Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Hosting     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Když diskuse,
tak s Lopuchem

Lopuch.cz

Povinné ručení
Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Náboženství a my [ŽP: 8 týdnů] (kategorie Svět kolem nás) moderují Royal, nula.
Archiv
Domovská stránka aktualizována 15.10.2008 08:10
Tento poněkud netradiční klub je určen k diskusím mezi věřícími a ateisty, k vzájemnému porovnávání jejich názorů, postojů, přístupů k životu i způsobů života, k debatám o příčinách existence obou velkých světonázorů (náboženské víry a ateismu) a o tom, proč se kdo s kterým světonázorem ztotožnil. Cílem je především poznání, poučení členů obou světonázorových skupin o té druhé skupině, a následně pochopení jedné skupiny druhou. Jestli někdo z ateistů po čase uvěří nebo někdo z věřících naopak po čase přestane věřit, je irelevantní. Důležité je to vzájemné porozumění, které je základem k tomu, aby obě skupiny mohly na této planetě vedle sebe existovat v míru a v oboustranném respektu.

Všechno, co jste chtěli vědět o katolících a báli jste se na to zeptat
Všechno o ruské pravoslavné liturgii
Pravidelně aktualizovaná záloha tohoto klubu je zde.

Klub Religionistika Sem prosím směrujte tématicky vhodnou debatu.
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help
 Titulek, text příspěvku  
Opište pozpátku následující text bez prostředního znaku: dqnafhq
[ 921 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 22.5.2019 03:38  21439
kdo konkrétně by ještě chtěl mít v konkrétním příspěvku i ty sám nenávidíš..... Tvrdé Y.
Budeš-li to hodně a nahlas zdůrazňovat, on už se v tom dnešním zvráceném světě někdo najde. ;-) A založí na to i partaj a bude kandidovat do parlamentu.
multilevel multilevel 21.5.2019 21:40  21437
ismus versus izmus bych samozřejmě opět demokraticky vyřešil střídajícími se výrazy is/zmus alias iz/smus nebo is(z)mus alias iz(s)mus, kdy by ony výrazy byly statisticky ve velkých celcích hodnověrně zastoupeni.

Další řešení je pak s a z nahradit nějakým neutrálním znakem. Nejlépe z čajového písma.

Vše totiž vyplývá z schizofrenie mezi formálním psaným písmem a fonetikou neboli výslovností
multilevel multilevel 21.5.2019 21:33  21436
tvůj poslední příspěvek nijak nezdokladoval, kdo konkrétně by ještě chtěl mít v konkrétním příspěvku i ty sám nenávidíš..... Tvrdé Y.
předlož prosím petici s konkrétními jmény a adresami...

Já sám třeba navrhuji po vzoru Bůh/Bohyně (aby se zdůraznila absence natvrdo hypnoticky předkládaného spirituálního nesmyslu Bůh-otec (Božstsví není rozhodně podmiňováno vlastnictvím penisu a Na počátku bylo slovo a to slovo bylo u B... nijak penis neimplikuje), aby bylo jakékoliv i(y) používáno ve tvaru univerzálního i/y, kdy tvrdost či měkkost onoho ííííííííííí si každý určí v rámci vlastní představivosti.

Poté nastává otázka, zda používat výraz i/y nebo y/i, aby nedocházelo k diskriminaci měkkosti na úkor tvrdosti, či naopak. Já osobně bych preferoval aplikaci na úrovni generování náhodných čísel, kdy by y/i respektive i/y bylo generováno nezávisle na politickém zaangažování pisatele. Tedy něco ve smyslu hození si korunou, kdy výsledný tvar při použití jakéhokoliv i (respektive y) by spočíval na rozhodnutí Bohů. Takto by to bylo genderově spravedlivé a vyvážené. Zbývá už jenom doladit dohled na to, zda ona aplikace byla skutečně použita a nebyla nějak obejita a ochcána...
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 18.5.2019 15:37  21435
ale zatím jsi byl snad jediná osoba, v jejíž fantasii se to objevilo
To si nemyslím. Viz vymyšlenosti typu "~izmus", návrhy na zrušení příčestí minulého či vyjmenovaných slov (protože to je pro děti všechno strašně náročné na učení) a tak bych pokračovati mohl.
multilevel multilevel 18.5.2019 09:02  21434
"y ty sám nenávidíš"
Jak jsi na tohle přišel? Možná jsi údajně ostře proti temu, ale zatím jsi byl snad jediná osoba, v jejíž fantasii se to objevilo... jaký smysl vidíš v odklánění tématu tímto směrem? :-) Žeby dadaista či surrealista?
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 15.5.2019 12:16  21433
Doufám, že bys tam nechtěl mít "y"? Sice v dnešní době šílící po genderové rovnosti by to bylo normální, ale já su ostře protivá temu. ;-)
multilevel multilevel 15.5.2019 12:11  21432
dobře, obviním tě tedy z diskriminace malých měkkých i :-)
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 15.5.2019 12:02  21431
Film "Na hromnice o den více" zajisté znáš.
Vím, že existuje. Jinak nic. Neviděl jsem. (Šokuje tě to?)

nejdřív zakopni a pak se podívej do očí tomu, co se ti tlemí přímo do ksichtu...
Fajn, předveď v praxi. Moje představivost to nedává.
Respektive, tu část co dává, souvisí s tím "Vědomě nevědomý strach je třeba ten, že mám problém dát někomu do držky, byť si zaslouží, abych mu neublížil. Konkrétně k tomu mi teda není jasný jak bych měl tomuto strachu čučet do očí.", na což jsi nezareagoval.

byl jednou jeden, v hospodě neustále kritizoval, ale nic proti tomu neudělal....

Pravda je, že něco kritizovat je jen jistá forma masturbace. Povznáší to do příjemného pocitu, jak jsem s tím vyběhnul, zatímco ve skutečnosti jsem s tím neudělal nic... Vlastně naopak. Zakritizovat si (hrát roli oběti, reagovat na něco) je mnohem příjemnější, než-li něco změnit....

???
Už jsi někdy byl na Lopuchu?

Takže pokud bych ti v této větě něco vytknul, tak to slůvko sám.
Když už, tak bych tam spíš doplnil "i": "i ty sám nenávidíš". Je to po všech stránkách lepší, ne? ;-)
multilevel multilevel 15.5.2019 11:51  21430
docela kritizujubyl jednou jeden, v hospodě neustále kritizoval, ale nic proti tomu neudělal....

Pravda je, že něco kritizovat je jen jistá forma masturbace. Povznáší to do příjemného pocitu, jak jsem s tím vyběhnul, zatímco ve skutečnosti jsem s tím neudělal nic... Vlastně naopak. Zakritizovat si (hrát roli oběti, reagovat na něco) je mnohem příjemnější, než-li něco změnit....

No, z toho jsem pochopil, že ty sám nenávidíš.

Bod pro tebe a pro tým červených. Ano, kritéria, podle kterých bych dovodil, že nenávidíš..... se samozřejmě vztahují i na mne. A na kohokoliv dalšího. Takže pokud bych ti v této větě něco vytknul, tak to slůvko sám. Všichni jsme GOGO.
multilevel multilevel 15.5.2019 11:39  21429
21426nejdřív zakopni a pak se podívej do očí tomu, co se ti tlemí přímo do ksichtu...
Je to příjemné? Ne, to nepírám. Udělal by člověk tisíc jiných věcí, než-li tohleto? Jistěže. Umím já tohleto lépe, než ty? Ale jistěže ne.
Ale jsi tu zatím jediný, kdo tvrdí, že je to nemožné. Je jen na tobě, jak dlouho tě bude bavit právě tohle si namlouvat. Klid, máš na to nekonečně mnoho času... Film "Na hromnice o den více" zajisté znáš.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 15.5.2019 11:35  21428
No, z toho jsem pochopil, že ty sám nenávidíš.

Zdá se totiž, že si s přístupy:
a) pravdu má ten, kdo má větší klacek
b) stokrát (tisíc a vícekrát) opakovaná lež se stává pravdou....
dostatečně vystačíš

Se ti zdá blbě. Sis mohl povšimnout, že právě tento postoj tady, k nenávisti ostatních, docela kritizuju.
multilevel multilevel 15.5.2019 11:31  21427
já tě varoval..... :-) nebude se ti to líbit Leč otázka zní takto: Nenávidím?

Jistěže ano!!!! Mohl bych i napsat zdůvodnění. Ale to by bylo na tebe příliš vědecké. Takže si představ, že jsem svoje ANO vyřkl dostatečně dominantně, zakoulel jsem u toho výhrůžně očima, párkrát tě u toho přetáhl bejkovcem a demonstrativně před tebou upálil několik nesouhlasících kverulantů.Jo a taky jsem ono ano pomocí příkazů copy text........paste text do tohoto vzkazu natapetoval deset milionkrát. A taky zaplatil statisíce papoušků, kteří ono ano kdákají každý den od nevidim do nevidim po několik generací. Tohle vše by mělo stačit, abys s mým ano byl spokojen.


Zdá se totiž, že si s přístupy:
a) pravdu má ten, kdo má větší klacek
b) stokrát (tisíc a vícekrát) opakovaná lež se stává pravdou....
dostatečně vystačíš

opustit totiž tyto stokrát oveřené a funkční postupy v sobě obnáší začít myslet za sebe, otevřít svou mysl a především své srdce, tedy dovolit si něco procítit.... a taky trpělivě se otevřít procesu, kdy poznání postupně vykrystalizuje zevnitř samo a neodpapouškuje se okamžitě z vnějšího světa autorit....Takže kdybys snad náhodou trval na zdůvodnění onoho, ano!!! na tvou řečnickou otázku (moc dobře vím, že by sis tam automaticky chtěl dosadit odpověď ne....) Nenávidím?

Kdyby snad opravdu jsi byl zvědav na zdůvodnění správné odpovědi ve z nění ano!!!....tak až po tvém véélmi dlouhém žadonění a přesvědčování, že jsi na to intelektualně připraven... :-)
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 15.5.2019 11:30  21426
Patrně netuším co chtěl básník, dadaista, říci.

Přelož to do nějaké lidové řeči. Ono, pohlédnout do očí svému strachu, o který zakopneme, je dost náročné.
multilevel multilevel 15.5.2019 10:44  21425
čím dál tím míň srozumitelné.... Ale z toho si nic nedělej. Pro některé lidi je srozumitelný pouze kopanec okovanou kanadou do obličeje. Oni vědí, že potom maj říct: Au..... a ti na vyšším lvl se dokonce zmůžou na JAUVAJS!!! Cokoli jiného je nad jejich intelektuální schopnosti poznání. A jsou na to patřičně hrdi. Pakliže máš pocit, že se k nim chceš hlásit, je to jen na tvém vkusu a experimentu...

Nedostatek lásky je ti tedy nesrozumitelný. Patrně netušíš, co je to láska. Patrně netušíš, co je to nedostatek. To, že z nedostatku lásky vyvěrají nějaké důsledky, je mimo tvoji představivost. Patrně ani netušíš, co jsou to důsledky. A nalezení nějakých souvislostí (musel bys zapnout srdce a empathii, neboli vciťování...) ti připadá příliš vědecké. Proti gustu žádný dyšputát...

desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 14.5.2019 15:38  21424
Jsemť takový prosťáček Boží. ;-)

[ 921 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
Povinné ručení porovnání REKLAMA

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt