Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:

Klub Sportovní událost [ŽP: 6 týdnů] (kategorie Sport) moderují Dodanek, John_McClane, stanny.
Archiv

Aktuální užitečné odkazy:
Kalendář biatlonových svěťáků
Kalendář sportovních událostí 2023 (aktuální verze - iSport)
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie
autor:
text:
vyplnit a
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu.

[ 13211 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>
desdichado Desdichado Dostal jsem datovou schránku. - Dá se to léčit? 21.9.2011 14:48  44
Bych se zeptal, jestli někdo nemá přehled, kdy se budou jaké zápasy v rugby vysílat a nějaký zajímavý doporučit (který slibuje být zajímavý). Hledat to v programu není nejjednodušší (a taky má své limity). Bych se někdy na nějaký celý zápas i podíval, vždycky jsem viděl jen krátké kousky.
dodanek Dodanek 21.9.2011 08:58  43
Jinak teda, začaly fotbalové a hokejové ligy, ale jinak je tak nějak mrtvo, co? :)
Tož to v tom chumlu musí být dost těžké ohlídat. :-)
ubi Ubi 3_33_33 - 2640 19.9.2011 08:59  41
Obdoba ofsajdu v kopané. Hráč je v ofsajdové pozici, pokud se ocitne před svým spoluhráčem, který nese míč nebo ho naposledy nesl. Pak nesmí být aktivní ve hře.
DotazCo je vlastně v rugby ofsajd?
A Davis cup jsme pro příští rok zachránili.
dodanek Dodanek 17.9.2011 14:57  38
A tak sport je to krásnej, to jo, ale kolik lidí v týhle zemi vůbec ví o jeho existenci? :) Já mám futsal rád, co jsem se na domácích zápasech Erapacku v UEFA Futsal Cupu profandil...
kokos kokos 16.9.2011 12:09  37
Dodanek [36]: Za futsal jako podřadný sport si dodo dá facku. Anebo raději dvě.
dodanek Dodanek 16.9.2011 09:26  36
Ale tak to vůbec, kdybyste občas koukli na nějaký podřadný sporty, jako je Futsal, tak tam je můj ksicht na domácích zápasech FK ERA PACK CHRUDIM pečenej vařenej :D
john_mcclane John_McClane Vůbec nevím, zda je to umělecká - instalace nebo náhodné seskupení rostlin 15.9.2011 19:14  35
cedric Cedric Life is hard - deal with it 14.9.2011 21:42  31
Ten třetí set to rozčís, naši vedli o čtyřoi pět bodů, ale pak to prosrali a pět setbolů neproměnili...měli sme hroznou předevšim přihrávku, to byl s blokama největší rozdíl
ani to bohužel nestačilo:(. ale po takhle prohraným setu bylo jasný, že naši budou dole. Prohrávali 1:4 a ta ztráta se neměnila většinu setu. Je to škoda, protože dneska Poláci byli k poražení, ve čtvrtým setu se zvedli, a to byl konec.