Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Hosting     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Když diskuse,
tak s Lopuchem

Lopuch.cz

Povinné ručení
Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub SPANKING [ŽP: 4 týdny] (kategorie Sexualita) moderují Al, dawe.
Archiv

- povídání o tom, jak si oboustranně užít partnerský sexyspanking

- spankingové povídky


Základní pravidla :

Není povoleno v diskuzi se vyjadřovat hrubě a vulgárně, posměšně ironizovat protichůdné názory a osobně napadat jejich nositele. Užitečné odkazy : Netiketa na Wiki , Netiketa na LUPĚ

Sexyspanking v rámci tohoto klubu je míněn zásadně jako dobrovolná spankingová aktivita. Jakékoliv skutečné násilí či agresivní brutalita v nich je vyloučena, schvalující příspěvky budou ihned smazány. Stejně tak bude přistupováno i k doprovodným materiálům, čímž se myslí tématické obrázky a fotografie, případně odkazy na videa apod.

 

Spřátelené a zajímavé kluby

sousední klub e-spanking

výprask není jenom spanking

záloha klubu spanking z Lapiduchu 2010-2016


Pomůcka pro vkládání obrázků a přímých odkazů

<a href="webová adresa obrázku nebo přímého odkazu">stručny popis nebo název</a>
<a href=""><img src=""></a>


Pomůcka pro vkládání odkazů na příspěvky

<a href="http://www.lopuch.cz/klub.php?klub=spanking&to=3981">3981</a>

Pomůcka pro zmenšování obrázků

<a href=""><img src=""WIDTH=250 HEIGHT=200 /></a>

Přítel řekl dneska ráno
Že dostanu nasekáno
Jiné cesty už prý není
No to bude nadělení!

Zadek mě celý den svědí
Obě půlky totiž vědí
Že nemají šance žádné
Proti jeho ruce pádné

Zase budu doma vzlykat
Prosit, bulet, a naříkat
Na kolena před ním kleknu
Nakonec se ale svléknu

Slzičky mi budou stékat
Jak mi začne zadek sekat
Prý jen proto, že moc hřeším

Já už se tak strašně těším...
 
(Fulgur)
 

Povídky 

Fulgur : TrestMedvědObchůzkaTajná místnost v lázníchPlácalPřišlo to z oblohyVýpraskový obchodMirčina plácačkaPauline (pokračování Obchůzky)A co to byl ten "výprask"?Discipline QuestŘetěz výpraskůPochopeníTrifekta

Tomasek_46 : Hodný chlapecKnížka

TuaVěřte nevěřte

  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 4257 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
ham_handed Ham_Handed Žádný řádný spanker, pouhý teoretik - obskurní sběratel výprasků z médií+umění 11.6.2016 15:25  49493
TuaTy mi teda s tou povídkou dáváš! Já ve svém novém bytě mám ještě větší vedro, než jsem míval ve starém a přemýšlím jen o tom, kdo mě najde a kdy (v jakém stavu rozkladu, co bude právě na monitoru PC?) - až se stane nevyhnutelné...
ham_handed Ham_Handed Žádný řádný spanker, pouhý teoretik - obskurní sběratel výprasků z médií+umění 11.6.2016 15:23  49492
VÝZVA K OMALOVÁNKÁM!
Jelikož tu také, jak vidím, máte nejistou sezónu, vloudím se s reklamou: tam u nás (http://www.okoun.cz/boards/vyprask_neni_jenom_spanking), v dalekých krajích, jsem dal do záhlaví nového černobílého Nepraktu, který byl ovšem původně barevný - tak se snažím hádat, jak vypadal před tím, než jej oxeroxovali?

Nějaké varianty jsem vybarvil sám, a dal do záhlaví spolu z asi dvaceti alternativními texty, všechny jsou tam i s návodem, jak kolorovat černobílé obrázky v PC (mohl by někoho zajímat!)... A jelikož zatím přispěla svou provokací - ale i za to dík - jen Tua, osměluji se fandy omalovánek, či Neprakty oslovit i zde, třeba tam chodíte jen jednou za čas (Jelikož už tak zas za dva-tři dny záhlaví měním, takže zmizí a mohli byste přijít pozdě).

Tady máte fotku čb originálu a vedle vyčištěné stíny, třetí je jeden z mých šesti pokusů.(Zbytek pestřejších pokusů - dočasně - "u nás". Snad jsem vám to tu taky trochu oživil...)

A pěkný víkend vám tu přeju...
tua Tua 9.6.2016 14:00  49491
Fulgur (49489)V tom případě jistě nemohlo jít o klasickou posmrtnou ztuhlost, spíš bych to tipovala na nějaký vzácnější jev, přímo související se selháním srdce. Předpokládám, že se hrdinka příběhu o patologii nijak zvlášť nezajímala, a my bohužel nemáme k dispozici jiné než její laické svědectví. Nezapomínejme ani na to, že byla v té chvíli vystavená silnému stresu. Lidé při líčení svých traumatických zážitků často dost zásadně zkreslují skutečnost. A konečně nelze vyloučit ani možnost, že svůj výprask obdržela a nevlastní babička se dodnes těší pevnému zdraví, což se jí ovšem nehodilo do konceptu "diváckého dopisu s morálním ponaučením" (tedy formátu, jaký TV seriál Bakaláři vyžadoval). Každopádně díky za postřeh!!
fulgur Fulgur 9.6.2016 07:32  49490
TuaJinak, tvoje povídka byla taky celkem fajn, jenom myslím, že posmrtná ztuhlost nenastupuje tak rychle. Podle https://cs.wikipedia.org/wiki/Posmrtn%C3%A1_ztuhlost začnou první známky po 1-6 hodinách a plně rozvinutá je až o dost později.
al Al Happiness is a warm gun. 8.6.2016 07:39 - Klub Zbrane (15:12) 49489
TuaDiky ti tu za tvoji odpoved i vysvetleni a tu tvoji skodolibost v tom zakonceni jsem jiste pochopil. A proto tez i ta moje reakce na to;-)Al
tomasek_46 Tomasek_46 7.6.2016 22:56  49488
Tua 49485Ono to bude možná tím, že Aryon povídky, zaslané do Vánočních soutěží, nezařazoval podle jmen autorů.
Na "Cimrmanovské" téma jsem chtěl něco napsat už hodně dlouho. Jsem velkým obdivovatelem tohoto českého genia. Pořád jsem ale nedokázal najít ten správný motiv. Až po povídce "Šípková Růženka", kterou jsem napsal do Vánoční soutěže tušim před třemi roky, se mi zdálo, že to je to správné téma a tak jsem neodolal. Jsem rád, že s výsledkem jsem nebyl mile překvapen jen já. Trochu v tom také hrála roli skutečnost, že jsem v 1. třídě chodil do stejné školy, jako asi padesát let předtím on. To už ale nebyla dívčí škola, ale pouhá osmiletá základní, a Jára Cimrman v té době ještě nebyl světové veřejnosti znám.
tua Tua 7.6.2016 22:14  49487
Al (49467)Díky za komentář. Víš, někdy mám pocit, že mě ten můj sadomasochismus přerůstá a projevuje se to třeba tak, že napíšu špatný konec i když vlastně toužím po "happyendu", ale popravdě nedokážu říct, jestli je to případ Věřte nevěřte. Myslím, že tahle povídka je prostě jen škodolibá. Povídky se občas vymknou z ruky a začnou se psát jakoby samy, někdy v přímém rozporu s původním záměrem. Možná že skutečný spisovatel má dostatek sebekázně, aby tomu zabránil - a možná je to právě naopak. PS: V některých diskuzích se věta obsahující klíčové informace nebo pointu příběhu označuje slovem "spoiler:".
fulgur Fulgur 7.6.2016 21:59  49486
SharyllJá jsem RPG hry objevil v devadesátých letech a s bratrem jsme jich přehráli mraky, i když máloco asi dokáže překonat čirou genialitu Chrono Triggeru :)
tua Tua 7.6.2016 21:35  49485
Tomáš_46 (49477)Právě jsem se díky zmínce o Andrewových snech proklikala až k povídce Šípková Růženka - fikce a skutečnost, která mě dost pobavila. Myslela jsem že mám "Tomáše přečteného", ale jak vidím tak mi spousta věcí záhadným způsobem unikla. Kašpárkův hrobeček forever!
tua Tua 7.6.2016 21:14  49484
Discipline QuestA přitom některé počítačové hry, například adventury, se Kinoautomatu velmi podobají, navíc s příběhem který směle trumfne kdejaký kasovní trhák.
Na Discipline Quest mě hned zkraje potěšila přítomnost slečny Quangové. Mám totiž ráda, když se postavy stěhují z jednoho příběhu do druhého - je to pro mě jako potkávat staré známé. A téma mi taky není cizí: Kdybych já navrhovala výpraskové RPG, asi by se víc podobalo simulátoru (nebo adventuře), než hře na hrdiny ala DaD, ale určitě bych postupně narážela na stejné otázky - jak se pro hráče upravuje realita, aby byla hratelná a zábavná. Proč si vlastně děti a čím dál častěji i dospělí lidé tak rádi hrají? Co je na hrách důležité, jaké možnosti mají současní herní vývojáři a s čím novým lze ještě přijít? Baví mě to groteskní marketingové prostředí, ta komedie obchodního jednání. Hlasu pro Discipline Quest určitě neželím a doufám, že se se slečnou Quangovou ještě potkám.
al Al Happiness is a warm gun. 7.6.2016 19:53 - Klub Zbrane (15:12) 49483
FulgurTen vtip jsem zatim jeste neslysel a je dobry i urcite pravdivy;-( Diky!Al
sharyll Sharyll 7.6.2016 19:05  49482
Tua - povídkaNeopomíjím, jen nestíhám číst, okomentuji až to stihnu :-)
sharyll Sharyll 7.6.2016 19:04  49481
Fulgur - povídkyKrapet jsem nestíhala číst, ale dnes jsem všechno dohnala :-)

Pauline - moc se mi líbí jak se tam postava vyvíjí a jak jsou tady propracované i emoce těch postav. Velmi zdařilé

A co byl ten "výprask"? - zajímavý nápad a tak trochu jiné zpracování. Pro laika by taková povídka mohla být velmi poučná :-)

Discipline Quest - narozdíl od jiných mě se hrozně líbila a hrozně mě bavila. Možná proto, že jsem RPG hrála a na těch hodně starých (z mého pohledu hodně) i vyrůstala. Když jsem tu povídku četla, tak jsem ty postavičky měla před sebou, jen začít hrát :-))

Díky za povídky, ráda jsem si je přečetla a pro příští bych hlasovala pro The Trifecta
fulgur Fulgur 7.6.2016 15:57  49480
AlKlasický vtip: Jaký je rozdíl mezi americkou a sicilskou pojišťovnou?

Americká pojišťovna vám dokáže říct, kolik lidí příští rok zemře. Sicilská pojišťovna vám dokáže říct i to, kteří to budou.
al Al Happiness is a warm gun. 7.6.2016 05:05 - Klub Zbrane (15:12) 49479
Tomas_46zajímalo by mě, jestli pojišťovny mají sazby za pojištění na sexuální turistiku do jihovýchodní Asie odstupňované podle věku klienta.


Neboj ti pojistovaci to jiste maji vewchno pojisteno i vypocitano,aby moc neztraceli na tom prachy!;-)Al


[ 4257 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
Povinné ručení porovnání REKLAMA

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt