Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Což takhle
dát si Lopuch?

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Archiv klubu VTIPY všeho druhu [ŽP: 4 týdny] (kategorie Humor) moderují Tigo, stanny.

Vtipy pište v češtině nebo slovenštině. Cizojazyčně pouze pokud je tento vtip nepřeložitelný do naší mateřštiny a jeho zveřejnění opravdu stojí za to.

Nevkládejte "vtipy", generované automatickými generátory.


Komentáře omezte, diskuzi o vtipech a ke vtipům směřujte do kecárny - tedy do klubu Vysvětlujeme vtipy.

Máte-li nějaký pěkný obrázek, umístěte ho do těchto klubů :
Veselé obrázky
Pohyblivé obrázky

Pokud vkládáte linky, nejdříve použitím funkce Náhled otestujte jejich funkčnost.
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 2506 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
el_diablo El_Diablo Veškerá nepodstatná elektronická zařízen - mimo provoz, včetně kontroly pravopisu. 8.6.2006 22:51  2846
Víc než pravda...Jaký je rozdíl mezi tchýní a supem?
Sup počká, dokud neumřeš.
el_diablo El_Diablo Veškerá nepodstatná elektronická zařízen - mimo provoz, včetně kontroly pravopisu. 8.6.2006 21:29  2845
Přijde milenec za milenkou a hned se na to hrne. Milenka ho zastaví, prý jí manžel koupil papouška, který co vidí, to vykecá. Milenec duchapřítomně hodí přes klec deku a jde na to. Posadí milenku na postel, roztáhné jí nohy a říká:
"Teď to udělám po našem. Rozběhnu se z obýváku, udělám salto dozadu a pak ho do tebe vrazím."
V tu chvíli se z klece ozve:
"Vyřízněte mi klidně jazyk, ale to chci vidět!"
el_diablo El_Diablo Veškerá nepodstatná elektronická zařízen - mimo provoz, včetně kontroly pravopisu. 8.6.2006 20:31  2844
Tisková zpráva : Tým amerických špičkových vědců bádajících v Africe se ocitl v přímém ohrožení života, když se na úzké stezce setkal tváří v tvář stádu splašených hrochů....poté co vedoucí výpravy hrochy upozornil že ohrozili občany USA dali se hroši na ústup.
Důvod : "Moudřejší většinou ustoupí"!!!
zidane 8.6.2006 13:35  2842
Jak se řekne čínsky brečet?
Višta

A jak se řekne čínsky ubrečenec?
Šla Višta

:-p
operator304 7.6.2006 13:47  2835
Víte, jak se řekne činsky fotbalista?
- an...
A špatnej fotbalista se řekne
- Spar an...
hbwanderer 7.6.2006 09:55  2834
Mami, koupíš mi zmrzlinu?
Jen proto, že šukám s tvým otcem, zlato, mi ještě nemusíš říkat mami.
A jak ti mám teda říkat?
Normálně. Říkej mi Radime.
tigo Tigo Ironical, pedantical, cynical bitch - who wants to touch me? ‹(•_•)› 6.6.2006 15:52  2829
NAŘÍZENÍ
o pravidlech chování manželek v době konání Mistrovství světa ve fotbale 2006

§ 1
V době od 9.6.06 do 9.7.06 je manžel absolutním vládcem nad TV přijímačem a jeho dálkovým ovládáním.

§ 2
Manželka se u uvedené době mlčky věnuje domácím pracím.

§ 3
Před každým zápasem musí manželovi položit k televiznímu křeslu přepravku vychlazeného piva, přičemž důraz se klade na slovo „vychlazené".

§ 4
Manželce je přísně zakázáno zdržovat se v televizní místnosti v průběhu hry.

§ 5
O přestávce má manželka 15 minutové právo vstupu, aby mohla vyprázdnit popelníky a nahradit prázdná nápojové láhve chlazenými plnými láhvemi. V případě zájmu se podávají různé pamlsky. Šustění s obaly je nepřípustné. Verbální komunikace je zakázaná.

§ 6
Nejpozději 30 minut před začátkem zápasu musí manželovi předložit s láskou připravené zpravidla teplé jídlo. I v této době musí byt klapačka manželky zavřená, aby manžel nebyl rušen při mentální přípravě na nadcházející hru.

§ 7
V době konání mistrovství světa je nutné se vyvarovat jakékoliv činnosti sloužící k rozmnožování. Manželka má zakázané nosit oblečení, které by mohlo u manžela vyvolat touhu po takovéto činnosti.

§ 8
V případě, že manžel velkodušně dovolí manželce zhlédnout na minutku anebo dvě průběh hry, musí se tato zdržet jakýchkoliv projevů a otázek, které by prozradily její nedostatečnou úroveň fotbalovotechnického intelektu (např.: Co je to ofsajd?). Okamžitým vykázáním z místnosti budou ohodnocené poznámky typu: „Ach, ten Beckham dnes opět vypadá úžasně".

§ 9

Jestliže manželky neporuší ani jedno ustanovení předcházejících článků, manžel je povinný odměnit manželku tím, že:
a) nerozleje pivo
b) nenatrousí v okruhu 3 metrů okolo svého trenérského (televizního) křesla
c) při spotřebě pokrmu uvedeného v § 6 nebude neustále připomínat kulinářské schopnosti své matky.

§ 10
Nařízení nabývá účinnosti dne 9. června 2006.
tigo Tigo Ironical, pedantical, cynical bitch - who wants to touch me? ‹(•_•)› 6.6.2006 12:55  2828
Sedí žaba na kameni a ide okolo princ:
-Ked ma pobozkáš,niečo dostaneš.
Princ neváha,pobozká žabu:
-Na...ekzém...

Fero a Ďuro potrebujú sa dostať na stanicu:
-Ideme peši alebo autobusom?
- Čo pojde skôr...!
tigo Tigo Ironical, pedantical, cynical bitch - who wants to touch me? ‹(•_•)› 6.6.2006 12:43  2827
Grebeníček, Klaus a Paroubek se potkají v pekle, před branami, za nimiž (jak dobře vědí) je čeká už jen nějaké strašné mučení a s děsem v očích čekaji, co bude následovat.
Náhle se první brána začne s rachotem otevírat. A za nimi stojí snad ta nejošklivější žena, co kdy viděli. Malá a tlustá, bezzubá a vrásčitá, s dlouhými mastnými vlasy, a navíc se od ní line příšerný smrad.
Prostorem otřese hromový hlas Satana: "Grebeníčku, zhřešils! Jsi proto odsouzen strávit věčnost v posteli s touto ženštinou!!!"
A Grebeníček, smeten náhlým větrem, za srdceryvného řevu zmizí za branou.
Šokováni nezměrnou krutostí, třesou se Klaus a Paroubek jako osiky. A pak druhá brána rachotíc začíná se otevírat. A za ní spatří ženu ještě odpornější. Vysoká, monstrózní, černe vlasy plné larev, bez očí, s krvavými zuby.
A hlas Satana zahřmí: "Václave Klausi, zhřešils! Jsi proto odsouzen strávit věčnost v posteli s touto ženštinou!!!"
A Klaus, stejně jako Grebeníček, je smeten vstříc strašlivým mukám.
Paroubek stojí, nyní sám, tváří tvář poslední bráně. Čas jakoby se zastavil, než kousek po kousku, skřípajíc zhoustlým vzduchem, i ona brána pomalu se otevírá, chystá se vyjevit své strašné tajemstvi...
A Paroubek spatří... Cindy Crawford!!!
Nevěří vlastním očím, s rozkoší hledí na krásné, dokonalé tělo zářící v bikinách. Nemůže tomu uvěřit.
A Satan praví: "Cindy Crawford, zhřešilas..."
enike 5.6.2006 22:36  2826
První lekce:
Manželka zrovna vystoupila ze sprchy a manžel se chystá se sprchovat, když v tom zazní dole v hale zvonek.
Manželka si přes sebe přehodí osušku a jde otevřít.
Před dveřmi stojí soused Bob. Ještě dříve, než žena stačí otevřít ústa, Bob spustí:
"Dám ti 800 dolarů, když si tu osušku na chvíli sundáš.'
Po krátkém rozmyšlení nechá žena osušku sklouznout a zůstane před Bobem jen v Evině rouše. Bob chvíli kouká, pak dá ženě 800 dolarů a odejde. 'Kdo to byl?', ptá se manžel, když se žena vrátila. 'Jenom Bob od vedle.' 'To je fájn, že přišel.
Dal ti těch 800 dolarů, které mi visí?'

Poučení: Existuje-li důležitá informace ohledně budoucích zisků, je lépe riskovat a akcionářům to sdělit včas. Zamezíte tím možnému nepříjemnému odhalení v budoucnosti.

Druhá lekce :
Duchovní nabídl jeptišce svezení. Když nastupovala, odhalila na okamžik lýtko. Duchovního ten pohled tak vzrušil, že vzápětí téměř naboural. Když vyrovnal řízení a uklidnil se, položil opatrně jeptišce ruku na koleno. 'Otče, pamatujete na žalm 129?', zeptala se s nevinným výrazem jeptiška. Duchovní ruku sundal. Ale po chvíli mu to nedalo a znovu ji položil
jeptišce na koleno. Jeptiška se znovu zeptala: 'Otče, pamatujete na žalm 129?' 'Promiňte sestro, opravdu nevím, co se se mnou dnes děje,' mumlal duchovní. Když přijeli do konventu, rozloučili se a duchovní spěchal nahlédnout do Bible. Nalistoval žalm 129 a čte: 'Pokračujte v hledání. Nebojte se stoupat výše. Najdete štěstí.'

Poučení: Nemáte-li ve své profesi hluboké znalosti, můžete propást skvělou příležitost.

Třetí lekce :
Prodavač, pokladní a jejich šéf jdou společně na oběd. Cestou najdou starou lampu a když ji začnou otírat, objeví se džin:
'Splním každému jedno přání,' hřímá. 'Prvnímu mně, prvnímu mně, volají prodavač s pokladní.' 'Přejte si,' vyzve je džin.
'Chtěl bych být na Bahamách, řídit rychlý sportovní člun a nemít žádné starosti,' říká prodavač. Puf - a prodavač je pryč.
'Chtěla bych se opalovat na Havaji se svým milým, nechat si dělat masáž a po ruce mít neustálý přísun pina coladas.', říká prodavačka. Puf - a prodavačka je pryč.'Tak jste na řadě,', obrátí se džin na manažera.'Chci ty dva zpátky než skončí polední přestávka,' říká manažer.

Poučení: Nechte svého šéfa, ať mluví první.

Čtvrtá lekce :
Ve větvích stromu seděla vrána a nedělala vůbec nic. Přišel k ní zajíc a ptá se: 'Co děláš?' 'Jen tak sedím a koukám.'
'Mohu si sednout také?' 'Ale jistě, proč ne.'A tak si zajíc sedl pod strom. Vtom se objevila liška, zajíce chytila a
snědla.

Poučení: Abyste mohli sedět a nic nedělat, musíte sedět hodně vysoko.

Pátá lekce :
Svěřuje se krocan býkovi. 'Moc bych si přál, abych měl tolik síly, že bych dokázal vyletět až na vršek toho stromu.'
'Možná bych měl pro tebe radu,' říká býk.'Když budeš denně hrabat v mých výkalech a zobat z nich zrníčka, brzy se
posílíš a pak to třeba dokážeš. Je v tom velká výživná hodnota.' Po několika dnech této stravy krocan zjistil, že má dostatek síly vyletět na nejnižší větev. Po dalších několika dnech se mu podařilo dostat se výše a ještě výše, až
nakonec opravdy vyletěl až na vrcholek stromu.Krátce nato jej tam spatřil lovec a krocana sestřelil.

Poučení: Občas se vám podaří dostat se na vrchol za hovno, ale pamatujte,že to hovno vás tam neudrží.

Šestá lekce :
Na lodi se plaví medvěd, myš a žába. Medvěd si zpívá, ale žábě se to nelíbí a strašně medvědovi vynadá. Medvěd ji ignoruje. Myš se jen dívá a když vidí, že medvěd nepřestal zpívat, vynadá mu také. Medvěd se naštve a myš i žábu hodí do vody.
Ve vodě se ptá žába myši: umíš plavat? Ne, pláče topící se myš.Tak proč nadáváš medvědovi?

Poučení: když si kolega dovoluje na nadřízeného, neznamená to, že si to můžeš dovolit i ty. '
thereza Thereza apičkama ťapy-ťap,dělej mi to taky tak - jazýčkama lízy-líz,dělej mi to ještě víc 5.6.2006 14:07  2825
Volá blondýnka manželovi na mobil:
"Miláčku, já bych s tebou potřebovala mluvit."
"No tak co je?"
"No já jsem si v obchodě koupila to ... jak se to jmenuje ... no puzzle."
"Dobře a co je s nimi?"
"Nejde mi to složit."
"Prosím tě, jak to, že ti nejde složit puzzle? Na krabici je nějaký
obrázek, že?"
"Ano to je."
"A co je na tom obrázku?"
"Jsou tam nějaká písmenka, medvídek, mistička je tam a mlíčko, lžička..."
"Aha miláčku, to asi nesložíš, to jsou Corn flakes."
nemrpus 4.6.2006 15:04  2823
Donald Rumsfeld is giving the president his daily briefing. He concludes by saying: "Yesterday, 3 Brazilian soldiers were killed."

"OH NO!" George Bush exclaims. "That's terrible!"

His staff sits stunned at this display of emotion, nervously watching as the President sits, head in hands.

Finally, the President looks up and asks, "How many is a brazillion?"
zidane 3.6.2006 12:18  2822
Anka [2821]: Lepší jak pro koho, to tu nechci rozebírat.

Zemře rabín a papež a jdou do nebe. Svatý Petr jim říká, že si mohou přát jednu věc a bude jim před vstupem do nebe splněna. Rabín si přeje sendvič a jak si tak pochutnává, papež povídá, že si asi dá taky sendvič. Rabín na to "Nechci jim do toho kecat, jejich papežstvo, ale sendvič už určitě někdy jedli, ne? Proč si nepřejou sex, jako katolík určitě sex neměli, proč si ho nepřejou stejně tak, jako já jsem si přál sendvič, kterej jsem za života nesměl?"
Papež souhlasí, že na tom něco je a přeje si sex. Svatý Petr ho odvede za roh, papež za dvacet minut přijde zpátky, drží si zadek a povídá rabínovi: "Pěkně děkuju za radu, že jsem si radši nedal ten sendvič..."

Možná už jsem to tu postoval, kdoví, ale snad ne :)
el_diablo El_Diablo Veškerá nepodstatná elektronická zařízen - mimo provoz, včetně kontroly pravopisu. 3.6.2006 11:20  2818
"Tak co? Koho budeš letos volit?"
"No komunisty"
"Já vím, ale jakou stranu?"
enike 2.6.2006 15:29  2816
"Na Borech seděl Kočka byl horký letní den,
na Borech seděl Kočka a chtěl s Paroubkem ven,
byl horký letní den a a Rocco chodil bos,
na Borech seděl Kočka, a vedle něho Gross..."

[ 2506 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt