Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Hosting     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Něco navíc v zeleném?
A proč ne...

Lopuch.cz

Povinné ručení
Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Co právě.... Film [ŽP: 4 týdny] (kategorie Film) moderuje Case.
Archiv
Domovská stránka aktualizována 6.2.2008 10:34
Co jste viděli za film?

Inspirujte nebo varujte ostatní, podělte se o první i druhé dojmy...

Takže abychom to sjednotili (a lépe se v tom orientovalo) tady je vzor:
Orig. název / Český název (do titulku)
- kde
- krátké hodnocení
- X %

Pokud budete chtít na něčí hodnocení reagovat.. reagujte pokud možno vlastním hodnocením.
A nepište spoilery!!
Nerad mažu vaše diskuse k jednotlivým hodnocením, protože jsou občas zajímavé... takže pokud máte potřebu reagovat na jednotlivé hodnocení něčím jiným než vlastním hodnocením, nebo máte pocit, že některé hodnocení je zralé pro diskusi použijte naši pobočku

Co právě... film -diskuse

kde máte dostatek prostoru dosytosti se vyřádit a nikdo tam nic mazat nebude... :-))


Vyjádření k vaší diskusi o diskusi
Tento klub má sloužit jako místo kde je možno přečíst si hodnocení jednotlivých filmů, konfrontovat je se svým hodnocením, popřípadě si nechat poradit kterému filmu se vyhnout, a který si nenechat ujít, nebo naopak svým hodnocením poradit. Věřím, že nejsem sám, kdo to tak vidí. Stejně jako nejsem sám koho diskuse o tom, kolikrát jste byli v kině na černo nebo o tom jestli X byl ve filmu Y lepší než Z, až tak nezajímá. Pokud jste líní jednou kliknout do záhlaví, abyste se dostali do míst kde jsou podobné diskuse na místě, pak je mi líto. Nebráním se samozřejmě ani diskusi na téma diskusí, ovšem tamtéž. Tady budou míti život jepičí. Howgh!
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 1750 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 14.7.2019 16:32  11007
John Wick 3- HD stream
- Děti chodí spát v pyžamu se Spidermanem. Spiderman v pyžamu s Chuckem Norrisem. A Chuck Norris má na pyžamu dozajista Johna Wicka. John Wick se nikdy neunaví. John Wick vždycky trefí k těm, co chce zabít. A nechat se zabít Johnem Wickem, to je pro našince moc velká čest. Ve snímku se na to stojej, či spíše pobíhaj, doslova fronty! Celý snímek už zkrátka překračuje jakékoliv hranice uvěřitelnosti a divák k tomu musí tak i přistupovat nebo se leda zbláznit.
- 70%
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 14.7.2019 16:14  11006
Hellboy (2019)- HD stream
- Hellboy coby předloha má výhodu v tom, že stačí vybrat nějakou držku trochu podobnou největší držce v Hollywoodu (kterou je samozřejmě "neandrtálec" Ron Perlman) a je hotovo. Zbytek už se dožene rudými šminkami v maskérně a kontinuitu už je postaráno. Nemohu říci, že mě snímek nezaujal. Hláškování Hellboye (či spíše naříkání nad vším možným) je sice dost často až křečovité a umělé, ale snímek setrvale udržuje v napětí, pořád se něco děje. Děj a dialogy však musel psát ale nějaký polokretén, protože první půlku lítá Rudej beze smyslu ze scény do scény a druhou půlku zachraňuje jen to, že už víme, že Rudý je potomek "někoho"... Malé mínus za dokonce dvě(!) potitulkové scény s mnohaminutovými rozestupy.
- 60%
tex Tex wubalubadubdub 13.7.2019 20:25  11005
Solo: A Star Wars Story-rip
-líbilo se mi to. Čekal jsem, že to bude nuda, ale kupodivu jednoduchá story se zajímavým obsazením a bez výrazných překvapení mě bavila víc jak hlavní SW story lajna z posledních dílů.
- 75%
evelyn Evelyn May we meet again - The 100 13.7.2019 19:25  11004
John Wick: Chapter 3 - Parabellum- HRrip
- Málem jsem u závěrečné vyvražďovačky v hotelu usnula. Takže o fous lepší jak dvojka u které jsem regulérně usnula. Jednička byla fajn, měla svou logiku a příběh, líbila se mi. S dvojkou mám problém, že si nemohu zaboha vzpomenout o čem to bylo. Třetí díl začínal slibně, prvních 20 min se mi docela líbilo, ale pak přišla jedna dlouhá scéna v hotelu u které mi přišlo, že trvá snad 2 hodiny, nebo 3 hodiny? Nevím jestli se budu snažit vidět i příští díl.
John Wick - 80%
John Wick: Chapter 2 - 40%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum - 55%
evelyn Evelyn May we meet again - The 100 13.6.2019 20:42  11003
Men in Black: International- kino
- Tohle jsem si nemohla nechat prostě ujít, navíc reklamní kampaň na netu mě přišla neuvěřitelně vtipná a hrozně mě navnadila, tak jsem doufala, že takový bude celý film. Bohužel nebyl, ale zas takový průser to taky nebyl.
Co mě naštvalo nejvíc a s filmem to tak úplně nesouviselo bylo 20 min reklam před filmem. Za 205 Kč lístek v Cinemacity a k tomu tak neuvěřitelně dlouhý blok reklam mě vytočilo. Kdyby to byly alespoň trailery na nové filmy tak to zkousnu, ale tohle ne. Z toho vyvodím závěry do budoucna.
A k samotnému filmu. Původní trilogii miluju, viděla jsem ji.. no mockrát, u čísla 10 jsem přestala počítat. Teď jsem ji v očekávání nového filmu sjela zase znovu. To nej na ní je chemie a špičkování mezi K a J. Nový film a noví agenti H a M. Tak tam ta chemie moc nefunguje. Tím že M je žena tak to ten vztah staví trochu na jinou úroveň, která není tak zábavná. H působí skoro celý film jako vypatlanec, což je na konci vysvětleno, ale většině to dojde mnohem dřív. Hračky mají pořád stejně dobré jako dřív, vlak je super.. proč tohle nemáme? Závěrem .. pořád je to zábavné, celkem :-)
- 75% (asi, nejsem objektivní, ale dám víc jak si to asi zaslouží)
lisak Lišák - Bylo smažno.... 18.5.2019 12:22  11002
Wandering earthNetflix
musíte vypnout mozek a neřešit věci co jsou fyzikálně špatně. Pak si můžete užít skvělý vizuál a patetické deklamace v čínštině. Je tam spousta zajímavých nápadů a pár citací klasiky. Pro scifistu je to zkrátka ne až tak úplně otravná povinnost.
69,9%
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 9.5.2019 14:30  11001
1984 (1984)- HD stream
- Jal jsem se konečně shlédnout tento legendární snímek. Co k němu říci? Je to snad ta nejdetailnější a nejpřesnější kopie knižní předlohy, jakou jsem kdy vůbec viděl. Nebojím se použít až termínu "otrocká". Dialogové repliky se do posledního slova(!) shodují s tím, co je v knize. Toto ale nepovažuji v žádném případě za výhodu. Ale spíše za těžkou nevýhodu. Film díky tomu působí až velmi ploše, těžkopádně, což vnímám negativně. Už sám knižní originál je dosti neuvěřitelnou parodií na komunismus (či fašismus? Asi fašismus, protože Orwell byl těžkej levičák), vysloveně posazenou až za hranu uvěřitelnosti - tajně jsem doufal, že to jeho filmová adaptace uhladí trochu do reálna. Bohužel ne.
- 60%
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 29.4.2019 15:13  11000
D-FENSova recenze na film :-)

Teroristka aneb jak pravdoláskomilové zbraním na šmak přišli

evelyn Evelyn May we meet again - The 100 27.4.2019 21:23  10999
Avengers: Endgame- kino, titulky, 2D
- důstojné zakončení celé série. Rozloučili jsme se s některými co s námi byli fakt dlouho. Jedna smrt mě fakt hodně dostala, už dlouho se mi nestalo abych u nějakého filmu brečela. Evidentně jsem nebyla sama, vypadalo to, že brečí půlka kina. A spolu s tou půlkou kina jsme na konci zjistili strašnou věc, ŽÁDNÁ POTITULKOVÁ SCÉNA.
- 99% (to jedno procento je za tu chybějící potitulkovou scénu)
tex Tex wubalubadubdub 22.4.2019 23:02  10998
Wind River (2017)- PC
- dobré drama. V jednu chvíli přestalo dávat smysl. Ale první půlka mi přišla super, uvedení postav a rozvinutí děje na jedničku.
Ani nevím, jak jsem na tohle narazil, ale asi jsem hledal filmy s Elizabeth Olsen.
- 70%
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 14.4.2019 16:56  10997
Escape Room (2019)-HD stream
-Alegorie na Kostku, Saw a podobné "únikovo-hádankové" filmy. Škoda, že tam trochu víc nerozvinuli ten závěr filmu, tj. dění ze zákulisí labyrintu...
-55%
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 12.4.2019 22:16  10996
The Silence (2019)-HD stream
-Ani muk nebo vás rozjebou na krev třetihorní netopejři! Nebo spíš zakrslí pterodaktylové. Low-cost horrorová alegorie na Bird Box a Quiet Place ze stáje Netflixu. Jako studijní materiál "jak (na)točit horor" za co nejmíň, dobrý. 5% dávám za echolokaci pomocí parabolicky zkroucených křídel a dalších 5% za "vypadněte z mýho pozemku" bábu s brokovnicí a šroťák. Strašně předvídatelný a neoriginální film plný horrorových předvídatelných klišé, ale kupodivu se na to dívat dalo. Ne, Vespa fakt není taliánskej skútr.
-65%
evelyn Evelyn May we meet again - The 100 9.3.2019 15:00  10991
Captain Marvel- kino
- vlastně nemám filmu co vytknout, bylo to zábavné i dojemné, dost akce a 90 let :-) Třeba Captain America se mi napoprvé moc nelíbil, ta doba v období války mě moc nenadchla a film jsme si oblíbila až po druhém zhlédnutí. Vlastně mi to tou pomalostí vyprávění, kdy Carol odhaluje svou minulost dost připomíná. Fury baví a Goose je prostě kočka.. a jsem ráda, že ji nemám doma :-)
- 80%
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 8.3.2019 20:44  10990
Alita - Battle Angel (2019)-HD stream
-Čekal jsem od toho víc. Podstatně víc s ohledem na to, jakej reklamní humbuk se kolem toho odehrával. Příběh je dosti plochý a dosti manga naivní. Film dále trpí tím, že je nakrácen a sestříhán ze stopáže, která byla patrně o desítky % vyšší. Pokud bude režisérský sestřih, tak to možná zvednu o +5%. Rodriguez se drží zpátky. Ostatně mu ani nic jinýho nezbývá, když to má 13tku rating ("je to family blockbuster, tak buď hodnej hoch, pěkně toč, a žádný krvavý čuňačinky!"). Zjevně je to uvažováno jako trilogie, protože tam jsou strašně hluchá, prázdná místa v ději. Sám jsem zvědav, zda se tak stane. Zatím to totiž na nějaký komerční megatrhák nevypadá. Ve filmu je pár logických chyb a v některých částech nepůsobí příliš uvěřitelně. 10% dávám za excelentní celkový vizuál a CGI, jinak by to bylo jen 60%.
-70%
lisak Lišák - Bylo smažno.... 22.2.2019 22:35  10988
Hitmans bodyguardNetflix
Wow, já fakt rád když to má logiku a končí to honičkou v Amstru. A postavy hláškujou.
100%

[ 1750 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
Povinné ručení porovnání REKLAMA

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt