Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  
Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Anketa klubu 3_33_33

Představte si, že jste scénárista - jak dokončíte příběh? Na letišti se loučí mladá hezká žena a postarší muž. Sice se znají jen něco víc jak 14 dní, ale evidentně nějaké vzájemné sympatie jsou a snad jen větší věkový rozdíl (víc jak 25 let) a "výchova v nedělní škole" zabránila propuknutí hlubšímu vztahu. Muž za odcházející ženou volá: "Uvidíme se ještě někdy?"

 1. "Nevím, ponecháme to osudu," odpoví ona, což se prakticky rovná slovu NE.
 2. "Snad, doufám, ráda bych" a nastoupí do letadla. Divák očekává druhý díl, v horším případě 7 řad po patnácti dílech.
 3. Přiběhne ještě dědka políbit (aneb, to je ta věta, na kterou čekala) ... a uletí jí letadlo. Nakonec neodletí vůbec. Svatba, totální happy end, tři děti.
 4. Přiběhne ještě dědka políbit ... a uletí jí letadlo. O pár hodin později se dozví, že se letadlo nad Atlantikem ztratilo, což vyhodnotí jako znamení osudu a postaršího milionáře si vezme.
 5. Přiběhne ještě dědka políbit (aneb, to je ta věta, na kterou čekala) ... a uletí jí letadlo. Cestou z letiště však havarují, on to nepřežije, ona bude doživotní ležák. (Oko nezůstane suché.)
 6. "Snad, doufám, ráda bych" a nastoupí do letadla. V letadle se však seznámí s atraktivním mladíkem a ještě během letu počne dvojčata.
 7. "Snad, doufám, ráda bych" a nastoupí do letadla. Letadlo se ztratí nad Atlantikem, chlapík zajde smutkem.
 8. "Snad, doufám, ráda bych" a nastoupí do letadla. Letadlo nad Atlantikem vybuchne, protože on, ve skutečnosti terorista, jí do zavazadla dal bombu.
 9. Přiběhne ještě dědka políbit ... a uletí jí letadlo. Za pár hodin odletí (už těhotná) dalším letem.
 10. "Nevím, ponecháme to osudu," odpoví ona. Jemu se to ale rozleží v hlavě a příštím letem poletí za ní ... a už ji nikdy nenajde.
 11. "Nevím, ponecháme to osudu," odpoví ona. Jemu se to ale rozleží v hlavě a příštím letem poletí za ní ... najde ji, padnou si do náruče (a i jinam pak padnou), svatba, totální happy end, tři děti.
 12. "Nevím, ponecháme to osudu," odpoví ona. Jemu se to ale rozleží v hlavě a příštím letem poletí za ní ... najde ji v posteli s jiným a v afektu ju zabije.
 13. "Snad, doufám, ráda bych" a nastoupí do letadla. A bude se vracet pravidelně ve stylu filmu "Nebožtíci přejí lásce".
 14. "Snad, doufám, ráda bych" a nastoupí do letadla. Spadne ovšem železná opona a oni se uvidí až po třiceti letech, kdy on už bude stařec nad hrobem.
 15. "Snad, doufám, ráda bych" a nastoupí do letadla. Dojde k převratu a za několik let se náhodou potkají v koncentráku/gulagu/lágru, kde nakonec společně zahynou.

Hlasující se zobrazují všem.

Další ankety
Se kterou legendární postavou/osobnost se ztotožňujete? Kým byste chtěli být?
Vadí vám přechody na letní a normální čas?