Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  
Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Anketa klubu 3_33_33

Představte si, že jste scénárista - jak dokončíte příběh? Na letišti se loučí mladá hezká žena a postarší muž. Sice se znají jen něco víc jak 14 dní, ale evidentně nějaké vzájemné sympatie jsou a snad jen větší věkový rozdíl (víc jak 25 let) a "výchova v nedělní škole" zabránila propuknutí hlubšímu vztahu. Muž za odcházející ženou volá: "Uvidíme se ještě někdy?"

 1. "Nevím, ponecháme to osudu," odpoví ona, což se prakticky rovná slovu NE.
 2. "Snad, doufám, ráda bych" a nastoupí do letadla. Divák očekává druhý díl, v horším případě 7 řad po patnácti dílech.
 3. Přiběhne ještě dědka políbit (aneb, to je ta věta, na kterou čekala) ... a uletí jí letadlo. Nakonec neodletí vůbec. Svatba, totální happy end, tři děti.
 4. Přiběhne ještě dědka políbit ... a uletí jí letadlo. O pár hodin později se dozví, že se letadlo nad Atlantikem ztratilo, což vyhodnotí jako znamení osudu a postaršího milionáře si vezme.
 5. Přiběhne ještě dědka políbit (aneb, to je ta věta, na kterou čekala) ... a uletí jí letadlo. Cestou z letiště však havarují, on to nepřežije, ona bude doživotní ležák. (Oko nezůstane suché.)
 6. "Snad, doufám, ráda bych" a nastoupí do letadla. V letadle se však seznámí s atraktivním mladíkem a ještě během letu počne dvojčata.
 7. "Snad, doufám, ráda bych" a nastoupí do letadla. Letadlo se ztratí nad Atlantikem, chlapík zajde smutkem.
 8. "Snad, doufám, ráda bych" a nastoupí do letadla. Letadlo nad Atlantikem vybuchne, protože on, ve skutečnosti terorista, jí do zavazadla dal bombu.
 9. Přiběhne ještě dědka políbit ... a uletí jí letadlo. Za pár hodin odletí (už těhotná) dalším letem.
 10. "Nevím, ponecháme to osudu," odpoví ona. Jemu se to ale rozleží v hlavě a příštím letem poletí za ní ... a už ji nikdy nenajde.
 11. "Nevím, ponecháme to osudu," odpoví ona. Jemu se to ale rozleží v hlavě a příštím letem poletí za ní ... najde ji, padnou si do náruče (a i jinam pak padnou), svatba, totální happy end, tři děti.
 12. "Nevím, ponecháme to osudu," odpoví ona. Jemu se to ale rozleží v hlavě a příštím letem poletí za ní ... najde ji v posteli s jiným a v afektu ju zabije.
 13. "Snad, doufám, ráda bych" a nastoupí do letadla. A bude se vracet pravidelně ve stylu filmu "Nebožtíci přejí lásce".
 14. "Snad, doufám, ráda bych" a nastoupí do letadla. Spadne ovšem železná opona a oni se uvidí až po třiceti letech, kdy on už bude stařec nad hrobem.
 15. "Snad, doufám, ráda bych" a nastoupí do letadla. Dojde k převratu a za několik let se náhodou potkají v koncentráku/gulagu/lágru, kde nakonec společně zahynou.

Hlasující se zobrazují všem.

Další ankety
Jaké je tvé oblíbené zvířátko? Nebudeme vybírat mezi těmi dnes běžnými, ale mezi těmi, které už nejsou mezi živými. Do klubu pak můžete napsat proč zrovna tohle zvířátko. (A málo políček, kdyby si někdo stěžoval)
Se kterou legendární postavou/osobnost se ztotožňujete? Kým byste chtěli být?
Vadí vám přechody na letní a normální čas?