Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Hosting     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Něco navíc v zeleném?
A proč ne...

Lopuch.cz

Povinné ručení
Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Co právě.... Film [ŽP: 4 týdny] (kategorie Film) moderuje Case.
Archiv
Domovská stránka aktualizována 6.2.2008 10:34
Co jste viděli za film?

Inspirujte nebo varujte ostatní, podělte se o první i druhé dojmy...

Takže abychom to sjednotili (a lépe se v tom orientovalo) tady je vzor:
Orig. název / Český název (do titulku)
- kde
- krátké hodnocení
- X %

Pokud budete chtít na něčí hodnocení reagovat.. reagujte pokud možno vlastním hodnocením.
A nepište spoilery!!
Nerad mažu vaše diskuse k jednotlivým hodnocením, protože jsou občas zajímavé... takže pokud máte potřebu reagovat na jednotlivé hodnocení něčím jiným než vlastním hodnocením, nebo máte pocit, že některé hodnocení je zralé pro diskusi použijte naši pobočku

Co právě... film -diskuse

kde máte dostatek prostoru dosytosti se vyřádit a nikdo tam nic mazat nebude... :-))


Vyjádření k vaší diskusi o diskusi
Tento klub má sloužit jako místo kde je možno přečíst si hodnocení jednotlivých filmů, konfrontovat je se svým hodnocením, popřípadě si nechat poradit kterému filmu se vyhnout, a který si nenechat ujít, nebo naopak svým hodnocením poradit. Věřím, že nejsem sám, kdo to tak vidí. Stejně jako nejsem sám koho diskuse o tom, kolikrát jste byli v kině na černo nebo o tom jestli X byl ve filmu Y lepší než Z, až tak nezajímá. Pokud jste líní jednou kliknout do záhlaví, abyste se dostali do míst kde jsou podobné diskuse na místě, pak je mi líto. Nebráním se samozřejmě ani diskusi na téma diskusí, ovšem tamtéž. Tady budou míti život jepičí. Howgh!
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 1770 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
tex Tex wubalubadubdub 27.10.2019 01:12  11030
Dolemite Is My Name (2019) - PC/Netflix
- za mě zatím nejlepší film letošního roku. Dlouhou jsem neviděl film, který by mi tak zvedl náladu. Super soundtrack, výborný cast a celý příběh muže jménem Rudy Ray Moore na mě zapůsobil víc než jsem čekal.
Pro mě jasných 100%

a teď si půjdu najít originál Dolemite , the motion picture, protože ta předloha zní zatraceně dobře :D
lisak Lišák - Bylo smažno.... 15.10.2019 01:08  11029
This is the EndNetflix
pokud vás dokážou pobavit i hodně přisprostlé, skoro bych řekl puberťácké, dialogy, je to film pro vás. Pokud ne, tak vám ho zkazej, já byl maličko na plotě, ale pak jsem se tomu poddal a stálo to za to. Hodně asi napoví jméno Seth Rogen, mimochodem herci tam hrají sami sebe v apokalyptickém scénáři. Na druhou stranu je tam i spousta situačního humoru, ovšem s poněkud kolísající kvalitou. Některé kousky jsou ale brilantní. A taky jsem asi nepochytal všechny popkulturní odkazy, takže skutečný znalec se asi pobaví ještě více.
87%
lisak Lišák - Bylo smažno.... 11.10.2019 14:49  11028
PeppermintNetflix
Klasické revenge movie ovšem s ženskou v roli mstitelky. Precizní nadupaná akce s dobře využitou mediální linií. Na csfd to uhrovití nerdi srovnávají s Johnem Wickem a dokonce tvrdí, že je to horší. Já tvrdím, že je to něco úplně jiného, tohle je realistické a plausibilní, nikoli jednou nohou v Bradavicích.
100%
lisak Lišák - Bylo smažno.... 11.10.2019 14:33  11027
Pevnost ŠanghajNetflix
Některý z těch čínských znaků v úvodních titulcích určitě znamenal "vypněte mozek" a někdo to zapoměl přeložit. Za mě podstatně horší než "Wandering Earth", tu jsem ještě skalním scifistům doporučoval, před tímhle fakt všechny varuju. Tohle je jen za vlasy přitažená lovestory umístěná do diletantských scifi kulis. Ztráta času zdůvodnitelná jen klasickým "já by zvědavej, jestli je to tak blbý až do konce" - Není, je to čím dál blbější.
0%
lisak Lišák - Bylo smažno.... 11.10.2019 14:24  11026
Rambo - Last Bloodkino
na začátku je to trochu upovídaný a plný význam těch dialogů a jejich vazba na další děj mi docházel, až když jsem se vrátil domů (bezprostředně po filmu jsme v hospodě zdrbli Nolana) a trochu si o tom popřemýšlel. Vůbec spousta věcí, co mi při sledování přišly nelogické, se dá s odstupem pochopit. Ale fakt je, že se tam dalo přidat pár náznaků, aby to člověk pochopil hned. Finále je velmi násilné, byť se stopami milosrdenství (ale pouze) vůči řadovým pěšákům. Důstojný závěr série.
95%
tex Tex wubalubadubdub 16.9.2019 11:59  11025
Stand up commedy specialsNevím jestli to sem patří, ale stejnět o sem dám :) Za poslední týdny USA zažili docela kulturní šok když dva renomovaní komici vydali své speciály a ač oba způsobili rozhořčení na kulturní scéně, oba jsou naprosto odlišné.


Bill Burr: Paper Tiger
- PC / Netflix
- Bill Burr a jeho poslední speciál byl úkázkou jeho stylu humoru, být hlasitý a za každou druhou větou slovo "FUCK" které vyvolalo hlasitou reakci publika. Vtipy jsou syrové a podání je fajn, ale je to styl založený čistě na tom říct ve správném okamžiku slovo "FUCK" a proto u mě tento speciál nemá místo ani v TOP 25
- 40%

Dave Chappelle: Sticks & Stones + dodatek
- PC / Netflix
- Speciál který byl vydaný chvíli před předchozím jmenovaným. Podle názvu vychází z pořekadla "sticks and stones may break my bones but words will never hurt me", a je tou pravou reakcí na americkou kulturu "hate speech" nebo nenávistné mluvy kdy hlasitá menšina považuje mluvení za násilný čin, pokud kritizujete menšiny. Je to výborně promyšlený počin jednoho z nejlepších komiků dnešní doby. Osobně tento speciál považuju za největší poctu jinému komikovi - George Carlinovi - výborná hra slov, šokující zvraty v pointě :) Doplněno dodatkem asi 20 minutovému spotu, kdy v New Yorku udělal extra Q&A s diváky.
- 100%
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 15.9.2019 19:31  11024
Spider man: Daleko od domova (2019)- HD Stream
- WTF? Avengers došli, či spíše odešli. Zbyl jen Spider man a podle toho to vypadá.
- 55%
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 15.9.2019 19:25  11023
Pevnost Šanghaj (2019)- HD Stream
- Podobná čínská polosračka jako "Vandrující Země". Děj filmu je ryze účelově zaměřený a plochý, není například zcela ozřejmena motivace mimozemšťanů k útoku. Ani nic ze zákulisí mimozemšťanů. Nemá to žádný výraznější drajf, je to zkrátka pouze o efektech.
- 55%
tex Tex wubalubadubdub 14.9.2019 02:08  11022
Spider-Man: Far from home (2019)- PC
- tohle pokračování se u mě zapíše jako 2. nehorší Avengers film po Captain Marvel. Když Netflix objednává komedii a píšou scénář algoritmicky podle funkčních scén z ostatních filmů stejného žánru, funguje to. Když to zkusili tady, tak nic nefunguje. Recyklace, recyklace, recyklace. Nebavila mě akce, dialogy ani komedie. Na 2 filmové hodiny možná dvě pro mě zábavné scény je málo i na akční béčko pro náctileté.
Zdá se mi, že je snad jen dobře, že nemají práva na další díly.
- 40%
tex Tex wubalubadubdub 1.9.2019 21:13  11021
John Wick: Chapter 3- pc
- líbilo se mi to rozhodně víc jak dvojka. A ještě nejsem rozhodnutý, jestli se mi to líbilo víc jak jednička. Ale nejspíš jo.
Některé boje mi přišli příliš dlouhé, překomplikované což bylo v jedničce udělané líp. Ale zase Halle Barry to sakramentsky seklo a využití K9 v boji bylo super udělané. Kdyby to smrskli tak o 20 minut a zabili řekněme místo 94 jen 80 tak by to bylo možná o stupeň lepší. Někteří byli až moc gumoví před kulkama nebo noži.
Těším se na chapter 4.
-85%
evelyn Evelyn May we meet again - The 100 1.9.2019 11:41 - Odhlášení (04:58) 11020
prodloužený filmový víkend s Jasonem StathamemHobbs & Shaw mě docela navnadili a tak jsem si řekla, že doplním mezery. Všechno sledováno v originále, protože dabingem přijde člověk o půlku zážitku.

The Meg 2018
- hrůza hrůzoucí, začala jsem tímto filmem a málem jsem si další sledování rozmyslela. Mělo mě na začátku varovat, že se na filmu podílela i nějaká čínská společnost. Bylo to nudné, love story mezi hlavními postavami, kdo tomu má uvěřit? fakt jsem moc chtěla aby žralok sežral všechny včetně štábu
- 30%

The Mechanic 2011, Mechanic: Resurrection 2016
- v rámci žánru zábava, mám ráda tento styl filmů a hodně jim odpustím. Jednička o něco lepší příběhově, ve dvojce propracovanější vraždy, love story mi nevadila
- 80% a 70%

The Transporter, Transporter 2, Transporter 3
- tady hodně vynikly propracované bojové scény, líbily se mi hodně. Automobilové honičky taky fajn. Všechny tři filmy mají skoro stejnou úroveň.
- všechny shodně po 70%

Parker 2013
- tak to se mi moc nelíbilo, J.Lopez byla otravná, zapomenutelný film
- 50 %

Spy 2015
- trochu z jiného žánru, komedie. Už jsem dřív viděla a bavila jsem se pořád stejně. Melissa McCarthy byla jako špion dokonalá, Stathamův Ford byl úžasně neschopný a tím pádem zábavný, nemělo to chybu.
- 80%

The Italian Job 2003
- klasický podfuk, kdysi jsem viděla v kině, jeden v mých oblíbených filmů.
- 80%
evelyn Evelyn May we meet again - The 100 1.9.2019 10:51 - Odhlášení (04:58) 11019
Dark Phoenix- rip
- Jo, to bylo zklamání a hlavně obrovská nuda. Souhlasím s Texem, že Last Stand bylo mnohem lepší. Doufám, že tato série bude dlouho pohřbená a jednou udělají mnohem lepší reboot .
- 45%
evelyn Evelyn May we meet again - The 100 1.9.2019 10:48 - Odhlášení (04:58) 11018
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw- kino
- stačí jen vypnout mozek a bavit se, pokud chce někdo intelektuální zábavu ať si pustí Chernobyl :-)
- 80%
tex Tex wubalubadubdub 31.8.2019 23:13  11017
Dark Phoenix (2019)
- pc
- proti předchozím X-menům docela nuda. V Dark Phoenix měli mít hlavní roli Sophie Turner a McAvoy ale přišlo mi, že tam není vůbec žádný potenciál po několika minutách filmu.
Celý film mi přijde plochý, bez emoce, byť děj se má točit kolem emocionálně vyšinuté overpowered Jean Grey. V Last Stand byl Phoenix mnohem lepší. Navíc mi přišlo že režisér neumí vybudovat žádné napětí. Možná to bude tím, že z producenta se Simon Kinberg přestěhoval na režiserské křeslo a evidentně mu něco chybí pro tento post.
Shrnutí- přišlo jako nudný xmen film, na který asi do minuty zapomenu.
-45%
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 31.8.2019 19:14  11015
Tenkrát v HollywooduVčera jsem byl na tom novým Tarantinovi a líbilo se mi to teda moc. Bavilo mě to, samozřejmě nejvíc ten závěr :) Pitt i Caprio jsou neskuteční frajeři, Damian Lewis jako Steve McQueen je super, akorát Bruceovi by se asi moc nelíbilo, že si z něj Tarantino dělá prdel. Naopak Roman Polanski by asi bral všemi deseti, kdyby to s Manson's Family takhle dopadlo i ve skutečnosti. Vrtalo mi hlavou, odkud znám tu Pussycat (Margaret Qualley). Až cestou z kina mi to docvaklo - je to Therouxova dcéra z Leftovers :) Tarantino je prostě borec.
Každopádně za mě 100%. Ale asi to není film pro každýho, spíš pro nás movie fans, pro lidi, kteří nepotřebují celý film zběsilou rychlou akci jako v těch dnešních superhrdinských slátaninách a nevadí jim pomalé plynutí děje, a zároveň pro ty, kteří už něco pamatují.
Osobně, kdybych si mohl vybrat, chtěl bych ta 60. a 70. léta zpátky. V té době byl svět ještě celkem normální, chlapi byli chlapi, ženské ženskými, barevní, teplí, transky a jiní takoví si nemohli tak vyskakovat, auta byla krásná a normální, a bez Internetu, mobilů, počítačů, asociálních sítí a všech těch šíleností dnešního světa bych se klidně obešel. Škoda, že už je to pryč :-(

[ 1770 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
Povinné ručení porovnání REKLAMA

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt