Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Což takhle
dát si Lopuch?

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Archiv klubu E-spanking [ŽP: 4 týdny] (kategorie Sexualita) moderuje cmrdoš.

Tento klub je určen pro všechny, kteří jsou zastánci spankingu v erotickém pojetí tzn., že si ho spojují s milováním a dalšími příjemnými partnerskými hrátkami. Nevnímají spanking jako životní styl či výchovnou metodu.

Všechny diskutéry žádáme o dodržování těchto pravidel:

  • žádné hrubé vyjadřování, vulgární napadání a osočování
  • neinzerovat
  • nevyvolávat zbytečně hádky

Záloha klubu ze 4.1.2007: zde, pozdější zálohu pak naleznete pod volbou Archiv.


  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 8858 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
ijontichy 2.10.2012 12:54  10588
Přeji všem hezký den,

dokončil jsem novou verzi své aplikace pro osamělé masochisty.
Pokyny k jejímu stažení a spuštění naleznete na mých stránkách zde.
diavia diavia Špatná zpráva je, že čas letí. - Dobrá zpráva je, že ty jsi pilot. 9.8.2012 18:27  10587
..a proto byl Asdareel z Cerne Luny na popud bohyne Isis pro zpronevereni se vlastni krvi podepsane otrocke smlouve vyloucen, byl mu odebran nahrdelnik bohyne Kálí a jeho verni ho opustili.

---
Ne zcela harmonicka diskuze imo z me strany nemela zaklad v odlisnem pojeti samo-maso praktik, jakkoli se domnivam, ze Asdareel maximalni redukci na koren veci, tj. "masturbacni fantazii s cilem se za urcitych okolnosti udelat", nesl nelibe. Nekdo si hraje na zaka a ucitelku, nekdo u toho ma jine podobne magicke ritualy a nekdo se zase povesi na hak, pritluce na kriz a vsem je dobre. O to snad neslo.
Pravdepodobne se nepotkaly nase socialni a emocni inteligence. Z meho dnesniho pohledu uz je to cele jen banalita, ktere se mohu usmivat. Jednak pak vsechny polecila jiz legendarni Andara a s dalsim rozvojem internetu jsem narazil na daleko zvlastnejsi aberace, deviace, diaviace, publicisty a diskutery. Takze za me: Asdareel misto v Exotopedii nema.
asdareel Asdareel 9.8.2012 16:33  10586
multilevelPochopil jsi to naprosto přesně :-)
multilevel multilevel 9.8.2012 16:00  10585
Prostě Asdareel lezl dlouhodobě na nervy těm správným a normálním zdravým pojetím BDSM, nenechal se ze svých bludů
vyléčit a na záplavu dobře míněných rad (evokujících mu: jsi nějaký divný, měl bys se sebou něco dělat...) nereagoval dostatečně konstruktivně, pozitivně a nezařadil se tímto do pochodového kroku
správně jednajícího davu nesoucího transparent "My jsme ti normální
úchylové" Pochopil jsem to správně?
therasia Therasia 9.8.2012 15:36  10584
protože zakázané ovoce nejlépe chutná...
Je vždycky příjemnější někomu rozšlapat jeho bábovičky,
než-li se vyblbnout na něčem svém a čelit riziku (teda vlastně naprosté
jitotě), že mi mé veledílo rozšmelcuje někdo jiný. Méně rizika. Řešit
blbost toho druhého jest vášní. Nutkání, kterému nelze odolat.
Vytvářet něco tady, kde se nekladou překážky? Nuda


Jak pro koho. Já jsem třeba chtěla vytvořit klub o spankingu dle svých představ zde na Lopuchu (holt v klubu SPANKING se ty představy nesnadno a hlavně neúplně realizovaly a tady v E-spankingu jsem si ani netroufala, protože tento klub už je doslova začarovaný: probírání toho, co se děje jinde), ale Muflonek pořád otálela, tak jsem ho založila na Lapiduchu a jsem tomu nakonec ráda, což Muflonek také. Nevím, jak by se mu dařilo tady, ale kdoví, třeba taky dobře, a třeba taky ne. Jen někteří lidi, co chodí sem už nechtějí chodit na Lapiduch. Ale zase jsou jiní na Lapiduchu, co nechodí naopak sem.

Na druhou stranu pobavit se o něčem, co většině připadá naprosto stupidní má taky svoje. Za mě: Já té vedlejší sluníčkovosti, bohužel, absolutně nevěřím. Už jen z toho důvodu, jak se ti "sluníčkoví" dokážou vyjadřovat k těm, co "nemluví jejich řečí". Já vím své. Takže kdyby to skutečně bylo upřímné, tak bych to já osobně nijak neřešila.
diavia diavia Špatná zpráva je, že čas letí. - Dobrá zpráva je, že ty jsi pilot. 9.8.2012 11:28  10583
Asdareel 10582Puvodne jsem chtel napsat jen LOL!!, ale pridam par radku..

Pokud Dominance vydrzela deset let, povazuji to za velky zazrak, nebot:
-jsi byl patrne jedinym vaznym vyznavacem onoho spiritualniho femdom bdsm podlozeneho Cernou Lunou
-sve pojeti bdsm jsi prosazoval jako obecne_bdsm
-k autorum kritiky Tvych textu jsi se okazmite vymezil jako ke svym nepratelum
-dominantni zeny jsi se pokousel vkormidlovat do sveho pojeti bdsm a kdyz tyto odmitly plnit Tva prani a vymezily se vuci Tobe, opet jsi to vzal velmi osobne, odrizl ses od nich a jiz nechtel poslouchat jejich nazory ci dobre minene rady smerem k Tve osobe


Jakkoli Tve pojeti bdsm rozumim priblizne stejne jako leteckemu jednoceni repy na Hanacku, tedy vubec, nemyslim si, ze by kdy byl problem v tom pojeti bdsm. Problem byl (a patrne i nadale je, jen jsi socialne vyspelejsi a tak se na to snazis davat vice pozor a maskovat to) s Tvoji osobnosti a domnivam se, ze k uplne stejnym komunikacnim efektum a vyusteni by doslo, i kdyby jsi zalozil klub o kaktusareni. Kvuli sve povaze jsi byl soliter a nikdo z nas diskutujicich tam nebyl od poskytovani sluzeb psychologa. Pokud probehle diskuze vidis zpetne jako kompostujici utoky, trolovani a kybersikanu, jde o Tvuj pohled, lec mam k tomu pripodotek: toto mozna bylo jedine mozne vyusteni diskuze s Tebou, proste dostat se nekam ad absurdum. A vety na zaver: klub Dominance nejvic zil prave v dobe, kdy tam prispivali ti, ktere oznacujes utocniky. Jakmile tito zjistili, ze jiz neni co diskutovat, resp. s Tebou nelze diskutovat, klub spontanne uhnil. Nemylim-li se, po par letech jsi ho pro naprosty nezajem sam zavrel.
asdareel Asdareel 8.8.2012 23:34  10582
multilevel 10581Když jsem před více, než 13 lety zakládal klub Dominance (ještě na průvodci), tak to bylo s myšlenkou, že vytvořím fórum pro vyznavače určitého směru femdom bdsm, aniž bych tím jakkoliv napadal vyznavače jiných směrů. A stalo se mi totéž - klub se od první chvíle stal terčem kompostujících útoků a trollování hraničící s kyberšikanou. Veškeré moje návrhy, aby dotyční útočníci, nesouhlasí-li s mým pojetím, se realizovali v jiných bdsm klubech - a že jich tu bylo požehnaně - byly ignorovány. Ano, rozšlapávat někomu bábovičky, aniž bych byl schopen si upéct bábovičky vlastní, chutná sladce.
Považuji za malý zázrak, že se dominance udržela i v těchto podmínkách deset let.
multilevel multilevel 8.8.2012 14:17  10581
ale je to přirozenéprotože zakázané ovoce nejlépe chutná...
Je vždycky příjemnější někomu rozšlapat jeho bábovičky,
než-li se vyblbnout na něčem svém a čelit riziku (teda vlastně naprosté
jitotě), že mi mé veledílo rozšmelcuje někdo jiný. Méně rizika. Řešit
blbost toho druhého jest vášní. Nutkání, kterému nelze odolat.
Vytvářet něco tady, kde se nekladou překážky? Nuda
cmrdos cmrdoš - Cmrdošova dočasná stránka 8.8.2012 09:13  10580
Nechápu proč máte tu neutuchající potřebu aktivně se zapojovat někde, kde o to zjevně nikdo nestojí a posouvat dění směrem, o který evidentně není zájem.

Jestli skutečně chcete rozhýbávat, posouvat a diskutovat a při tom nezakládat další klub, tak tady máte prostor.
hamhanded 8.8.2012 07:12  10579
Spletitá historie
Já jsem to tu začal číst až před pár lety, ale nebylo to původně tak, že tento klub vzniknul, protože "vedle" Al s Blackem vyžadovali jen disciplinární tvrdé nářezy a všechny měkčí a nebo partnerské pojetí výprasků vyštípávali, takže tohle vzniklo jako alternativa?

Ale teď zas z toho Lapiduchu vyhazuje lidi, kteří naopak tvrdí přesně to, co vždycky on ve spankingu tvrdil tady vedle a nechává tam ty, které by teoreticky předtím sám vyhnal do tohohle klubu? (Teď mi nejde o mňoukání, pardon!)

Je to nějaké ideologicky složité, že jo...
diavia diavia Špatná zpráva je, že čas letí. - Dobrá zpráva je, že ty jsi pilot. 7.8.2012 21:33  10577
To je zajímavé,že když vás tak nezajímá/štve,že ten klub furt čtete a máte potřebu to tady řešit.:-(

Naopak, mne ten klub zajima velice a je mi lito, ze nemam cas se do tamniho deni pod falesnou identitou aktivne zapojit a posunout ten klub nekam dal, eh pardon, jinam. Klub je vicerozmerove unikatni a pikantni. Multaci multaku, sexyplacospanking ilustrovany obrazky rezanych deti s proklamacemi o distancovani se od telesnych trestu decek, zajimave andelske uvahy spikovane iiiiaaaniiiim a mnauky mnauky, neuspesna lecba lidovych predstav o kvantove fyzice, casu a prostoru, do toho vykriky narodnich buditelu a nejen nedelni chvilky poezie.

Jako se desim, ze soucasna eko-politicka situace neni zkalkulovanym podnikatelskym zamerem par jedincu, ale vysledkem obecne blbosti lidstva, ktere tak ma presne to, co mit chce, desim se, ze ani deni odehravajici se v tamtech klubech neni jen kalkulem, kterak udelat z moderatora pitomce par excellence (imo davno splneno), ale ze by mohli existovat "spankeri", kteri to takto skutecne citi a ziji. To by pro me bylo skutecne neakceptovatelne ultra-hard-core pojeti spankingu a zaradil bych se mezi netolerantni a zasazoval bych se o okamzite vylouceni techto praktik z bdsm.
foxka Foxka Everybody hurts...sometimes. 4.8.2012 22:39  10576
Nezkrotná Angelika - ten nejlepší SM film :-))
selit selit - Dein Spiegelbild ist anderen egal 29.7.2012 21:14  10575
To je zajímavé,že když vás tak nezajímá/štve,že ten klub furt čtete a máte potřebu to tady řešit.:-(
marco Marco 25.7.2012 22:09  10574
prostě malej zmrd co se schovává na internetu za pár identit a je posranej strachy až si ho někdo podá v reálu. Má jen na to psát holkám sprosťárny a pak si ho vyhonit.
Klasika.
Nezajímavý, dál..
renda 25.7.2012 18:59  10572
MountbattenJeeee, to je definice jak kdyby mluvil o me;)
Nadrzenec...

[ 8858 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt