Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Hosting     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Což takhle
dát si Lopuch?

Lopuch.cz

Povinné ručení
Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Politika a dění ve světě [ŽP: 4 týdny] (kategorie Politika) moderují taipan, Krycek.
Archiv


Vítejte v klubu Politika a dění ve světě.

Jak již název napovídá, tento klub je určen k diskusi o politice, a to jak té domácí, tak světové. Není třeba se strachovat, nejde o klub určený pouze pro odbornou diskusi, nýbrž o klub, který má sloužit jako místo pro otevřenou, svobodnou a civilizovanou diskusi o tématech, které hýbou současným světem. Tématické vymezení je, jak jste si jistě všimli, velmi široké a nehrozí tedy časté off-topic debaty, do kterých sklouzávají specializovanější kluby.Pravidla tohoto klubu jsou jednoduchá:

1) Snažte se o co nejslušnější diskusi. Není třeba mluvit jako akademik, stačí nepoužívat vulgarismy a urážky oponentů.
2) Veškeré názory, jakkoliv mohou být v rozporu s morálkou, zákony či názory moderátora, budou tolerovány, pokud budou formulovány slušně a civilizovaně.
3) Klub je primárně zaměřen na aktuální dění, nebojte se tedy poukazovat na zajímavé články. Články nepastujte, nýbrž uvádějte odkazy.
4) Dohled nad dodržováním pravidel je práce moderátora, stejně tak jako určení postihu za jejich porušení.
5) Akce moderátora jsou konečné a jejich veřejné zpochybňování v klubu bude považováno za porušení pravidel klubu. S případnými námitkami se proto obracejte do pošty na moderátora.

Aktuální anketa: ---
Starší neuzavřené ankety: ---

Hybridní válku nevede Putin, ale liberálové

  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 21257 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
zidane Zidane Nechcete za premiéra trestně stíhaného - STBáka? Podepište zde. 11.2.2018 02:05  41988
sextant [41982]: Slyšel jsem, že prý v Británii když se ti do opuštěného objektu nase..u squatteři a je podzim, tak je prý až do jara NESMÍŠ vyhnat, protože na zimu potřebují přístřeší, zákon je chrání... jestli tohle je pravda, tak tyvolenakole, zákonem chráněné vloupání...
sextant sextant 10.2.2018 23:02  41987
Tex ty jsi švandymistr.:)
tex Tex wubalubadubdub 10.2.2018 20:48 - Oblíbené kluby (17:31) 41986
By stačilo před budovu poslat Drahoše a ostatní by jej s obdivem šli všichni přivítat čímž by opustili budovu.
sextant sextant 10.2.2018 20:15  41985
pro Blacky
Ono by možná stačilo párkrát vystřelit do vzduchu a pokud by objekt neopustili, tak je postřelit jednoho po druhém. Myslím, že ti zbylí by z objektu utekli, až by se za nimi prášilo a vícekrát by je podobná akce ani nenapadla. Ovšem jinak s Tebou souhlasím. Odstřelovači a ...
blacky Blacky - Tady je blackyho 10.2.2018 19:47  41984
Ad Squot. Ukázka nasi zdegenerovany spolecnosti. Jsou tam nelegalne. 3x zcela jasně a verejne bych je vyzval, at opusti misto. Pak bych je postřílel. :(
sextant sextant 10.2.2018 17:48  41983
Ti taxíkáři nám ve světě udělali už pěknou ostudu za předražování jízd. Podle mého názoru by taxislužbu mělo provozovat přímo Město Praha a taxikáři by byli jejich zaměstnanci s pevným platem. K tomu by bylo rozumné taxíky vybavit zařízením zabraňujícímu předražování jízdného. Nakonec Město Praha by mohlo za taxi vybírat i menší tarif, jen aby přilákalo do města víc turistů a smazalo ve světě špatný pohled na sebe.
sextant sextant 10.2.2018 17:42  41982
Pro Sven
Jen bych doplnil ten půst ještě tvrdým ložem.
To squatterství je v některých státech Evropy povolené ovšem u nás není. Takže superzrychlené soudní jednání za vniknutí na cizí pozemek a vloupání se do cizího objektu a nucené práce. A zítra už by v řetězech mohli sbírat odpadky z lesů. Než by je vysbírali všechny tak by se hezky nadřeli.
zidane Zidane Nechcete za premiéra trestně stíhaného - STBáka? Podepište zde. 10.2.2018 15:36  41981
Sven [41980]: Přesně. Vyslat do ulic hasiče na majáky a běda přeběda jak by neměli volno!

Mimochodem vymknuta z kloubů doba šílí, pražští taxikáři bojují za dodržování zákonů... roky a roky si se zákonama vytírali prdele a teď za ně bojují? No jo, jde jim o korejtko, ceny typu pro turisty pětikilo za kilometr nebo pod palubkou instalované turbozrychlení taxametru už se nepočítají, to je promlčené, teď bojují za dodržování zákonů, protože Uber je nekalá konkurence...
sven Sven ukaž člověku smrt a smíří se s horečkou 10.2.2018 15:31  41980
Správně.A totéž platí pro zemědělce s jejich traktorama a pražské taxikáře.
Traktory bych z dálnice smetl tankama a buldozerama, taxikářům zabavil káry, všichni by dostali po držce při kladení odporu, pokuta 300 tisíc na pokrytí nákladů za výjezd techniky a jeden rok na tvrdo s půstem v neděli!!!!!!!!! Tak!!!!
zidane Zidane Nechcete za premiéra trestně stíhaného - STBáka? Podepište zde. 10.2.2018 15:20  41979
A samozřejmě poté, až by je posbírali, tak zadržet za vloupání nebo jaký paragraf by se na vniknutí do cizího objektu bez svolení majitele dal použít. Nejen squatteři si pletou demokracii s cochcárnou a liknavost naší policie a kompetentních osob, pokud tedy policie "musí dostat rozkaz k zásahu" je v tom akorát povzbuzuje.
zidane Zidane Nechcete za premiéra trestně stíhaného - STBáka? Podepište zde. 10.2.2018 15:19  41978
Taky by mě zajímalo, co je na dostání jich tam odtud tak složitého. Dostatek policajtů, slzák, kouřové nebo světelné granáty, k tomu rámus, aby nevěděli, která bije a ono by to šlo.

Pamatuju záběry tenkrát když zatýkali po útěku Kajínka. Světelné granáty na oslnění, pak nějaké petardy nebo co, aby byl i hlukově v háji, sami u toho řvali "na zem, na zem" a bylo... proč to nejde tady?

Bojej se, že by chudáčci squatteři a jejich zastánci řvali o policejní brutalitě? Tak ať. By mě zajímalo, jak by se zastáncům squatterů kritizujícím jejich vypuzení odněkud, kam se nasáčkovali bez dovolení, líbilo, kdyby jim obsadili jejich byt... soukromý majetek má být nedotknutelný a pokud mám chalupu a rozhodnu se tam nejezdit a nechat to chátrat, je to snad moje věc a nějakej squatter si může myslet, že to je škoda, ale hovno mu je do toho a nemá se tam co cpát i kdyby tu chalupu fakt chtěl "zachránit" - je to můj majetek a moje věc, co s ním udělám, když tu chalupu nechám spadnout, každýmu je do toho houby s octem.
sextant sextant 10.2.2018 09:35  41976
Tak teď jsem se dočetl, že nějací squatteři obsadili usedlost Šantovka a v Novinkách nám barvitě popsali neschopnost policie je z usedlosti dostat. Moc by mně zajímalo kolik stál tento nepovedený zásah a k čemu je policie vycvičená.
Za totality, by všichni tito aktivisté už byly ve vyšetřovací vazbě a brzy na to by pilně pracovali ve vězení, až by se z nich kouřilo.
Tady se skupina lidí dopustila vloupání do cizího objektu a policie se má ptát kde koho zda může zasáhnout? To ve mně vzbuzuje přesvědčení, že nejlépe je svůj majetek chránit sám se zbraní v ruce.
p_e_s P_E_S - ODS 10.2.2018 08:46  41975
mlékoAd Sven, nemám co dodat, popisuješ to dost přesně
zidane Zidane Nechcete za premiéra trestně stíhaného - STBáka? Podepište zde. 10.2.2018 02:24  41974
sextant [41968]: Přesně tak. Umírnění si založí islámskou stranu, strana půjde do voleb a ve chvíli, kdy projde, začne masírovat na změny zákonů po muslimsku a protože nejen v Česku se najde nějakej vlezprdelec, co za protislužbu či úplateček odkývá všechno, vždycky jim se schvalováním někdo pomůže...

Sven [41973]: To podepisuju. Tátova partnerka taky dělá v kravíně, takže k mlíku "od cecku" mám taky přístup.

A mlíko, které přinese ona, poznám na první napití - už podle tučnosti nebo jak to říct, prostě při pití je takové "hutnější", nevím jak to popsat, ale kdybys vedle sebe postavil petku s mlíkem přímo z kravína a stejnou petku ve které bude krabicák, vsadím se, že poznám, které je které. Jediné, co se mi zatím nezadařilo, je napít se ještě teplého.

O tom, že když jsem mlíko od Majky jednou měl v petce a chtěl se z petky napít a nešlo to, pač nahoře udělala smetana špunt a musel jsem ho prošťouchnout, ani nemluvím. Tohle mlíko z obchodu absolutně neudělá.

A rozdíl je minimálně ten, že mléko z obchodu není tak tučné jako nadojené - je z toho staženej tuk na máslo a podobné věci a v mlíce zůstává jen určitá nutná procentáž. Co je navíc, to stáhnou, proto je čerstvě nadojené mlíko logicky tučnější - ještě je tam všechen tuk a to se na chuti pozná.
sven Sven ukaž člověku smrt a smíří se s horečkou 10.2.2018 00:33  41973
sextant: Samozřejmě že ano, jedna moje teta dělala v kravíně. Nevím jak je to s tebou, ale mohu říct, že 90% lidí by ani nechutnalo - když je městské děcko zvyklé na mléko z obchodu, tak když se toho nadojeného napiješ poprvé, tak je to docela šok. A ještě teplé - no to je už opravdu pro silné povahy.

[ 21257 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
Povinné ručení porovnání REKLAMA

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt