Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Hosting     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Lopuch, server nejen
pro botaniky

Lopuch.cz

Povinné ručení
Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub BigHair,Lipstick&Leather [ŽP: 8 týdnů] (kategorie Hudba) moderuje Bruno Ferrari.
Archiv
  . .
. ...and the best from the 80's and early 90's!

Big Hair

Vítám Vás! Tento klub není věnován módě, jak by se mohlo na prvni pohled zdát :) , ale mělo by se zde debatovat (jak jinak) o hudbě. A to o hudbě specifické, která byla na vrcholu popularity v průběhu 80. a na začátku 90. let a nyní se opět probírá k životu... Melodic Rock, Poser Rock, Street Rock, Glam Rock, Glam Metal, Pop Metal, Hair Metal a mnoho dalších přívlastků si vysloužila scéna, jejíž vlajkonoši jsou např. Mötley Crüe, Poison, Winger, Warrant, Def Leppard, Guns'N'Roses a podobní...

Tento klub vznikl proto, abych se pokusil najít fanoušky a navázat s nimi kontakt. S fanoušky, o kterých si myslím, že i u nás existují, jen nejsou moc vidět, protože tato hudební scéna tu nikdy moc masivní podporu neměla. Jsem členem mnoha zahraničních specializovaných diskusí a fanklubů a rád bych zde využil i své dobré kontakty na mnoho známých muzikantů, hvězd stylu a zprostředkoval vám horké novinky, zajimavé informace a pod... Pokud vám tedy chyběla kvalitní a kvalifikovaná diskuse o vaší oblíbené hudbě, jste na tom nejsprávnějším místě :))

Nekladu si za cíl konkurovat klubům jako Hudba, nebo Classic Rock, jelikož bych byl rád, kdyby se rozmluvy v tomto klubu odvíjely právě od mnou zadaného tématu. Budu tedy nekompromisně mazat :)) jakékoliv offtopics (pokud se tedy nebudou nějak týkat diskuse:) Také zde nebudu trpět zmínky o české hudební scéně, jelikož ta nikdy důstojné zástupce daného stylu neměla, a ty, kteří se o to pokoušeli a stále pokoušejí, radši ani nebudu jmenovat :) Inzerce, pokud něco prodáváte, nebo sháníte (CD, LP, rarity atd..) je povolena, lépeřečeno je vítána!!!

.
. . .
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 2762 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
bluejamie65 Bluejamie65 20.3.2018 20:52  5265
dějiny se opakují Francouzi mají své vlastní osmdesátky dnes, zřejmě v minulém století ještě nebyli dostatečně dekadentní... poslechněte AESTHESIA https://www.youtube.com/watch?time_continue=83&v=Ab0algQGPj8
bluejamie65 Bluejamie65 20.3.2018 20:50  5264
ApacheNu co naděláš, když jsi nedostižně geniální už několikrát udělal? Potom už se každé následující dobré nebo vynikající zdá jako běžný normál:-))))))))))))))))
apache Apache I'm back! - C'mon baby, don't fear the reaper 20.3.2018 16:09  5263
johnny: No, až tak výborné zas není. :-) I když nějaká snaha je tam určitě znát, to pravé Styx album snad vyjde, až se vrátí Dennis.
johnny_krtek johnny_krtek 15.3.2018 05:23  5262
Dík Antonymu za tip na poslední výborné album Styx - Mission :-)
hairspray Hairspray Broken Hearted Pretty Boy Rocker 7.3.2018 20:00 - Odhlášení (13:39) 5261
Rockingham 2018Tak jsme šli s kámošem na pivo a rovnou jsme koupili lístky, kdybysme si to náhodou ráno chtěli rozmyslet. Tak se těším, to bude pecka! :o)
bluejamie65 Bluejamie65 7.3.2018 16:23  5260
hairsprayledvinu určitě ne
bluejamie65 Bluejamie65 7.3.2018 16:14  5259
Hairspraya taky chci všeeem připomenout, že v průběhu roku 2017 společně vystupovali PRINCESS PANG
bluejamie65 Bluejamie65 7.3.2018 16:12  5258
anthonyhm no tak tam bych taky dával hlas
hairspray Hairspray Broken Hearted Pretty Boy Rocker 5.3.2018 21:12 - Odhlášení (13:39) 5257
Rockingham 2018Kluci viděli jste program letošního Rockinghamu?
Tohle by mohl být rozhodně obrovský zážitek!
WARRANT, VIXEN, NELSON, PRETTY MAIDS, TOKYO MOTOR FIST (Danger Danger/Trixter), PINK CREAM 69, GLASS TIGER, AMMUNITION, FIND ME, BOULEVARD, WHITE WIDDOW, WILDNESS, AGE OF REFLECTION, MASSIVE, BIG FOOT, MASON HILL, DEPARTED, CREYE
Chystáte se tam někdo? Jezdíte pravidelně? Letos bych si to nerad nechal ujít. Moc se nevyznám v těch variantách vstupenek. Asi prodám ledvinu.. :-D
hairspray Hairspray Broken Hearted Pretty Boy Rocker 5.3.2018 08:03 - Odhlášení (13:39) 5256
NIGHT FLIGHT ORCHESTRATohle je hodně zajímavá věc. Slyšel jsem skladbu Gemini v rádiu a protože se mi to líbilo (hlavně refrén a kytarové sólo) začal jsem googlit. Překvapila mě ta sestava. Jak píše Antony, většinou borci, kteří dělají death metal, od kterých bych takovou hudbu nečekal. Fakt se mi to líbí!
antony Antony ve věku hudby 4.3.2018 21:29  5255
Za poslech stála ještě tato alba:BAI BANG -17- Rock Of Life
Švédský melodický rock až metal, připomínají ranné EUROPE. Jedná se o jejich osmé studiové album, pěkná melodická refrénovka, co občas sklouzne až do hospodské dupárny. Příjemně se poslouchají, průměrný zvuk. Velké umění tam nehledejte, prostě fajn rockec.

BITERS -17- The Future Ain't What It Used To Be
Glamrockeři z Atlanty, so se shlédli v T.REX. Hudebně to dělají docela dobře, i když s poněkud těžkopádnou snahou o hitový refrén, ale špatný zvuk je stahuje do pásma problémové posluchatelnosti.

BONFIRE -17- Byte The Bullet
Melodic hard rockeři BONFIRE jsou stále řádně chlapácky tvrdí i melodiční. Nedošly jim nápady, jako mnoha souputníkům, a jejich současná muzika pořád přináší potěšení. Z jejich muziky přímo tryská radost a svěží energie, jako za mlada.

DIRTY WHITE BOYZ -17- Down And Dirty
Vynikající heavy rockové album od ex-zpěváka KISS OF THE GYPSY Tony Michella z UK. Několik skvělých skladeb, hodně dobrá muzika, zdařilé melodie. Poslouchatelnost ničí velmi komprimovaný zvuk, jinak 4*.

EUROPE -17- Walk the Earth
Tito švédové dělají po svém obrození docela slušný melodický rock. Na novince mají pár (slovy dvě) vynikajících skladeb, zbytek lepší průměr. Horší zvuk je stahuje do pásma problémového poslechu.

FOR MY DEMONS -17- Close To The Shade
Fajný heavy rock z Los Angeles. Dobrá práce s atmosférou, skvělé instrumentální výkony, vynikající zpěv. Sympatické je, že se téměř vyvarovali trendových pozlátek, staví na čisté hudební dovednosti. Tedy až na dynamickou kompresi, která poněkud kazí dojem.

GREAT WHITE -17- Full Circle
Pěkně našlápnutý melodický metal s chytlavými melodiemi, suveréně zahraný, jak se od zkušených profíků dá čekat. Velký tlak na atraktivnost muziky je taky tradičně spojen s dementní produkcí, což snižuje poživatelnost výsledného produktu.

HAREM SCAREM -17- United
Aktuální album těchto Kanaďanů je živé, nápadité, krásná práce kytar, muzika má spád a silné melodie, avšak degradace zvukem

NIGHT FLIGHT ORCHESTRA, The -17- Amber Galactic
Osmdesátkový pop/hard rock ze Švédska, relaxační bokovka borců z death metalových bandů. Trochu můžou připomínat URIAH HEEEP kolem Different World. Chytlavý, snadno poslouchatelný, skoro až taneční bigbít. Instantní zážitek, který neurazí.

TEN -17- Gothica
Povedenější alba mají za sebou, tohle je pouze nadprůměrné, co by za to jiní dali. Nesmírně charismatický zpěv nacpaný třeskutou melodičností, ten vždycky kapelu podrží, dobře provedené skladby. Škoda horšího zvuku.

VESCERA -17- Beyond The Fight
Mike a Metal. Úplně klasický osmdesátkový metal. Hlaholivý zpěv, rotující kytary, úprkové bicí. Kupodivu, dá se to i dnes poslechnout bez pocitu otrávení, či nudy. Zábavné.
antony Antony ve věku hudby 4.3.2018 21:20  5254
Můj TOP melodických metalů 2017MELODICKÝ ROCK/METAL
Nadúroda markantní v tomto roce je dokumentována mnoha jmény. Avšak častým problémem je zde rutina a klišé, a také tlak na hit, což se projevuje kolovrátkovitostí muziky, co bývá navíc nezřídka vyčpělá. Z velkomasy šedi a nudy vyčnívají:

ENGLUND Thobbe -17- Sold My Soul [▪DR8▪]
Švédský kytarista a zpěvák, ex-SABATON. Zde předvádí nesmírně živou a šťavnatou směs melodického hard rocku s metalovými prvky, s virtuózní kytarovou hrou. Pozoruhodný a velmi poslouchatelý výtvor. Radostná a úderná muzika. Připomíná místy DIO.

GOTTHARD -17- Silver [▪DR7▪]
Víc moje recenze, neoposlouchatelné album, má hloubku a dává krásný posluchačský zážitek.

HORISONT -17- About Time [▪DR7▪]
Totální radost z muziky! To je zásadní a přetrvávající pocit z tohoto alba. To nenahraješ, to buď máš, nebo nemáš. Spolehlivý nakopávač nálady ve formě melodického hard rocku, kde je smícháno tisíc chutí, vůní, zvukových obrazů. Excelentní album.

RIVERDOGS -17- California [▪DR7▪]
Jo, takhle kdyby dokázali hrát zavedení melody metalisté, třeba QUIET RIOT. RIVERDOGS (existují od roku 1989) mají jednoho z nejlepších zpěváků a jednoho z nejlepších kytaristů. V této kombinaci vzniká náladotvorná bombice žhavých rytmů a melodií, wau!

ROYAL THUNDER -17- Wick [▪DR7▪]
Skvělý melody metal se špičkovým zpěvem. Mix Coverdale/Lawless. Narvané energií.
hairspray Hairspray Broken Hearted Pretty Boy Rocker 4.3.2018 19:47 - Odhlášení (13:39) 5253
ApacheDíky
apache Apache I'm back! - C'mon baby, don't fear the reaper 4.3.2018 18:20  5252
HairsprayCo se týče nakupování na Amazonu (kupuju i na eBayi a tak různě), tak na to musíš mít nějakou tu platební kartu. Já se v tom nevyznám - prostě vždycky napíšu kámošovi, co chci, on mi to objedná a já mu pak pošlu prachy na účet.
hairspray Hairspray Broken Hearted Pretty Boy Rocker 3.3.2018 22:56 - Odhlášení (13:39) 5251
SteelheartJe jasný, že první dvě desky byly super, třetí jsou devadesátky, nuda, něco zvláštního. Čtvrté je úplně moderna, ale to nejnovější je z těch 3 posledních podle mě nejlepší. I když jsou tam u několika skladeb stejné refrény.

[ 2762 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
Povinné ručení porovnání REKLAMA

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt