Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Hosting     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Zelený je lopuch,
fotbal to je hra...

Lopuch.cz

Povinné ručení
Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub World of Warcraft [ŽP: 4 týdny] (kategorie Hry) moderuje Picky.
Archiv

Rasy a povolání místních bojovníků:
Realm Arathor
Nick Postava Rasa Povolání Level
Picky Nibúeanor - Armory Human Mage 80.
  Ravens Draenei Warrior 72.
  Aviana Night Elf Priest 70.
  Asherah Draenei Shaman 80.
Tessien Taimori Gnome Warlock 70.
sany Sanytaczek Dwarf Warrior 60.
TheGen Ghenna Night Elf Hunter 40.
zbyrat Alysska Human Priest 60.
Justine Human Mage 70.
Aner Anër Night Elf Druid 70.
Kozinka Draenei Mage 80.
Hanishka Tauren Shaman 51.
Rëna Draenei Death Knight 80.
Realm Drak'Thul
Ghandi Bjornel Night Elf Druid 61.
Magomagus Human Mage 70.
Tenaka Human Warrior 70.
Jerhyn Littleeq Tauren Druid 70.
Makovec Waldoria Human Mage 60.
Ender Gurrshael Tauren Druid 60.
Saablic Saablic Undead Mage 80.
Quagaar Undead Priest 62.
Vopruz Vopruz Troll Shaman 70.
Salome Kaleithe Blood Elf Mage 60.
Realm Kul Tiras
Marco Tomassuss Human Mage 80.
kakihara Nomura Undead Rogue 70.
Wizardos Voltan Draenei Shaman 70.
Realm Agamaggan
TheGen Ghenna Undead Priest 70.
Realm Thunderhorn
Fukar Alatáriel Human Warlock 70.
Dáreczech Gnome Rogue 67.
Mira Miira Night Elf Priest 70.
Shelma Night Elf Druid 70.
Realm Karazhan
Luky Ory Undead Priest 70.


Záloha klubu: příspěvky ID 001 - 900 | příspěvky ID 901 - 3000


Pár zajímavých odkazů:

Oficiální stránky (EU) | Oficiální stránky (US) | Warcraft 3 World | WoW na Tiscali Games | OBJEDNAT WoW | Blizzhackers | WoW vault | Allakhazam.com | Warcraftmovies.com | Neoficiální forum Arathoru | MMO Slang | Vysvětlení Combat ratingů | Reputace TBC - FAQ

  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 132 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
fukar Fukar Lap nebo Lop,who cares...:-D! 6.4.2012 12:31  16855
Já bych to tak nezatracoval, nakonec, tohle je pořád jen early Beta, nejvíc změn dělají po několika měsících a až spustí HCčka a raidy, tak se uvidí...Jsem za ten inv rád, aspoň si udělám představu sám už takhle dopředu a uvidím na podzim, zda koupit či nekoupit, jsetli to má cenu, když už neraiduju a nehraju čtvrt roku, jestli mě to zabaví
fukar Fukar Lap nebo Lop,who cares...:-D! 6.4.2012 12:22  16854
Na druhou stranu, před Cata jsem po pre-launch patchi měl problémy se šamankou na normal LK i s 35% buffem, s manou se nevycházelo, AoE heal nešel, změnily se priority...
fukar Fukar Lap nebo Lop,who cares...:-D! 6.4.2012 12:19  16853
4 dny staré info od resto druida z US offi fóra k tomuto topicu - 100k mana cap

Terrible terrible change... I couldnt even keep a group up with full raid gear in a lvl 85 heroic.. Jaina in C.O.T owned us big time and couldnt go to the last boss in that instance which should be cleared with our eyes closed.

a priest:

As a disc priest who had 150k Mana, Awesome....... now I get to reforge all of my gear to spirit since I no longer have AA/A and Rapture to give me mana..... and now I can start reforging out of int..... since its useless..... oh wait that wont work will it?So basically I need to get all new gear with a different stat priority and change how Disc is played all together, while getting no new and interesting spells that are strong at this point....The change is like taking a nurf bat and swinging it repeatedly at every healers face in the game..... Honestly you already nerfed all of our regen across the board but to nerf our total mana at the same time?

a do třetice:

Mana pools were reduced by roughly 33% (closer to 40% for druids and disc priests), mana regeneration from spirit was increased by over 50%.

zdroj:
http://us.battle.net/wow/en/forum/topic ... 144?page=2

Dále pak něco od našeho prejta:
Tak já toto usuzuji podle Disci priesta.Mě sebrali většinu spellů , heal přes damage je drahej , neobnovuje se mi mana a nedostávám unikátní buffy po použití šítu etc.
Bariera (Hlavní plošný záchranný spell) stojí přes 25k many(doufám ,že je to bug).Nová abilita spirit shell healuje asi tolik jako kdybych vše healoval bandážema.
Předpokládám sice , že glyphy jsou nedodělané ale ty které jsou ,jsou k ničemu.
Rupture to co Disci doplňuje manu je v luftu.
Borrowed Time je v luftu.
Holy novu ,kterou slibovali , že ji buffnou nakonec smazali.
Ano čekal jsem hlubší změnu ,ale smazání většiny toho co dělá tento spec unikátním je trochu na... hm ... ten výraz mě nenapadá ale byl by nejspíš hodně sprostý a směřoval by do jisté tělní oblasti Blizzardu. :)
luky Luky Žižkovský bary, coury a ulice, - ráno bolí palice, šňupe se modrá skalice 6.4.2012 11:59  16852
No paráda... jestli tohle nezmění, je jasný, že další datáč už nekoupim. Můj nejoblíbenější char je totiž priest.
fukar Fukar Lap nebo Lop,who cares...:-D! 6.4.2012 11:52  16851
Makovec - nevím, stávající content jsem nenavštívil (transfer jim trval něco kolem 20h, DK byl převeden až dnes v 8 AM). Jade Forest jako startovací lokace pro alíky vypadá spíš frigidně poněkud, nenarazil jsem na větší lvl než 86.
Luky - ano, přesně to to znamená. Nevím, jak to bude pro lvl 86, ale žádná 85ka nemá manapool větší než 100k. Druidi v medvědovi/kočce mají rovných 20k, teď psal kamarád, že navíc v méďovi nemůže najít žádný heal ve "spellbooku"...
BTW s manapoolem se prý Blizz inspiroval ostatníma hrama, kde mají casteři daný limit (třeba sorcka ve SWTOR 1000many) a musí s tím nějak vyjít. Brutálně byl překopaný mana regen, a zdraženy spelly...I z toho důvodu se mi nechce šamanku levelovat...možná až na ostro, Betu si projdu s hunterkou.
luky Luky Žižkovský bary, coury a ulice, - ráno bolí palice, šňupe se modrá skalice 6.4.2012 11:43  16850
Cože? Co to znamená mana cap na 100k??? Jako že nemůžeš mít víc many v mana poolu???!!!!
makovec makovec Chuck Norris snědl jídlo od Babicy - a ještě si přidal 6.4.2012 11:41  16849
a vypada to vazne tak teple jako na obrazcich?
fukar Fukar Lap nebo Lop,who cares...:-D! 6.4.2012 11:23  16848
Jedním slovem...ok, více slovy..."je to divné". Když jsem logl na šamanku, naházel talenty a projel nový spellbok, tak jsem zaplakal a hraju za hunterku, tam je to relativně v pohodě.
BTW Spellbook je věc odporně nepřehledná. Zrušeno dělení abilit podle specu, záložky jsou už jen Active - Passive. A active máte všechny ability a spelly, které jdou hodit na action baru, bez ladu a skladu napráskané za sebou třeba na 6 stran. Pokud kliknete na talenty, tak na první záložce se specem uvidíte až přehled vašich core abilit. S DK jsem to vzdal po dvou Q.
Jade Forest je zeleno modrý, kombinace Feralasu a Ungoro bez jakékoliv atmosféry. Tudíž první dojmy po hodině hraní - hmmmm. Co že mám rozečténe?
Jinak za tu necelou hodinu jsem po pár Q udělal 1.507.000XP, na lvl 86 je třeba 10 milionů. Startovní mobové jsou 84ky, 135k, rychlý spawn.
Nová druidí swim forma je směšná - má to být kosatka, vypadá to jako zfetovaný delfín a navíc je to děsně malý.
O nových warločích petech/demonech nemá cenu mluvit, abnormální beholder či 4ruký Wraith z Hellfirů působí dost rušivě a jejich ozvučení nic moc...viděl jsem dokonce DUHU od ní(buď na moba či na locka, nevím, byl tam chumel)!!! co to má společného s warlockem, to teda fakt nechápu...
Pro všechna kouzlící povolání je mana cap nastaven na 100k. Disc priesti jsou v prdeli komplet, neuhealujou ani Cata HC dung, Jainu třeba, nadávají i resto druidi. Halt balance na 90ku...
Divný je, že mi u všech tří charů zmizelo 90% mountů a zůstali jen common, a pak když koukám, že tam ostatní jezdí lítají na mountu z Anzua, z Alysrazora atp, tak to naštve - v poště šamance přišel Cenarion Hyppogryph! s poznámkou allready known, ale vyvolat nejde, hunterka takhle dostala z Molten front s poznámkou allready known, kterého pro změnu pořád v mountech měla.
DK měl v mailu Explorer Tabard...a takhle by se dalo pokračovat :)
luky Luky Žižkovský bary, coury a ulice, - ráno bolí palice, šňupe se modrá skalice 6.4.2012 08:55  16847
chachááá
fukar Fukar Lap nebo Lop,who cares...:-D! 5.4.2012 17:03  16846
Někdo Beta?
Já dostal inv. dnes ráno, client má 17,1 giga. Transfer nebyl ani za 1,5h hotový, třeba až přijdu z práce, tak to půjde...Create new char mě pak automaticky hodil na korejský server, celkem funny, ale není problém změnit na EU Meqquatorque...
Jinak nemá cenu začínat monka, starting location je beznadějně zaplněná...a killněte pak v místnosti 5*5m 6 noviců, když je tam 50 dalších pand, co na ten Q čekají...Klasika.
fukar Fukar Lap nebo Lop,who cares...:-D! 26.3.2012 16:08  16845
Tak tak...já k tomu přistupuji jako k prima single player RPG, kde mě baví příběh, takže doleveluju BH (36 momentálně, dávám max 2-3 lvl za týden), pak SS a pak se uvidí...PvP pořád beru jako příjemný mulťák, raidovat se nechystám. S wowem jsem nakonec skončil i proto, že mě raidy už netáhly a pošesti letech má člověk tu hru tak nějak všude "prošlou", navíc nebyl čas na pravidelné vysedávání u pc v předem daných dnech - kvůli práci jsem nebyl a stále nejsem schopný si ty večery bloknout...Takže než vyjde D3, budu dále platit měsíční poplatky za fajn singleplayer, který mě baví...a to jde především :)
K těm bugům...jediné, co mě štvou víc než nadprůměrně, jsou spojené s class Q...
picky Picky - Go to the toilet bowl! 26.3.2012 14:35  16844
ad SWTOR: tak jak rychle člověk dokáže dát max level záleží na tom, jak člověk hraje. Já hrál přes Vánoce a dal jsem to tušim v půlce ledna až. Ale jasně, za dva tejdny to člověk dá, když neposlouchá dialogy (což je asi jako hrát BG a nečíst questy) a nebo hraje skorem nonstop. Každopádně hra jako taková neni WoWko, na druhou stranu to už neni WoWko jako takový. Ten koncept je u SWTOR jinej (a kdo tvrdí, že je stejnej, kecá), určitě si nemyslim, že to dokáže člověk nadchnout natolik, aby u toho byl pět let víceméně v kuse. Minimálně ne ve stavu, v jakym ta hra je. Ale jako solidně založená single player RPG s příběhem a k tomu guild chattem? Stojí rozhodně za to.

Co je problém ovšem jsou bugy. Už jich hodně opravili, další se objevili, plno jich zůstává. Osobně čekám hodně na ten patch 1.2, ten rozhodne. Jednak má přinést konečně Legacy systém, jednak má opravit plno bugů (a nový přidat, hihi) a jednak má přinést druhej raid tier, o kterym lidi doufaj, že bude o dost těžší, než ten první. Snad to neposerou.

btw neodpustim si rejpnutí, ale jestli Rift obsahuje jakoukoliv invenci, tak SWTOR jich má stokrát tolik :p
fukar Fukar Lap nebo Lop,who cares...:-D! 12.3.2012 23:00  16843
Mě se zase u D3 čím dál tím víc přestávají líbit videa a screeny, co vidím..mám dojem, že před rokem a kus jsem z dostupných informací byl víc nadšený...No, však díky annual passu to mám tak jako tak zajištěný, stejně jako MoP betu, tak uvidíme...A pokud mě hra nechytne během 15-30min, tak s takovou končím.
makovec makovec Chuck Norris snědl jídlo od Babicy - a ještě si přidal 12.3.2012 21:26  16842
novyho diabla se celkem desim. z toho co sem o nem cet se obavam, ze uz tak jednoduchej (ale chytlavej) klikfest zmenej jen v tupej klikfest
luky Luky Žižkovský bary, coury a ulice, - ráno bolí palice, šňupe se modrá skalice 12.3.2012 11:12  16841
Nezbývá než čekat na nový Diablo... asi... ani do něj už se mi moc nechce...

[ 132 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
Povinné ručení porovnání REKLAMA

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt