteří by se ani za 1 000 000€ nevystěhovali. Ale stejně nejlepší odpověď měl hausemarke který by šel ke zdroji a to do Plzně!

O51 - Čím jste chtěli být jako děti? A byli byste tím rádi ještě dnes, nebo vás to už opustilo?

O první místo se dělí zpěvačka s veterinářkou. Následuje učitel(ka) a pak archeolog. Našly se i velice zvláštní tužby. Například RenneS chtěla být Sirem Humphreym, ofelie zase uklízečkou na hřbitově?! Proč zrovna tam? Taipan asfaltérem a mongol rockovou hvězdou . . . Většinou nás naše sny neopustily, jen už víme, že je asi nikdy nezrealizujeme

O50 - Jak hodláte pojmenovat/Jak jste pojmenovali své prvorozené dítě? Máte vybrané jméno, nebo budete dumat až v těhotenství? Tradiční, neobvyklé?

Tradiční jména vedou, ale našlo se i pár takových kteří by své ratolesti pojmenovali netradičně. Proč ne? Ovšem jména jako Yue, Zafod, nebo Mustafa . . . Chudáčci malí . . .

O49 - Je pro vás podstatné, jakého politického vyznání jsou vaši blízcí? Vadila by vám jejich volba např. KSČM nebo ČSSD natolik, že byste s nimi přerušili styky?

Většině by to vadilo, ale styky by přerušilo jen několik jedinců. Babičkám a dědečkům se názory tolerují a ten zbytek bychom se snažili nějak předělat

O48 - Řešíte ex svého partnera? (Chcete vědět kdo to byl, jak vypadal, zda se pořád schází... apod.)

Nijak zvlášť, většinou ne. Dost často je známe

O47 - Co vy a marihuana...? Kouříte? Legalizovali byste její užívání?

Zhruba tak 50% marihuanu kouří. Ovšem procento hlasů pro legalizaci je překvapivě vyšší. Hodně z nás by ji ale legalizovalo pouze pro lékařské potřeby

O46 - Jistě si vzpomínáte na kauzu výměny dětí v třebíčské porodnici. Kdyby se něco podobného stalo vám, nechali byste si to "cizí" dítě, nebo trvali na výměně za "vlastní"?

Těžce se odpovídá na tuto otázku. Ono vlastně není dobrého řešení pro tuto situaci

O45 - Představte si, že se jako návštěvník NASA můžete zúčastnit příprav a testů pro lety do vesmíru. Vy je jen tak ze srandy absolvujete a k vašemu překvapení se po roce ozvou s tím, že ve vás vidí ideálního kandidáta na první cestu k planetě Mars. Poletíte, nebo ne?

14x ano, 22x ne

O44 - Jaký máte názor na páry s podstatným věkovým rozdílem (minimálně deset let)?

Problém nám to nedělá do doby než si představíme, že se to může týkat i našich dětí. Ale ani z toho se nikdo nehroutí, jen nám to připadá divné

O43 - Máte neomezené finanční možnosti a dva měsíce volna, kam byste jeli na dovolenou?

Mezi nejoblíbenější místa patří USA, Japonsko, Kanada, VB, NZ. Ovšem nejlépe by bezednou peněženku využil ullicnik. Výlet na oběžnou dráhu s výletem na Měsíc . . . to by se někdo při placení účtu pěkně prohnul

O42 - Jakým způsobem byste chtěli být pohřbeni?

Vyšlo to zhruba tak 50/50, ale zajímavé bylo si pročítat co by "paliči" chtěli udělat se svým popelem?! Tak například Ubi by chtěl být rozprášen na fotbalovém hřišti, Anka na Lefkádě od majáku na mysu Doukato, Wronski do Labe, Thereza do Vltavy někde u Zbraslavi a Foxka na jeden malý venkovkský hřbitov s výhledem na oblíbenou horu. Mialau by ze sebe chtěla mít diamant což bylo Michvolce natolik sympatické, že hned přešla od darování svých orgánů na stranu diamantu. Asi přece jen něco bude na tom, že Diamonds Are A Girls Best Friend

O41 - Adoptovali byste dítě v případech

a) že byste dítě mít nemohli
b) kdybyste dítě už měli

a) Drtivá většina odpověděla ANO. b) Tady to bylo 50/50. Nutno dodat, že velké sympatie si mezi námi získal Scalex za svoji otevřenou zpověď a rozumné názory. Nejedno dámské očko zvlhlo při popisu všech těch infantilních blbostí jaké dokáže s El dělat i hodinu a baví ho to a užívá si to

O40 - Jak zareagujete, když partner přijde do postele s erotickou hračkou?

Moc odpovědí se nesešlo, ale z toho co jsme se dozvěděli vyplývá, že jsme ochotni k experimentům

O39 - Představte si, že legálně získáte 5 000 000 Kč. Jak s nimi naložíte?

Pár Lopušákům se zdá 5 000 000 málo. Každopádně naprostá většina by řešila bydlení. Pár lidí by se snažilo investovat a tím své miliónky rozmnožit. Ovšem třeba hausmarke, by po splacení hypotéky daroval zbytek církvi a nemocným dětem. Otázkou zůstává, kolik dělá ten zbytek? :o) Nebo taková tilka by si udělala pro sebe a bandu lidí co s ni "chodí" domov důchodců. Ale první místo za originální rozfofrování pěti mega získává Marco, který by si vzal na dva měsíce volno a půlku probendil na dovolené s miláčkem, druhou na dovolené bez miláčka

O38 - Co děláte s oblečením, ve kterém jste byli venku? Dáte do skříně - necháte někde ležet - hodíte do pračky - popř. co jiného?

Překvapivě to je v naprosté většině domácností stejné. Máme-li v úmyslu si použité prádlo ještě vzít na sebe tak ho prostě přehodíme přes židli

O37 - Koupete se s partnerem v jedné vaně?

Překvapivě jen málo z nás se koupe v jedné vaně se svým partnerem. Většina to svádí na velikost vany, nebo na to, že vanu prostě nevlastní

O36 - Jíte doma u počítače? Pijete doma u počítače? Trpí vám to v práci/ve škole?

Jíme i pijeme, ale taky si čistíme zuby, honíme si, kouříme . . . dýmku a hlavně strašně sprostě nadáváme

O35 - Jaké preferujete peřiny? Péřové, syntetické, každý svou nebou jednu dohromady s partnerem?

Umělina válcuje peří a málo kdo se chce dělit

O34 - Čeho máte v ledničce nejvíc?

V čele jsou vajíčka, jogurty, chlast, ovoce a zelenina. Následují salámy, sýry, mléko a marmelády. Ale pozor! V lednicích Lopušáků se najdou i takové věci jako vaginální čípky, fritovací olej, oční kapky, nebo projímadlo.

O33 - Zouváte se, když jdete na návštěvu? Chcete po návštěvě, aby se zouvala?

V našich končinách je zvykem se automaticky zouvat a to samé většinou očekáváme od našich hostí. Ovšem najdou se i tací kterým to připadá úchylné. Nám zase přijde úchylné lézt po bytě v zaprasených botách, plus si v těch botách zbytečně mořit nohy

O32 - Kdybyste se vozili půlku cesty z práce/školy s kolegou, který vás neveze nikam mimo svojí trasu, přidávali byste mu na benzín?

Neradi zůstáváme někomu něco dlužni a tak přispíváme, nebo nabízíme různé naturálie. Řidiči ovšem často nic neočekávají a nic po nás nechcou

O31 - Jak často si měníte ponožky?

Denně, maximálně obden. Dozvěděli jsme se ovšem, že Marco se hned opupínkuje když nejsou všechny ponožky srovnány a složeny v párech! Tohle zavání nějakou úchylkou :o)

O30 - Dáváte si nějaká novoroční předsevzetí? Jaká? Jste schopni je i splnit? Se kterými máte problém?

Naprostá většina lidí si předsevzetí nedává. Když už si někdo nějaké dá tak to stejně nedodrží. Světlou výjimkou je Thereza :o)

O29 - Po jak dlouhé době představíte partnera rodičům?

Tak tohle nikdo moc neřeší. Jak to příjde, tak to příjde

O28 - Kdyby se váš nejlepší kamarád rozhodl pro změnu pohlaví, změnil by se váš vztah k němu?

14x ANO, 10x NE a 8 lidí neví, nebo nebylo schopno odpovědět ano, ne

O27 - Dozvíte se, že partner/ka vaší nejlepší kamarádky/kamaráda je jí/mu nevěrná. Co uděláte?

Většina by nedělala nic. Zbytek by to když už ne rovnou naprášil, tak alespoň nějak naznačil

O26: Dáváte v obchodě (máte-li možnost výběru) přednost placením kartou a nebo raději hotovosti? Pokud záleží na částce - od jaké hranice platíte kartou?

Moderní doba si žádá i moderní způsoby placení a tak se často stává, že se kartou platí i ty nejmenší částky (k nasrání všech přihlížejících). Naštěstí se ještě pořád najdou tací co si ty dva rohlíky zaplatí v hotovosti.

O25 - Jaká je vaše představa o placení nákladů (restaurace, kina, výlety apod.) na začátku vztahu?

Je obecně zažito, že první rande by měl mít na starosti muž. Ve většině případů muž je i nadále hlavním plátcem v restauracích, kinech a na dalších akcích se svou partnerkou. Sem tam nechá zaplatit i ji aby se necítila tak blbě

O24 - Na návštěvě dostanete jídlo, které vám vůbec, ale vůbec nechutná - co uděláte?

Někteří hned s díky odmítnou, někteří si jen tak ze zdvořilosti do jídla rýpnou a zbytek se s tím pere až do vítězného konce

O23 - Jak často měníte povlečení?

Zhruba tak jednou měsíčně až jednou za dva měsíce. Vše záleží na poštu polucí, sexuální aktivitě a zvěři co s námi spí v našich postelích. Jsou i tací co nevědí, protože na to mají otrokyně.

O22 - Pokud byste měli na výběr, jeli byste na výlet spíš veřejnou dopravou (vlak, autobus), nebo autem?

Vlaky nám příjdou romantičtější, ale zase když někde jezdíme auty, nejsme odkázáni na jízdní řády. U auta je ovšem nevýhoda, že řidič nemůže chlastat. A vůbec v případě, že člověk nemá rád lidi tak je pro něj auto přímo ideální

O21 - Co uděláte s nevhodným dárkem?

Nevhodné dárky se někde schovávají, vystavují, prodávají, darují jiným, nebo po určité době i vyhodí. Jen Tweek koupí dárci ještě víc nevhodný dárek

O20 - Je podle vás dobré pracovat ve firmě svého kamaráda a mít ho jako nadřízeného?

Málokdo to někdy zažil a málokdo si myslí, že by to dělalo dobrotu. Ovšem výjimky se našly.

O19 - U nového kolegy v práci, který je stejně starý a je na stejné, nebo nižší pozici, začnete tykat, vykat nebo počkáte co on?

Většina si s kolegy tyká. Často to vychází z firemní kultury, ale pozor na kokoty co si tykat nechtějí! Takové raději vyrazit :o)

O18 - Použili jste někdy při hledání partnera/partnerky inzerát/internet?

Cíleně drtivá většina ne, ale i tak se na netu zadařilo.

O17 - Ráno přijdete k autu, zjistíte že máte ulomené zrcátko/poškrábaný bok/prokuchlou pneumatiku a...?

Alternativní O17b - přijdete domů a zjistíte, že vám někdo/počmáral dveře/zničil/ukradl rohožku/zničil jmenovku...(fantazii se meze nekladou)

S tímhle se toho stejně moc dělat nedá :-) Dobrodružnější povahy by se možná snažily viníka vypátrat.

O16 - Co uděláte, když najdete peněženku s velmi slušnou částkou peněz a nějakým dokladem totožnosti majitele (a nikdo vás u toho nevidí)?

Nejrozumnější je asi vzít peníze a zbytek hodit do schránky na policii, dneska se vracení peněženky přímo majiteli moc nevyplácí :-(

O15 - Jak se zachováte, když vám partner přijde na nevěru?

Pořád platí plzákovské "zatloukat, zatloukat, zatloukat".

O14 - Jak se zachováte, když zjistíte, že vám byl partner nevěrný?

Asi málokdo by nevěru dokázal skousnout, možná úlet po nějaké době manželství, spíše by ale zjištění vedlo k masakru nebo minimálně rozchodu..

O13 - Co uděláte, když zjistíte, že je do vás zamilovaná osoba stejného pohlaví?

Většina by dotyčnou osobu více či méně šetrně upozornila, někdo by ignoroval.

O12 - Ukradli jste někdy něco?

Pokud nepočítáme krádeže dnešní doby, tzn. stahování, jízdu na černo apod., tak většina občas něco někde kdysi dávno v dětství. Materiál vynesený z firmy se do krádeží nepočítá, to dělá asi fakt každý.

O11 - Opíjíte se někdy, když jste sami? Pokud ano, co vás k tomu vede?

Polovina občas doma popíjí, ale neopíjí se a druhá polovina jsou abstinenti. :-)

O10 - Čtete bulvární tisk a co o něm soudíte?

Drtivá většina ne. Leda sem tam nějaký střípek na internetu nebo náhodně někomu přes rameno.

O9 - Co uděláte, když omylem rozbijete půjčenou věc (majiteli velmi drahou, která už se nedá nahradit)?

Většina lidí by se upřímně a hluboce omlouvala, pokusila by se majiteli věc nahradit.

O8 - Předbíháte někdy ve frontě?

Nikdo nepředbíhá. (To u McDonalda se nepočítá :-))

O7 - Jak se zachováte, když vás někdo předběhne ve frontě?

Většina lidí reaguje podle nálady, převažují ti, kteří si to nenechají líbit a minimálně dotyčného upozorní na konec fronty.

O6 - Jdete vybrat do bankomatu a zjistíte, že tam někdo před vámi zapomněl peníze...

Většina lidí by se s těžkým srdcem vydala do banky, neb ví, že jsou u bankomatů kamery...

O5 - Jste v cizím městě, v hotelu. V půl čtvrté ráno vás probudí zvuk městské poplašné sirény. Co uděláte?

Většina lidí koukne z okna a spí dál, aktivní jedinci zavolají na recepci a ještě aktivnější se na tu recepci zeptat dojdou :-)

O4 - Dáváte žebrákům almužnu?

Většina lidí nedává, někteří jen těm, kteří si na rovinu řeknou, že to je na čůčo. Chroničtí "prosímváspotřebujuspoňpárkorunnaautobus" neuspějí u nikoho.

O3 - Jak se zachováte ráno po nezávazném sexu? (Platí obě varianty - vy se probudíte u ní/něj, ona/on se probudí u vás.)

Nelze jednoznačně vyhodnotit, je to tu samej slušňák :-)

O2 - Jak se zachováte, když váš pes začne očuchávat něčí rozkrok/cizí pes začne očuchávat vás?

Většina lidí bere očuchávání (od) psů jako jejich přirozenost a reaguje normálně, jenom Ubi do cizích pejsků kope :-(

O1 - Jak se zachováte, když vidíte, jak někdo krade kolo?

Většina lidí neudělá nic, pokud jde o cizí kolo a svoje si bude samozřejmě aktivně bránit :-)