Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Diskuze na Lopuchu,
pohlazení na duchu

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Archiv klubu Ztraceni - Lost [ŽP: 4 týdny] (kategorie Televize - V ODPADU) moderuje Tigo.


Tento klub slouží k NESPOILEROVÉ diskusi o seriálu Ztraceni, který v současné době vysílá televize Nova. Je zde možno svobodně debatovat o již odvysílaných dílech, vítány jsou též dohady o ději budoucím, ale nikoliv spoilery! Pokud bude z nějakého důvodu nezbytné výjimečně napsat spoiler, používejte prosím BÍLÉ PÍSMO! V opačném případě budou spoilery nemilosrdně mazány, případně při opakovaném psaní vyvozeny důsledky proti jejich pisateli.

Pokud seriál sledujete někde jinde a chcete diskutovat o epizodách, které již byly odvysílány v Americe, navštivte zdejší původní klub LOST.

Seznam hlavních postav a odvysílaných dílů je k nahlédnutí na domovské stránce klubu (též odkaz Homepage na liště)

DŮLEŽITÉ - kouzlo tohoto seriálu hodně závisí na překvapení. Vzhledem k tomu, že seriál je všude po světě obrovsky úspěšný, je internet plný informací o něm. Proto se dá na spoilery narazit VELMI SNADNO a VŠUDE! Určitým spoilerem může být například i čtení biografií herců (dozvíte se, že ten a ten herec už v seriálu nehraje a podobně). Bohužel, největší nebezpečí spoileru hrozí pro české prvodiváky na stránkách samotné TV Nova - její stránky o seriálu Lost obsahují informace, které nemá nový divák vědět! Totéž ale platí i pro většinu jiných stránek o seriálu, proto POZOR!
Klub Adventury ..... Klub Akty ..... Klub Andrzej Sapkowski ..... Klub Animované filmy ..... Klub Antikoncepce ..... Klub Bazar ..... Klub Blogy ..... Klub Bodypainting ..... Klub Erotic art ..... Klub Erotické pomůcky ..... Klub Fetish clothing ..... Klub Freeware ..... Klub Hádání knížek ..... Klub Hlodavci ..... Klub Humoristické knihy ..... Klub Ikonky - jak na ne!!! ..... Klub Koktejly ..... Klub Kriminalistika ..... Klub Nail Art ..... Klub Orální sex ..... Klub Osobnost Lopuchu ..... Klub Piercing, BM + tetování ..... Klub Pozadí ..... Klub Prsa ..... Klub Registrované partnerství ..... Klub Sci-fi a Fantasy obrázky ..... Klub Spore ..... Klub Svatba ..... Klub Tanec ..... Klub Těhotenství ..... Klub Testy ..... Klub Upíři ..... Klub Vzpomínky na dětství ..... Klub Zajímavé krajiny ..... Klub Zajímavé obrázky ..... Klub Závislosti a obsese ..... Klub Ztraceni - Lost
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 3450 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
observer 13.4.2010 09:03  3678
Ztraceni na AXNVčera na AXN odstartovala šestá sezóna prvními dvěma epizodami. Premiéra je vždy v pondělí ve 22:00, reprízy pak v úterý ve 2:00 a v sobotu ve 12:00.

(Kdo vymyslel tyhle vysílací časy je nenormální.)
g_o_d g.o.d 19.6.2009 18:35  3677
5.řada je podle mě nejlepší
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 16.6.2009 15:43 - Odhlášení (04:23) 3676
Pátá série Ztracených na Nově možná nebude

To jsou debilové :-O A pak se Noha i Prima diví, že ztrácejí diváky, když jsou ve většině seriálů 2 nebo 3 řady pozadu nebo je pro jistotu nedávají vůbec. Ještě že mám AXN.

caddy 13.4.2009 23:39  3675
tam je hlavni problem, ze koukani na film vyzaduje ho pustit a zustat pasivne koukat....coz sedice u compu proste nedokazu... :)
fawkens 10.4.2009 02:00  3674
no já musím potvrdit to co taipan píče o tom řádu. např dvě série Dead Like Menebo teď Tudorovce jsem v pohodě zkoukl (i když jsem si hodně dílů nahrával) kdežto u takových HYMIM jsem v půlce první sérky a už tak půlroku jsem "neměl čas" (no, on by byl kdybych si ho dokázal líp zorganizovat) na to kouknout.
joey314 Joey314 9.4.2009 23:34  3673
taipanjá taky nestahuju seriály a filmy z netu. Můj pc to nezvládne a pokud ano, je mi to k ničemu. Nemám čas abych to prohlídnul. Jediné co si pustím v PC sou Simpsonovi a Ženatý se závazky které mi kamarád z práce odkudsi sežene a vypálí na DVD. Tohle jediné sem si u něj objednal pač sehnat to na DVD je pro mě problém. I kdyby muj počítač zvláadal stahování seriálů, tak já to nevyužiju protože to nepovažuju za praktické (z mého hlediska je to k ničemu)
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 9.4.2009 13:15 - Odhlášení (04:23) 3672
CaddyAno, to je ono. Nedávno jsem si objednal Popcorn s terabajtovým diskem na přehrávání HD ripů. Kamarád s dobrým zdrojem mi ho naláduje filmy, které jsem si zaškrtal u něj v seznamu, a které si teoreticky plánuju si postupně pustit. To je taky jediná možnost, jakou jsem ochoten akceptovat, protože jak bylo řečeno níže, ke stahování z Internetu a sledování něčeho na PC mám silnou averzi.

Jenomže - stejně mám velké obavy, jestli Popcorn nakonec jen nebude doma ležet, protože na ty filmy bude pořád "dost času". Jen televizní program a pravidelný televizní režim mě donutí si ten čas prostě vyhradit a dívat se na to, co chci.

caddy 8.4.2009 21:10  3671
taipan: to je presne muj pripad..mama asi 50 filmu, co jsem jeste nevidel, jen se mi vali na disku..a. pritom same kousky, jake chci moc videt a touzim po tom...nezridka se stava, ze susim premieru sotva do kina uvedenouu, ze to najedou davaji v TV :)
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 7.4.2009 10:38 - Odhlášení (04:23) 3670
rmac, petrsfOkay, tak tím líp.
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 7.4.2009 10:37 - Odhlášení (04:23) 3669
ScalexTohle už jsme přece probírali víckrát. Odpor ke stahování seriálů a filmů z Internetu, shánění titulků atp. je věc čistě subjektivní a pocitová. Pro mě je to nepřirozené, protivné, otravné a řečeno havlovskou mluvou, lezou z toho po mě slimáci. Stejně jako někdo jiný má odpor k lítání letadlem, jiný má odpor k čoklům a jiný k pavoukům a po jiném lezou slimáci z výrazu Česko. Který mně naopak zcela vyhovuje. A taky mi například nevadí spoilery - naopak, spoilery a synopse nových epizod přímo vyhledávám, kdežto jiní kvůli spoilerům často vřískají jako Viktorka u splavu. Je to prostě individuální věc.

Mimo jiné je mýtus i tzv. „hnusný dabing“. Je to blbost. Titulky mi sice nevadí a na filmy v původním znění s titulky chodím do kina rád, ale můžu spolehlivě potvrdit, že český i slovenský seriálový dabing je velmi dobrý. Navíc moje družka titulky ráda nemá, tak nevím, proč ji tím trápit, když se spolu díváme na seriály.
A konečně – možná to bude znít zvláštně, ale mně naopak právě vyhovuje určitý řád, daný televizním schématem, který mě prostě pravidelně donutí se na ten který díl seriálu podívat nebo si ho nahrát na rekordér a shlédnout ho do příští epizody. Opakovaně jsem si ověřil, že když mám něco (filmy, seriály, whatever) na počítači na disku, neskouknu to, nedonutím se k tomu, nechám to tam být s tím, že na to bude času dost a pak se na to nepodívám nikdy, protože samozřejmě čas nazbyt není taky nikdy (mmch, nechápu lidi, kteří říkají, že „se nudí„. Něco takového se mi nestalo za 43 let života nikdy :-O). Není (aspoň pro mě) vůbec problém si na nové díly nebo novou řadu nějakého seriálu počkat pár měsíců (zatím si aspoň pročtu spoilery a synopse ;-)), jde o to, aby to nebylo několik let a nebo aby se člověk vůbec dočkal. Takže zlaté AXN a TV JOJ :o)

rmac rmac A proper murder is - the ultimate game of skill 6.4.2009 22:50  3668
a 5. řada 24 je taky nadabovaná a na Cinemě pujde po repríze 4.
petrsf petrSF Love trumps fear - every time 6.4.2009 21:00  3667
To jsou pomluvy ;)
scalex Scalex 6.4.2009 20:59  3666
A prý je i výjimečně dobře přeložená. 8^)
petrsf petrSF Love trumps fear - every time 6.4.2009 20:59  3665
taipan: 2. řada Heroes už je dávno nadabovaná, půjde na COOL po 1. řadě, předpokládám.
scalex Scalex 6.4.2009 20:47  3664
Evangeline Lilly (Kate) v talkshow Conana O'Briena, s českými titulky. Výborné!

[ 3450 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt