Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:

Klub Sportovní událost [ŽP: 6 týdnů] (kategorie Sport) moderují Dodanek, John_McClane, stanny.
Archiv

Aktuální užitečné odkazy:
Kalendář biatlonových svěťáků
Kalendář sportovních událostí 2023 (aktuální verze - iSport)
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie

alfi Alfi 12.8.2018 21:08  11892
Hele jetli myslíš ten rozhovor bezprostředně po závodu, tak to já bych taky mutoval... :) Tedy po tom co bych vyplivnul plíce.
V tom studiu už mluví ok. :)
misa Misa Záviďte mi - máte proč :o) 12.8.2018 14:27  11891
A Vrabcová super, chvíli po Zátopkovi zase medaile v maratonu :)
misa Misa Záviďte mi - máte proč :o) 12.8.2018 14:26  11890
Alfi [11888]: ne co říká, ale jak to říká, brutálně mutuje a děsně mluví nosem, zní to chvílema až mentálně. Já bych s ním asi nemohl dělat rozhovor, bych se neslušně asi uchechtával. Snad z toho brzo vyroste :)
mirdule Mirdule Dneska by to šlo! 12.8.2018 11:54  11889
alfi Alfi 12.8.2018 11:14  11888
MisaMě příjde ok? :)
misa Misa Záviďte mi - máte proč :o) 11.8.2018 19:42  11887
Hodboď jako běh slušný, ale ten mluvený projev je krutý :)
misa Misa Záviďte mi - máte proč :o) 10.8.2018 10:28  11886
Ta režie atletických přenosů mě nepřestává fascinovat. Na stadioně běží jeden a půl disciplíny a oni ani tak nestíhaj skoro žádný pokus live...
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 5.8.2018 15:58  11885
Taloši dnes slaví i v tenisu. Na turnaji mexickém v Los Cabos zvítězil Fabio Fognini, vyhrál letos už třetí turnaj ATP.
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 5.8.2018 15:57  11884
Pětistovky byly trochu zajímavější, závodilo se, i když Dovizioso nakonec obhájil pole position. Abraham opět miserable, ale aspoň tentokrát dojel do cíle.
mongol mongol co mám dělat? co mám dělat? 5.8.2018 15:49  11883
máš pravdu, dneska to byla nuda, Kornfeil třetí, ale od roku 1965, kdy se nepřetržitě v Brně motorky jezdí, chodí na ně čumět průměrně 200 tis. diváků...
anka Anka Když je někde něco dobrého k sežrání, - tak je rouhání to nesežrat. 5.8.2018 11:04  11882
Tak jsem se teda koukala. Jasně, tlačila jse ho dopředu, ale musím říct, že moc nechápu, co na tom kdo vidí. Neuvěřitelně nudný sport. Kdyby se jelo na 4 kola, je to jiná.
alfi Alfi 5.8.2018 09:52  11881
Asi Mogul. :)
mongol mongol co mám dělat? co mám dělat? 4.8.2018 14:52  11880
neuvěřitelné zítra v 11:00 startuje poprvé na VC Brna český závodník Jakub Kornfeil z první řady do závodu moto3
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 2.8.2018 14:35  11879
Z 'wimbledonského finále na dvorku' k osmifinále ve Washingtonu. Bratry Zverevovy čeká první velký souboj

Pro zájemce dnes cca ve 23.30 hod. - turnaj ATP 500 Washington.

john_mcclane John_McClane Vůbec nevím, zda je to umělecká - instalace nebo náhodné seskupení rostlin 2.8.2018 09:41  11878