Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:

Klub Sportovní událost [ŽP: 6 týdnů] (kategorie Sport) moderují Dodanek, John_McClane, stanny.
Archiv

Aktuální užitečné odkazy:
Kalendář biatlonových svěťáků
Kalendář sportovních událostí 2023 (aktuální verze - iSport)
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie
autor:
text:
vyplnit a
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu.

[ 13211 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>
anka Anka Když je někde něco dobrého k sežrání, - tak je rouhání to nesežrat. 16.3.2019 23:03  12257
NevadaViz dnešní Fourcade.
nevada Nevada - Píseň ledu a ohně 16.3.2019 21:17 - Oblíbené kluby (13:54) 12256
A jako proč? Proč rovnou házet flintu do žita? Chlapi byli na druhém úseku na 15. místě a skončili 4. Vím, že u nich byla časová ztráta menší, ale přesto - závod se nekončí po jedné nevydařené střelbě. Stát se může cokoliv.
alfi Alfi 16.3.2019 20:41 - Úvodní stránka (13:59) 12255
x-phileTo zase ne. Pro Jislovou to byl poslední závod, takže bych to udělal po druhém předání.
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 16.3.2019 20:08  12254
Já jsem si říkala, že tu štafetu měli stáhnout hned po Puskarčíkové střelbě, ale nakonec to 15. místo není tak hrozné. Aspoň je nedostihli o kolo.
alfi Alfi 16.3.2019 19:35 - Úvodní stránka (13:59) 12253
MisaTo je jasné, ale nepřišlo mi to nezbytné. Uvidíme zítra.
misa Misa Záviďte mi - máte proč :o) 16.3.2019 18:45  12252
Alfi [12243]: nemůžou vyjít z tempa, ono pro ně nezávodit vůbec neznamená, že příště budou mít nutně víc sil, prostě takový trénink.
alfi Alfi 16.3.2019 17:47 - Úvodní stránka (13:59) 12251
Slušný. :) Hlavně doufám, že Krupčík udrží střeleckou formu do posledního závodu. :)
alfi Alfi 16.3.2019 16:33 - Úvodní stránka (13:59) 12250
Zasloužila by si taky fotečku. Nebyla to jednoduchá sezona, ale ubojovala to.
zblunce zblunce Já jsem geniální - i když jsem normální! 16.3.2019 15:52  12249
Tak aspon Samkova nam udelala radost :-)
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 16.3.2019 15:31  12248
Samková vítězkou SP i v závodě.
alfi Alfi 16.3.2019 14:38 - Úvodní stránka (13:59) 12247
Marie BouzkováMarie Bouzková si dnes ve svém oblíbeném Mexiku zahrála poprvé v semifinále turnaje WTA 125k a dál může pomýšlet na životní triumf. Dvacetiletá Češka v Guadalajaře totiž porazila 6-3 6-7 6-0 Francouzku Fionu Ferróovou a postoupila do finále. O titul a posun na 101. místo světového žebříčku se utká s o rok starší Ruskou Veronikou Kuděrmetovovou.
alfi Alfi 16.3.2019 14:33 - Úvodní stránka (13:59) 12246