Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Hosting     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Tolik rozruchu
jen v Lopuchu

Lopuch.cz

Povinné ručení
Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Co právě.... Film [ŽP: 4 týdny] (kategorie Film) moderuje Case.
Archiv
Domovská stránka aktualizována 6.2.2008 10:34
Co jste viděli za film?

Inspirujte nebo varujte ostatní, podělte se o první i druhé dojmy...

Takže abychom to sjednotili (a lépe se v tom orientovalo) tady je vzor:
Orig. název / Český název (do titulku)
- kde
- krátké hodnocení
- X %

Pokud budete chtít na něčí hodnocení reagovat.. reagujte pokud možno vlastním hodnocením.
A nepište spoilery!!
Nerad mažu vaše diskuse k jednotlivým hodnocením, protože jsou občas zajímavé... takže pokud máte potřebu reagovat na jednotlivé hodnocení něčím jiným než vlastním hodnocením, nebo máte pocit, že některé hodnocení je zralé pro diskusi použijte naši pobočku

Co právě... film -diskuse

kde máte dostatek prostoru dosytosti se vyřádit a nikdo tam nic mazat nebude... :-))


Vyjádření k vaší diskusi o diskusi
Tento klub má sloužit jako místo kde je možno přečíst si hodnocení jednotlivých filmů, konfrontovat je se svým hodnocením, popřípadě si nechat poradit kterému filmu se vyhnout, a který si nenechat ujít, nebo naopak svým hodnocením poradit. Věřím, že nejsem sám, kdo to tak vidí. Stejně jako nejsem sám koho diskuse o tom, kolikrát jste byli v kině na černo nebo o tom jestli X byl ve filmu Y lepší než Z, až tak nezajímá. Pokud jste líní jednou kliknout do záhlaví, abyste se dostali do míst kde jsou podobné diskuse na místě, pak je mi líto. Nebráním se samozřejmě ani diskusi na téma diskusí, ovšem tamtéž. Tady budou míti život jepičí. Howgh!
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 1734 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 9.2.2019 12:45  10986
T-34 (2018)-HD stream
-Ruský snímek, který příjemně překvapil. Vcelku originální a atraktivní zápletka. Němci v roce 1944 dostanou krajně imbecilní nápad - výcvik čerstvě zřízené tankové jednotky hitlerjugend hluboko v týlu, opepřit cvičným cílem (bez munice, pochopitelně) v podobě ukořistěné T-34/85 s "postradatelnou" posádkou sestavenou z ruských zajatců. Poté, co vzplane první Panther, je ale zřejmé, že to asi nebude probíhat tak, jak nácek uvažoval... Slow-motion sekvence jsou již jen příjemnou třešničkou na dortu. Trochu zamrzí jen to, že Rusové přeplácli německé repliky natvrdo simultánním ruským dubingem. Kdyby toho nebylo, tak dám ještě +5%.
-80%
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 7.2.2019 21:06  10984
Payback 1999/2006BD ripy
Tohle sice není přímo recenze, ale přesto si myslím, že tento odkaz na článek se sem hodí a pro leckoho to může být zajímavé a inspirativní. Viděl jsem obě verze Paybacku již dříve, ale článek mě ponoukl si je obě pustit znovu hned za sebou a porovnat a nelituju. Payback je opravdový unikát, obě verze jsou natolik odlišné, že si podobný případ nevybavuju. Jistě, dost filmů má directors cuts nebo alternativní konce, ale tohle je úplně jiný level, vlastně dva různé filmy. Každopádně kdo ještě neviděl obě verze, tak určitě doporučuju se podívat. Mně je při přímém porovnání přece jen bližší a víc se mi líbí původní (i když vyšla později) Helgelandova režisérská Straight Up verze, za mě 100%. Škoda, že i Anderson si podobně neprosadil vydání své původní verze Horizontu události...

Přehlížené pecky: Odplata Mela Gibsona ve verzi, kterou jsme nikdy neměli vidět

minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 4.2.2019 19:58  10983
Smrtelné stroje (2018)-HD stream
-Celý tento spektakulární film trvá přesně 9:46 minut... Tedy po úvodní opening titulky. Pak už je to jen nemastný neslaný přílepek, který za moc nestojí. Ale těch úvodních necelých 10 minut je fakt úderných a ohromujících. Jak vizuálně, tak trikově. Hlavní hrdinka je cool a krutopřísná vendetářka, ale jen dokud nesundá ten svůj šátek z xichtu. Ostatní postavy jsou dosti ploché a nevykreslené, často mají jen epizodní štěk a člověk se může jen domýšlet, co v tý knize podle které to natočili vlastně je, že tam je to a to... Bohužel opět a zase jen další velkolepě rozjetá trilogie/kvadrologie, která bude jednou provždy a navždy končit už prvním dílem. Film je totiž těžky komerční propadák.
-60%
evelyn Evelyn May we meet again - The 100 30.12.2018 21:37  10982
Bird Box (2018)- HDrip
- Tak to se vážně povedlo. Pro mě zatím nejlepší film s podobným námětem (A Quiet Place jsem ještě neviděla) v poslední době. Dost to ze začátku námětem připomínalo The Happening, ale bylo to pojaté dost jinak a zajímavěji.
- 80%
evelyn Evelyn May we meet again - The 100 30.12.2018 21:32  10981
Peppermint (2018)- BDrip
- Dneska jsem se nechala inspirovat Mindutonem, takže první byl Peppermint. Líbilo se mi to víc jak John Wick, dvojku jsem pořád ještě myslím ani nedokoukala. Tohle je víc uvěřitelnější z hlediska děje a akce a řekla bych i z hlediska příběhu.
- 70%
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 30.12.2018 12:48  10980
Peppermint (2018)-HD stream
-Vyvraždili jste mi rodinu! A teď vyvraždím já vás... Do posledního. A začnu tradičně soudcem... Těžko ho zabít Johna Wicka v sukni. Sice nic originálního, samá profláknuté klišé (mstitelka, zkorumpovaný polda, zaangažovaní bezdomovci), ale dívat se na to kupodivu dalo.
-60%
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 30.12.2018 12:34  10979
Predátor: Evoluce (2018)-HD stream
-Přeleštěnej americkej prd. Kde je ta syrovost původního Predátora? Kde je ta realističnost? V pr... je. Bohužel. Chvílemi jsem měl dojem, že se snad dívám na další díl Avengers. Scénárista si s tím zjevně dal práci, protože každý okamžik je laboratorně vypilovaný do maxima. Žel to nemá žádné kouzlo a drive.
-55%
evelyn Evelyn May we meet again - The 100 30.12.2018 09:59  10978
Bright (2017)- HDrip
- Tak to se opravdu nepovedlo. Willa Smithe mám ráda, ale je fakt, že se mi líbí jen v MIB a Dnu Nezávislosti. Jakmile role postrádá nádech komičnosti tak je to bída a člověk mu to moc nevěří. Ani tady mu roli drsného poldy vůbec nevěřím, nechápu jeho motivaci. Jinak film se rozjíždí pomalu, vlastně se rozjíždí po celou dobu aby pak skončil. V polovině jsem film chtěla vypnout, ale překonala jsem se, říkala jsem si, že se to snad už rozjede. Tvůrci se před tím, než začali točit film, měli podívat na jednu z Hlídek aby viděli jak se to dělá.
- 50%
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 29.12.2018 20:00  10977
Útok z hlubin/Hunter Killer (2018)-HD stream
-Zase další Butlerovina... Doslova. Film je ušit snad jemu na míru. Podmořské USA-RUS souboje ponorek velice atraktivní a úspěšnost (samo)naváděcích torpéd na obou stranách tak vysoká, že se člověk až diví, že se ponorky při takové nebezpečnosti vůbec vyplatí provozovat. V některých momentech je ale film jen stěží uvěřitelný - jak po stránce nastíněné techniky (podmořská hluková čidla), tak i po stránce chování některých lidí (krvežíznivý admirál, co ho hraje Gary Oldman).
-70%
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 29.12.2018 19:51  10976
Nikdys nebyl (2017)-HD stream
-Nevím, co si o tom mám myslet... No zkrátka filmeček o takovým jakože chudším/nemocnějším Johnu Wickovi v roli mstitele. Ze strany filmařů pokus o větší realističnost, vyvarují se supermanského stereotypu (no ale kvůli němu na takové filmy právě čumíme, ne?). Ale moc realistické mi to nepřipadá. Plus za kladívko. Bylo to krátké a ani se tomu nedivím, páč celý film na mě dělal dojem, že sami filmaři nevěděj jak a kam to chtějí posunout.
-60%
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 29.12.2018 19:45  10975
Bird Box (2018)-HD stream
-Moje oblíbená hérečka v rádoby postapo sci-fi, v kterém ale není nic sci-fi vidět, páč emzáka vlastně nikdy za celý film neuvidíte (vzhledem k tomuto daktu nejde o spoiler) - a já se na tu jejich držku tak móc těšil... A byli to vůbec emzáci? Konec sice uzavřený, ale takový polovičatý. Příběh by si určitě zasloužil nějaké pokračování.
-70%
evelyn Evelyn May we meet again - The 100 29.12.2018 17:41  10974
The Predator (2018)- BDrip
- Ježíš, to bylo blboučké, ale proto tak zábavné :-) S Predátorem jako takovým to nemělo moc společného a aby si to člověk užil musí vypnout mozek a jen koukat.
- 75% (když v tom nehledáte nic kromě zábavy)
tex Tex wubalubadubdub 7.12.2018 22:24  10973
Venom (2018)-PC
-dosti nevyrovnaný výkon. Zdálo se mi, že první půlka se nějak moc vleče a Venom nedostal moc prostoru zazářit v prostřední části. Najednou byl konec, předem očekávaný výsledek boje dobra nad zlem. Nevím jestli Venom by byl lepší kdyby byl víc dark a hráli to víc na nějakou dramatickou notu, nebo kdyby Venoma vůbec nebrali vážně a dostlal plný Deadpool treatment. Jelikož neznám předlohu, tak mě jen tak napadlo, že je takový neslaný nemastný film napůl mezi deadpoolem a napůl k ironmanovi.
Mno, i přes to se na to dalo dívat a jen co film nabral trochu spád, začal jsem se bavit výrazně víc. Fakt jen škoda, že ten úvod byl rozplizle dlouhý.
-65%
evelyn Evelyn May we meet again - The 100 2.12.2018 10:05  10972
Venom (2018)- HD rip
- vůbec to nebylo špatné, fakt ne. Nicméně skvělé to taky úplně nebylo, ale pořád to byla dobrá zábava. A mám ráda Toma Hardyho. Začátek trošku rozvláčný, bohužel. I to představení hlavních postav by se dalo udělat zajímavěji. Narozdíl od marvelovek, kde se o hrdiny ještě pořád bojím, tady jsem si ani na minutu nemyslela, že se Eddiemu může něco stát.
- 70%
alfi Alfi 2.12.2018 02:27  10971
Outlaw King (2018)-HD Stream
- Shlédnuto na doporučení. Nelituji, je to sakra dobře natočený. Přechody mezi digitálním trikem a poctivou "klasickou" filmařinou jsou mistrovské. Film sám se drží historie, takže tady žádné překvapení. Kvalitní herecké výkony naopak překvapily. Brutální, necenzurované a na jeden záběr natočené sceny pokořují i "Statečné srdce" Gibsona. Vřele doporučuji.
-80%

[ 1734 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
Povinné ručení porovnání REKLAMA

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt