Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  
Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Domovská stránka klubu HighEnd - Akce
O D K A Z Y


Nějaké fotky z 1.ročníku Mácháče i s nicknames: T A D Y
Nějaké fotky ze setkání na Sola Gratia Fotil Petrh.
Fotky ze setkání u Filozofa a z výstavy High End Fotil Meningokok a pz.
Fotky z druhého ročníku setkání na Mácháči: Fotil MilanV, Meningokok a Richard
Fotky ze srazu na Vysočině:
MilanV, Meningokok, Richard, petrh, Royal.
Fotky z křtin PMA preampu: jsou tady


Sola Gratia:
Ceník, kontakty, info a nějaké fotky.


Pár fotek od puschpulla: Lopuch Doksy 2004
Tady fotil MilanV.
A tady Richard.
Tohle vyfotil petrh.

Corinthia Towers 2005
Nějaké fotky z výstavy High End 2005 jsou tady.

Mácháč 2007

Foto: PetrH I, PetrH II, puschpull, Royal

Fotky Trutnov 2008: fotil JuanValiente, fotil MaK, fotil Karel S., fotil Royal
Fotky Trutnov 2009: fotil Royal, fotil ma1ko,

SRAZ V TRUTNOVĚ 18.9. – 20.9.2009
(organizuje MaK)
Datum konání akce
Pátek 18.9. až neděle 20.9.2009. Prostory a zázemí budou k dispozici od pátečního odpoledne (cca po 14 hodině) do nedělního pozdního odpoledne - podle zájmu a potřeby.
Místo konání akce
Trutnov, ulice Lomní 357, resp. nově přejmenovaná na Přerušená 357. Mapa. Tady pozor, kdo hledáte podle map nebo jezdíte podle navigace. Přejmenováním vzniknul zmatek a nenašel jsem na internetu mapu, která by to ukazovala úplně správně. Při vyhledávání např. na mapy.cz už neuspějete s výrazem Lomní 357, ulici Přerušenou 357 to sice najde, ale šipka ukazuje nepřesně a ulice je stále graficky popsána jako Lomní. Na uvedené mapě Google je ulice ještě postaru, ale šipka je alespoň správně. Jinak větší část ulice Lomní stále existuje, ale je severně od hlavní ulice Polské. Naše místo je na jih od Polské, kde původní křižovatka byla z jedné strany zaslepena a zbytek ulice Lomní byl právě kvůli tomu přejmenován. Nejlépe se tam dostanete kolem OMV a Marketu Lidl (objet zezadu). Je to budova bývalého Statistického úřadu, nyní je v budově Relax centrum (rehablitace, spinning, solná jeskyně...) s nápisem RC. Tady je vidět fotka budovy.
Kdyby někdo náhodou bloudil, může volat na můj mobil 777 20 00 80.
Ubytování
Rezervujte si individuálně (resp. po skupinách):
a) Přímo v budově Relax centra – pěkné nově zrekonstruované pokoje - fotky. Na pokojích je umyvadlo, ostatní sociální zázemí (záchody, sprchy a kuchyňka) je na patře. Je tam celkem 5 dvoulůžkových pokojů, z toho ve dvou možnost přistýlky. Celkem tedy 12 míst. Cena je 250 Kč/lůžko/noc, za přistýlku 200 Kč. Rezervace na tel. 773 337 327 nebo 602 450 000, volat po - pá, 9 - 18 h. Jsou to čísla do recepce solné jeskyně, vědí o nás, stačí uvést heslo ubytování hi-fi sraz a termín.
b) Hostinec U Kopeckých - to je pár metrů vedle přes ulici. V době zjišťování měli volné ještě dva čtyřlůžkové, jeden pětilůžkový a jeden dvoulůžkový pokoj. Rezervovat je potřeba co nejdřív, pokoje nejsou pro nás zablokované. Cena je 250 Kč za osobu při 2 a více lidech na pokoji. Na pokoji je WC, sprcha, TV i malá lednička. Tel. 499 815 906. Web s fotkami.
c) Pension Úsvit - vzdálený asi 5 až 10 min. pěšky od místa srazu. Uvádím ceny za celý pokoj na jednu noc: jednolůžkový 500 Kč, dvoulůžkový 750 Kč, trojlůžkový 960 Kč, čtyřlůžkový 1260 Kč. Pokoje jsou se sociálním zařízením a televizí. Ještě mají i horší starší pokoje bez televize, tam by byla cena 660 Kč za třílůžkový pokoj. Jejich web.
d) Další možností je Pension Sokolovna, ulice Revoluční 164 – taky asi 5 až 10 min. pěšky od místa srazu, ale opačným směrem než Penzion Úsvit. Mají vícelůžkové pokoje (dvou až sedmilůžkové, typicky asi čtyřlůžkové), sociálky na chodbě, cena byla loni 200 Kč/lůžko/noc, ale cenu jsem už letos neověřoval. Tel. 775 174 293. Je to na nábřeží řeky Úpy, mapa.
e) Kdo by chtěl komfortnější a dražší ubytování v hotelu, tak tady jsou další tipy: Hotel Patria, Penzion Pohoda, Hotel Krakonoš.
Prosím účastníky, aby mi poté, co si rezervují nocleh, dali vědět do pošty (jména, na kolik nocí, počet lůžek, místo ubytování), abych měl přehled, kolik lidí je přihlášených.
Popis akce
Jako poslechový prostor bude sloužit provizorně lehce zatlumená tělocvična (cca 14 x 8 m). Na oknech jsou látkové žaluzie, na podlaze částečně koberec, částečně pěnové desky na cvičení. Pozor, je nutno mít s sebou nějakou lehkou obuv na přezutí (pantofle, sandály…), do tělocvičny není možno chodit v bagančatech, ze kterých bude padat bláto nebo které by dělaly stopy na podlaze. Za tělocvičnu se musí zaplatit nájem, takže na místě se vybere od každého jako loni jednorázový příspěvek ve výši 100 Kč na účastníka.
V tělocvičně bude v pátek po poledni nainstalována kompletní aparatura: CD/DVD transport + Audio Alchemy DTI + převodník TOPDAC, předzesilovač Dispre 2, koncový zesilovač 2x DPA 386 SSE v biampingu, 4-pásmové reprosoustavy ACR RP 400 Isostatic.
Kdo bude chtít dovézt své komponenty, hlaste do klubu nebo mně do pošty. Po dohodě je možnost testování a záměny jednotlivých částí řetězce (zdroj signálu, předek, konec, případně i bedny, pokud by někdo chtěl dovézt).
Vedle tělocvičny je Fit bar, kde budeme mít dostatečné zázemí na kecání, občerstvení, popíjení atd. Prostory jsou nekuřácké, ale možnost posezení je i venku. Budeme mít k dispozici i šatnu s uzamykatelnými skříňkami, využijí zejména ti, co nebudou spát v místě. Tady jsou nějaké fotky, je tam vidět i ta tělocvična (scroll asi do půlky stránky). Přímo ve Fit baru je ke koupi široký sortiment nápojů, na akci bude zajištěno také sudové pivo Krakonoš 12. Na místě bude zajištěna také jednoduchá snídaně (čaj, rohlíky, párky, sýr..), přes den rychlé občerstvení, guláš apod. Jinak je v blízkosti i několik hospod.
Ostatní
V místě solná inhalační jeskyně, solárium, ..., centrum města 10 min. - webkamera Krakonošovo nám., lesopark s naučnou stezkou bitvy u Trutnova r. 1866 , možnost cykloturistiky, oblast Adršpach (skalní město, zatopená pískovna) 15 km, Krkonoše 20 km.
Pro zájemce stránky města Trutnov. go