Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Hosting     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Když diskuse,
tak s Lopuchem

Lopuch.cz

Povinné ručení
Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub SPANKING [ŽP: 4 týdny] (kategorie Sexualita) moderují Al, dawe.
Archiv

- povídání o tom, jak si oboustranně užít partnerský sexyspanking

- spankingové povídky


Základní pravidla :

Není povoleno v diskuzi se vyjadřovat hrubě a vulgárně, posměšně ironizovat protichůdné názory a osobně napadat jejich nositele. Užitečné odkazy : Netiketa na Wiki , Netiketa na LUPĚ

Sexyspanking v rámci tohoto klubu je míněn zásadně jako dobrovolná spankingová aktivita. Jakékoliv skutečné násilí či agresivní brutalita v nich je vyloučena, schvalující příspěvky budou ihned smazány. Stejně tak bude přistupováno i k doprovodným materiálům, čímž se myslí tématické obrázky a fotografie, případně odkazy na videa apod.

 

Spřátelené a zajímavé kluby

sousední klub e-spanking

výprask není jenom spanking

záloha klubu spanking z Lapiduchu 2010-2016


Pomůcka pro vkládání obrázků a přímých odkazů

<a href="webová adresa obrázku nebo přímého odkazu">stručny popis nebo název</a>
<a href=""><img src=""></a>


Pomůcka pro vkládání odkazů na příspěvky

<a href="http://www.lopuch.cz/klub.php?klub=spanking&to=3981">3981</a>

Pomůcka pro zmenšování obrázků

<a href=""><img src=""WIDTH=250 HEIGHT=200 /></a>

PRVNÍ ZVONĚNÍ
V ANGLICKÉ (j)ELITNÍ ŠKOLE

Plavky fest zakouslé v mladé půlky
co se jen třesou lovit kluky!
A ředitel zas na jelita,
až skončí prázdnin imunita…

Z bikin jim obliny lezou holé
špulí se, vrtí… furt v jednom kole!
On, ukryt v stínu, znamená si
jména těch žákyň; pročpak asi?

V září se začnou stahovat mraky
nad těmi zadky – a gaťky taky!
Pak spustí jelit nadělení;
to bude jinčí prdelení!

Hnedka je přejde chuť hýždě špulit!
Na trestné sesli, až budou bulit
a splácet z léta mravní dluhy:
přes půlky pruhy v barvách duhy…

Zatím jen plavky řežou ty zadky
v září však začnou rákosce svátky
až „vládkyň pláží“ drzé kýty
pozbydou prázdnin imunity!
 
(Ham_Handed)
 

Povídky 

Fulgur : TrestMedvědObchůzkaTajná místnost v lázníchPlácalPřišlo to z oblohyVýpraskový obchodMirčina plácačkaPauline (pokračování Obchůzky)A co to byl ten "výprask"?Discipline QuestŘetěz výpraskůPochopeníTrifekta

Tomasek_46 : Hodný chlapecKnížka

TuaVěřte nevěřte

  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 4225 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
dawe dawe -sub/switch 22.1.2018 19:24  50961
003 010-1


fallguy40_e7534e9bdcd985f63ddae402d78a4c4d TC2_8


tumblr_n0y1k5iwi_Y1tscca5o1_1280 tumblr_omndevx_VVW1w2xngco6_1280


dawe dawe -sub/switch 22.1.2018 13:18  50960
Je mi to jasné, některé z nich asi ano 🙂. A kdo ví jestli se to nějaké i nelíbilo...
al Al Happiness is a warm gun. 21.1.2018 21:32  50959
daweNo nektere tam z tech holek byly i velmi hezke. S jednou jsem i ja chodil z te vedlejsi tridy. Nejaka Ruth Radovska z Ludgerovic. Ale kolik z nich jste stale doma od rodicu dostavalo vyprasky a na holou? Tak na to tehdy bohuzel zadna debata nikdy nedosla, i kdyz mne prave tohle uz tehdy dost jiste zajimalo;-)Al
dawe dawe -sub/switch 21.1.2018 10:33  50958
AlJistě by tenkrát nebylo špatné u toho být a přejít s nějakou holčinou od teorie k názornému příkladu, co? 😉
al Al Happiness is a warm gun. 20.1.2018 23:10  50957
Ham_HandedJa ti zde dekuji za ten odkaz na zmineny clanek ze 100+1 Zahranicnich Zajimavosti, Kde se jednalo o pretisk a preklad z Italske verze castopisu "Panorama",ktery se cas od casu zminoval o vyprascich zen i deti v Italii, i kdyz ten Casopis byl puvodne asi Holandsky, ale vydaval se tehdy po cele zapadni Evrope ve vsech jazycich.

Ja si prave na ten clanek v tom casopise pamatuji jak dnes zive tim, ze jsme tohle cele probirali tehdy i na Hornicke Prumyslovce v Ostrave v hodinach "Obcanske Vychovy". Kde to ten casopis i to zminene cislo nekdo donesl do skoly, nebo snad i ten profesor, co nas ten predmet ucil, tak se tam ve tride prave na tohle tema vedla velmi ziva i bujna debata.

Ja jsem vsak tehdy litoval par veci, ze nas ten predmet neucila nektera z nasich profesorek na skole a ze jsme jako vylozene dulni obor nemeli zadne holky v nasi tride E-4(Elektrifikace a Mechanizace Dolu). V jinych tridach na te skole, tam jiste holky meli v povrchovych oborech jako byla Chemie, ci Upravnictvi Uhli. Udajne v tech tridach tehdy byla kolem toho tematu rovnez velmi zhava debata, tim ,ze se zaroven jednalo ted jiz presne pred 50ti lety v tom roce 1968 i o svobodu slova a "Prazske Jaro".

Bohuzel ja jsem u tech diskuzi v tech jinych tridach tehdy nebyl, tak jsem jen slysel vypraveni od tech profesorek z jinych predmetu i od jinych kamaradu v tech jinych tridach s holkami, ktere u toho byli zive, jak se tam u tehle debaty ty holky vsechny do jedne cervenaly;-) Al
al Al Happiness is a warm gun. 20.1.2018 22:44  50956
KacirToz ho pozdrav i ode mne!;-)Al
kacir Kacir Temná strana duše? - BDSM, fetish - DARKpress.cz 20.1.2018 20:32  50955
Marco netočí bohužel nic, ale jinak se mu vede dobře... Odkaz předám...
ham_handed Ham_Handed Žádný řádný spanker, pouhý teoretik - obskurní sběratel výprasků z médií+umění 20.1.2018 17:53  50954
V rámci kulturní výměny
Jako obvykle dávám jen odkaz na celý přepis UNIKÁTNÍHO ČLÁNKU z časopisu 100+1 zahraničních zajímavostí objeveného Tomasem_46, (jelikož Google = nestandartní HTML=musel bych to celé dělat dvakrát...), který jsem uveřejnil na Aryonovi.

Tady to je, hezkou sobotu!

Z TISKU: „Příliš mnoho ran, které nepadnou vedle“

PS: vzpomněl jsem si přitom na Marca, který sem asi nechodí, že by se mu to asi líbilo! Netušíte někdo, jestli ještě něco točí atp.? (A nebo už "Sek sem sexem"?)
al Al Happiness is a warm gun. 19.1.2018 20:27  50953
Trump & Spanking?http://www.newsweek.com/stormy-daniels-claims-trump-asked-spanking-785141
dawe dawe -sub/switch 14.1.2018 13:01  50952
Ta povídka je výborná, jak jsem už psal přímo na Aryona. Díky za ní.

Co se týká spravedlivosti u dvou sourozenců,snažím se být fér, ale pokaždé to asi nejde, tím že člověk neví co se přesně dělo mezi nimi. Často vyhrožuji, že to řešit nebudu a dostanou oba. To většinou stačí. V extrému když už to opravdu jinak nešlo, po několika výhrůžkách atd. tak opravdu párkrát dostali. On má stejné každý svý díl viny tak tím rozhodně uškodím méně, než trestat jen nepravého.

al Al Happiness is a warm gun. 12.1.2018 21:35  50951
Tomas_46Tak jsem tu celou povidku od tebe vedle u Aryona ted docetl a bohuzel to zni cele velmi pravdive i verohodne. A pisi tu umyslne to "bohuzel" tim,ze by to tak v rodinach nespravedlne fungovat nemelo.

Moje matka byla vzdy dle jejich vzpominek bita za to co delala jeji o dva roky mladsi sestra a vysledek pak byl ten ze ona se s tou jeji obezitou zpusobenou jeji neferovou vychovou dozila jen 67mi let a ta jeji o dva roky mladsi segra zemrela nedavno a dozila se do 94let!

Podobne se pak moje matka vztekala a nepravem trestala mne za prohresky moji o 4 roky mladsi segry, ale to u nas doma nastesti dlouho nevydrzelo, Tim,ze jsem ja velmi rychle vyrustal a uz ve veku 12ti let mne matka nebyla sama schopna dat vyprask, tim ze by mne neudrzela a nikdo jiny by ji v tom doma nepomohl mne udrzet! A muj otec byl zasadne proti vypraskum!

Ja jsem to pak jiste sve segre tez docela oplacel, tak ode mne dostavala co do ni vlezlo. Po mem odchodu z domova po maturite i emigraci, se vsak oba moji rodice smutkem nad mojim odchodem na opacny konec sveta venovali moji segri tak, ze ji rozmazlovali a tim ji uplne zkazili.

Vysledek pak byl ten, ze si ona vzala rozvedeneho cikana ktery doma nechal svoji zenu i sve dve deti a vyemigroval sem za moji segrou a ti tu uz zadne deti spolu nemaji, coz jiste asi ma segra dnes lituje?

Nevim,tim,ze ja s ni zde uz vic jak 30 let nemluvim, i kdyz bydli ve stejnem meste jako ja a i ja dodnes lituji toho, ze jsem ji zde pozyval na navstevu a pak ji tu umoznil zde zustat i emigrovat, tim ,ze si ji tu nejprve vzal jeden muj kamarad, ktery byl starsi i rozvedeny, tak to on pro mne rad udelal a ona zde pak na zaklade toho snatku ziskala papiry i povoleni k trvalemu pobytu.

Pozdeji se tu ona s nim stejne rozesla a on zahy po tom zemrel na rakovinu. tak si sem ma segra pozvala toho cikana s Ceska.

Jinak ja jsem se zde doma vzdy snazil spise jednat rovnomerne se svymi detmi, ale asi jsem podvedomne vice nadrzoval svemi synovi, ktery to ignoroval, ale uvedomil si to az pozdeji kdy on ve veku 22let sam onemocnel s Leukemii. No a moje dcera je tu obezni asi po moji matce, tak jen doufam,ze se u ni nebude i to vse ostatni opakovat? A podari se ji tu zit aspon do tech 90ti let? Al
al Al Happiness is a warm gun. 12.1.2018 16:22  50950
Tomas_46No zacina se to vyvyjet celkem slibne, ale ted nemam tu rano cas na to jit to docitat jinde u Aryona. Al
tomasek_46 Tomasek_46 12.1.2018 13:29  50949
Ukázka z povídky. Celá je na Aryonově deníku

Velmi neobvyklé přání

Před obchodním centrem mě zastavila velmi mladá žena a zeptala se mě, jestli bych jí neodpověděla na anketní otázku. Neměla jsem vůbec chuť se s ní vybavovat. Byla jsem unavená, v jedné ruce jsem nesla dost těžkou tašku s nákupem a za druhou vedla šestiletou Aničku. Chtěla jsem vzít sebou obě dcery, jenže ta starší, Kateřina, místo toho aby po obědě Aničku hlídala, dívala se na televizi, a nechala jí čmárat pastelkou po zdi. Naplácala jsem jí na zadek, a musela zůstat doma. Jenže pak jsem si vzpomněla, že jako studentka jsem si také takhle občas přivydělávala, a jak bylo mnohdy těžké přesvědčit lidi, aby vám něco řekli. A tak jsem položila tašku na zem a zeptala se, co ji zajímá.
„Měla jste někdy nějaké přání, které by se dalo považovat za neobvyklé?“ zeptala se a otevřela složku, aby si mohla zapsat, co jí řeknu.
To byla zvláštní otázka. Chvilku jsem přemýšlela. To, že jsem si přála, aby se moje první dcera narodila 25. listopadu, tedy v den, kdy mám svátek, se za neobvyklé asi považovat nedá. Nic jiného mě nenapadalo. Řekla jsem tedy, že si, bohužel, na žádné nevzpomínám, a chtěla jsem jít domů. Byla jsem zvědavá, jestli ten v televizi tak často vychvalovaný čistič skvrn si s Aniččinými kresbami v nedávno vymalovaném pokoji poradí. Moc jsem tomu nevěřila, a dostala jsem zase na Katku zlost. Už je jí dvanáct, a chová se jako malá…
A v tu chvíli jsem si na jedno své velmi neobvyklé přání vzpomněla. Jenomže to bych stejně té dívce vyprávět nemohla…
Když mi bylo šest let, přinesla mi vrána sestřičku. Alespoň tak mi to tehdy doma řekli. Do té doby jsem byla pro tátu a mámu všechno na světě, pak se to ale změnilo. Alenka začala mít přede mnou ve všem přednost. Nesla jsem to hodně těžko, zvláště když jsem toho mrňavého spratka musela pořád hlídat. Do té doby mě rodiče ani jednou neplácli, když jsem zlobila, a teď jsem byla bita za všechno, co provedla ona.
„Měla jsi na ní dávat pozor,“ říkal vždycky táta, když si mně pokládal na klín.
Můj výprask byl také nejspolehlivější způsob, jak to řvoucí dítě utišit. Moc si ale nepomohl, protože místo Aleny jsem začala křičet já.
dawe dawe -sub/switch 31.12.2017 17:19  50948
Díky. I já se přidávám a tématicky přeji hodně pěkných výprasků. K tomu samozřejmě hodně zdraví a štěstí. To vše do nového roku 2018.

A slunce v duši.

Dawe
al Al Happiness is a warm gun. 31.12.2017 16:36  50947
Veseleho Silvesrta!Vse nejlepsi a hodne stesti i osobnich uspechu a spokojenosti i zdravi a sexu i vyprasku Vam zde do noveho roku 2018 preje Vas zdejsi hlavni moderator Al

[ 4225 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
Povinné ručení porovnání REKLAMA

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt