Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Já Vánoce juchuchu
oslavím na Lopuchu!

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Novinky [ŽP: neomezená] (kategorie Lopuch) moderují Šéf Lopuchu, Bouchi, Jana, Martin, Petr.
Archiv
Co nového na Lopuchu. Nové funkce, vylepšení, vyladění atd. Toto je čistě informativní klub o tom, co je nového, diskuse můžete vést v klubu Novinky - diskuse. Připomínky, návrhy a diskuse o grafické stránce Lopuchu patří do klubu Dizajn a grafika Lopuchu. Chybí vám něco na Lopuchu, chtěli byste něco vylepšit? Ozvěte se v klubu Návrhy. Nástěnka pro přehled řešených a přijatých návrhů na změny a featury se nalézá v klubu Návrhy Lopuchu. Programátorské chyby hlaste v klubu Chyby. Pokud zapomenete heslo, navštivte klub Potíže s hesly.
Základní pravidla fungování serveru Lopuch si můžete přečíst na této stránce.
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 83 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
bouchi Bouchi Dračí doupě II - Legenda je zpět 3.8.2004 20:11  33
systemove zpravyUpravil jsem lopusi skripty tykajici se systemovych zprav. Navenek byste nemeli temer nic poznat (krom toho ze nektera oznameni muzou mit mirne pozmenene formulace), jde spise o interni upravy. Je mozne, ze i pres testovani tam zustaly nejake chybky, hlaste proto veskere nesrovnalosti, pokud systemova zprava, kterou obdrzite, nebude souhlasit s cinnosti, kterou jste provedli ci ktera byla provedena s vasim klubem.
bouchi Bouchi Dračí doupě II - Legenda je zpět 3.8.2004 17:36  32
zmeny v kategoriichByla zrusena kategorie Medicina jakozto prilis specializovana a malo obsazena. Vznikla naopak kategorie Zivot (nejen) Lopusaku. V navaznosti na tyto zmeny dojde v nejblizsi dobe k presunu nekterych klubu do jinych kategorii. Tyka se to zejmena kategorii Svet kolem nas a Lopuch (v te zustanou zrejme jen systemove kluby).
bouchi Bouchi Dračí doupě II - Legenda je zpět 29.7.2004 20:44  31
spise kosmeticka novinkaZamenil jsem poradi slov v titulku okna v klubu, takze nyni se jako prvni zobrazuje nazev klubu. Melo by to usnadnit orientaci zejmena brouzdalum s vetsim mnozstvim otevrenych oken/tabu.
bouchi Bouchi Dračí doupě II - Legenda je zpět 28.7.2004 21:03  30
par drobnejsich novinek1) Modifikace prav ke cteni - pokud ma v ejakem klubu pravo cist anonym, uz se netestuje, zda tam ma nekdo konkretni cteni zakazano, bere se jako by mel cteni povoleno.

2) Logovani - nyni se po nalogovani nedostanete vzdy do oblibenych klubu, ale zustanete na strance, ze ktere jste se logovali. Pokusim se to v nejblizsi dobe udelat jako volitelne v nastaveni (ovsem stejne jako podporu LCD zrejme zatim pres cookies, abych nepritezoval databazi).

3) Omlouvam se za mensi zmeny vzhledu prispevku v dobe mezi 19 a 21 hodinou, souviseji s upravou ukladani a nacitani titulku, drobna chyba jiz byla napravena.
bouchi Bouchi Dračí doupě II - Legenda je zpět 26.7.2004 15:47  29
system prav Byl zprovoznen novy, konzistentnejsi system pravomoci (vychazejici z hierarchie uzivatel-moderator-spravce-administrator), tak jak je popsan v Zakladnich pravidlech. Drtiva vetsina z vas by nemela zaznamenat zadny rozdil.
Pripadne chyby (pokud vam system nedovoli nejakou cinnost, kterou vam drive dovoloval), hlaste v klubu Chyby.
Poznamka - chybou ale napriklad neni, jestlize vam system nedovoli dat si do ignorovatka uzivatele X pro klub Y, pokud je X v klubu Y moderatorem 5. ci 6. urovne.
bouchi Bouchi Dračí doupě II - Legenda je zpět 22.7.2004 15:24  28
podpora LCD V nastaveni pribyla moznost pro majitele pocitacu s LCD displeji - pri zaskrtnuti "Podpora LCD" se vam budou nove prispevky zobrazovat se sytejsim zlutym podkladem pod ikonkou, takze je lepe odlisite od starych.
petr Petr 14.7.2004 13:36  27
Pro menší zájem dramaticky snižujeme cenu reklamy na dolní pozici serveru lopuch.cz na pouhých 20 haléřů za 1 kliknutí nebo 1.000 zobrazení reklamního banneru, podle toho, co je dodatečně pro zákazníka výhodnější.

Cena kliknutí resp. 1.000 zobrazení na horní pozici zůstává stejná, 1 koruna.

Minimální objednávka je za 20 kč (tedy 100.000 zobrazení na dolní pozici nebo 20.000 na horní) při placení osobně (Praha), 30 kč při převodu na účet. Při platbách nad 100 kč na požádání možno vystavit fakturu zdarma, při nižších platbách za příplatek 30 kč.

Nejsme plátci DPH, tedy žádné skryté přirážky.

Věříme, že nám toto zatraktivnění dolní pozice přinese zájemce o dosud nevyužitý reklamní prostor, veškeré dotazy, připomínky a objednávky jsou vítány zde.
bouchi Bouchi Dračí doupě II - Legenda je zpět 17.6.2004 19:54  26
dodatek k ignorovatku Pokud zvolite variantu "nezobrazovat vubec", nebude to mit vliv na hlaseni poctu novych prispevku (respektive oznamovani nove posty). Tudiz pokud bude v klubu mezi 20 novymi 6 prispevku od ignorovanych uzivatelu, bude vam to stale hlasit 20 novych, prestoze po vstupu uvidite jen 14. Tomuto efektu by se dalo vyhnout jen za cenu zvysenych naroku na databazi, ktere jiz lezi za prijatelnou hranici.
bouchi Bouchi Dračí doupě II - Legenda je zpět 15.6.2004 19:28  25
ignorovatko Byly rozsireny moznosti nastaveni ignorovatka.

V klubech nyni muzete krome stavajici varianty "zobrazovat zastupny text" zvolit i variantu "nezobrazovat vubec" a prispevky ignorovaneho uzivatele neuvidite vubec. Toto nastaveni je prozatim spolecne pro vsechny ignorovane uzivatele a vsechny kluby.

V poste nyni muzete krome stavajici varianty "zobrazovat zastupny text" zvolit i variantu "nezobrazovat vubec" a zpravy od ignorovaneho uzivatele neuvidite vubec. Dale mizete zvolit variantu "neprijimat", pri ktere vam zprava od ignorovaneho uzivatele vubec neprijde a odesilatel bude informovan, ze zpravy od nej neprijimate. Toto nastaveni je prozatim spolecne pro vsechny ignorovane uzivatele.
Ignorovani v poste ma vsak jedno omezeni - neni mozne ignorovat (zadnym zpusobem) zpravy od spravcu a adminu.

Pripadne chyby hlaste jako obvykle v klubu Chyby.
bouchi Bouchi Dračí doupě II - Legenda je zpět 8.6.2004 10:57  24
homepage-dodatek V souvislosti se zprovoznenim homepages doporucujeme upravit delku zahlavi (tj. vetsinu informaci presunout na homepage a ponechat jen ty opravdu nejdulezitejsi) v klubech tak, aby v rozliseni 800x600 a pri maximalizovanem okne browseru byl z nejnovejsiho prispevku videt aspon radek s autorem a datem.
bouchi Bouchi Dračí doupě II - Legenda je zpět 7.6.2004 22:33  23
homepage klubu Nyni muze mit kazdy klub vlastni domovskou stranku. Bude to uzitecne zejmena pro kluby s prilis dlouhym zahlavim - moderatori muzou vetsinu informaci presunout na homepage a v zahlavi nechat jen ty nejdulezitejsi.
Odkaz na homepage najdete v liste nad polem pro psani prispevku. K editaci homepage se moderator dostane z Nastaveni klubu.
Prozatim plati v homepage pro povolene elemnty stejna omezeni jako v zahlavi.
jana Jana Miluji databáze (a manžela) - Janin Harlequin, MySQL a něco víc o mně 2.5.2004 21:02  22
Ignorovátko Bylo zprovozněno ignorovátko v klubech a v příchozí poště.

Příspěvek uživatele se zobrazí, ale bez textu a s odkazem na místo, kde je možno ignorovaný příspěvek zobrazit.

Konfigurace je dostupná v Nastavení:
Menu/Nastavení/Ignorování vybraných uživatelů v klubech
Menu/Nastavení/Ignorování vybraných uživatelů v poště
bouchi Bouchi Dračí doupě II - Legenda je zpět 19.3.2004 01:30  21
Dodatek k predchozimu Tyhle viry přicházejí těm, kteří mají mail pod příslušnou doménou. Čili citovaný mail přijde uživateli, který má e-mailovou adresu jmeno@lopuch.cz. Uživateli, který má e-mail třeba na seznam.cz, přijde e-mail začínající: 'Dear user of "seznam.cz" mailing system'.

Každopádně si na podobné e-maily dejte pozor.

Děkujeme lukaxovi za upřesnění situace.
jana Jana Miluji databáze (a manžela) - Janin Harlequin, MySQL a něco víc o mně 16.3.2004 00:44  20
Upozornění na virus. Tak už i náš server se dostal do mailů, který produkuje E-mailový červ Beagle.J. Serveru Okoun, se téhle "pocty" dostalo už před pár dny.
Pokud vám tedy dojde mail následujícího znění, vězte, že se jedná o produkt čím tám tím dokonalejších a zákeřnějších virů. V žádném případě nepouštějte přílohy takovýchto mailů.

Dear user of "Lopuch.cz" mailing system,

We warn you about some attacks on your e-mail account. Your computer may contain viruses, in order to keep your computer and e-mail account safe, please, follow the instructions.

For further details see the attach.
Archive password:
Sincerely,
The Lopuch.cz team http://www.lopuch.cz
bouchi Bouchi Dračí doupě II - Legenda je zpět 11.3.2004 18:10  19
SMS brana Před několika dny byla oficiálně spuštěna emailová/SMS brána na Lopuch. Bližší info viz klub SMS Brána. Jedná se o veřejný betatesting.

[ 83 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt