Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Hosting     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Modrá je dobrá
zelená je lepší

Lopuch.cz

Povinné ručení
Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Volby [ŽP: 4 týdny] (kategorie Politika) moderují huh, Havelock.
Archiv
Domovská stránka aktualizována 20.8.2013 21:03
Předkládejte své argumenty, přesvědčujte ostatní, diskutujte o programech a osobnostech. Pokud chcete někomu (to zahnuje nejen diskutující v tomto klubu, ale i ostatní uživatele Lopuchu, politiky této i jiných krajin a vůbec všechny žijící i zesnulé osoby) nadávat kvůli jeho (byť sebehoršímu) přesvědčení, přesuňte se rovnou do jiného klubu. Diskuze se vede slušnou formou.

ANKETY:
Objeví se Robert Šlachta na kandidátce Ano do senátu nebo europarlamentu?
Zatím nejlepší porevoluční předseda vlády ČR byl
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 7097 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 3.2.2018 18:06  31240
Tak jsem to nakonec přetrpěl a musím říct, že Klaus tam skvělý není. Je prakticky stejný jako vždycky. Namyšlený sebestředný hajzl. Zeman (musel ho přibrat, ostatně, jsou to kamarádi a spiklenci) a ON například byli ti praví disidenti co je vyhodili AV, kdežto Drahoš komunistům poklonkoval. Zvítězila demokracie a princip těch správných politických stran (a ne nepolitická politika), kterou jsem JÁ vždycky prosazoval (pokud si vzpomínám, on prosazoval vždy jen a pouze systém mafiánských stran, kde o všem mohou rozhodovat jen ti vyvolení /nebo VyValení?/, v prbní řadě ON, Václav Klaus nejlepší). A nejlepší jak nám EU sem posílá hordy imigrantů. No, asi jich má plnou zahradu.Ovšem zcela nenápadně se v té pasáži zalichotil milovanému SSSR.
Kandidovat ovšem v dalších volbách nebude, neb cítí, že by dostal na prdel. Omilostnění jeho věrných druhů mafiánů mu 5% nepřinese, byť taipan se určitě přerazí aby Klause volil.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 3.2.2018 16:02  31239
A jen tak mimochodem - nijak nerozporuju že Klaus je (tam) skvělý. Jenže, on i takový Harry Jelinek byl skvělý. Podobných skvělých lidí bychom našli mraky. Problém je v tom, že společnost (chápu, pro takového taipana je to sprosté slovo, on uznává jedině jásoběsismus) a stát z toho jen a pouze tratí.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 3.2.2018 15:51  31238
* co dělali rádce Zemanovi a Klausovi (to bylo taky dobrý panoptikum).
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 3.2.2018 15:50  31237
Apropos skvělý Klaus - vydržel jsem jen chvíli. Král demagogie se ohání selským rozumem, vítězství rozumu a vůbec podobné optimistické lži. Přitom je jasné, že rozumný člověk prostě nemůže volit něco co je založené z principu na lži, co pohrdá zákony (Klaus taky - nebudu řešit jestli ten který konkrétní zákon si pohrdání zaslouží nebo ne, on to bere, i s Mlhošem en block) a už vůbec nemůže volit něco takového za čím je zabydlen Ovčáček, Mynář + ti pitomci co dělali rádce Zemanovi. V klasické pohádce Pyšná princezna jsou rádci a ministři vychcaní a s králem, který je ovšem v jádru dobrý, leč už trošku starý a unavený, si dělají co chtějí. V našem případě ti dva králové byli (a jsou) vychcaní jak to rádcové a jako spolupracovníky si vybírají ty, kteří jim pochlebují, utvrzují "panovníka" v jeho špatnostech a vzájemně se báječně doplňují jako takový konglomerát špatností a zla. Prostě, jeden hajzl si pochvaluje jak druhý hajzl i s jeho pomocí vyhrál a jen lituje toho, že nelze nastolit (aspoň doufejme) podobný režim jako zavedli bolševici v roce 1948.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 3.2.2018 15:42  31236
že základem je vždy se na 100% věnovat řízení, sledovat provoz a předvídat
No a tvrdím snad něco jinýho?
Tedy ne místo toho setrvale vejrat na tachometr, abych náhodou nepřekročil nějaký přiblblý rychlostní limit a jinak mlha přede mnou, mlha za mnou, jako ten osel v tom tmavým autě.
IMHO tohle je spekulace. Nebo snad existuje záznam dotýčného řídiče jak vejrá na tachometr a když zjistí že ten před ním zpomalil(??), rozhodne se jej předjet? Kdoví na co vejral, třeba psal SMS a až ji odeslal, předjížděl.

A co takový kamionisti, kteří na tachec nevejrají, ale v klidu předjíždí další kamion třeba pěkných 5 kilometrů?
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 3.2.2018 05:26 - Odhlášení (22:29) 31235
Pointa toho článku je v tom (a je to tam i napsané), že základem je vždy se na 100% věnovat řízení, sledovat provoz a předvídat. Tedy ne místo toho setrvale vejrat na tachometr, abych náhodou nepřekročil nějaký přiblblý rychlostní limit a jinak mlha přede mnou, mlha za mnou, jako ten osel v tom tmavým autě. Chování takových pilotů se většinou předvídat sice dá, ale někdy taky bohužel "překvapí".
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 2.2.2018 18:30  31234
A i když to nesouvisí něco pro pobavení.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 2.2.2018 18:26  31233
Nevím, já z toho vyrozumněl, že oba dva řidiči ne zcela sledovali situaci, ale ten tmavý má víc viny (když chcu předjíždět-odbočovat, musím sledovat i provoz za sebou, může tam jet třeba sanitka, když chceš příklad).

Ale o ohleduplnosti mnohých řidičů hodně napovídá tato informace: Řidič rozjezdil kamionem 2 500 let starou kulturní památku UNESCO anebo prostě jen opravněně nedbal nesmyslných zákazů?
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 2.2.2018 10:35 - Odhlášení (22:29) 31232
Článek k dřívější debatě:

Na Slovensku se stala velmi poučná nehoda, její viník se stále hledá

desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 31.1.2018 18:47  31231
U nás se pije fšecko. Stréc má vinohrad (a dost ocenění už získal) a švestky, hrušky a marhule taky.

P_E_S si nechá své Topolánky a nebude se navážet.

Nejsem si zrovna jist, že s bouchačkou bys uměl zacházet
Tak takový ty srandičky jak roztočí na prstě nebo pálí od boku, to asi ne (i když je pravda, že jsem ani jedno z toho nikdy nezkoušel). Ale jestli si chceš zazávodit na body normálně do terče? Na holuby a běžící terče ne, to chce dlouhodobější trénink, to bych takhle z placu nedal.
p_e_s P_E_S - ODS 31.1.2018 11:23  31230
taipanjá jsem moravák a poznám akorát bílé od červeného...a suché od sladkého...na druhou stranu u nás na severu se pije spíš tvrdý alkohol, zejména domáci slivovice a hruškovice...debata níže je jen pro silnější povahy...vždycky, když se Desdichado nadechne k tomu, že začíná mít rozumné příspěvky, jeho "p**" v mozečku vyleze a začne mlít takové zvrhlosti, že to nejde ani komentovat...
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 31.1.2018 09:09 - Odhlášení (22:29) 31229
To je už jen taková urban legend z časů porevolučních. Dneska je situace taková, že většina pražáků, kteří mají rádi dobrý víno, je zároveň většinou dost při penězích (takže si ho můžou dovolit) a vínu rozumí mnohem víc, než spousta moraváků.

Nejsem si zrovna jist, že s bouchačkou bys uměl zacházet (podle toho, cos před časem plkal o těch pojistkách). Ono to chce svý, jako všechno.

desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 30.1.2018 23:45  31227
Souboj nebudeSven uznal, že je tupozraký rachitik s modrou knížkou a že nemá šanci.

A jinak píše z cesty. Asi se zase ožrali na stranické buňce.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 30.1.2018 18:09  31226
SvenPanáček je moudrý muž, proto není ostuda s ním popít vína (a mešní bývá dobré, ne jako ten bolehlav co chlaščó Pražáci).
Ostuda by byla pít s někým jako jsi ty.

Co takto souboj, rudá kryso? taipan nám propůjčí pistole ... a až odčiníš urážku, popasuju se s ním!
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 30.1.2018 08:51 - Odhlášení (22:29) 31225
Vidím, že včera jste tu byli ve formě :)

[ 7097 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
Povinné ručení porovnání

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt