Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Hosting     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Modrá je dobrá
zelená je lepší

Lopuch.cz

Povinné ručení
Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Co právě.... Film [ŽP: 4 týdny] (kategorie Film) moderuje Case.
Archiv
Domovská stránka aktualizována 6.2.2008 10:34
Co jste viděli za film?

Inspirujte nebo varujte ostatní, podělte se o první i druhé dojmy...

Takže abychom to sjednotili (a lépe se v tom orientovalo) tady je vzor:
Orig. název / Český název (do titulku)
- kde
- krátké hodnocení
- X %

Pokud budete chtít na něčí hodnocení reagovat.. reagujte pokud možno vlastním hodnocením.
A nepište spoilery!!
Nerad mažu vaše diskuse k jednotlivým hodnocením, protože jsou občas zajímavé... takže pokud máte potřebu reagovat na jednotlivé hodnocení něčím jiným než vlastním hodnocením, nebo máte pocit, že některé hodnocení je zralé pro diskusi použijte naši pobočku

Co právě... film -diskuse

kde máte dostatek prostoru dosytosti se vyřádit a nikdo tam nic mazat nebude... :-))


Vyjádření k vaší diskusi o diskusi
Tento klub má sloužit jako místo kde je možno přečíst si hodnocení jednotlivých filmů, konfrontovat je se svým hodnocením, popřípadě si nechat poradit kterému filmu se vyhnout, a který si nenechat ujít, nebo naopak svým hodnocením poradit. Věřím, že nejsem sám, kdo to tak vidí. Stejně jako nejsem sám koho diskuse o tom, kolikrát jste byli v kině na černo nebo o tom jestli X byl ve filmu Y lepší než Z, až tak nezajímá. Pokud jste líní jednou kliknout do záhlaví, abyste se dostali do míst kde jsou podobné diskuse na místě, pak je mi líto. Nebráním se samozřejmě ani diskusi na téma diskusí, ovšem tamtéž. Tady budou míti život jepičí. Howgh!
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 1716 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 11.11.2018 11:01  10967
Equalizer 2 (2018)-HD Stream
-Jednička se mi fakt líbila, sequel je ale viditelně slabší. Hlavně scénárista by potřeboval vylískat, protože zápletka za moc nestojí, určitě bylo možné vymyslet nějakou údernější a hlubší. V některých místech film působí příliš strojeným/rutinním dojmem.
-55%
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 11.11.2018 10:54  10966
Ta chung ča (2018)-HD Stream
-Hrdinský boj čínských pilotů proti japonským nájezdníkům v 2.s.v. Bruce Willis, v roli amerického instruktora, musel být snad zdrogovanej (patrně penězma), že na něco takového v čínské režii kývnul. Jeho výkon je fakt špatný, nedal do toho žádný cit. Zkrátka to jen "odehrál". Film lze těžko hodnotit, protože je určen zjevně pro domácí čínské publikum, které se musí tetelit blahem, že jim v jejich národním dojáku křepčí pár amerických stars. Letecké souboje standardní, spíše podprůměrné, nic nepřekvapí.
-40%
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 11.11.2018 10:48  10965
Zrno (2017)-HD Stream
-Turecká alegorie na postapo sci-fi. Začátek vypadal víc než nadějně, dokonce jsem pozitivně kvitoval i černobílou kameru, která navozuje to správnou Orwellovskou paranoiu. Bohužel triků velice pomálu, a celková úroveň filmu je slabá. Dějová zápletka málo uvěřitelná a nevýrazná, vlastně jsem nějak ani nepobral, o čem ten film vlastně je.
-45%
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 11.11.2018 10:44  10964
Solis (2018)-HD Stream
-Zase jeden pokus "odjebat" s jediným hercem celý film. Neříkám, že nelze natočit s pouhým jediným hercem solidní sci-fi (dodnes si pamatuji např. výborný Moon z roku 2009), ale chce to kumšt. Toho se zde ale zjevně víc než nedostalo. Zklamání.
-35%
alfi Alfi 7.11.2018 21:17  10963
Hurricane (2018)-HD Stream
-Tak jsem na to kouknul. Opravdu je to Tmavomodrý svět (anglicko-polský). Vše je podobné, ostatně jako osudy mnohých pilotů.
Ale opravdu musím konstatovat, že triky jsou naprosto otřesné (něco tak strašného jsem opravdu nečekal). Navíc, snaha dostat jich tam co nejvíce, zcela zničila jinak celkem solidní válečné drama. Letová dynamika je lepší v X let starém Šturmoviku, než v tomhle filmu a stejne tak scale letadel. Čirá hrůza a nedívím se, že tohle anglická kritika rozcupala na padrť.

Tmavomodrý svět je v "konkurančním" souboji jednoznačně lepším snímkem.
-25%
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 3.11.2018 14:26  10962
A.X.L. (2018)-HD Stream
-Ne vše, co vypadne z dílny Netflixu je skvost, nebo aspoň kvalitativní nadprůměr s ohledem na rozpočet daného snímku. Bohužel. Opět sci-fi určené spíše pro adolescentní publikum. Jaká škoda. Kdyby scénáristi zapnuli mozky a přidali trochu na reálnosti, mohl být z toho něco jako film Chappie - to jest mělo by to hloubku, nějaké poselství. Takhle se jen nějaký idiot vzhlédl v animaci robotického psa, a zplácal kolem toho celý film. Film vlastně začíná až po nějakých 20 minutách, kdy se objeví A.X.L. Opět chyba. Film měl začít přímo zostra zprostřed děje a pokud tam chtěli mít nějaký uváděcí úvod, mohli to prostřihnout jako flashback.
-40%
gabe9 Gabe9 25.10.2018 09:08  10960
ErrementariO statečném kováři který po návštěvě Faunova labyrintu zjistil, že S čerty nejsou žerty. Pro našince dosti nezvyklá fantasy pohádka (označení horor je absurdní), nejen v tom směru, že jedním z hlavních hrdinů je několikanásobný vrah a tou druhou jeho přeživší dětská oběť. Nejzajímavější postavou je démon Sartael, který zastane úlohu jak průvodce příběhem, tak průvodce hlavních hrdinů peklem. Škoda jen, že po povedeném "intru" tvůrcům trvá drahnou dobu než pořádně zatopí pod příběhovým pekelným kotlem. Samotný závěr, kdy kovář táhne proti všem démonům pekla se zlatým zvonem přes rameno je lahůdkový. Určitě by mu držela palce i Dorota Máchalová !
lisak Lišák - Bylo smažno.... 9.10.2018 17:09  10959
I don't feel home in this world anymoreNetflix
některý Netflix originály jsou zoufalá slabota, tohle je ale jiný případ. Taková Coenovština, velice zábavná a neotřelá....Dá se říct kriminálka, když tam nikdo nic nevyšetřuje?
100%
lisak Lišák - Bylo smažno.... 9.10.2018 17:04  10958
John Wick 2Netflix
varování pro všechny kdo mají rádi, když i akční filmy mají hlavu a patu. Vízuálně to ale je docela hezký, sem tam zajímavý bojový prvek...i když některá schémata se furt dokola opakují - což ofšem logiku má, bojovník používá to co mu jde nejlíp. Co ovšem logiku nemá, je když se nepozorován dostane k určené oběti, sejme jí a vyrazí vstříc jejím bodyguardům.
55%
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 7.10.2018 17:01  10957
Temné síly (2018)-HD Stream
-Zjevně film pro podstatně mladší publikum, takže zjevně nejsem hoden ho objetivně hodnotit. Ale holt jiný scifi k dispizici nebylo, tak jsem to zkouknul. Další alegorie na Divergence, Labyrint atp. Bohužel opět scénáristicky nevyužitý potenciál. V závěru solidně našlápnuto na sequel, ale ten už asi nikdo nenatočí, protože je to žel hodně slabý film.
-50%
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 7.10.2018 16:57  10956
První Očista (2018)-HD Stream
-Nevyužitý potenciál. Jaká škoda. Tolik zk* a promrhaných potenciálů filmů v poslední době, to jsem tedy ještě neviděl. Zatím u mě vede dvojka, která má aspoň nějakou atmosféru.
-50%
tex Tex wubalubadubdub 23.9.2018 14:52  10955
Deadpool 2-PC
-proti jedničce o poznání slabší. Asi tak jako pátý nálev earl greye. To self pitty co bylo v pvrvním díle pojako docela dobře, tak ve dvojce je umoceněno interakcí s dalšími charaktery a popravdě pokud si nejvíc pamatuju postavu Yukio, která měla 2 opakující se věty, tak v tom filmu je něco špatně.
Nevím jestli to pojali moc seriozně, nebo prostě chtěli dát Deadpoolovi trochu více děje než jen standalone situace, ať měli za úmysl cokoliv, tak to nefunguje.
Trailer obsahoval ty nejlepší vtipy z celého filmu a doufám, že to tlusté děcko už neuvidím v žádném filmu.
-35%
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 23.9.2018 13:42  10954
I Think We're Alone Now (2018)-HD Stream
-Opět jaksi divně rozpolcený film. První polovina filmu nemá chybu, skvělá postapo sólo atmosféra, ve které exceluje můj oblíbený pidiherec. Bohužel druhá polovina tento film sráží do kolen. Čekal jsem nějakou údernou dějovou pointu, která se však nekonala. Nejsem si popravdě ani jist, zda jsem ji plně pochopil. I pokud bych si myslel, že jsem ji plně pochopil, tak mi pak připadá zcela nevytěžená, nedotažená, nevysvětlená i nelogická.
-50%
ubi Ubi 3_33_33 - 2640 17.9.2018 14:18  10952
Mandy-DivX
-V čistě astrálně-metafyzické rovině dialektická konfrontace dvou vesmírných energií navzájem si stírajích své polarity. Odvážně se přikláním k názoru, že se dokonce jedná o stále tutéž entitu, zápasící uvnitř sebe sama, která se z různých úhlů pohledu jeví odlišným způsobem.
Z pohledu diváka béčková oldschool revenge exploatace výrazně přikrmená chlastem a psychotropním medíkem, v níž nutně nevyhrává ta nejdelší řetězová pila.
-80%
ubi Ubi 3_33_33 - 2640 11.9.2018 07:34  10951
Mrakodrap-DivX
-Nečekaně vydařená a vtipná parodie na Skleněné peklo, Smrtonosnou past, M:I nebo bondovky.
-70%

[ 1716 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
Povinné ručení porovnání REKLAMA

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt