Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Hosting     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Já Vánoce juchuchu
oslavím na Lopuchu!

Lopuch.cz

Povinné ručení
Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Co právě.... Film [ŽP: 4 týdny] (kategorie Film) moderuje Case.
Archiv
Domovská stránka aktualizována 6.2.2008 10:34
Co jste viděli za film?

Inspirujte nebo varujte ostatní, podělte se o první i druhé dojmy...

Takže abychom to sjednotili (a lépe se v tom orientovalo) tady je vzor:
Orig. název / Český název (do titulku)
- kde
- krátké hodnocení
- X %

Pokud budete chtít na něčí hodnocení reagovat.. reagujte pokud možno vlastním hodnocením.
A nepište spoilery!!
Nerad mažu vaše diskuse k jednotlivým hodnocením, protože jsou občas zajímavé... takže pokud máte potřebu reagovat na jednotlivé hodnocení něčím jiným než vlastním hodnocením, nebo máte pocit, že některé hodnocení je zralé pro diskusi použijte naši pobočku

Co právě... film -diskuse

kde máte dostatek prostoru dosytosti se vyřádit a nikdo tam nic mazat nebude... :-))


Vyjádření k vaší diskusi o diskusi
Tento klub má sloužit jako místo kde je možno přečíst si hodnocení jednotlivých filmů, konfrontovat je se svým hodnocením, popřípadě si nechat poradit kterému filmu se vyhnout, a který si nenechat ujít, nebo naopak svým hodnocením poradit. Věřím, že nejsem sám, kdo to tak vidí. Stejně jako nejsem sám koho diskuse o tom, kolikrát jste byli v kině na černo nebo o tom jestli X byl ve filmu Y lepší než Z, až tak nezajímá. Pokud jste líní jednou kliknout do záhlaví, abyste se dostali do míst kde jsou podobné diskuse na místě, pak je mi líto. Nebráním se samozřejmě ani diskusi na téma diskusí, ovšem tamtéž. Tady budou míti život jepičí. Howgh!
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 1764 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 15.9.2019 19:31  11024
Spider man: Daleko od domova (2019)- HD Stream
- WTF? Avengers došli, či spíše odešli. Zbyl jen Spider man a podle toho to vypadá.
- 55%
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 15.9.2019 19:25  11023
Pevnost Šanghaj (2019)- HD Stream
- Podobná čínská polosračka jako "Vandrující Země". Děj filmu je ryze účelově zaměřený a plochý, není například zcela ozřejmena motivace mimozemšťanů k útoku. Ani nic ze zákulisí mimozemšťanů. Nemá to žádný výraznější drajf, je to zkrátka pouze o efektech.
- 55%
tex Tex wubalubadubdub 14.9.2019 02:08  11022
Spider-Man: Far from home (2019)- PC
- tohle pokračování se u mě zapíše jako 2. nehorší Avengers film po Captain Marvel. Když Netflix objednává komedii a píšou scénář algoritmicky podle funkčních scén z ostatních filmů stejného žánru, funguje to. Když to zkusili tady, tak nic nefunguje. Recyklace, recyklace, recyklace. Nebavila mě akce, dialogy ani komedie. Na 2 filmové hodiny možná dvě pro mě zábavné scény je málo i na akční béčko pro náctileté.
Zdá se mi, že je snad jen dobře, že nemají práva na další díly.
- 40%
tex Tex wubalubadubdub 1.9.2019 21:13  11021
John Wick: Chapter 3- pc
- líbilo se mi to rozhodně víc jak dvojka. A ještě nejsem rozhodnutý, jestli se mi to líbilo víc jak jednička. Ale nejspíš jo.
Některé boje mi přišli příliš dlouhé, překomplikované což bylo v jedničce udělané líp. Ale zase Halle Barry to sakramentsky seklo a využití K9 v boji bylo super udělané. Kdyby to smrskli tak o 20 minut a zabili řekněme místo 94 jen 80 tak by to bylo možná o stupeň lepší. Někteří byli až moc gumoví před kulkama nebo noži.
Těším se na chapter 4.
-85%
evelyn Evelyn May we meet again - The 100 1.9.2019 11:41  11020
prodloužený filmový víkend s Jasonem StathamemHobbs & Shaw mě docela navnadili a tak jsem si řekla, že doplním mezery. Všechno sledováno v originále, protože dabingem přijde člověk o půlku zážitku.

The Meg 2018
- hrůza hrůzoucí, začala jsem tímto filmem a málem jsem si další sledování rozmyslela. Mělo mě na začátku varovat, že se na filmu podílela i nějaká čínská společnost. Bylo to nudné, love story mezi hlavními postavami, kdo tomu má uvěřit? fakt jsem moc chtěla aby žralok sežral všechny včetně štábu
- 30%

The Mechanic 2011, Mechanic: Resurrection 2016
- v rámci žánru zábava, mám ráda tento styl filmů a hodně jim odpustím. Jednička o něco lepší příběhově, ve dvojce propracovanější vraždy, love story mi nevadila
- 80% a 70%

The Transporter, Transporter 2, Transporter 3
- tady hodně vynikly propracované bojové scény, líbily se mi hodně. Automobilové honičky taky fajn. Všechny tři filmy mají skoro stejnou úroveň.
- všechny shodně po 70%

Parker 2013
- tak to se mi moc nelíbilo, J.Lopez byla otravná, zapomenutelný film
- 50 %

Spy 2015
- trochu z jiného žánru, komedie. Už jsem dřív viděla a bavila jsem se pořád stejně. Melissa McCarthy byla jako špion dokonalá, Stathamův Ford byl úžasně neschopný a tím pádem zábavný, nemělo to chybu.
- 80%

The Italian Job 2003
- klasický podfuk, kdysi jsem viděla v kině, jeden v mých oblíbených filmů.
- 80%
evelyn Evelyn May we meet again - The 100 1.9.2019 10:51  11019
Dark Phoenix- rip
- Jo, to bylo zklamání a hlavně obrovská nuda. Souhlasím s Texem, že Last Stand bylo mnohem lepší. Doufám, že tato série bude dlouho pohřbená a jednou udělají mnohem lepší reboot .
- 45%
evelyn Evelyn May we meet again - The 100 1.9.2019 10:48  11018
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw- kino
- stačí jen vypnout mozek a bavit se, pokud chce někdo intelektuální zábavu ať si pustí Chernobyl :-)
- 80%
tex Tex wubalubadubdub 31.8.2019 23:13  11017
Dark Phoenix (2019)
- pc
- proti předchozím X-menům docela nuda. V Dark Phoenix měli mít hlavní roli Sophie Turner a McAvoy ale přišlo mi, že tam není vůbec žádný potenciál po několika minutách filmu.
Celý film mi přijde plochý, bez emoce, byť děj se má točit kolem emocionálně vyšinuté overpowered Jean Grey. V Last Stand byl Phoenix mnohem lepší. Navíc mi přišlo že režisér neumí vybudovat žádné napětí. Možná to bude tím, že z producenta se Simon Kinberg přestěhoval na režiserské křeslo a evidentně mu něco chybí pro tento post.
Shrnutí- přišlo jako nudný xmen film, na který asi do minuty zapomenu.
-45%
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 31.8.2019 19:14  11015
Tenkrát v HollywooduVčera jsem byl na tom novým Tarantinovi a líbilo se mi to teda moc. Bavilo mě to, samozřejmě nejvíc ten závěr :) Pitt i Caprio jsou neskuteční frajeři, Damian Lewis jako Steve McQueen je super, akorát Bruceovi by se asi moc nelíbilo, že si z něj Tarantino dělá prdel. Naopak Roman Polanski by asi bral všemi deseti, kdyby to s Manson's Family takhle dopadlo i ve skutečnosti. Vrtalo mi hlavou, odkud znám tu Pussycat (Margaret Qualley). Až cestou z kina mi to docvaklo - je to Therouxova dcéra z Leftovers :) Tarantino je prostě borec.
Každopádně za mě 100%. Ale asi to není film pro každýho, spíš pro nás movie fans, pro lidi, kteří nepotřebují celý film zběsilou rychlou akci jako v těch dnešních superhrdinských slátaninách a nevadí jim pomalé plynutí děje, a zároveň pro ty, kteří už něco pamatují.
Osobně, kdybych si mohl vybrat, chtěl bych ta 60. a 70. léta zpátky. V té době byl svět ještě celkem normální, chlapi byli chlapi, ženské ženskými, barevní, teplí, transky a jiní takoví si nemohli tak vyskakovat, auta byla krásná a normální, a bez Internetu, mobilů, počítačů, asociálních sítí a všech těch šíleností dnešního světa bych se klidně obešel. Škoda, že už je to pryč :-(
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 31.8.2019 19:09  11014
James Gray představil na festivalu v Benátkách velkolepou sci-fi Ad Astra. Jak moc byste se na měli těšit?
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 11.8.2019 22:13  11012
Wing Commander (1999)- HD stream
- Takhle dopadne každé dílo, které bohužel není z principu solidně zfilmovatelné. Bohužel emzáci z rasy Kilrathi nejsou dostatečným tahadlem celého filmu a spíše než na ně, se měl film zaměřit na historii kolonizace vesmíru, na Poutníky.
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 11.8.2019 22:06  11011
Critters attack! (2019)- HD stream
- Naprosto a trestuhodně nevyužitý potenciál tohoto legendárního fenoménu. Scénář snad musel psát poloviční retard a mělo by se za něj trestat doživotní suspendací cokoliv dalšího napsat.
- 45%
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 11.8.2019 22:03  11010
Klub kanibalů (2018)- HD stream
- Prvních cca 10 minut nemá chybu, jelikož plně dostojí jménu filmu. Pak už je to v zásadě nemastná neslaná nuda.
- 40%
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 11.8.2019 21:47  11009
Donbass (2018)- HD stream
- Tenhle snímek jsem nějak nepochopil. Pochopil jsem jen to, že to zjevně točili Ukrajinci a čistě jen ze svého pohledu. Jsou to jakési dějové štěky bez ladu a skladu, které netvoří dohromady ani žádný příběh. Nemá to dostatečnou vypovídající hodnotu ani jako dokument.
- 40%
tex Tex wubalubadubdub 1.8.2019 00:47  11008
Avengers Endgame- PC
- V celku důstojné zakončení celé filmové serie. Až na Captain Marvel, naprosto overrated a zbytečná postava, a trochu feministické omáčky do bezvýznamných bojů mez postavama ve vedlejších rolích proti hordám nepřátel bez jakékoliv šance na výhru (protože víme z předchozího děje jak všechny střety dopadly :)
Ani jsem si neuvědomil, že to mělo 3 hodiny. Takže i přes pár výtek výtečná zábava.
- 93%

[ 1764 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
Povinné ručení porovnání REKLAMA

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt