Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Něco navíc v zeleném?
A proč ne...

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Desdichadův brblák [ŽP: 4 týdny] (kategorie Kecárny) moderuje Desdichado.
Archiv
Tento klub byl založen aby si, všemi oblíbený, Desdichado mohl v klidu brblat a komentovat veškeré dění, které ho zrovna zaujme.
Slušná debata je vítána, ale idiotské příspěvky debilů, kteří se na Lopuchu považují za šlechtu, mažu bez uzardění.

inspirational-memes-9-600x600 . 1980-2019


Upozornění: Pokud se to někomu nelíbí, nemusí to tu číst natož komentovat!
A taky to neznamená, že si každý může cokoliv dovolit.
Jo a ten dement smrtka_online tu má ban.
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 3411 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 23.9.2019 04:06 - Oblíbené kluby (08:30) 3294
Dneska se takhle ničí celá Amazonie a všem je to u zadku.
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 23.9.2019 03:18  3293
Z dnešních "Víte že..." na tetičce Wiki:
…v roce 2013 byla na objednávku developerů zničena čtyři tisíce let stará pyramida v El Paraíso nedaleko Limy:
Inu, takto pracuje Neviditelná ruka trhu. Že soudruhu Klausi?
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 19.9.2019 21:31  3292
DrevokocúrkovPokud bude trestní stíhání Babiše obnoveno, prezident Zeman ho chce zastavit
Všichni musí dodržovat zákony a pravidla, ale někteří nejsou všichni a protože jsou kamarádi a mají správné kamarády, mohou si dovolit ledacos a zákony a pravidla se od nich odvracejí (z hnusem).
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 18.9.2019 20:15  3291
Ale když seš takové machr přes pistolky, tak bys mi mohl něco víc napsat o tomto. Pochopitelně něco víc, než je tam napsáno. Třeba pro koho byla určená a jak se rozebírá (je to přece jen něco jiného, než co jsme měli na vojně).
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 18.9.2019 18:11  3290
Zaprvý, pokud bych (hypoteticky) podle tvých zmatených představ vůbec neměl zbroják, tak by to (taktéž hypoteticky) znamenalo, že celej svůj arzenál a hromadu nábojů jsem si sehnal nelegálně na černým trhu.
Taky nikde není řečeno, že vůbec nějakou zbraň máš, případně, že je skutečně tvoje. Znáš to. Internet, napsat můžeš kde co. I obrázky si můžeš doplnit.
Hromada nábojů je to nejmenší.

A zadruhý, těmi “tvrdými daty” jsi myslel co konkrétně? Ty “oficiální sračky statistiky” různých federálních a spolkových úřadů a policie v západních eurounijních zemích, ...
Blá, blá, blá..., aneb, neuvěří ničemu co nenapsala Kominterna.

Imho magor je naopak někdo, kdo je schopen volit ve volbách černoprdelníky
Jo, od neonacisty s bolševickým smýšlením to je dobrá výtka. Od někoho, kdo volí zloděje, podvodníky a vrahy.

A ještě než si ten tvůj sračkoklub znelíbím,tak ti to sem vpálím.
Ale, soudruh má tento klub v oblíbených? Jaká čest!! 8´-D
(P.S.: Já ty tvé sračkokluby v oblíbených nemám.)
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 18.9.2019 11:20  3289
Tak soudruhu, aby bylo jasno. Vzpomněl jsem si ještě na dvě věci. A ještě než si ten tvůj sračkoklub znelíbím,tak ti to sem vpálím.

Zaprvý, pokud bych (hypoteticky) podle tvých zmatených představ vůbec neměl zbroják, tak by to (taktéž hypoteticky) znamenalo, že celej svůj arzenál a hromadu nábojů jsem si sehnal nelegálně na černým trhu. To by ovšem zase znamenalo, že popíráš sám sebe a přestože nemám žádný kontakty v podsvětí, sehnat zbraně a munici načerno je snadný a Zidan měl pravdu. A ty si jen sereš do huby.

A zadruhý, těmi “tvrdými daty” jsi myslel co konkrétně? Ty “oficiální sračky statistiky” různých federálních a spolkových úřadů a policie v západních eurounijních zemích, kterými tak rád operuje ten blb rainman? Ty “tvrdý data” o nichž čas od času potichu nebo veřejně přiznají sami zaměstnanci a šéfové těchto úřadů, že to jsou ve skutečností úplně nesmyslné bludy vycucané z prstu, aby byly politicky korektní a nevypadalo to tak blbě a veřejnost to ještě víc nenasíralo? Tak panáčku – tyhle “tvrdý data” jsou “tvrdý” asi jako tvůj zvadlej kokot, muhehehe :) To sis teda vybral věc.

A vlastně ještě poslední věc. Kdo je magor (a pořizuje si zbraně nebo ne), to je věc hodně diskutabilní a subjektivní. Imho magor je naopak někdo, kdo je schopen volit ve volbách černoprdelníky – partaj úchyláků, pedofilů a šmejdů, kteří považují ostatní živé tvory za nějakou bezcennou věc. Ti i jejich voliči jsou nejen magoři, nýbrž banda hnusných bezpáteřních zmrdů.

desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 17.9.2019 13:25  3288
A jinak, Čapí hnízdo samozřejmě byla a je účelovka. Účelovka k ojebání státu (tupanovi a jiným by to neprošlo). A ano, JE to nemorální. Jiný problém pak je v tom, že vaše (rádobypravičáků) pojetí morálky je značně pokřivené a vychází z reálného socialismu, který biblické Desatero prohlásil za buržoazní přežitek.

A ta vaše milovaná vysmívaná Gréta má aspoň nějakou snahu, zatímco vy jen žvaníte a lejete olej do potoka. I když tady i takový tupan uznává, že některé praktiky "Neviditelné ruky trhu" nejsou v pořádku, i když je jasné, že vyvézt odpad někam do rokle je výrazně levnější (snižuje to náklady) než s tím něco dělat.
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 17.9.2019 13:14  3287
Ale jo, tak my dávno víme, že máš diagnózu - úchyl na palné ruční zbraně (protože meč ti nic neříká).
Ty to totálně nemáš v hlavě v pořádku, zbroják u nás bys v životě nezískal, i kdybys o to jakkoliv usiloval.
To jo. Takový pako jako ty to dokáže posoudit. Tuhle jeden popisoval jak získat zbroják. Dělal ze sebe velkýho mača (ne tak velkýho jak ze sebe děláš ty), většího magora jak jsi ty, prostě tak trochu blázna, že by měl dostat lehkou diagnózu, u zkoušek dělal schválně hloupějšího ... no prostě, ve skutečnosti to bylo mnohem jednodušší, než se zdá (ale beru, že to může být případ od případu dle těch, co to posuzují a zkouší). A pokud jsi skutečně získal zbroják i ty, pak už jej skutečně může získat prakticky každý, kdo není retard a neseděl za loupežné přepadení.
A ano, neusiluju o to. Nějak nemám potřebu (si) dokazovat že su drsné chlap.

A ani v tý Emerice by ti bouchačku neprodali, ani v trafice, ani jinde :)
Se divím, že nekřičíš jaké to omezení svobody, že se před lety rozkévali a zakázali v USA prodej zbraní v kdejaké trafice. Akorát mi pořád není jasný, jak si dokážeš před sebou obhájit, tvé tvrzení "že není až tak jednoduché v USA zbraň koupit" s realitou, že zbraň si tam koupí kde kdo (a pak jde a vystřílí půl školy). Je celkem vedlejší, že v jednom státě to je trochu horší než v tom sousedním, protože mezi státy neexistuje hranice, kde by snad po tobě chtěli i vízum. Akorát u Mexika je místy plot, ale ti kdo chtějí (mafie) s tím nemají nejmenší problém.

A Politiku ignorovat nemohu. Musím monitorovat co tam vy, neonacističtí bolševici, děláte, jestli, protože jste přece ozbrojeni jako správní milicionáři práva a pořádku, náhodou nepřipravujete nějaký ten puč, povstání, kontrarevoluci nebo kříšťálovou noc.

A furt jsi nedokázal odpovědět na problémovou otázku, že v takovém Afghánistánu či jiných muslimistánech nebo i mnoha státech Afriky, má zbraň skoro každý a bezpečno tam není ani nedopatřením.

Ty prostě máš jen ty své pomýlené představy a realita tě naprosto míjí.
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 17.9.2019 10:27  3286
:o)) To už je fakt diagnóza. Ty to totálně nemáš v hlavě v pořádku, zbroják u nás bys v životě nezískal, i kdybys o to jakkoliv usiloval. A ani v tý Emerice by ti bouchačku neprodali, ani v trafice, ani jinde :) Čert tě vem, tenhle klub zase na pár týdnů či měsíců vypouštím. A ty laskavě ignoruj Politiku, ať ti nepraskne cévka. Beztak tam máš ban, jako všude jinde, tak tam nemáš co pohledávat.
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 15.9.2019 16:09  3285
Účelovka byla, když (si) Babiš prosadil výši dotací na řepku a to i přes nesouhlas EU.
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 15.9.2019 15:56  3284
podsouváš trapné argumentační klamy
V podstatě dělám to samé co ty. Jen s tím rozdílem, že u mně je zřejmé, že jde o drobnou nadsázku (hyperbolu), zatímco ty jsi o tom svém skálopevně přesvědčen (asi jako stalinisti o tom, že všichni ostatní jsou zaprodanci západu a zrádci a měli by být likvidováni).

prokázané případy a příklady záměrně ignoruješ a bagatelizuješ a furt si meleš svou.
Jistě. Časté střelby maniaků v USA jsou nejspíš neprokázané? A drtivá většina z těch střelců si zbraně koupila naprosto legálně a bez potíží. Jen někteří si je půjčili od fotra.
Pozoruhodné u tvé rádobyargumentace je ovšem to, že furt meleš hovna o tom, jak bude vezpečněji když bude volnější a snadnější přístup ke zbraním, patrně s tím rozdílem, že policajti by zbraně mít neměli, protože to jsou přece magoři a bezdůvodně střílí do lidí, ale když v USA odbachnou zcela bez příčiny nějakého negra, skáčeš 3 metry radostí vysoko.
Po pravdě, nevěřím ti, že máš zbroják, protože takové magor jako ty by ho dostat nemohl, pokud by to bylo čistě dle zákona a předpisů.

Nic, jakákoliv diskuze s tebou a snaha o podloženou argumentaci se míjí účinkem, škoda času.
Nikdy jsi ničím podloženým neargumentoval. Vždycky to byly jen představy z tvých mokrých snů. Když ti kdokoliv dodal nějaká tvrdá data, buď jsi to ignoroval, vynadal mu do ignorantů a/nebo jsi dotyčnému, když jsi mohl, dal ban.

Nediv se, že máš skoro do všech klubů zakázaný přístup,
Přesně. Tohle jeden z tvých argumentačních (sebe)klamů. Ban mám jen tam, kde to moderuje nějaký psychopat jako ty (a ten mně zabanoval i v klubech, kde jsem nikdy nebyl a ani nevím, že existují - prostě psychouš). Ostatně, většina klubů, kde jsem ban dostal, poté zcela umřela. Ještě si sice pravda poplácali po ramenou jací jsou pašáci a pak to šlo definitivně do prdele. Pouze v jednom případě se poté rozhádali tak, že klub byl likvidován, když se všichni zabanovali navzájem.
Mimochodem, všimni si, že i tady můžeš klidně psát ty svý sračky.

-----------------------

No a k Čapímu hnízdu. Samozřejmě, že to žádná objednávka nebyla, ale od Babiša to byla vojebávka. Spíš by bylo zajímavý vědět, co všechno dotyčný soudce musel vytrpět, než podlehl nátlaku a usoudil, že vše je v pořádku. Ale věř tomu, že kdyby něco poobného předvedl nějaký manažer Agrofertu, že by už dávno bručel.
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 15.9.2019 10:56  3283
No, pochopitelně. Nevzal sis z toho nic. Stále plácáš omletá nesmyslná klišé, "jak si v Americe koupíš samopal v každé trafice", podsouváš trapné argumentační klamy o bazukách a atomových bombách a jiné nesmysly, meleš o voze, zatímco já o koze, prokázané případy a příklady záměrně ignoruješ a bagatelizuješ a furt si meleš svou. Podle šílenců jako jsi ty by asi bylo nejlepší zakázat i dýchat, jíst a pít. Doufám, že za mého života to tak daleko nedojde.

Nic, jakákoliv diskuze s tebou a snaha o podloženou argumentaci se míjí účinkem, škoda času. Nediv se, že máš skoro do všech klubů zakázaný přístup, o tohle nestojí nikdo. Použiju svůj text pro rozumnější a racionálním argumentům přístupnější lidi.

desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 13.9.2019 19:17  3282
Jo, zbraň vyrovnává šance. Pěkná mantra, ale v praxi se nikterak neosvědčuje.
Na Divokém západě to měli dokonce tak, že zbraň musel každý odevzdat při vstupu do města (čili žádné volné a svobodné nošení reálně neexistovalo). Ne v každým, ale tam, kde chtěli mít pořádek, to tak bylo. A to tehdy nic takového jako automatické a poloautomatické kvéry neexistovaly.

Že se mezi policajty vyskytnou takoví, kteří zmagoří, rupne jim v bedně, to se stát může a těžko s tím co uděláš. Jedině bys musel mít takovou tu jednotku jak řešila zločin dřív, než se stal (nevím jak se ten seriál jmenoval, ale byla to kravina jako většina těchto). Ale nevím jak chceš dokladovat, že víc zbraní mezi lidmi znamená větší bezpečí. je to kravina. Zbraň si v první řadě budou pořizovat magoři. Čím snadnější přístup, tím víc jich bude. A proč? Protože tito magoři si tímto budou chtít dokazovat, že jsou lepší, že na to mají. IQ vůbec nerozhoduje (viz Lesní vrah). A taky se mnohem snadněji ke zbraním dostane mládež. A že to v první řadě nebudou knihomolové a vědečtí nadšenci, tím si můžeš být jist. A když bude "povolen revolver pro každého" (protože kdo chce, tak si přece zbraň snadno a rychle stejně opatří, ale Zidane tuto teorii odmítl ověřit v praxi), černý trh bude nabízet bazuky. Dřív nebo později, když bude povoleno kde co, bude černý trh nabízet malé atomové bomby. Nevím, jak se budeš bránit pak.

No a s tím konkrétním vyrovnáváním šancí - nedávno jeli takoví svobodomyslní Američani v autě a vesele stříleli do lidí. A protože víme, že v USA má zbraň kde kdo, prd jim to pomohlo. Než se vzpamatovali, bylo auto fuč.

A je tu další riziko. Čím víc ozbrojených, tím snadněji se sestaví nějaké Lidové/Babišovi/Modré/Duhové milice. V takových musulmustánech a státech s nějakou tou osvobozeneckou frontou má zbraň prakticky každý (včetně tchyní) a o nějaké bezpečnosti si mohou jen nechat zdát, pokud vůbec ještě mají představu o čem to je.

2. dodatek americké ústavy byl psán v době, kdy zadovka byla žhavá novinka. Tento dodatek je tedy notně morálně i věcně zastaralý.
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 13.9.2019 18:09  3281
Hmm. Pokud tohle opravdu myslíš vážně, tak jsi skutečně blbý jako štoudev. Je až neuvěřitelné, jak může být někdo tak tupý, nechápavý a natvrdlý. Nebo to děláš schválně, záměrně děláš ze sebe blbce. Smysl a účel něčeho takového mi ovšem uniká.

1. Tím, že mezi lidmi budou zbraně na základě jejic h zákonného práva samozřejmě magorů neubude. Ani mezi řadovými ovčany, ani mezi policajty (kteří by teoreticky měli lidi chránit). Naopak se zdá (z mnou uvedených příkladů), že mezi policajty je percentuálně těch magorů znatelně víc . To ale vyplývá z toho, jací lidi k policajtům chodí.
A o to právě jde (že magorů nijak neubude).
2. Je proto úkolem státní moci tyto magory (mezi lidmi i mezi policajty) odhalit, detekovat a efektivním způsobem eliminovat, samozřejmě včetně zamezení jejich přístupu ke zbraním (nejen střelným, ale jakýmkoliv prostředkům, kterými můžou někoho ohrozit). Je na státu a parlamentu, aby vytvořil takové zákonné a prováděcí prostředky, které toto co nejlépe zajistí, ovšem smysluplným způsobem, který dopadne jen na ty, na něž dopadnout má. A ne tak, že plošně zakáže všem lidem přístup ke střelným zbraním, nožům, sekyrám, jedům, hořlavinám, autům, velkým psům nebo čemukoliv, co lze použít k nějakému útoku na něco či nekoho. Včetně přístupu slušných a bezúhonných lidí ke střelným zbraním, jež tito vlastní z důvodů sběratelských, sportovních, loveckých, technických, obranných nebo jiných. Takový přístup je nanejvýš debilní, špatný a protiprávní. Navíc takový přístup nefunguje, jak už se dávno přesvědčili v Británii, Francii nebo Skandinávii. Pokud si zde nějaký řadový ovčan rozhodně pořídit si zbraň "načerno", samozřejmě to není zrovna snadné, musí opatrně sondovat, poptávat, navázat správné kontakty a i tak to nebude nic levného ani rychlého, a riskuje, že získá "horkou" zbraň z trestné činnosti. Ovšem jde to. Nicméně na druhé straně zločinecké gangy jsou velmi dobře zorganizovány a mají propracovanou logistiku, která zajišťuje spolehlivý a pravidelný přísun zbraní, včetně automatických, z Balkánu a zemí Blízkého a Středního východu. A policie v těchto zemích si s tím neví rady, do no-go zón se bojí a raději tam vůbec nejezdí.
3. Smyslem toho, proč mají mít slušní a bezúhonní lidi, kteří splní zákonné podmínky, nárokový přístup ke střelným zbraním, je kromě důvodů výše uvedených právě to, aby měli možnost a šanci se zločincům lumpům všeho druhu účinně bránit. Protože jak bylo prokázáno, policie jim rozhodně nepomůže, takže si musí pomoci sami. A to je celá věda, vo tom to celé je. Zde jeden příklad za všechny:
Zbraň vyrovnává šance
To, že si někdo myslí, že zbraň nepotřebuje, rozhodně neimplikuje, že je nepotřebují nebo nemají mít ostatní. Podle této logiky by někdo mohl říct, že on nepotřebuje barák, auto, psa, drahé oblečení, drahý mobil nebo třeba fejsbuk či jiné asociální sítě. A že je tudíž vhodné toto všechno zakázat. Nicméně troufám si tvrdit, že většina lidí by s tím asi nesouhlasila.
4. A ano, jedním z účelů plošného držení zbraní mezi lidmi je skutečně i to, aby v případě nutnosti se mohla veřejnost účinně bránit tyranii, špatné vládě a zvůli státní moci. O tom je ostatně 2. dodatek americké ústavy. A je to tak v pořádku.

Mno, nečekám, že bys cokoliv z toho, co jsem tu popsal, dokázal pochopit nebo se nad tím dokonce zamyslel a něco z toho vzal za svoje. Takže se nemusíš obtěžovat s jakoukoliv reakcí. Tím méně svým obvyklým klišovitým plácáním, jak si v té zlé Americe může každý koupit samopal či kulomet v trafice. Nemůže. Ale to už je ohraná písnička, takže netřeba to zase opakovat. Ale aspoň jsem to zkusil. Třeba to pomůže prohlédnout aspoň někomu jinému...

desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 11.9.2019 20:10  3280
Takovýhle magory nechápu. Zabije partnerku, protože něco, dejme tomu, ale proč i společné děti?

Ale tak jistě. Ten magor měl zastřelit sebe, nebo maximálně tu ženskou, případně jejího amanta (pokud nějakýho měla), když už. Ty haranty rozhodně nemusel. Ale o to nejde. Použil jsem tento exces jen jako zástupný příklad toho, o čem tady opakovaně píšu - zbraně & policajti.
Část politiků ze všech partají a v Bruseli, všichni sluníčkáři, pravdoláskaři a dobroseři a taky blázni typu deschiado či rainman by nejradši řadovým civilistům úplně sebrali a zamezili přístup ke zbraním a nejlíp i k nožům, šroubovákům a všemu. V naivní představě, že se všichni budou mít rádi, všechno zlo zmizí a svět bude rajská a mírumilovná zahrada. A když nebude, všechny nás ochrání skvělá policie za 40 mld. od daňových poplatníků ročně. Protože policajti jsou přeci školení, vycvičení, prošli psychotesty (psychotesty jsou pro antizbraňové pošuky vůbec takový svatý grál), jsou znalí práva, dbalí zákonů a inteligenčně a morálně jsou na výši. Prostě takoví neomylní dokonalí supermani, na něž se můžeme plně spolehnout. Jenže oh, wait, tady něco nehraje.. Co to kurva je? Jeden policajt vystřílí svou rodinu, Kalivoda střílí lidi v lese pro zábavu, blázen Vaic přehradí autem ulici s úmyslem zabít motorkáře, ten šmejd z plzeňský zásahovky Slavotínek mlátí na silnici šoféra a vyhrožuje mu pistolí, borci v Uh. Brodě raději utečou, aby nemuseli zasáhnout proti masovému vrahovi, další policajt v baru skoro umlátí člověka, jiný policajt suverénně řídí SUV s hlavou otočenou dozadu, v protisměru zabije mámu od dětí a ani mu to nepřijde divný, další policajt střílí na ulici celopláštěm tak, že zastřelí ženskou na protějším chodníku, kovbojové ze zásahovky rozstřílí bezbranná zvířata v kleci, protože je to zdarma, kdežto v Africe na safari by za to museli zaplatit, atd., atd.
Takže na takovéhle policajty se máme spolehnout a svěřit jim do rukou svou bezpečnost?? Mno, to snad ani ne, děkuji. Jsou to snad všechno náhody? No, na můj vkus je těch "náhod" a excesů nějak moc. Raději si ponechám svůj arzenál, pánové v Bruseli, a budu se chránit sám. A vlezte mi všichni na hrb.


Furt nechápu, na základě čeho je tupan přesvědčen, že čím víc zbraní mezi lidem, tím to bude lepší. To jako tím pádem ubyde magorů? Maximálně bude jednodušší zorganizovat nějaký puč, kontrarevoluci, povstání, soukromou válku (s tím měli problémy už ve středověku a to měli jen meče, luky a kuše).

[ 3411 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt