Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Diskuze na Lopuchu,
pohlazení na duchu

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Desdichadův brblák [ŽP: 4 týdny] (kategorie Kecárny) moderuje Desdichado.
Archiv
Tento klub byl založen aby si, všemi oblíbený, Desdichado mohl v klidu brblat a komentovat veškeré dění, které ho zrovna zaujme.
Slušná debata je vítána, ale idiotské příspěvky debilů, kteří se na Lopuchu považují za šlechtu, mažu bez uzardění.

inspirational-memes-9-600x600 . 1980-2019 . Zeman-mrskut Zeman-dom


Upozornění: Pokud se to někomu nelíbí, nemusí to tu číst natož komentovat!
A taky to neznamená, že si každý může cokoliv dovolit.
Jo a ten dement smrtka_online tu má ban.
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu.

[ 4598 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
zidane Zidane Každý si za svůj život zodpovídá sám - vím, kde začíná a končí moje svoboda! 25.10.2020 14:50  3656
Desdichado [3655]: I v karanténě máš právo jít si nakoupit, to ti zakázat nemůžou - co by měli dělat lidi, kteří žijou sami v místech, kam Rohlik a podobné dovážkové služby nejezdí? Bejt o hladu?
Jen někde psali, že takový člověk je prý povinen jít nakupovat s respirátorem, rouška prej nestačí, ale to přesně nevím, jak to je.
desdichado Desdichado Najdou Ovar a vláda odvahu a pošlou - Číně fakturu za hospodářské škody? 25.10.2020 14:00  3655
To só právě ti bacilo (nebo viro) nosiči, kteří by nakazili ty všechny ostatní. A ne všichni jsou holt zkrátka schopní se o sebe dostatečně postarat ... ačkoliv nevím, možná i jsou, ale myslím, že si nemohou jít ani nakoupit, což je problém. Ale jestli jsem to správně pochopil, tak tito by mohli být v hotelu (ty jsou stejně zavřené, tohle by měli dobře zaplaceno), ale fakt nevím, jak to má fungovat.
Na druhou stranu, jak dokazuje i ten mladý (!!) Ukrajinec, stav se může pořád náhle zhoršit, tak nevím.

V každým případě si nemyslím, že by to v té nemocnici byla nějaká rekreace (i bez viruChinu), jak tvrdil ten idiot ŠJulínek.
zidane Zidane Každý si za svůj život zodpovídá sám - vím, kde začíná a končí moje svoboda! 25.10.2020 13:13  3654
Desdichado [3648]: Ne že by v nemocnicích leželi jen ti, které není kam dát, ale Ředitel nemocnice: Téměř polovina hospitalizovaných jsou bezpříznakoví pacienti

protože

„Máme tu mnoho starších pacientů z různých sociálních domovů, kteří jsou stále ještě pozitivní, ale jinak už jsou vyléčeni a nemají žádné příznaky,“ vysvětluje Beneš.

Tito pacienti tedy už nepotřebují žádnou péči zdravotní, potřebují ale péči ošetřovatelskou a sociální. Dokud jsou však pozitivní, nemohou se vrátit zpět do svých sociálních domovů, aby neohrozili další osoby ze své rizikové skupiny.


V nemocnici by už být nemuseli, ale do domova důchodců či jinam, kde žijí, se kvůli pozitivitě vrátit nemůžou - a co s nima... inu, nechat v nemocnici, jiné řešení zatím není.
desdichado Desdichado Najdou Ovar a vláda odvahu a pošlou - Číně fakturu za hospodářské škody? 25.10.2020 13:00  3653
Firma Prymulovy dcery získala dotaci k výrobě dezinfekce, byla přitom ve ztrátě
A už to leze ven. Malá domů! Čili je evidentní, že v té hospodě možná probírali čínský vynález, ale než o tom "jak tomu učinit přítrž" to bylo nejspíš o "jak na tom co nejvíc trhnout".
desdichado Desdichado Najdou Ovar a vláda odvahu a pošlou - Číně fakturu za hospodářské škody? 25.10.2020 01:39  3652
No a navíc, takoví ti bezpříznakoví, kteří ten virus mají, ale více-méně jim nic není (otázka je, jestli se to neprojeví později nějak jinak), jsou bacilonosiči a v klidu to mohou roznášet dál ve velkém.
desdichado Desdichado Najdou Ovar a vláda odvahu a pošlou - Číně fakturu za hospodářské škody? 25.10.2020 01:33  3651
Chceš to srovnávat s chřipkou za rok 2019?
Takže:
Chřipka 2019: uvádí se 1 150 000 nakažených a 1500 zemřelých za celý rok (a i u chřipky to je tak, že zemřelí měli obvykle i jiné nemoci a nepochybně bylo i dost těch, co byli nakažení, ale neměli žádné extra příznaky a nejsou ve statistice)
Čínský vynález 2020 (ke včerejšku): 250 797 nakažených a 2077 mrtvých za nějakých 8 měsíců.
Smrtnost u chřipky je tedy nějakých 0,18 %, u čínoviru 0,83 % + dlouhodobé komplikace. Navíc teorie o promořenosti a takto získání protilátek je nejistá a říká se, že ty protilátky, těm co to teď s úspěchem přežili, vydrží tak do jarní vlny (3-4 měsíce) a je dost možné, že ti, kterým to zasáhlo plíce víc, další várku už nedají.

Ano, jistě. Není to ebola nebo mor a neštovice a není kvůli tomu nutno jít do protiatomového krytu, ale do normální chřipky to má, bohužel pro nás, dost daleko. Navíc je pravděpodobné, že Číňani původní přírodní virus vylepšovali do podoby biologické zbraně ... a pak jim to uteklo.
zidane Zidane Každý si za svůj život zodpovídá sám - vím, kde začíná a končí moje svoboda! 25.10.2020 01:15  3650
Mohl by dostat tu čínskou rýmičku, aby nám sdělil, že vlastně o nic nejde.

Tak zas pozor, pane šéfe... o té čínské rýmičce si myslím taky svý...
zidane Zidane Každý si za svůj život zodpovídá sám - vím, kde začíná a končí moje svoboda! 25.10.2020 01:13  3649
člověk se bez tetování neobejde a ve společnosti je prakticky odvařenej

O tom s tebou nediskutuju.
Nikdy jsem se nenechal tetovat.
Ani strejdovat.
Nikdy.
desdichado Desdichado Najdou Ovar a vláda odvahu a pošlou - Číně fakturu za hospodářské škody? 24.10.2020 22:56  3648
Ten Tuneldědek je přece jen kretén
netvfrdím, že se s ním nedá v nečem souhlasit, ale to je typické pro všechny demagogy. Smíchat určité kousky pravdy se lží, s domněnkami a vlastními přáními vydávaná za fakta apod. Jinak je krásné, jak sice doktoři "kteří jsou přímo u toho" varují před zahlcením nemocnic, ale Klaus ví, mluvil s jinými doktory, že se vůbec nic neděje, že v těch nemocnicích leží prakticky jenom ti, "které není kam dát".
A pak další spousta naprosto debilních keců, kde se jen utvrzuje o tom, že má ve všem pravdu. Ovšem je tu naděje, že Trikolóra jeho syna bude mít v celostátních volbách do parlamentu úspěch. Jistě pro to udělá cokoliv a již dnes má vymyšlenou hromadu podpásovek a lží.
Samolibý pičus.

Mohl by dostat tu čínskou rýmičku, aby nám sdělil, že vlastně o nic nejde.
desdichado Desdichado Najdou Ovar a vláda odvahu a pošlou - Číně fakturu za hospodářské škody? 24.10.2020 21:08  3647
A proč bych neměl? Jednak jak tatér, tak i plastický chirurg by měli mít aspoň špetku zdravého rozumu a nemyslet jen na svůj výdělek a dvak, to je furt nějakýho chlubení jak tetování je skvělé, zvýší sebedůvěru, možná stoupne i pták a plat a člověk se bez tetování neobejde a ve společnosti je prakticky odvařenej a podobný propagační kecy. A fčil, když jim počet zákazníků rapidně klesl (i když mohli), pláčí, jak je na tom "řemeslo" špatně a jak společnost bez nich o hodně přijde.

Já říkám - nasrat!
zidane Zidane Každý si za svůj život zodpovídá sám - vím, kde začíná a končí moje svoboda! 24.10.2020 20:28  3646
Desdichado [3644]: Tatérům nenadávej. To je jako u všeho - kde je poptávka, je i nabídka. Proč by se člověk nedal na tetování, když bude mít dost zákazníků...
desdichado Desdichado Najdou Ovar a vláda odvahu a pošlou - Číně fakturu za hospodářské škody? 24.10.2020 17:10  3645
Hacker prolomil Trumpův Twitter. Heslo bylo „maga2020“
Pravda, mé heslo tady by asi taky bylo snadné prolomit ... jenže já nésu president USA a na Twitter (co to vlastně je?) a podobný zhovadilosti vůbec nelezu.
desdichado Desdichado Najdou Ovar a vláda odvahu a pošlou - Číně fakturu za hospodářské škody? 24.10.2020 17:02  3644
Ubývá tetování. Viníkem není přímo koronavirus, ale zavřené hospody
Fascinuje mne ta dojemná starost o osud něčeho tak naprosto zbytečného a ve své podstatě i ošklivého jako je tetování. Kdyby šli ti tatéři raději dělat něco užitečného ...
desdichado Desdichado Najdou Ovar a vláda odvahu a pošlou - Číně fakturu za hospodářské škody? 23.10.2020 01:14  3643
Snad má ten člověk pravdu. Trump je svůj, ale když člověk čte a slyší toho Bidena, tak proti němu je Trump génius a mitr světa. Putin by zase mohl pověřit nějaké hackery, aby se do těch voleb vložili a Trumpa trochu pojistili...
Bolševik má vždycky radost, když u nepřítele vítězí a vládne blb a nepřítel je tím pádem oslaben až ochromen.
desdichado Desdichado Najdou Ovar a vláda odvahu a pošlou - Číně fakturu za hospodářské škody? 21.10.2020 23:23  3642
Takže stanné právo a kdo vystrčí nos, bude zastřelen a pokud se sejdete tři, jeden z vás bude zastřelen taky!

Pokud mi zakážete ceremoniál, něco si udělám, vy ku*dy, vyhrožuje Zeman a zamkl se v Lánech
„Nyní musíme pár dní počkat, až se pan prezident vytrucuje. Bude zavřený ve svém pokoji a nikoho k sobě nepustí. Akorát až v noci usne, vynesu mu bažanta a půjdu ho převalit, aby neměl proleženiny. Jinak bude u sebe v pokojíčku a bude trucovat. Tak to prostě nyní máme a nedá se s tím nic dělat. Já bych jen za sebe apeloval nejen na hygienu a vládu, ale i na veřejnost, aby si uvědomila, že ceremoniál 28. října je velký den pro Českou republiku a že je i v této těžké době potřeba, aby pan prezident udělil vyznamenání svým kamarádům. Je to symbol síly národa a vzkaz občanům, že spolu to všechno zvládneme. Jsem přesvědčen o tom, že ceremoniál k 28. říjnu je více než důležitý pro Českou republiku a pro národ jako takový,“ přimlouval se Jiří Ovčáček za to, aby ceremoniál proběhl.
Je to sice nadsázka, ale jen mírná:
Vrchol trapnosti na dosah. Prymula vše zakazuje, ale dekorování sama sebe na Hradě chce povolit
Naprosto bizarní pak je, že velmistr zákazů, ministr Prymula, má být sám na letošní ceremonii vyznamenán. Pokud by dokázal normálně přemýšlet, tak by metál od prezidenta odmítl, protože pandemie není vůbec vyřešena a některé jeho výroky byly v posledních měsících za hranou příčetnosti (dva roky zavřené hranice a podobně). I plukovník Prymula výrazně přispěl k chaosu, který měsíce v zemi zasévá vláda. Žádné vyznamenání si proto nezaslouží. Teď navíc zcela alibisticky tvrdí, že o konání akce na Hradě rozhodně hlavní hygienička Jarmila Rážová. Pro děti v mateřské školce by to snad mohla být dobrá výmluva, ale pro veřejnost, která je neustále omezována nejrůznějšími příkazy a zákazy právě z Prymulovy dílny, je to vrchol trapnosti.

A jinak, obchody jsou zavřené, ale tabák patří mezi základní potřeby. Je ve stejné kategorii jako chleba.

[ 4598 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt